www.yeniasir.com.tr Anasayfa
Canlı Skor
Canlı Skor
canlı skor
fikstür ve sonuçlar
puan durumu
ligler
turnuvalar
www.yeniasir.com.tr Anasayfa
LİG SEÇİNİZ
FİKSTÜR
PUAN DURUMU
TAKIMLAR
LİG İSTATİSTİĞİ
Maçları Filtrele
Ülke, Sezon, Lig Seçiniz
Ülke
Ukrayna
Turkiye
Uluslararası
Uluslararası Kulüpler
Turkiye
İngiltere
İspanya
Almanya
Fransa
İtalya
Hollanda
Belçika
Portekiz
Rusya
İskoçya
Suudi Arabistan
ABD
Almanya Amatör
Andorra
Angola
Antigua Barbuda
Arjantin
Arnavutluk
Austria Amateur
Avustralya
Avusturya
Azerbaycan
BAE
Bahreyn
Bangladeş
Beyaz Rusya
Bolivya
Bosna Hersek
Botsvana
Brezilya
Bulgaristan
Burundi
Cebelitarık
Cezayir
Çek Cumhuriyeti
Çin
Danimarka
Danimarka Amatör
Ekvador
El Salvador
Elektronik Ligler
Endonezya
Ermenistan
Estonya
Etiyopya
Faroe Adaları
Fas
Fildişi Sahili
Filipinler
Filistin
Finlandiya
Galler
Gana
Guatemala
Güney Afrika
Gürcistan
Hırvatístan
Hindistan
Honduras
Hong Kong, Çin
İngiltere Amator
İran
İrlanda
İspanya Amatör
İsrail
İsveç
İsveç Amatör
İsviçre
İzlanda
Jamaika
Japonya
Kamboçya
Kamerun
Kanada
Karadağ
Katar
Kazakistan
Kenya
Kıbrıs Rum Kesimi
Kolombiya
Kongo
Kore Cumhuriyeti
Kosova
Kosta Rika
Kuveyt
Kuzey İrlanda
Kuzey Makedonya
Letonya
Lihtenştayn
Litvanya
Lübnan
Lüksemburg
Macaristan
Malezya
Mali
Malta
Meksika
Mısır
Moğolistan
Moldova
Myanmar
Nijerya
Nikaragua
Norveç
Oman Sultanlığı
Özbekistan
Pakistan
Panama
Paraguay
Peru
Polonya
Romanya
Ruanda
San Marino
Senegal
Sırbistan
Simulated Reality Women
Singapur
Slovakya
Slovenya
Suriye
Şili
Tanzanya
Tayland
Tayvan
Trinidad Tobago
Tunus
Uganda
Uluslararası Gençlik Ligi
Uruguay
Ürdün
Venezuela
Vietnam
Yeni Zelanda
Yunanistan
Zambiya
Zimbabve
Turnuva
Persha Ligi
Premier Lig
Süper Kupa
U19
U21 Şampiyonası
Ukrayna Kupası
Sezon
Persha Liga 10/11
Persha Ligi 23/24
Persha Ligi 22/23
Persha Ligi 21/22
Persha Liga 20/21
Persha Liga 19/20
Persha Liga 18/19
Persha Liga 17/18
Persha Liga 16/17
Persha Liga 15/16
Persha Liga 14/15
Persha Liga 13/14
Persha Liga 12/13
Persha Liga 11/12
Persha Liga 09/10
Maçlar
16.10.2010 | Feniks Illichivets Kalinino - FC Arsenal Bila Tserkva
17.07.2010 | Bukovina Chernovtsy - FC Odessa
17.07.2010 | Feniks Illichivets Kalinino - FC Lviv
17.07.2010 | FC Naftovyk Ukrnafta - Krymteplitsya Molodizhne
17.07.2010 | FC Chornomorets Odessa - Stal Alchevsk
17.07.2010 | FC Arsenal Bila Tserkva - Tytan Armyansk
17.07.2010 | FC Nyva-V Vinnytsia - FC Kobra Kharkiv
17.07.2010 | FC Oleksandriya - FC Hoverla Uzhhorod
18.07.2010 | Dinamo-2 Kiev - Energetik Burschtin
18.07.2010 | Prykarpattya Ivano-Frankivsk - Zirka Kropyvnytskyi
23.07.2010 | Energetik Burschtin - Bukovina Chernovtsy
24.07.2010 | FC Odessa - FC Oleksandriya
24.07.2010 | Stal Alchevsk - Prykarpattya Ivano-Frankivsk
24.07.2010 | Zirka Kropyvnytskyi - Feniks Illichivets Kalinino
24.07.2010 | Krymteplitsya Molodizhne - Tytan Armyansk
24.07.2010 | FC Naftovyk Ukrnafta - FC Nyva-V Vinnytsia
25.07.2010 | FC Kobra Kharkiv - Dinamo-2 Kiev
25.07.2010 | FC Lviv - FC Arsenal Bila Tserkva
25.07.2010 | FC Hoverla Uzhhorod - FC Chornomorets Odessa
30.07.2010 | Prykarpattya Ivano-Frankivsk - FC Hoverla Uzhhorod
31.07.2010 | Feniks Illichivets Kalinino - Stal Alchevsk
31.07.2010 | FC Arsenal Bila Tserkva - Zirka Kropyvnytskyi
31.07.2010 | Tytan Armyansk - FC Lviv
31.07.2010 | FC Nyva-V Vinnytsia - Krymteplitsya Molodizhne
31.07.2010 | FC Oleksandriya - Energetik Burschtin
31.07.2010 | FC Chornomorets Odessa - FC Odessa
01.08.2010 | Dinamo-2 Kiev - FC Naftovyk Ukrnafta
01.08.2010 | Bukovina Chernovtsy - FC Kobra Kharkiv
06.08.2010 | Energetik Burschtin - FC Chornomorets Odessa
07.08.2010 | FC Kobra Kharkiv - FC Oleksandriya
07.08.2010 | FC Odessa - Prykarpattya Ivano-Frankivsk
07.08.2010 | FC Hoverla Uzhhorod - Feniks Illichivets Kalinino
07.08.2010 | Zirka Kropyvnytskyi - Tytan Armyansk
07.08.2010 | FC Naftovyk Ukrnafta - Bukovina Chernovtsy
07.08.2010 | Stal Alchevsk - FC Arsenal Bila Tserkva
08.08.2010 | FC Nyva-V Vinnytsia - Dinamo-2 Kiev
09.08.2010 | Krymteplitsya Molodizhne - FC Lviv
13.08.2010 | Prykarpattya Ivano-Frankivsk - Energetik Burschtin
14.08.2010 | Dinamo-2 Kiev - Krymteplitsya Molodizhne
14.08.2010 | Feniks Illichivets Kalinino - FC Odessa
14.08.2010 | FC Arsenal Bila Tserkva - FC Hoverla Uzhhorod
14.08.2010 | Tytan Armyansk - Stal Alchevsk
14.08.2010 | FC Lviv - Zirka Kropyvnytskyi
14.08.2010 | Bukovina Chernovtsy - FC Nyva-V Vinnytsia
14.08.2010 | FC Oleksandriya - FC Naftovyk Ukrnafta
14.08.2010 | FC Chornomorets Odessa - FC Kobra Kharkiv
21.08.2010 | FC Hoverla Uzhhorod - Tytan Armyansk
22.08.2010 | Energetik Burschtin - Feniks Illichivets Kalinino
22.08.2010 | Dinamo-2 Kiev - Bukovina Chernovtsy
22.08.2010 | FC Nyva-V Vinnytsia - FC Oleksandriya
22.08.2010 | FC Kobra Kharkiv - Prykarpattya Ivano-Frankivsk
22.08.2010 | FC Naftovyk Ukrnafta - FC Chornomorets Odessa
22.08.2010 | FC Odessa - FC Arsenal Bila Tserkva
22.08.2010 | Stal Alchevsk - FC Lviv
22.08.2010 | Krymteplitsya Molodizhne - Zirka Kropyvnytskyi
27.08.2010 | Tytan Armyansk - FC Odessa
27.08.2010 | Prykarpattya Ivano-Frankivsk - FC Naftovyk Ukrnafta
27.08.2010 | FC Oleksandriya - Dinamo-2 Kiev
27.08.2010 | FC Lviv - FC Hoverla Uzhhorod
28.08.2010 | Bukovina Chernovtsy - Krymteplitsya Molodizhne
28.08.2010 | Feniks Illichivets Kalinino - FC Kobra Kharkiv
28.08.2010 | Zirka Kropyvnytskyi - Stal Alchevsk
28.08.2010 | FC Arsenal Bila Tserkva - Energetik Burschtin
28.08.2010 | FC Chornomorets Odessa - FC Nyva-V Vinnytsia
01.09.2010 | Dinamo-2 Kiev - FC Chornomorets Odessa
01.09.2010 | Bukovina Chernovtsy - FC Oleksandriya
01.09.2010 | FC Kobra Kharkiv - FC Arsenal Bila Tserkva
01.09.2010 | FC Odessa - FC Lviv
01.09.2010 | FC Hoverla Uzhhorod - Zirka Kropyvnytskyi
01.09.2010 | Energetik Burschtin - Tytan Armyansk
01.09.2010 | FC Nyva-V Vinnytsia - Prykarpattya Ivano-Frankivsk
01.09.2010 | FC Naftovyk Ukrnafta - Feniks Illichivets Kalinino
01.09.2010 | Krymteplitsya Molodizhne - Stal Alchevsk
05.09.2010 | FC Arsenal Bila Tserkva - FC Naftovyk Ukrnafta
05.09.2010 | Tytan Armyansk - FC Kobra Kharkiv
05.09.2010 | Feniks Illichivets Kalinino - FC Nyva-V Vinnytsia
05.09.2010 | FC Lviv - Energetik Burschtin
05.09.2010 | Stal Alchevsk - FC Hoverla Uzhhorod
05.09.2010 | FC Oleksandriya - Krymteplitsya Molodizhne
05.09.2010 | FC Chornomorets Odessa - Bukovina Chernovtsy
06.09.2010 | Zirka Kropyvnytskyi - FC Odessa
10.09.2010 | Energetik Burschtin - Zirka Kropyvnytskyi
11.09.2010 | Dinamo-2 Kiev - Feniks Illichivets Kalinino
11.09.2010 | FC Odessa - Stal Alchevsk
11.09.2010 | FC Kobra Kharkiv - FC Lviv
11.09.2010 | Bukovina Chernovtsy - Prykarpattya Ivano-Frankivsk
11.09.2010 | FC Nyva-V Vinnytsia - FC Arsenal Bila Tserkva
11.09.2010 | Tytan Armyansk - FC Naftovyk Ukrnafta
11.09.2010 | Krymteplitsya Molodizhne - FC Hoverla Uzhhorod
11.09.2010 | FC Oleksandriya - FC Chornomorets Odessa
17.09.2010 | Prykarpattya Ivano-Frankivsk - FC Oleksandriya
18.09.2010 | Feniks Illichivets Kalinino - Bukovina Chernovtsy
18.09.2010 | Zirka Kropyvnytskyi - FC Kobra Kharkiv
18.09.2010 | Tytan Armyansk - FC Nyva-V Vinnytsia
18.09.2010 | FC Arsenal Bila Tserkva - Dinamo-2 Kiev
18.09.2010 | Stal Alchevsk - Energetik Burschtin
18.09.2010 | FC Hoverla Uzhhorod - FC Odessa
18.09.2010 | FC Chornomorets Odessa - Krymteplitsya Molodizhne
19.09.2010 | FC Lviv - FC Naftovyk Ukrnafta
25.09.2010 | Energetik Burschtin - FC Hoverla Uzhhorod
26.09.2010 | FC Naftovyk Ukrnafta - Zirka Kropyvnytskyi
26.09.2010 | Bukovina Chernovtsy - FC Arsenal Bila Tserkva
26.09.2010 | FC Kobra Kharkiv - Stal Alchevsk
26.09.2010 | FC Nyva-V Vinnytsia - FC Lviv
26.09.2010 | Dinamo-2 Kiev - Tytan Armyansk
26.09.2010 | FC Oleksandriya - Feniks Illichivets Kalinino
26.09.2010 | FC Chornomorets Odessa - Prykarpattya Ivano-Frankivsk
26.09.2010 | Krymteplitsya Molodizhne - FC Odessa
01.10.2010 | FC Hoverla Uzhhorod - FC Kobra Kharkiv
01.10.2010 | FC Lviv - Dinamo-2 Kiev
01.10.2010 | FC Odessa - Energetik Burschtin
01.10.2010 | Prykarpattya Ivano-Frankivsk - Krymteplitsya Molodizhne
02.10.2010 | Tytan Armyansk - Bukovina Chernovtsy
02.10.2010 | Zirka Kropyvnytskyi - FC Nyva-V Vinnytsia
02.10.2010 | Stal Alchevsk - FC Naftovyk Ukrnafta
02.10.2010 | FC Arsenal Bila Tserkva - FC Oleksandriya
02.10.2010 | Feniks Illichivets Kalinino - FC Chornomorets Odessa
05.10.2010 | Krymteplitsya Molodizhne - Energetik Burschtin
06.10.2010 | Dinamo-2 Kiev - Zirka Kropyvnytskyi
06.10.2010 | FC Kobra Kharkiv - FC Odessa
06.10.2010 | Bukovina Chernovtsy - FC Lviv
06.10.2010 | Prykarpattya Ivano-Frankivsk - Feniks Illichivets Kalinino
06.10.2010 | FC Nyva-V Vinnytsia - Stal Alchevsk
06.10.2010 | FC Naftovyk Ukrnafta - FC Hoverla Uzhhorod
06.10.2010 | FC Oleksandriya - Tytan Armyansk
06.10.2010 | FC Chornomorets Odessa - FC Arsenal Bila Tserkva
10.10.2010 | Feniks Illichivets Kalinino - Krymteplitsya Molodizhne
10.10.2010 | Zirka Kropyvnytskyi - Bukovina Chernovtsy
10.10.2010 | FC Arsenal Bila Tserkva - Prykarpattya Ivano-Frankivsk
10.10.2010 | Energetik Burschtin - FC Kobra Kharkiv
10.10.2010 | FC Hoverla Uzhhorod - FC Nyva-V Vinnytsia
10.10.2010 | FC Lviv - FC Oleksandriya
11.10.2010 | FC Odessa - FC Naftovyk Ukrnafta
11.10.2010 | Stal Alchevsk - Dinamo-2 Kiev
15.10.2010 | Prykarpattya Ivano-Frankivsk - Tytan Armyansk
16.10.2010 | Bukovina Chernovtsy - Stal Alchevsk
16.10.2010 | FC Naftovyk Ukrnafta - Energetik Burschtin
16.10.2010 | FC Oleksandriya - Zirka Kropyvnytskyi
17.10.2010 | Dinamo-2 Kiev - FC Hoverla Uzhhorod
17.10.2010 | FC Nyva-V Vinnytsia - FC Odessa
17.10.2010 | FC Chornomorets Odessa - FC Lviv
18.10.2010 | Krymteplitsya Molodizhne - FC Kobra Kharkiv
22.10.2010 | Energetik Burschtin - FC Nyva-V Vinnytsia
23.10.2010 | FC Kobra Kharkiv - FC Naftovyk Ukrnafta
23.10.2010 | FC Arsenal Bila Tserkva - Krymteplitsya Molodizhne
23.10.2010 | FC Odessa - Dinamo-2 Kiev
23.10.2010 | FC Hoverla Uzhhorod - Bukovina Chernovtsy
23.10.2010 | Stal Alchevsk - FC Oleksandriya
23.10.2010 | Zirka Kropyvnytskyi - FC Chornomorets Odessa
23.10.2010 | Tytan Armyansk - Feniks Illichivets Kalinino
24.10.2010 | FC Lviv - Prykarpattya Ivano-Frankivsk
30.10.2010 | FC Hoverla Uzhhorod - FC Oleksandriya
30.10.2010 | FC Odessa - Bukovina Chernovtsy
31.10.2010 | FC Kobra Kharkiv - FC Nyva-V Vinnytsia
31.10.2010 | Zirka Kropyvnytskyi - Prykarpattya Ivano-Frankivsk
31.10.2010 | Tytan Armyansk - FC Arsenal Bila Tserkva
31.10.2010 | Stal Alchevsk - FC Chornomorets Odessa
31.10.2010 | FC Lviv - Feniks Illichivets Kalinino
01.11.2010 | Energetik Burschtin - Dinamo-2 Kiev
01.11.2010 | Krymteplitsya Molodizhne - FC Naftovyk Ukrnafta
05.11.2010 | Dinamo-2 Kiev - FC Kobra Kharkiv
05.11.2010 | Prykarpattya Ivano-Frankivsk - Stal Alchevsk
06.11.2010 | Feniks Illichivets Kalinino - Zirka Kropyvnytskyi
06.11.2010 | FC Nyva-V Vinnytsia - FC Naftovyk Ukrnafta
06.11.2010 | Bukovina Chernovtsy - Energetik Burschtin
06.11.2010 | FC Arsenal Bila Tserkva - FC Lviv
06.11.2010 | Tytan Armyansk - Krymteplitsya Molodizhne
06.11.2010 | FC Chornomorets Odessa - FC Hoverla Uzhhorod
06.11.2010 | FC Oleksandriya - FC Odessa
10.11.2010 | Tytan Armyansk - FC Chornomorets Odessa
10.11.2010 | Prykarpattya Ivano-Frankivsk - Dinamo-2 Kiev
12.11.2010 | FC Kobra Kharkiv - Bukovina Chernovtsy
12.11.2010 | Energetik Burschtin - FC Oleksandriya
13.11.2010 | Stal Alchevsk - Feniks Illichivets Kalinino
14.11.2010 | Zirka Kropyvnytskyi - FC Arsenal Bila Tserkva
14.11.2010 | FC Hoverla Uzhhorod - Prykarpattya Ivano-Frankivsk
14.11.2010 | FC Odessa - FC Chornomorets Odessa
14.11.2010 | FC Naftovyk Ukrnafta - Dinamo-2 Kiev
14.11.2010 | FC Lviv - Tytan Armyansk
14.11.2010 | Krymteplitsya Molodizhne - FC Nyva-V Vinnytsia
19.03.2011 | Dinamo-2 Kiev - FC Nyva-V Vinnytsia
19.03.2011 | FC Chornomorets Odessa - Energetik Burschtin
20.03.2011 | FC Arsenal Bila Tserkva - Stal Alchevsk
20.03.2011 | FC Lviv - Krymteplitsya Molodizhne
20.03.2011 | Tytan Armyansk - Zirka Kropyvnytskyi
20.03.2011 | Bukovina Chernovtsy - FC Naftovyk Ukrnafta
20.03.2011 | FC Oleksandriya - FC Kobra Kharkiv
21.03.2011 | Prykarpattya Ivano-Frankivsk - FC Odessa
25.03.2011 | Energetik Burschtin - Prykarpattya Ivano-Frankivsk
25.03.2011 | FC Hoverla Uzhhorod - FC Arsenal Bila Tserkva
26.03.2011 | Stal Alchevsk - Tytan Armyansk
26.03.2011 | FC Naftovyk Ukrnafta - FC Oleksandriya
26.03.2011 | Zirka Kropyvnytskyi - FC Lviv
26.03.2011 | FC Nyva-V Vinnytsia - Bukovina Chernovtsy
30.03.2011 | FC Lviv - Stal Alchevsk
30.03.2011 | Zirka Kropyvnytskyi - Krymteplitsya Molodizhne
30.03.2011 | Tytan Armyansk - FC Hoverla Uzhhorod
30.03.2011 | FC Arsenal Bila Tserkva - FC Odessa
30.03.2011 | FC Oleksandriya - FC Nyva-V Vinnytsia
31.03.2011 | Prykarpattya Ivano-Frankivsk - FC Kobra Kharkiv
31.03.2011 | Bukovina Chernovtsy - Dinamo-2 Kiev
31.03.2011 | FC Chornomorets Odessa - FC Naftovyk Ukrnafta
03.04.2011 | Stal Alchevsk - Zirka Kropyvnytskyi
03.04.2011 | FC Odessa - Tytan Armyansk
04.04.2011 | Dinamo-2 Kiev - FC Oleksandriya
04.04.2011 | FC Nyva-V Vinnytsia - FC Chornomorets Odessa
04.04.2011 | Energetik Burschtin - FC Arsenal Bila Tserkva
04.04.2011 | FC Hoverla Uzhhorod - FC Lviv
04.04.2011 | FC Naftovyk Ukrnafta - Prykarpattya Ivano-Frankivsk
09.04.2011 | Stal Alchevsk - Krymteplitsya Molodizhne
09.04.2011 | Zirka Kropyvnytskyi - FC Hoverla Uzhhorod
09.04.2011 | FC Lviv - FC Odessa
09.04.2011 | Tytan Armyansk - Energetik Burschtin
09.04.2011 | FC Oleksandriya - Bukovina Chernovtsy
10.04.2011 | FC Arsenal Bila Tserkva - FC Kobra Kharkiv
10.04.2011 | FC Chornomorets Odessa - Dinamo-2 Kiev
11.04.2011 | Prykarpattya Ivano-Frankivsk - FC Nyva-V Vinnytsia
15.04.2011 | Energetik Burschtin - FC Lviv
15.04.2011 | Dinamo-2 Kiev - Prykarpattya Ivano-Frankivsk
15.04.2011 | Krymteplitsya Molodizhne - FC Oleksandriya
16.04.2011 | FC Naftovyk Ukrnafta - FC Arsenal Bila Tserkva
16.04.2011 | FC Kobra Kharkiv - Tytan Armyansk
16.04.2011 | FC Odessa - Zirka Kropyvnytskyi
16.04.2011 | FC Hoverla Uzhhorod - Stal Alchevsk
17.04.2011 | Bukovina Chernovtsy - FC Chornomorets Odessa
19.04.2011 | Krymteplitsya Molodizhne - Dinamo-2 Kiev
22.04.2011 | Prykarpattya Ivano-Frankivsk - Bukovina Chernovtsy
22.04.2011 | FC Chornomorets Odessa - FC Oleksandriya
23.04.2011 | FC Lviv - FC Kobra Kharkiv
23.04.2011 | FC Arsenal Bila Tserkva - FC Nyva-V Vinnytsia
23.04.2011 | Stal Alchevsk - FC Odessa
23.04.2011 | FC Naftovyk Ukrnafta - Tytan Armyansk
23.04.2011 | FC Hoverla Uzhhorod - Krymteplitsya Molodizhne
23.04.2011 | Zirka Kropyvnytskyi - Energetik Burschtin
29.04.2011 | Energetik Burschtin - Stal Alchevsk
29.04.2011 | Dinamo-2 Kiev - FC Arsenal Bila Tserkva
30.04.2011 | FC Nyva-V Vinnytsia - Tytan Armyansk
30.04.2011 | FC Naftovyk Ukrnafta - FC Lviv
30.04.2011 | FC Kobra Kharkiv - Zirka Kropyvnytskyi
30.04.2011 | FC Odessa - FC Hoverla Uzhhorod
30.04.2011 | FC Oleksandriya - Prykarpattya Ivano-Frankivsk
01.05.2011 | Krymteplitsya Molodizhne - FC Chornomorets Odessa
06.05.2011 | FC Hoverla Uzhhorod - Energetik Burschtin
06.05.2011 | Tytan Armyansk - Dinamo-2 Kiev
07.05.2011 | Prykarpattya Ivano-Frankivsk - FC Chornomorets Odessa
07.05.2011 | FC Odessa - Krymteplitsya Molodizhne
07.05.2011 | Zirka Kropyvnytskyi - FC Naftovyk Ukrnafta
07.05.2011 | FC Lviv - FC Nyva-V Vinnytsia
07.05.2011 | FC Arsenal Bila Tserkva - Bukovina Chernovtsy
07.05.2011 | Stal Alchevsk - FC Kobra Kharkiv
11.05.2011 | Krymteplitsya Molodizhne - Bukovina Chernovtsy
14.05.2011 | Energetik Burschtin - FC Odessa
15.05.2011 | FC Nyva-V Vinnytsia - Zirka Kropyvnytskyi
15.05.2011 | FC Kobra Kharkiv - FC Hoverla Uzhhorod
15.05.2011 | FC Naftovyk Ukrnafta - Stal Alchevsk
15.05.2011 | FC Oleksandriya - FC Arsenal Bila Tserkva
15.05.2011 | Dinamo-2 Kiev - FC Lviv
15.05.2011 | Krymteplitsya Molodizhne - Prykarpattya Ivano-Frankivsk
16.05.2011 | Bukovina Chernovtsy - Tytan Armyansk
20.05.2011 | Energetik Burschtin - Krymteplitsya Molodizhne
21.05.2011 | FC Hoverla Uzhhorod - FC Naftovyk Ukrnafta
21.05.2011 | FC Lviv - Bukovina Chernovtsy
21.05.2011 | Zirka Kropyvnytskyi - Dinamo-2 Kiev
21.05.2011 | Tytan Armyansk - FC Oleksandriya
21.05.2011 | FC Arsenal Bila Tserkva - FC Chornomorets Odessa
21.05.2011 | FC Odessa - FC Kobra Kharkiv
22.05.2011 | Stal Alchevsk - FC Nyva-V Vinnytsia
25.05.2011 | FC Kobra Kharkiv - FC Chornomorets Odessa
27.05.2011 | Bukovina Chernovtsy - Zirka Kropyvnytskyi
27.05.2011 | FC Nyva-V Vinnytsia - FC Hoverla Uzhhorod
27.05.2011 | FC Naftovyk Ukrnafta - FC Odessa
27.05.2011 | Dinamo-2 Kiev - Stal Alchevsk
27.05.2011 | FC Oleksandriya - FC Lviv
29.05.2011 | FC Kobra Kharkiv - Energetik Burschtin
30.05.2011 | Prykarpattya Ivano-Frankivsk - FC Arsenal Bila Tserkva
30.05.2011 | FC Chornomorets Odessa - Tytan Armyansk
04.06.2011 | FC Kobra Kharkiv - Krymteplitsya Molodizhne
04.06.2011 | Energetik Burschtin - FC Naftovyk Ukrnafta
04.06.2011 | FC Odessa - FC Nyva-V Vinnytsia
04.06.2011 | FC Hoverla Uzhhorod - Dinamo-2 Kiev
04.06.2011 | Stal Alchevsk - Bukovina Chernovtsy
04.06.2011 | Zirka Kropyvnytskyi - FC Oleksandriya
04.06.2011 | FC Lviv - FC Chornomorets Odessa
04.06.2011 | Tytan Armyansk - Prykarpattya Ivano-Frankivsk
11.06.2011 | Krymteplitsya Molodizhne - FC Arsenal Bila Tserkva
11.06.2011 | Prykarpattya Ivano-Frankivsk - FC Lviv
11.06.2011 | FC Chornomorets Odessa - Zirka Kropyvnytskyi
11.06.2011 | FC Oleksandriya - Stal Alchevsk
11.06.2011 | Bukovina Chernovtsy - FC Hoverla Uzhhorod
11.06.2011 | Dinamo-2 Kiev - FC Odessa
11.06.2011 | FC Nyva-V Vinnytsia - Energetik Burschtin
11.06.2011 | FC Naftovyk Ukrnafta - FC Kobra Kharkiv
Göster
Canlı Skor
Ukrayna
Persha Ligi
Persha Liga 10/11 Sezonu
Feniks Illichivets Kalinino - FC Arsenal Bila Tserkva maçı - Saha İçi Diziliş
Persha Liga 10/11
GENEL GÖRÜNÜM
PUAN DURUMU
FİKSTÜR
TAKIMLAR
-Seçiniz-
LİG İSTATİSTİĞİ
PUAN DURUMU
FİKSTÜR
TAKIMLAR
Persha Ligi | 16
Feniks Illichivets Kalinino
Anatoly Belyai
16/10/10 - 14:00
2 : 4
2 : 1 1. Devre
0 : 3 2. Devre
FC Arsenal Bila Tserkva
Evgeny Feshschenko
Önemli Dakikalar
Canlı Anlatım
Maç İstatistiği
Saha İçi Diziliş
Kadro bilgisi bulunmamaktadır