• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Denizlispor’da Yalçın dönemi

Denizlispor’da Yalçın dönemi

18.11.2015, 00:00

Denizlispor yönetimi, sürpriz bir karar alarak teknik direktörlük görevine sezon sonuna kadar altyapı koordinatörü Ali Yalçın'ı getirdi. Mehmet Altıparmak'ın istifası ile teknik direktör arayışlarına giren ve bir çok hoca ile görüşen yeşil-siyahlılar, Arif Erdem ile anlaşmanın eşiğinden dönmüştü. Erdem'le sezon sonuna kadar 650 bin lira karşılığında el sıkışılmış ancak Erdem'in 400 bin lira ligde kalma özel primi istemesi ve devre arası transfere 500 bin liralık bütçe talep etmesiyle, maliyetin 1,5 milyon lirayı aşması, prensipte varılan anlaşmanın bozulmasına neden olmuştu. Tekrar hoca arayışlarına giren kurmaylar, hep yüksek rakamlarla karşılaşınca, takımı iyi tanıyan Ali Yalçın ile masaya oturuldu. Kısa süren görüşme sonrası, Ali Yalçın ile sezon sonuna kadar anlaşma sağlandı. Yalçın'ın yardımcıları ise halen birlikte çalıştığı antrenör Memiş Sarıçam, Tuncer Gökçe ve kaleci antrenörü Mehmet Zaman oldu. Ali Yalçın, "Her iki taraf için hayırlı olur inşallah. Takımı düzlüğe çıkarmak için elimizden geleni yapacağız. Başkanımız Mustafa Şavluk ve yönetim kuruluna bizlere bu görevi layık gördükleri için teşekkür ederim" diye konuştu.

SEBAHATTİN ALP

Denizlispor’da Yalçın dönemi haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA