• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

FİLİZ ÖZKOL’UN GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

filizozkol@yeniasir.com.tr Filiz Özkol yazıları
koc
21 Mart - 19 Nisan

Koç

YAPTIĞINIZ işin karşılığını almak ve bu konuda hiç kimseye taviz vermek istemiyorsunuz. İş disiplininiz mükemmel. Menfaatlerinizi korumak zorundasınız. Bugün egolarınızı ve hırslarınızı ön plana çıkaracaksınız.

boga
20 Nisan - 20 Mayıs

Boğa

BUGÜN, maddi konularda ilginç araştırmalar içinde olacak, özgürlüğünüzü kanıtlayacak ve farklı kişilerin fikirlerinden yola çıkarak, kazançlarınızı belirleyeceksiniz. İçselliğinizi ve yaşamınızı sorguluyorsunuz.

ıkizler
21 Mayıs - 21 Haziran

İkizler

SEVDİKLERİNİZİN fikri sizin için çok önemli. Daha bağımsız olmaya çalışmalısınız. Bugün, girişimci yönlerinizi özgürce kullanmak isteyecek ve kendinizi ifade ederken, yakın çevrenizden faydalanacaksınız.

yengec
22 Haziran - 22 Temmuz

Yengeç

İŞİNİZLE ilgili açılımlara ihtiyacınız var. Fakat, düşündüğünüz şeyleri yaşama geçirme konusunda karasızlık çekebilirsiniz. Toplumsal konularda yaratıcılığınızı ön plana çıkaracaksınız. Egonuz oldukça yüksek.

aslan
23 Temmuz - 22 Ağustos

Aslan

BUGÜN daha hareketli ve aktif olacaksınız. Her şeyi herkesle paylaşmak istiyorsunuz. Uzak yollarla ilgili planlarınız olacaktır. İsteklerinizdeki artışlar sizi yorabilir. Çevrenize güvenmek yerine, onları sınamalısınız

basak
23 Ağustos - 22 Eylül

Başak

AİLENİZİN ihtiyaçları karşısında sınırlarınızı zorlamamalısınız. Onların problemlerinin canınızı sıkmasını istemiyorsunuz. Mantık ağırlıklı düşüncelerden yola çıkarak, çözümleyici noktaları bulacaksınız

terazi
23 Eylül - 22 Ekim

Terazi

DUYGULARINIZI yoğun yaşadığınız bir gün içindesiniz. Yaratıcılığınız hız kazanıyor. Arkadaşlarınızla sağlam ilişkiler içinde olacaksınız. Yaşamınızda gerçekleşebilecek tüm olaylara farklı yaklaşıyorsunuz.

akrep
23 Ekim - 21 Kasım

Akrep

YAŞAMI doğal akışı içinde değerlendirmeyi öğrenmelisiniz. Duygusal yönünüz ve alışkanlıklarınıza bağlı olmanız, çevrenizi algılamada zorluklar yaşamanıza neden olacaktır. Muhalif tavırlar içine girmeyin.

yay
22 Kasım - 21 Aralık

Yay

YALNIZ kaldığınız zaman çok daha verimli olduğunuzu bildiğiniz halde, sürekli kalabalık ortamları tercih ediyorsunuz. Ay karşıt burcunuzda ilerliyor ve partnerinizle olan ilişkinize olumlu yansıyor.

oglak
22 Aralık - 19 Ocak

Oğlak

GÜVENSİZLİĞİNİZİ yendiğiniz zaman daha başarılı oluyorsunuz. Çevrenin etkilerinden uzak kalmaya çalışmalısınız. Bildiğiniz gibi yaşamak istiyor ve sevdiğiniz kişinin kendini ifade etmesine izin vermiyorsunuz.

kova
20 Ocak - 18 Şubat

Kova

AİLENİZLE yaşadığınız sorunların sizi üzmesine izin vermemelisiniz. Onlarla istemeden yaşadığınız durumlarda gözden kaçırmamaya çalışacağınız tek nokta; sabır ve taviz. Bu iki önemli duyguyu dengede tutmalısınız.

balik
19 Şubat - 20 Mart

Balık

YAŞAM kalitenizi artırma çalışmaları sizi olumlu etkileyecek ve kendinizi rahat hissedeceksiniz. Bugün, hayallerinizi arkadaşlarınızla paylaşmak isteyebilirsiniz. Fakat eleştirilere açık değilsiniz