• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Kalp Yarası'nın başarılı oyuncusu Yağmur Tanrısevsin Hatay'da Hayvan Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi'ni ziyaret etti

Süreç Film’in yapımcılığını üstlendiği Atv’nin sevilen dizisi Kalp Yarası’nın başarılı oyuncularından Yağmur Tanrısevsin, Hatay Valisi Rahmi Doğan ve eşi Gülden Gülüzar Doğan ile birlikte Hatay Büyükşehir Belediyesi Sahipsiz Hayvan Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi'ne bir ziyaret gerçekleştirdi.

Kalp Yarası’nın başarılı oyuncusu Yağmur Tanrısevsin Hatay’da Hayvan Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’ni ziyaret etti

23.09.2021, 12:05 Güncelleme Tarihi: 23.09.2021, 12:15

Hayvan sever kimliği ile tanınan Yağmur Tanrısevsin, ziyarette bakım ve rehabilitasyon merkezinde bulunan hayvanlarla tek tek ilgilenirken, çalışanlarla da bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

Hatay Valisi Rahmi Doğan ziyarette yaptığı konuşmada,"Bu canların bize emanet olduğunu, her canlıyı Allah'ın yarattığı bir güzellik olarak kabul edip onların da yaşama hakkı olduğunu bilen bir kültür ve medeniyetin mensuplarıyız." dedi.

İstanbul'da bulunduğu zamanlarda sürekli barınakları ziyaret ettiğini söyleyen başarılı oyuncu Tanrısevsin ise "Bu barınakta tedavi süreci devam eden hayvanların tedavilerini takip edeceğim ve sahiplendirilmeleri içinde elimden geleni yapacağım." diyerek duygularını aktardı.

Kalp Yarası'nın başarılı oyuncusu Yağmur Tanrısevsin Hatay'da Hayvan Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi'ni ziyaret etti haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.