Chp Narlıdere’de ‘konsomatris’ kavgası

Giriş Tarihi:09.12.2017, 23:56 Güncelleme Tarihi:09.12.2017, 23:56

CHP Narlıdere İlçe Kongresi'ne delegeler arasında yaşanan 'konsomatris' arbedesi damga vurdu. Sakin başlayan ancak zaman zaman bazı delegelerin eleştiri dozunu yükselttiği kongrede konuşma yapan başkan adayı mevcut İlçe Başkanı Şahin Fırat'ın bir delegenin Kadın Kolları üyesi için konsomatris ifadesini kullandığını belirtip, bunu izin vermeyeceğini söylemesi üzerine tansiyon yükseldi.

ARBEDE YAŞANDI

Ardından ayağa kalkan bazı delegeler ile Şahin Fırat taraftarı arasında arbede yaşandı.
Narlıdere kongresinde konuşan Başkan Şahin Fırat, bir üyenin sosyal medya hesabından bir kadın kolları üyesi üyesi için konsomatris ifadesinin kullandığını, bunu kabul edemeyeceğini söyledi. Şahin Fırat'ın bu sözleri üzerine diğer aday Bahar Özgören'i destekleyen ekipte bulunan ve kongrenin başından beri eleştirilerde bulunan bir grup Fırat'ın üzerine yürüdü.
İki tarafın da birbirinin üzerine yürümesi üzerine salonda arbede yaşandı. Kavga, araya CHP İzmir İl Yöneticisi Celal Yıldız, CHP YDK Üyesi Şehrazat Mercan ve diğer partililerin girmesiyle son buldu.

kalan karakter 1000

yiğit yiğit

eyy zübük kemal evvela siz önce bu terbiyesiz ilçe başkanınızı adam edin bir hanımefendiye böyle bir hakaret olur mu?ulusalcı atatürkçü chp'lilere söylüyorum elinizi vicdanınıza koyun!artık kılıçdaroğlu'ndan hesap sorun!

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 17.12.2017 13:58
buldanlı buldanlı

bu partiden ne beklersin bastıkları yerleri kurutuyorlar bismillah yok enzibillah yok

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır1
cevapla 10.12.2017 12:58

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.