• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Acemi kasaplar acilleri doldurdu

Kurban Bayramı’nın gelenekselleşen acemi kasapları, bu bayramda da işbaşındaydı. Kendi imkanlarıyla kurbanlıklarını kesmeye çalışırken bıçakla yaralanan vatandaşlar, acil servislerin yolunu tuttu. Ellerinden kurbanlıklarını kaçıranlar ise ilginç görüntülere neden oldu

Acemi kasaplar acilleri doldurdu

21.7.2021

Yurt genelinde olduğu gibi İzmir'de de sabah erken saatlerde başlayan kurban kesiminde acemi kasaplar hastanenin yolunu tuttu. Gaziemir'de 28 yaşındaki Yakup Oylu, kurban kestiği sırada bıçakla kendini yaraladı.

Yakınlarının yardımıyla İzmir Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesine getirilen ve hastanedeki müdahalesinin ardından taburcu edilen Oylu, "Bir anlık dalgınlıkla bıçakla bacağımı kestim. Bacağıma üç dikiş atıldı" dedi. Bayramın ilk günü İzmir'de 60 kişi kurban kesimi sırasında kendilerini yaralayıp hastanelere başvurdu.

Denizli'de bayramlaşma geleneği değişmedi

Acemi kasaplar acilleri doldurdu haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.