• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

'da bugün neler yaşandı?

Atv ekranlarında hafta içi her gün canlı yayınlarla ekrana gelen ile Tatlı Sert, konu ve konukları ile gündemi belirlemeye devam ediyor. Yaşanan son dakika gelişmeleri ile izleyiciyi ekrana kilitleyen Müge Anlı'da bugün neler yaşandı? İşte 10 Mayıs Pazartesi Müge Anlı'da yaşananlar...

Müge Anlı'da bugün neler yaşandı?

10.05.2021, 09:57 Güncelleme Tarihi: 10.05.2021, 13:06

Faili meçhul cinayetler ve kayıpların yanı sıra birçok sosyal sorumluluk projesi ile de adından sıkça söz ettiren, Hafta içi her gün seyirciyi ekran başına kilitleyen Müge Anlı ve ekibi, üzerinde çalıştığı kayıp dosyalarını, cinayete kurban giden kişileri ve kayıpların tüm yaşamını ortaya çıkararak onları bulmaya, olayları aydınlatmaya devam ediyor..

MÜGE ANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

MÜGE ANLI'DA GEÇEN HAFTA NELER YAŞANDI?

Kayıp Lütfiye Gündüz'ün son gecesi... Saat kaçta, nerede, kimlerle görüştü? Bağ evinin bulunduğu yer ile Lütfiye Hanım'ın evi arasında 4.4 km bulunduğu yani araba ile 5-6 dakika olduğu belirtildi. İç içe geçen ilişkiler ve ilginç bağlantılar. Nurullah, Nezen cinayeti şüphelisi Murat'ı tanıyor mu? Ramazan Taşkın'ın Nurullah Bey'in de Büşra Hanım'ın da Nezen'i tanıdığını söylediğini aktaran Müge Anlı, bunun çok önemli olduğunu zira Nezen'in son bindiği arabanın beyaz bir araba olduğunu, önemli bir sonuç alınabileceğine dikkat çekti. İki olayın da kilit isim Ahmet Taşkın'ın babası konuştu. Nurullah Bey ve Büşra Hanım'ın Nezen'i tanıdığını, beraber gezdiklerini vurguladı. Ramazan Bey canlı yayında. Ramazan Bey, Köpekçi Kemal ile Nurullah Bey'in tanışık olmasını Lütfiye Hanım'ın ölümüne bağladığını, çevreyolunun arkasında Köpekçi Kemal'in evinin olduğunu, Sarı Gökhan, Yasin Bey, Nurullah Bey'in 24 saat orada vakit geçirdiğini, gözü ile gördüğünü anlattı. 36 gün önce İstanbul'da kayıplara karışmıştı. 8. Sınıf öğrencisi, Samsun'da bulundu. Kayıp Yazgül ve arkadaşı Faruk canlı yayında... Emniyet ekipleri Yazgül'ü bulunduğu yerden aldılar.

Müge Anlı'da bugün neler yaşandı? haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.