• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

FİLİZ ÖZKOL’UN GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

filizozkol@yeniasir.com.tr Filiz Özkol yazıları
koc
21 Mart - 19 Nisan

Koç

Çevrenizle iş birliği içine girip ortaklaşa çok para kazanabilirsiniz. Fırsatları zekice değerlendirmelisiniz. Kardeşlerinizin bazı sorunları gündeme gelebilir. Bugün dinamik yapınızı ortaya çıkarın.

boga
20 Nisan - 20 Mayıs

Boğa

Aktif yapınızı ön plana çıkarabilecek işlerle uğraşmalısınız. Enerjinizi doğru kullanabileceğiniz bir gün. Kariyerinizle ilgili gelişmeleri sessiz bir şekilde takip ediyorsunuz. Zıtlaşmalara dikkat edin.

ıkizler
21 Mayıs - 21 Haziran

İkizler

Enerjik yapınızı zorlayan işleri seviyorsunuz. Sıradan işler size göre değil. Bugün, şartlarınızı zorlamalısınız. Zaman akışında bazı olayları kendi bünyenize göre yeniden yapılandırıyor ve yaşama geçiriyorsunuz.

yengec
22 Haziran - 22 Temmuz

Yengeç

Her şeye sabırla yaklaşıyor ve olayların gelişimini bekliyorsunuz. Farklı ortamlarda, huzursuz yapınız ortaya çıkıyor. Aşk konusunda, sevdiğiniz kişilerin, duygusal problemleri kafanızı kurcalayabilir.

aslan
23 Temmuz - 22 Ağustos

Aslan

İş yaşantınızda atılımlar söz konusu olsa da, biraz daha beklemelisiniz. Önemli gelişmelerin başlangıcındasınız. Maddi konularda şartlarınızı zorlamadan, isteklerinizi disiplinli gerçekleştirmelisiniz.

basak
23 Ağustos - 22 Eylül

Başak

Titiz ve disiplinli yapınız, bugün oldukça işe yarayacak. Bazı olayları güçlü mantığınızla çözüyorsunuz. Yeni yatırımlar söz konusu. Aşkta, alışkanlıklarınıza bağlı yaşamak hoşunuza gidiyor.

terazi
23 Eylül - 22 Ekim

Terazi

Dengeli olmanız ve yeniliklere açık yapınız her zaman göz dolduruyor. Jüpiter'in etkisiyle yaşamı enerjik algılıyorsunuz. Ailenizin bazı sorunları için, kişisel çaba harcamak zorunda kalabilirsiniz.

akrep
23 Ekim - 21 Kasım

Akrep

Maddi konularda beklediğiniz açılımlar gündeme gelecek. Varsayımlarınızı farklı bir şekilde kabul ettirmesini biliyorsunuz. Bugün; istediğiniz şartları gündeme getirmekten asla korkmuyorsunuz.

yay
22 Kasım - 21 Aralık

Yay

Bugün, düşüncelerinizde ısrarcı bir tavır izleyeceksiniz. Kendinize güveniyorsunuz. Ödün vermeyen yapınızı herkes biliyor ve sorunlarına kesin çözüm getirdiğiniz kişiler her fırsatta sizi savunuyorlar.

oglak
22 Aralık - 19 Ocak

Oğlak

Kendi düzenini seven biri olarak, baskıya gelemiyorsunuz. Ortaklıklarda paslaşarak çalıştığınız zaman, başarılı oluyorsunuz. Bilinç altınızda sizi yönlendiren olaylara karşıt düşünceler içindesiniz.

kova
20 Ocak - 18 Şubat

Kova

İçsel güvensizliğinizi yendiğiniz de, başarılı oluyorsunuz. Çevrenin etkilerinden uzak kalmaya çalışmalısınız. Bugün, Ay'dan olumlu etkiler alıyorsunuz. Sorunlarınıza dış etkenleri karıştırmamalısınız.

balik
19 Şubat - 20 Mart

Balık

Duygusal konularınıza ailenizin karışması hoş olmuyor. Onların fikrini almak için fikir danıştığınız kişileri yanlış seçiyorsunuz. Karşıt tarafın olayları büyüterek başınızı ağrıtmasına izin vermeyin.

 • SON DAKİKA