• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Bozkır Arslanı Celaleddin 4. bölüm canlı izle! |

ATV'nin yeni dizisi Bozkır Arslanı Celaleddin, bu akşam yeni bölümüyle ekranlara gelmeye hazırlanıyor. 'ın efsanevi hikayesinin anlatıldığı Bozkır Arslanı Celaleddin dizisinin 4. yeni bölümünde "Celaleddin’in oyunu şimdilik başarılı görünüyor, ama şimdilik..." sözü dikkat çekiyor.

Bozkır Arslanı Celaleddin 4. bölüm canlı izle! | Bozkır Arslanı Celaleddin yeni bölüm canlı izle

11.06.2021, 21:19

CELALEDDİN VE UZLAG ŞAH KARŞI KARŞIYA

Moğollar ve Haşhaşilerin birlikte kurdukları tuzak işe yaramış, Türkan Hatun ve Sultan Alaeddin'in orduları karşı karşıya gelmiştir. Şehzade Celaleddin, savaşı başlamadan bitirmek için son bir hamle yapar ve kardeşi Uzlag Şah'a meseleyi teke tek dövüşle halletmeyi teklif eder. Celaleddin, krizi aşabilmek için kurduğu stratejiyi uygularken sürpriz bir sonuçla karşılaşır.

BOZKIR ARSLANI CELALEDDİN YENİ BÖLÜM CANLI İZLE

Bozkır Arslanı Celaleddin 4. bölüm canlı izle! | Bozkır Arslanı Celaleddin yeni bölüm canlı izle haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.