www.yeniasir.com.tr Anasayfa
Canlı Skor
Canlı Skor
canlı skor
fikstür ve sonuçlar
puan durumu
ligler
turnuvalar
www.yeniasir.com.tr Anasayfa
LİG SEÇİNİZ
FİKSTÜR
PUAN DURUMU
TAKIMLAR
LİG İSTATİSTİĞİ
Maçları Filtrele
Ülke, Sezon, Lig Seçiniz
Ülke
Arjantin
Turkiye
Uluslararası
Uluslararası Kulüpler
Turkiye
İngiltere
İspanya
Almanya
Fransa
İtalya
Hollanda
Belçika
Portekiz
Rusya
İskoçya
Suudi Arabistan
ABD
Almanya Amatör
Andorra
Angola
Antigua Barbuda
Arnavutluk
Austria Amateur
Avustralya
Avusturya
Azerbaycan
BAE
Bahreyn
Bangladeş
Beyaz Rusya
Bolivya
Bosna Hersek
Botsvana
Brezilya
Bulgaristan
Burundi
Cebelitarık
Cezayir
Çek Cumhuriyeti
Çin
Danimarka
Danimarka Amatör
Ekvador
El Salvador
Elektronik Ligler
Endonezya
Ermenistan
Estonya
Etiyopya
Faroe Adaları
Fas
Fildişi Sahili
Filipinler
Filistin
Finlandiya
Galler
Gana
Guatemala
Güney Afrika
Gürcistan
Hırvatístan
Hindistan
Honduras
Hong Kong, Çin
İngiltere Amator
İran
İrlanda
İspanya Amatör
İsrail
İsveç
İsveç Amatör
İsviçre
İzlanda
Jamaika
Japonya
Kamboçya
Kamerun
Kanada
Karadağ
Katar
Kazakistan
Kenya
Kıbrıs Rum Kesimi
Kolombiya
Kongo
Kore Cumhuriyeti
Kosova
Kosta Rika
Kuveyt
Kuzey İrlanda
Kuzey Makedonya
Letonya
Lihtenştayn
Litvanya
Lübnan
Lüksemburg
Macaristan
Malezya
Mali
Malta
Meksika
Mısır
Moğolistan
Moldova
Myanmar
Nijerya
Nikaragua
Norveç
Oman Sultanlığı
Özbekistan
Pakistan
Panama
Paraguay
Peru
Polonya
Romanya
Ruanda
San Marino
Senegal
Sırbistan
Simulated Reality Women
Singapur
Slovakya
Slovenya
Suriye
Şili
Tanzanya
Tayland
Tayvan
Trinidad Tobago
Tunus
Uganda
Ukrayna
Uluslararası Gençlik Ligi
Uruguay
Ürdün
Venezuela
Vietnam
Yeni Zelanda
Yunanistan
Zambiya
Zimbabve
Turnuva
Primera Nacional
Arjantin Kupası
Copa de la Liga
Copa de la Liga, Kadınlar
Copa de la Liga, Reserves
Liga Profesional, Reserves
Premier Lig, Kadınlar
Primera B
Primera C
Primera D Metropolitana
Profesyonel Lig
Supercopa Internacional
Süper Kupa
Torneo Federal A
Trofeo de Campeones de la Liga Profesional
Trofeo de Campeones, Reserves
Sezon
Primera Nacional B 18/19
Primera Nacional 2024
Primera Nacional 2023
Primera Nacional 2022
Ulusal Lig 2021
Primera Nacional 20/21
Primera Nacional 19/20
Primera Nacional B 17/18
Primera Nacional B 16/17
Primera Nacional B 2016
Primera Nacional B 2015
Primera Nacional B 2014
Primera Nacional B 13/14
Primera Nacional B 12/13
Primera B Nacional 11/12
Primera B Nacional 10/11
Primera B Nacional 09/10
Maçlar
24.03.2019 | Gimnasia Esgrima Jujuy - Almagro
25.08.2018 | Nueva Chicago - Ferro Carril Oeste
25.08.2018 | Arsenal de Sarandi - Gimnasia Esgrima Jujuy
25.08.2018 | Club Atletico Los Andes - Independiente Rivadavia De Mendoza
25.08.2018 | Club Villa Dalmine - Instituto AC Cordoba
25.08.2018 | Agropecuario Argentino - CD Santamarina Tandil
26.08.2018 | CA Platense - Mitre Santiago Del Estero
26.08.2018 | O. Bahaia Blanca - CA Sarmiento
26.08.2018 | Guillermo Brown - CA Brown de Adrogue
26.08.2018 | CA Central Cordoba SE - Deportivo Moron
26.08.2018 | Gimnasia Y Esgrima Mendoza - Club Atletico Temperley
28.08.2018 | Atletico Rafaela - Quilmes
28.08.2018 | Almagro - Chacarita Juniors
01.09.2018 | Instituto AC Cordoba - Agropecuario Argentino
01.09.2018 | Club Atletico Temperley - Club Villa Dalmine
01.09.2018 | CA Sarmiento - Atletico Rafaela
01.09.2018 | Ferro Carril Oeste - Guillermo Brown
01.09.2018 | CA Brown de Adrogue - O. Bahaia Blanca
01.09.2018 | Chacarita Juniors - CA Platense
02.09.2018 | CD Santamarina Tandil - Arsenal de Sarandi
02.09.2018 | Gimnasia Esgrima Jujuy - CA Defensores de Belgrano
02.09.2018 | Independiente Rivadavia De Mendoza - CA Central Cordoba SE
02.09.2018 | Mitre Santiago Del Estero - Gimnasia Y Esgrima Mendoza
04.09.2018 | Deportivo Moron - Almagro
04.09.2018 | Quilmes - Club Atletico Los Andes
14.09.2018 | Almagro - Independiente Rivadavia De Mendoza
15.09.2018 | CA Central Cordoba SE - Quilmes
15.09.2018 | Club Villa Dalmine - Mitre Santiago Del Estero
15.09.2018 | Gimnasia Y Esgrima Mendoza - Chacarita Juniors
16.09.2018 | Agropecuario Argentino - Club Atletico Temperley
16.09.2018 | Arsenal de Sarandi - Instituto AC Cordoba
16.09.2018 | Club Atletico Los Andes - CA Sarmiento
16.09.2018 | O. Bahaia Blanca - Ferro Carril Oeste
16.09.2018 | Guillermo Brown - Nueva Chicago
16.09.2018 | CA Defensores de Belgrano - CD Santamarina Tandil
17.09.2018 | Atletico Rafaela - CA Brown de Adrogue
19.09.2018 | CA Platense - Deportivo Moron
22.09.2018 | Instituto AC Cordoba - CA Defensores de Belgrano
22.09.2018 | Chacarita Juniors - Club Villa Dalmine
23.09.2018 | CA Sarmiento - CA Central Cordoba SE
23.09.2018 | CD Santamarina Tandil - Gimnasia Esgrima Jujuy
23.09.2018 | Nueva Chicago - O. Bahaia Blanca
23.09.2018 | CA Brown de Adrogue - Club Atletico Los Andes
23.09.2018 | Independiente Rivadavia De Mendoza - CA Platense
23.09.2018 | Club Atletico Temperley - Arsenal de Sarandi
23.09.2018 | Quilmes - Almagro
24.09.2018 | Mitre Santiago Del Estero - Agropecuario Argentino
24.09.2018 | Deportivo Moron - Gimnasia Y Esgrima Mendoza
25.09.2018 | Ferro Carril Oeste - Atletico Rafaela
28.09.2018 | Almagro - CA Sarmiento
29.09.2018 | Atletico Rafaela - Nueva Chicago
29.09.2018 | Arsenal de Sarandi - Mitre Santiago Del Estero
29.09.2018 | CA Defensores de Belgrano - Club Atletico Temperley
29.09.2018 | Club Villa Dalmine - Deportivo Moron
30.09.2018 | Club Atletico Los Andes - Ferro Carril Oeste
30.09.2018 | O. Bahaia Blanca - Guillermo Brown
30.09.2018 | Gimnasia Y Esgrima Mendoza - Independiente Rivadavia De Mendoza
30.09.2018 | CA Platense - Quilmes
02.10.2018 | Agropecuario Argentino - Chacarita Juniors
02.10.2018 | CA Central Cordoba SE - CA Brown de Adrogue
04.10.2018 | Nueva Chicago - Club Atletico Los Andes
05.10.2018 | Deportivo Moron - Agropecuario Argentino
06.10.2018 | Instituto AC Cordoba - CD Santamarina Tandil
06.10.2018 | CA Brown de Adrogue - Almagro
06.10.2018 | Quilmes - Gimnasia Y Esgrima Mendoza
06.10.2018 | Club Atletico Temperley - Gimnasia Esgrima Jujuy
06.10.2018 | Chacarita Juniors - Arsenal de Sarandi
07.10.2018 | Guillermo Brown - Atletico Rafaela
07.10.2018 | Independiente Rivadavia De Mendoza - Club Villa Dalmine
07.10.2018 | Mitre Santiago Del Estero - CA Defensores de Belgrano
09.10.2018 | CA Sarmiento - CA Platense
13.10.2018 | Arsenal de Sarandi - Mitre Santiago Del Estero
13.10.2018 | Club Villa Dalmine - Deportivo Moron
13.10.2018 | Gimnasia Esgrima Jujuy - Instituto AC Cordoba
19.10.2018 | Arsenal de Sarandi - Deportivo Moron
19.10.2018 | Almagro - Ferro Carril Oeste
20.10.2018 | Atletico Rafaela - O. Bahaia Blanca
20.10.2018 | Club Atletico Los Andes - Guillermo Brown
21.10.2018 | Agropecuario Argentino - Independiente Rivadavia De Mendoza
21.10.2018 | CD Santamarina Tandil - Club Atletico Temperley
21.10.2018 | CA Platense - CA Brown de Adrogue
21.10.2018 | Club Villa Dalmine - Quilmes
21.10.2018 | CA Defensores de Belgrano - Chacarita Juniors
21.10.2018 | Gimnasia Esgrima Jujuy - Mitre Santiago Del Estero
21.10.2018 | Gimnasia Y Esgrima Mendoza - CA Sarmiento
23.10.2018 | CA Central Cordoba SE - Nueva Chicago
27.10.2018 | Club Atletico Temperley - Instituto AC Cordoba
27.10.2018 | CA Brown de Adrogue - Gimnasia Y Esgrima Mendoza
27.10.2018 | Ferro Carril Oeste - CA Platense
28.10.2018 | CA Sarmiento - Club Villa Dalmine
28.10.2018 | Nueva Chicago - Almagro
28.10.2018 | Guillermo Brown - CA Central Cordoba SE
28.10.2018 | O. Bahaia Blanca - Club Atletico Los Andes
28.10.2018 | Mitre Santiago Del Estero - CD Santamarina Tandil
28.10.2018 | Independiente Rivadavia De Mendoza - Arsenal de Sarandi
29.10.2018 | Deportivo Moron - CA Defensores de Belgrano
30.10.2018 | Chacarita Juniors - Gimnasia Esgrima Jujuy
31.10.2018 | Quilmes - Agropecuario Argentino
03.11.2018 | Instituto AC Cordoba - Mitre Santiago Del Estero
03.11.2018 | Club Villa Dalmine - CA Brown de Adrogue
03.11.2018 | CA Defensores de Belgrano - Independiente Rivadavia De Mendoza
03.11.2018 | Club Atletico Los Andes - Atletico Rafaela
04.11.2018 | CA Platense - Nueva Chicago
04.11.2018 | Gimnasia Y Esgrima Mendoza - Ferro Carril Oeste
04.11.2018 | Gimnasia Esgrima Jujuy - Deportivo Moron
05.11.2018 | CA Central Cordoba SE - O. Bahaia Blanca
05.11.2018 | Arsenal de Sarandi - Quilmes
05.11.2018 | Almagro - Guillermo Brown
06.11.2018 | CD Santamarina Tandil - Chacarita Juniors
06.11.2018 | Agropecuario Argentino - CA Sarmiento
10.11.2018 | Atletico Rafaela - CA Central Cordoba SE
10.11.2018 | CA Brown de Adrogue - Agropecuario Argentino
10.11.2018 | Chacarita Juniors - Instituto AC Cordoba
10.11.2018 | Deportivo Moron - CD Santamarina Tandil
11.11.2018 | Guillermo Brown - CA Platense
12.11.2018 | Independiente Rivadavia De Mendoza - Gimnasia Esgrima Jujuy
12.11.2018 | Mitre Santiago Del Estero - Club Atletico Temperley
12.11.2018 | Nueva Chicago - Gimnasia Y Esgrima Mendoza
13.11.2018 | Quilmes - CA Defensores de Belgrano
13.11.2018 | Ferro Carril Oeste - Club Villa Dalmine
13.11.2018 | O. Bahaia Blanca - Almagro
14.11.2018 | CA Sarmiento - Arsenal de Sarandi
17.11.2018 | Ferro Carril Oeste - CA Central Cordoba SE
18.11.2018 | Guillermo Brown - Club Villa Dalmine
19.11.2018 | Nueva Chicago - Agropecuario Argentino
19.11.2018 | Deportivo Moron - CD Santamarina Tandil
24.11.2018 | CA Central Cordoba SE - Club Atletico Los Andes
25.11.2018 | Arsenal de Sarandi - CA Brown de Adrogue
25.11.2018 | Almagro - Atletico Rafaela
25.11.2018 | Gimnasia Esgrima Jujuy - Quilmes
25.11.2018 | CA Platense - O. Bahaia Blanca
25.11.2018 | Gimnasia Y Esgrima Mendoza - Guillermo Brown
26.11.2018 | Instituto AC Cordoba - Deportivo Moron
26.11.2018 | Club Villa Dalmine - Nueva Chicago
26.11.2018 | Agropecuario Argentino - Ferro Carril Oeste
27.11.2018 | CD Santamarina Tandil - Independiente Rivadavia De Mendoza
27.11.2018 | CA Defensores de Belgrano - CA Sarmiento
28.11.2018 | Club Atletico Temperley - Chacarita Juniors
01.12.2018 | Club Atletico Los Andes - Almagro
01.12.2018 | CA Sarmiento - Gimnasia Esgrima Jujuy
02.12.2018 | Independiente Rivadavia De Mendoza - Instituto AC Cordoba
02.12.2018 | Quilmes - CD Santamarina Tandil
02.12.2018 | Deportivo Moron - Club Atletico Temperley
02.12.2018 | CA Brown de Adrogue - CA Defensores de Belgrano
03.12.2018 | O. Bahaia Blanca - Gimnasia Y Esgrima Mendoza
03.12.2018 | Ferro Carril Oeste - Arsenal de Sarandi
03.12.2018 | Atletico Rafaela - CA Platense
05.12.2018 | Chacarita Juniors - Mitre Santiago Del Estero
08.12.2018 | Club Atletico Temperley - Independiente Rivadavia De Mendoza
08.12.2018 | CA Defensores de Belgrano - Ferro Carril Oeste
08.12.2018 | Club Villa Dalmine - O. Bahaia Blanca
08.12.2018 | CA Platense - Club Atletico Los Andes
09.12.2018 | Agropecuario Argentino - Guillermo Brown
09.12.2018 | Gimnasia Esgrima Jujuy - CA Brown de Adrogue
10.12.2018 | Gimnasia Y Esgrima Mendoza - Atletico Rafaela
10.12.2018 | Instituto AC Cordoba - Quilmes
10.12.2018 | Almagro - CA Central Cordoba SE
11.12.2018 | Arsenal de Sarandi - Nueva Chicago
11.12.2018 | Mitre Santiago Del Estero - Deportivo Moron
12.12.2018 | CD Santamarina Tandil - CA Sarmiento
13.12.2018 | CA Defensores de Belgrano - Club Atletico Temperley
02.02.2019 | Club Atletico Los Andes - Gimnasia Y Esgrima Mendoza
02.02.2019 | Atletico Rafaela - Club Villa Dalmine
02.02.2019 | Nueva Chicago - CA Defensores de Belgrano
02.02.2019 | Ferro Carril Oeste - Gimnasia Esgrima Jujuy
02.02.2019 | Deportivo Moron - Chacarita Juniors
02.02.2019 | CA Brown de Adrogue - CD Santamarina Tandil
03.02.2019 | Quilmes - Club Atletico Temperley
03.02.2019 | CA Central Cordoba SE - CA Platense
03.02.2019 | Guillermo Brown - Arsenal de Sarandi
04.02.2019 | Independiente Rivadavia De Mendoza - Mitre Santiago Del Estero
04.02.2019 | O. Bahaia Blanca - Agropecuario Argentino
05.02.2019 | CA Sarmiento - Instituto AC Cordoba
09.02.2019 | CD Santamarina Tandil - Ferro Carril Oeste
09.02.2019 | CA Defensores de Belgrano - Guillermo Brown
09.02.2019 | Club Villa Dalmine - Club Atletico Los Andes
10.02.2019 | Gimnasia Y Esgrima Mendoza - CA Central Cordoba SE
10.02.2019 | Chacarita Juniors - Independiente Rivadavia De Mendoza
10.02.2019 | Arsenal de Sarandi - O. Bahaia Blanca
10.02.2019 | Gimnasia Esgrima Jujuy - Nueva Chicago
10.02.2019 | CA Platense - Almagro
11.02.2019 | Club Atletico Temperley - CA Sarmiento
11.02.2019 | Instituto AC Cordoba - CA Brown de Adrogue
11.02.2019 | Agropecuario Argentino - Atletico Rafaela
11.02.2019 | Mitre Santiago Del Estero - Quilmes
16.02.2019 | CA Central Cordoba SE - Club Villa Dalmine
16.02.2019 | Nueva Chicago - CD Santamarina Tandil
16.02.2019 | Ferro Carril Oeste - Instituto AC Cordoba
16.02.2019 | CA Brown de Adrogue - Club Atletico Temperley
16.02.2019 | Club Atletico Los Andes - Agropecuario Argentino
17.02.2019 | CA Sarmiento - Mitre Santiago Del Estero
17.02.2019 | Atletico Rafaela - Arsenal de Sarandi
17.02.2019 | Almagro - Gimnasia Y Esgrima Mendoza
17.02.2019 | Guillermo Brown - Gimnasia Esgrima Jujuy
18.02.2019 | Independiente Rivadavia De Mendoza - Deportivo Moron
18.02.2019 | O. Bahaia Blanca - CA Defensores de Belgrano
20.02.2019 | Quilmes - Chacarita Juniors
23.02.2019 | CA Defensores de Belgrano - Atletico Rafaela
23.02.2019 | Chacarita Juniors - CA Sarmiento
24.02.2019 | Club Villa Dalmine - Almagro
24.02.2019 | Agropecuario Argentino - CA Central Cordoba SE
24.02.2019 | Instituto AC Cordoba - Nueva Chicago
24.02.2019 | CD Santamarina Tandil - Guillermo Brown
24.02.2019 | Mitre Santiago Del Estero - CA Brown de Adrogue
24.02.2019 | Arsenal de Sarandi - Club Atletico Los Andes
24.02.2019 | Gimnasia Esgrima Jujuy - O. Bahaia Blanca
24.02.2019 | Deportivo Moron - Quilmes
25.02.2019 | Gimnasia Y Esgrima Mendoza - CA Platense
26.02.2019 | Club Atletico Temperley - Ferro Carril Oeste
01.03.2019 | Almagro - Agropecuario Argentino
02.03.2019 | Atletico Rafaela - Gimnasia Esgrima Jujuy
02.03.2019 | CA Central Cordoba SE - Arsenal de Sarandi
02.03.2019 | CA Brown de Adrogue - Chacarita Juniors
02.03.2019 | Club Atletico Los Andes - CA Defensores de Belgrano
03.03.2019 | Quilmes - Independiente Rivadavia De Mendoza
03.03.2019 | O. Bahaia Blanca - CD Santamarina Tandil
03.03.2019 | Guillermo Brown - Instituto AC Cordoba
03.03.2019 | Nueva Chicago - Club Atletico Temperley
04.03.2019 | Ferro Carril Oeste - Mitre Santiago Del Estero
04.03.2019 | CA Platense - Club Villa Dalmine
05.03.2019 | CA Sarmiento - Deportivo Moron
09.03.2019 | Deportivo Moron - CA Brown de Adrogue
09.03.2019 | Club Villa Dalmine - Gimnasia Y Esgrima Mendoza
09.03.2019 | Club Atletico Temperley - Guillermo Brown
10.03.2019 | CA Defensores de Belgrano - CA Central Cordoba SE
11.03.2019 | Chacarita Juniors - Ferro Carril Oeste
11.03.2019 | Instituto AC Cordoba - O. Bahaia Blanca
11.03.2019 | Mitre Santiago Del Estero - Nueva Chicago
11.03.2019 | Arsenal de Sarandi - Almagro
12.03.2019 | Gimnasia Esgrima Jujuy - Club Atletico Los Andes
12.03.2019 | CD Santamarina Tandil - Atletico Rafaela
12.03.2019 | Agropecuario Argentino - CA Platense
13.03.2019 | Independiente Rivadavia De Mendoza - CA Sarmiento
15.03.2019 | Gimnasia Y Esgrima Mendoza - Agropecuario Argentino
16.03.2019 | CA Platense - Arsenal de Sarandi
17.03.2019 | Nueva Chicago - Chacarita Juniors
17.03.2019 | O. Bahaia Blanca - Club Atletico Temperley
17.03.2019 | Ferro Carril Oeste - Deportivo Moron
17.03.2019 | Guillermo Brown - Mitre Santiago Del Estero
17.03.2019 | CA Brown de Adrogue - Independiente Rivadavia De Mendoza
17.03.2019 | Club Atletico Los Andes - CD Santamarina Tandil
18.03.2019 | Almagro - CA Defensores de Belgrano
18.03.2019 | CA Central Cordoba SE - Gimnasia Esgrima Jujuy
18.03.2019 | Atletico Rafaela - Instituto AC Cordoba
19.03.2019 | CA Sarmiento - Quilmes
23.03.2019 | Instituto AC Cordoba - Club Atletico Los Andes
23.03.2019 | Arsenal de Sarandi - Gimnasia Y Esgrima Mendoza
23.03.2019 | Chacarita Juniors - Guillermo Brown
24.03.2019 | Club Atletico Temperley - Atletico Rafaela
24.03.2019 | CD Santamarina Tandil - CA Central Cordoba SE
24.03.2019 | Deportivo Moron - Nueva Chicago
24.03.2019 | Independiente Rivadavia De Mendoza - Ferro Carril Oeste
25.03.2019 | Agropecuario Argentino - Club Villa Dalmine
25.03.2019 | Mitre Santiago Del Estero - O. Bahaia Blanca
25.03.2019 | CA Defensores de Belgrano - CA Platense
26.03.2019 | Quilmes - CA Brown de Adrogue
30.03.2019 | CA Central Cordoba SE - Instituto AC Cordoba
30.03.2019 | Club Atletico Los Andes - Club Atletico Temperley
30.03.2019 | Nueva Chicago - Independiente Rivadavia De Mendoza
30.03.2019 | Almagro - CD Santamarina Tandil
30.03.2019 | Club Villa Dalmine - Arsenal de Sarandi
31.03.2019 | O. Bahaia Blanca - Chacarita Juniors
31.03.2019 | Ferro Carril Oeste - Quilmes
31.03.2019 | Guillermo Brown - Deportivo Moron
31.03.2019 | Gimnasia Y Esgrima Mendoza - CA Defensores de Belgrano
01.04.2019 | Atletico Rafaela - Mitre Santiago Del Estero
01.04.2019 | CA Brown de Adrogue - CA Sarmiento
02.04.2019 | CA Platense - Gimnasia Esgrima Jujuy
05.04.2019 | Arsenal de Sarandi - Agropecuario Argentino
05.04.2019 | Deportivo Moron - O. Bahaia Blanca
06.04.2019 | Instituto AC Cordoba - Almagro
06.04.2019 | Chacarita Juniors - Atletico Rafaela
06.04.2019 | CA Defensores de Belgrano - Club Villa Dalmine
07.04.2019 | CA Sarmiento - Ferro Carril Oeste
07.04.2019 | Mitre Santiago Del Estero - Club Atletico Los Andes
07.04.2019 | Club Atletico Temperley - CA Central Cordoba SE
07.04.2019 | Gimnasia Esgrima Jujuy - Gimnasia Y Esgrima Mendoza
08.04.2019 | Independiente Rivadavia De Mendoza - Guillermo Brown
09.04.2019 | CD Santamarina Tandil - CA Platense
09.04.2019 | Quilmes - Nueva Chicago
13.04.2019 | Club Atletico Los Andes - Chacarita Juniors
13.04.2019 | O. Bahaia Blanca - Independiente Rivadavia De Mendoza
13.04.2019 | Ferro Carril Oeste - CA Brown de Adrogue
13.04.2019 | Almagro - Club Atletico Temperley
14.04.2019 | CA Platense - Instituto AC Cordoba
14.04.2019 | Guillermo Brown - Quilmes
14.04.2019 | Club Villa Dalmine - Gimnasia Esgrima Jujuy
14.04.2019 | Agropecuario Argentino - CA Defensores de Belgrano
14.04.2019 | Gimnasia Y Esgrima Mendoza - CD Santamarina Tandil
14.04.2019 | CA Central Cordoba SE - Mitre Santiago Del Estero
15.04.2019 | Nueva Chicago - CA Sarmiento
16.04.2019 | Atletico Rafaela - Deportivo Moron
19.04.2019 | Independiente Rivadavia De Mendoza - Atletico Rafaela
20.04.2019 | Chacarita Juniors - CA Central Cordoba SE
20.04.2019 | Quilmes - O. Bahaia Blanca
20.04.2019 | Deportivo Moron - Club Atletico Los Andes
20.04.2019 | Gimnasia Esgrima Jujuy - Agropecuario Argentino
21.04.2019 | Instituto AC Cordoba - Gimnasia Y Esgrima Mendoza
21.04.2019 | Club Atletico Temperley - CA Platense
21.04.2019 | CA Sarmiento - Guillermo Brown
21.04.2019 | CA Defensores de Belgrano - Arsenal de Sarandi
21.04.2019 | CA Brown de Adrogue - Nueva Chicago
22.04.2019 | Mitre Santiago Del Estero - Almagro
23.04.2019 | CD Santamarina Tandil - Club Villa Dalmine
28.04.2019 | CA Sarmiento - Arsenal de Sarandi
04.05.2019 | Independiente Rivadavia De Mendoza - Nueva Chicago
05.05.2019 | CA Central Cordoba SE - CA Platense
05.05.2019 | CA Brown de Adrogue - CA Sarmiento
07.05.2019 | Gimnasia Y Esgrima Mendoza - Almagro
11.05.2019 | Nueva Chicago - Independiente Rivadavia De Mendoza
11.05.2019 | CA Sarmiento - CA Brown de Adrogue
12.05.2019 | CA Platense - CA Central Cordoba SE
14.05.2019 | Almagro - Gimnasia Y Esgrima Mendoza
19.05.2019 | Independiente Rivadavia De Mendoza - CA Sarmiento
21.05.2019 | CA Central Cordoba SE - Almagro
25.05.2019 | CA Sarmiento - Independiente Rivadavia De Mendoza
26.05.2019 | Almagro - CA Central Cordoba SE
02.06.2019 | CA Central Cordoba SE - CA Sarmiento
08.06.2019 | CA Sarmiento - CA Central Cordoba SE
Göster
Canlı Skor
Arjantin
Primera Nacional
Primera Nacional B 18/19 Sezonu
Gimnasia Esgrima Jujuy - Almagro maçı - İstatistikler
Primera Nacional B 18/19
GENEL GÖRÜNÜM
PUAN DURUMU
FİKSTÜR
TAKIMLAR
-Seçiniz-
LİG İSTATİSTİĞİ
PUAN DURUMU
FİKSTÜR
TAKIMLAR
Primera Nacional | 21
Gimnasia Esgrima Jujuy
Martin Astudillo
24/03/19 - 23:00
0 : 1
0 : 0 1. Devre
0 : 1 2. Devre
Seyirci: 24000
Stat: Estadio 23 de Agosto
Almagro
Gaston Esmerado
Önemli Dakikalar
Canlı Anlatım
Maç İstatistiği
Saha İçi Diziliş
% 00
% 00
Gol Girişimi
0
0
İsabetli Vuruş
0
0
İsabetsiz Vuruş
0
0
Köşe Vuruşları
0
0
Serbest Atış
0
0
Ofsaytlar
0
0
Kale Vuruşları
0
0
Taçlar
0
0
Sarı Kartlar
0
0
Kırmızı Kartlar
0
0
İkinci Sarı Kartlar
0
0
Kaleci Kurtarışları
0
0
Kurtarışlar
0
0
Fauller
0
0