www.yeniasir.com.tr Anasayfa
Canlı Skor
Canlı Skor
canlı skor
fikstür ve sonuçlar
puan durumu
ligler
turnuvalar
www.yeniasir.com.tr Anasayfa
LİG SEÇİNİZ
FİKSTÜR
PUAN DURUMU
TAKIMLAR
LİG İSTATİSTİĞİ
Maçları Filtrele
Ülke, Sezon, Lig Seçiniz
Ülke
Avustralya
Turkiye
Uluslararası
Uluslararası Kulüpler
Turkiye
İngiltere
İspanya
Almanya
Fransa
İtalya
Hollanda
Belçika
Portekiz
Rusya
İskoçya
Suudi Arabistan
ABD
Almanya Amatör
Andorra
Angola
Antigua Barbuda
Arjantin
Arnavutluk
Austria Amateur
Avusturya
Azerbaycan
BAE
Bahreyn
Bangladeş
Beyaz Rusya
Bolivya
Bosna Hersek
Botsvana
Brezilya
Bulgaristan
Burundi
Cebelitarık
Cezayir
Çek Cumhuriyeti
Çin
Danimarka
Danimarka Amatör
Ekvador
El Salvador
Elektronik Ligler
Endonezya
Ermenistan
Estonya
Etiyopya
Faroe Adaları
Fas
Fildişi Sahili
Filipinler
Filistin
Finlandiya
Galler
Gana
Guatemala
Güney Afrika
Gürcistan
Hırvatístan
Hindistan
Honduras
Hong Kong, Çin
İngiltere Amator
İran
İrlanda
İspanya Amatör
İsrail
İsveç
İsveç Amatör
İsviçre
İzlanda
Jamaika
Japonya
Kamboçya
Kamerun
Kanada
Karadağ
Katar
Kazakistan
Kenya
Kıbrıs Rum Kesimi
Kolombiya
Kongo
Kore Cumhuriyeti
Kosova
Kosta Rika
Kuveyt
Kuzey İrlanda
Kuzey Makedonya
Letonya
Lihtenştayn
Litvanya
Lübnan
Lüksemburg
Macaristan
Malezya
Mali
Malta
Meksika
Mısır
Moğolistan
Moldova
Myanmar
Nijerya
Nikaragua
Norveç
Oman Sultanlığı
Özbekistan
Pakistan
Panama
Paraguay
Peru
Polonya
Romanya
Ruanda
San Marino
Senegal
Sırbistan
Simulated Reality Women
Singapur
Slovakya
Slovenya
Suriye
Şili
Tanzanya
Tayland
Tayvan
Trinidad Tobago
Tunus
Uganda
Ukrayna
Uluslararası Gençlik Ligi
Uruguay
Ürdün
Venezuela
Vietnam
Yeni Zelanda
Yunanistan
Zambiya
Zimbabve
Turnuva
NPL,Victoria
A-League, Kadınlar
A-Ligi
Avusturalya Kupası
Brisbane Premier Ligi
Brisbane Premier Ligi, Kadınlar
Capital NPL 1
Kuzey NSW NPL
NPL, Batı Avustralya
NPL, Güney Avustralya
NPL, Güney Avustralya, Kadınlar
NSW NPL 1
Queensland NPL
Queensland NPL, Kadınlar
Queensland Premier Lig 1
Tazmanya NPL
Ulusal Premiyer Lig
Victoria NPL, Kadınlar
Victoria Premier League 1
Y-League
Sezon
NPL,Victoria 2020
NPL,Victoria 2024
NPL,Victoria 2023
NPL,Victoria 2022
NPL,Victoria 2021
NPL,Victoria 2019
NPL,Victoria 2018
NPL,Victoria 2017
NPL,Victoria 2016
NPL, Victoria 2015
Victoria Premier League 2014
Victoria Premier League 2013
Maçlar
28.02.2020 | Oakleigh Cannons - South Melbourne
13.02.2020 | Oakleigh Cannons - Avondale FC
14.02.2020 | South Melbourne - Heidelberg United
14.02.2020 | Port Melbourne Sharks - Melbourne Knights
15.02.2020 | Dandenong Thunder - Dandenong City SC
15.02.2020 | Hume City - Altona Magic SC
16.02.2020 | St Albans Saints SC - Green Gully Cavaliers
16.02.2020 | Eastern Lions SC - Bentleigh Greens
21.02.2020 | Melbourne Knights - Dandenong Thunder
21.02.2020 | Port Melbourne Sharks - Bentleigh Greens
21.02.2020 | Green Gully Cavaliers - Hume City
21.02.2020 | Oakleigh Cannons - Heidelberg United
21.02.2020 | Dandenong City SC - St Albans Saints SC
22.02.2020 | Altona Magic SC - Avondale FC
23.02.2020 | South Melbourne - Eastern Lions SC
28.02.2020 | Port Melbourne Sharks - Eastern Lions SC
28.02.2020 | Green Gully Cavaliers - Avondale FC
29.02.2020 | Heidelberg United - Altona Magic SC
29.02.2020 | Dandenong Thunder - Bentleigh Greens
29.02.2020 | Hume City - Dandenong City SC
01.03.2020 | St Albans Saints SC - Melbourne Knights
06.03.2020 | Melbourne Knights - Hume City
06.03.2020 | Port Melbourne Sharks - South Melbourne
06.03.2020 | Green Gully Cavaliers - Heidelberg United
06.03.2020 | Bentleigh Greens - St Albans Saints SC
06.03.2020 | Oakleigh Cannons - Altona Magic SC
06.03.2020 | Dandenong City SC - Avondale FC
09.03.2020 | Eastern Lions SC - Dandenong Thunder
13.03.2020 | Oakleigh Cannons - Green Gully Cavaliers
13.03.2020 | Dandenong City SC - Heidelberg United
14.03.2020 | St Albans Saints SC - Eastern Lions SC
14.03.2020 | Altona Magic SC - South Melbourne
14.03.2020 | Hume City - Bentleigh Greens
14.03.2020 | Avondale FC - Melbourne Knights
15.03.2020 | Dandenong Thunder - Port Melbourne Sharks
20.03.2020 | Melbourne Knights - Heidelberg United
20.03.2020 | Port Melbourne Sharks - St Albans Saints SC
20.03.2020 | Green Gully Cavaliers - Altona Magic SC
20.03.2020 | Bentleigh Greens - Avondale FC
20.03.2020 | Dandenong City SC - Oakleigh Cannons
21.03.2020 | Dandenong Thunder - South Melbourne
22.03.2020 | Eastern Lions SC - Hume City
27.03.2020 | Melbourne Knights - Oakleigh Cannons
27.03.2020 | Green Gully Cavaliers - South Melbourne
28.03.2020 | Avondale FC - Eastern Lions SC
28.03.2020 | Heidelberg United - Bentleigh Greens
28.03.2020 | St Albans Saints SC - Dandenong Thunder
28.03.2020 | Altona Magic SC - Dandenong City SC
28.03.2020 | Hume City - Port Melbourne Sharks
03.04.2020 | Melbourne Knights - Altona Magic SC
03.04.2020 | South Melbourne - St Albans Saints SC
03.04.2020 | Port Melbourne Sharks - Avondale FC
03.04.2020 | Bentleigh Greens - Oakleigh Cannons
03.04.2020 | Dandenong City SC - Green Gully Cavaliers
04.04.2020 | Eastern Lions SC - Heidelberg United
04.04.2020 | Dandenong Thunder - Hume City
17.04.2020 | Green Gully Cavaliers - Melbourne Knights
18.04.2020 | Heidelberg United - Port Melbourne Sharks
18.04.2020 | Altona Magic SC - Bentleigh Greens
18.04.2020 | Avondale FC - Dandenong Thunder
18.04.2020 | Oakleigh Cannons - Eastern Lions SC
18.04.2020 | Dandenong City SC - South Melbourne
18.04.2020 | Hume City - St Albans Saints SC
24.04.2020 | Melbourne Knights - Dandenong City SC
24.04.2020 | South Melbourne - Hume City
24.04.2020 | Port Melbourne Sharks - Oakleigh Cannons
24.04.2020 | Bentleigh Greens - Green Gully Cavaliers
25.04.2020 | Avondale FC - St Albans Saints SC
25.04.2020 | Dandenong Thunder - Heidelberg United
26.04.2020 | Eastern Lions SC - Altona Magic SC
01.05.2020 | Melbourne Knights - South Melbourne
01.05.2020 | Green Gully Cavaliers - Eastern Lions SC
01.05.2020 | Dandenong City SC - Bentleigh Greens
02.05.2020 | Avondale FC - Hume City
02.05.2020 | Altona Magic SC - Port Melbourne Sharks
02.05.2020 | Dandenong Thunder - Oakleigh Cannons
03.05.2020 | Heidelberg United - St Albans Saints SC
08.05.2020 | Port Melbourne Sharks - Green Gully Cavaliers
08.05.2020 | Bentleigh Greens - Melbourne Knights
09.05.2020 | Avondale FC - South Melbourne
09.05.2020 | Eastern Lions SC - Dandenong City SC
09.05.2020 | Hume City - Heidelberg United
09.05.2020 | Dandenong Thunder - Altona Magic SC
10.05.2020 | St Albans Saints SC - Oakleigh Cannons
15.05.2020 | Melbourne Knights - Eastern Lions SC
15.05.2020 | Port Melbourne Sharks - Dandenong City SC
15.05.2020 | Green Gully Cavaliers - Dandenong Thunder
15.05.2020 | Oakleigh Cannons - Hume City
16.05.2020 | South Melbourne - Bentleigh Greens
16.05.2020 | Altona Magic SC - St Albans Saints SC
17.05.2020 | Heidelberg United - Avondale FC
22.05.2020 | Melbourne Knights - Port Melbourne Sharks
22.05.2020 | Green Gully Cavaliers - St Albans Saints SC
22.05.2020 | Bentleigh Greens - Eastern Lions SC
22.05.2020 | Dandenong City SC - Dandenong Thunder
23.05.2020 | Avondale FC - Oakleigh Cannons
23.05.2020 | Altona Magic SC - Hume City
24.05.2020 | Heidelberg United - South Melbourne
29.05.2020 | Bentleigh Greens - Port Melbourne Sharks
30.05.2020 | Avondale FC - Altona Magic SC
30.05.2020 | Eastern Lions SC - South Melbourne
30.05.2020 | Hume City - Green Gully Cavaliers
30.05.2020 | Dandenong Thunder - Melbourne Knights
31.05.2020 | St Albans Saints SC - Dandenong City SC
31.05.2020 | Heidelberg United - Oakleigh Cannons
05.06.2020 | Melbourne Knights - St Albans Saints SC
05.06.2020 | Bentleigh Greens - Dandenong Thunder
05.06.2020 | Dandenong City SC - Hume City
06.06.2020 | Avondale FC - Green Gully Cavaliers
06.06.2020 | Eastern Lions SC - Port Melbourne Sharks
06.06.2020 | South Melbourne - Oakleigh Cannons
06.06.2020 | Altona Magic SC - Heidelberg United
12.06.2020 | South Melbourne - Port Melbourne Sharks
13.06.2020 | Avondale FC - Dandenong City SC
13.06.2020 | Hume City - Melbourne Knights
13.06.2020 | Altona Magic SC - Oakleigh Cannons
13.06.2020 | Dandenong Thunder - Eastern Lions SC
14.06.2020 | St Albans Saints SC - Bentleigh Greens
14.06.2020 | Heidelberg United - Green Gully Cavaliers
19.06.2020 | Melbourne Knights - Avondale FC
19.06.2020 | Port Melbourne Sharks - Dandenong Thunder
19.06.2020 | Green Gully Cavaliers - Oakleigh Cannons
19.06.2020 | Bentleigh Greens - Hume City
20.06.2020 | South Melbourne - Altona Magic SC
20.06.2020 | Eastern Lions SC - St Albans Saints SC
21.06.2020 | Heidelberg United - Dandenong City SC
26.06.2020 | Oakleigh Cannons - Dandenong City SC
27.06.2020 | Avondale FC - Bentleigh Greens
27.06.2020 | Hume City - Eastern Lions SC
27.06.2020 | South Melbourne - Dandenong Thunder
27.06.2020 | Altona Magic SC - Green Gully Cavaliers
28.06.2020 | St Albans Saints SC - Port Melbourne Sharks
28.06.2020 | Heidelberg United - Melbourne Knights
03.07.2020 | South Melbourne - Green Gully Cavaliers
03.07.2020 | Port Melbourne Sharks - Hume City
03.07.2020 | Bentleigh Greens - Heidelberg United
03.07.2020 | Oakleigh Cannons - Melbourne Knights
03.07.2020 | Dandenong City SC - Altona Magic SC
04.07.2020 | Dandenong Thunder - St Albans Saints SC
05.07.2020 | Eastern Lions SC - Avondale FC
10.07.2020 | Green Gully Cavaliers - Dandenong City SC
10.07.2020 | Oakleigh Cannons - Bentleigh Greens
11.07.2020 | Avondale FC - Port Melbourne Sharks
11.07.2020 | Hume City - Dandenong Thunder
11.07.2020 | Altona Magic SC - Melbourne Knights
12.07.2020 | St Albans Saints SC - South Melbourne
12.07.2020 | Heidelberg United - Eastern Lions SC
17.07.2020 | Melbourne Knights - Green Gully Cavaliers
17.07.2020 | Port Melbourne Sharks - Heidelberg United
17.07.2020 | Bentleigh Greens - Altona Magic SC
18.07.2020 | Eastern Lions SC - Oakleigh Cannons
18.07.2020 | South Melbourne - Dandenong City SC
18.07.2020 | Dandenong Thunder - Avondale FC
19.07.2020 | St Albans Saints SC - Hume City
24.07.2020 | Green Gully Cavaliers - Bentleigh Greens
24.07.2020 | Oakleigh Cannons - Port Melbourne Sharks
24.07.2020 | Dandenong City SC - Melbourne Knights
25.07.2020 | Hume City - South Melbourne
25.07.2020 | Altona Magic SC - Eastern Lions SC
26.07.2020 | St Albans Saints SC - Avondale FC
26.07.2020 | Heidelberg United - Dandenong Thunder
31.07.2020 | South Melbourne - Melbourne Knights
31.07.2020 | Port Melbourne Sharks - Altona Magic SC
31.07.2020 | Bentleigh Greens - Dandenong City SC
31.07.2020 | Oakleigh Cannons - Dandenong Thunder
01.08.2020 | Eastern Lions SC - Green Gully Cavaliers
01.08.2020 | Hume City - Avondale FC
02.08.2020 | St Albans Saints SC - Heidelberg United
14.08.2020 | Melbourne Knights - Bentleigh Greens
14.08.2020 | Green Gully Cavaliers - Port Melbourne Sharks
14.08.2020 | Oakleigh Cannons - St Albans Saints SC
14.08.2020 | Dandenong City SC - Eastern Lions SC
15.08.2020 | South Melbourne - Avondale FC
15.08.2020 | Altona Magic SC - Dandenong Thunder
16.08.2020 | Heidelberg United - Hume City
23.08.2020 | Bentleigh Greens - South Melbourne
23.08.2020 | Dandenong Thunder - Green Gully Cavaliers
23.08.2020 | Hume City - Oakleigh Cannons
23.08.2020 | St Albans Saints SC - Altona Magic SC
23.08.2020 | Avondale FC - Heidelberg United
23.08.2020 | Dandenong City SC - Port Melbourne Sharks
23.08.2020 | Eastern Lions SC - Melbourne Knights
Göster
Canlı Skor
Avustralya
NPL,Victoria
NPL,Victoria 2020 Sezonu
Oakleigh Cannons - South Melbourne maçı - İstatistikler
NPL,Victoria 2020
GENEL GÖRÜNÜM
PUAN DURUMU
FİKSTÜR
TAKIMLAR
-Seçiniz-
LİG İSTATİSTİĞİ
PUAN DURUMU
FİKSTÜR
TAKIMLAR
NPL,Victoria | 3
Oakleigh Cannons
Peter Tsolakis
28/02/20 - 12:30
0 : 0
0 : 0 2. Devre
Seyirci: 5000
Stat: Jack Edwards Reserve
South Melbourne
Roberto Carlos
Önemli Dakikalar
Canlı Anlatım
Maç İstatistiği
Saha İçi Diziliş
% 00
% 00
Gol Girişimi
0
0
İsabetli Vuruş
0
0
İsabetsiz Vuruş
0
0
Köşe Vuruşları
0
0
Serbest Atış
0
0
Ofsaytlar
0
0
Kale Vuruşları
0
0
Taçlar
0
0
Sarı Kartlar
0
0
Kırmızı Kartlar
0
0
İkinci Sarı Kartlar
0
0
Kaleci Kurtarışları
0
0
Kurtarışlar
0
0
Fauller
0
0