• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Müge Anlı'da bugün neler yaşandı?

Atv ekranlarında hafta içi her gün canlı yayınlarla izleyici ile buluşan Müge Anlı ile Tatlı Sert, konu ve konukları ile gündemi belirlemeye devam ediyor. Son dakika gelişmeleri ile izleyiciyi ekrana kilitleyen Müge Anlı'da bugün Kuruluş Osman'ın başarılı oyuncusu Ragıp Savaş eşi ile birlikte stüdyodaydı. İşte 22 Nisan Perşembe Müge Anlı'da yaşananlar...

Müge Anlı'da bugün neler yaşandı?

22.04.2021, 10:06 Güncelleme Tarihi: 22.04.2021, 13:08

Faili meçhul cinayetler ve kayıpların yanı sıra birçok sosyal sorumluluk projesi ile de adından sıkça söz ettiren, Hafta içi her gün seyirciyi ekran başına kilitleyen Müge Anlı ve ekibi, üzerinde çalıştığı kayıp dosyalarını, cinayete kurban giden kişileri ve kayıpların tüm yaşamını ortaya çıkararak onları bulmaya, olayları aydınlatmaya devam ediyor.

MÜGE ANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

MÜGE ANLI'DA DÜN NELER YAŞANDI?

5 Şubat 1983'te Konya Karatay'da Kavakaltı camisinde bulundu. 2-3 günlükken terk edildi. Battaniyedeki notta ''Bilge Kavaklı'' adı yazıyordu. 38 yaşındaki Aslıhan Sayman hiç görmediği ailesini arıyor. ''Sahte gelin'' ve aracılar için suç duyurusu... Halil Bey Özlem Hanım Bilal Bey Fatma Sanem ve Raziye Hanımlardan şikâyetçi olduklarını söylerken Yaşar Bey Raziye Hanım'ın dün kendisine kötü mesajlar attığını burada okuyamayacağını söyledi. ''Sahte gelin'' Senem'in ablası canlı yayında... Telefondaki hanımefendi, Dilan'a benimle ilgili kötü söyleyebileceğin bir şey var mı diye sordu, Dilan ise teyzesi hakkında söyleyebilecek kötü bir şey olmadığını belirtti. Gaziantep'ten Fatma Aslanca canlı yayında… Fatma Hanım, Özden Hanım'ı ve beraber iş yaptığı kişileri çok iyi tanıdığını, Bilal Bey ile Özden Hanım'ın beraber iş yaptığını iddia etti. Özden Hanım'ın kadın bulduğunu, Bilal Bey'in ise adam bulduğunu ekledi. Üvey anneanne evlilik dolandırıcısı mı? İhbar İçin Uğur Tan telefon hattında, Uğur Bey, Kadımürsel Köyü'nden aradığını, dedesi Ahmet Bey'in 3-4 sene köyde kaldığını, dedesinin Halil Bey diye bir arkadaşının olduğunu, o adamın dedesine Özden Hanım'dan bahsettiğini, para veriyoruz bir kadın buluyorlar dediğini anlattı. Özden Hanım, kızı getirirlerken torununun yolda restoranda 500 TL verdiğini, benzin almak için durduklarında da para harcadığını, çerez yediklerini aktararak torununa kızdığını iddia etti. Özden Hanım, Senem Hanım'dan şüphelendikleri zaman zaten kimliğini istediğini anlattı.

Ragıp Savaş ve eşinden Müge Anlı'ya anlamlı ziyaret

Müge Anlı'da bugün neler yaşandı? haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.