• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Pazar gününüz DİZİ TV ile şenleniyor

Pazar gününüz DİZİ TV ile şenleniyor

26.9.2021

PAZAR günlerinin keyifli programı DİZİ TV, yeni bölümünde ilgi çekecek konu ve konukları ekrana taşıyor. atv'nin sevilen dizileriyle ilgili pek çok detay ve özel ana ulaşabileceğiniz programda, bugün yine çok özel dosyalar inceleniyor.

KALP YARASI'NIN OYUNCULARI
ATV'NİN sevilen dizisi Kalp Yarası'nın başarılı oyuncuları, karakterleri ve gelecek günlerde bizleri bekleyen olaylar DİZİ TV izleyicileri için masaya yatırıldı. Bu haftanın konuklarından birisi de İkimizin Sırrı'nda Seylan Soylu karakteriyle beğeni toplayan Dolunay Soysert oldu. Başarılı ve güzel oyuncu ile karaktere bakışı hakkında keyifli bir röportaj bugün 11.45'te ekrana gelecek olan DİZİ TV'nin yeni bölümünde yer alıyor.

Pazar gününüz DİZİ TV ile şenleniyor haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.