Bakan Eroğlu, iki günde 6 ilçeyi ziyaret edecek

Giriş Tarihi:28.04.2015, 20:06 Güncelleme Tarihi:28.04.2015, 20:30
AK Parti İzmir 1. bölge milletvekili adayı Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, seçim çalışmalarını yoğunlaştırdı. Eroğlu, bugün Ödemiş'ten başlayarak 6 ilçeye gidecek
AK Parti İzmir 1. bölge milletvekili adayı olan Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu'nun bugün Ödemiş'ten başlayacak olan ziyaretleri yarın AK Parti Karşıyaka ile sona erecek. Eroğlu bugün ilk olarak saat 10.00'da Ödemiş'te Bülbüller mahallesinde çiftçilere sertifika dağıtıp, yabani zeytin aşılama ve tabiata keklik salımı etkinliğine katılacak. Etkinliğin sonunda AK Parti Ödemiş İlçe Başkanlığı'nı ziyaret edecek olan Eroğlu, Ödemişli muhtarlar ve sivil toplum örgütleriyle öğle yemeği yiyecek.

Çemberli efeye ziyaret
Eroğlu Ödemiş'in ardından saat 15.30'da AK Parti Beydağ İlçe Başkanlığı'nı ziyaret edecek. Beydağ'ın ardından saat 17.00'de Kiraz İlçe Başkanlığı'na geçecek olan Eroğlu, ardından Kiraz Belediye Başkanı Saliha Şengül'le görüşecek. Eroğlu, Şengül ile görüşmesinin ardından Kirazlı muhtarlar ve STK'lar ile akşam yemeğine katılıp ilk günkü programını sonlandıracak.

Adaylarla buluşacak
Bakan Eroğlu yarın da milletvekili adaylarıyla AK Parti İzmir İl Başkanlığı'nda kahvaltı yapacak. Kahvaltının ardından Eroğlu, saat 11.00'de İzmir Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Demirtaş'ı ziyaret edecek. Yaklaşık 1 saat sürmesi planlanan ziyaretin ardından Eroğlu, Orkide Yağ Fabrikası'nı ziyaret edip incelemelerde bulunacak. Eroğlu, 14.30'da AK Parti Menemen İlçe Başkanlığı'nı ziyaret edecek. Eroğlu, Menemen'den sonra AK Parti Çiğli İlçe Başkanlığı'na uğrayacak. İki gün boyunca her saat başka bir ilçede olacak olan Eroğlu progmanın saat 18.30'da AK Parti Karşıyaka İlçe Başkanlığı'nı ziyaret ederek sonlandıracak. TANSU EDİP GÖKBUDAK

kalan karakter 1000

Akif Akif

Pazar akşamı Göztepe sahile bekliyoruz sayın bakanı. Kupayı Eroğlu'nun vermesi ve stad konusunda işe el atması gerekir.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır1
cevapla 29.04.2015 09:51

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.