www.yeniasir.com.tr Anasayfa
Canlı Skor
Canlı Skor
canlı skor
fikstür ve sonuçlar
puan durumu
ligler
turnuvalar
www.yeniasir.com.tr Anasayfa
LİG SEÇİNİZ
FİKSTÜR
PUAN DURUMU
TAKIMLAR
LİG İSTATİSTİĞİ
Maçları Filtrele
Ülke, Sezon, Lig Seçiniz
Ülke
Arjantin
Turkiye
Uluslararası
Uluslararası Kulüpler
Turkiye
İngiltere
İspanya
Almanya
Fransa
İtalya
Hollanda
Belçika
Portekiz
Rusya
İskoçya
Suudi Arabistan
ABD
Almanya Amatör
Andorra
Angola
Antigua Barbuda
Arnavutluk
Austria Amateur
Avustralya
Avusturya
Azerbaycan
BAE
Bahreyn
Bangladeş
Beyaz Rusya
Bolivya
Bosna Hersek
Botsvana
Brezilya
Bulgaristan
Burundi
Cebelitarık
Cezayir
Çek Cumhuriyeti
Çin
Danimarka
Danimarka Amatör
Ekvador
El Salvador
Elektronik Ligler
Endonezya
Ermenistan
Estonya
Etiyopya
Faroe Adaları
Fas
Fildişi Sahili
Filipinler
Filistin
Finlandiya
Galler
Gana
Guatemala
Güney Afrika
Gürcistan
Hırvatístan
Hindistan
Honduras
Hong Kong, Çin
İngiltere Amator
İran
İrlanda
İspanya Amatör
İsrail
İsveç
İsveç Amatör
İsviçre
İzlanda
Jamaika
Japonya
Kamboçya
Kamerun
Kanada
Karadağ
Katar
Kazakistan
Kenya
Kıbrıs Rum Kesimi
Kolombiya
Kongo
Kore Cumhuriyeti
Kosova
Kosta Rika
Kuveyt
Kuzey İrlanda
Kuzey Makedonya
Letonya
Lihtenştayn
Litvanya
Lübnan
Lüksemburg
Macaristan
Malezya
Mali
Malta
Meksika
Mısır
Moğolistan
Moldova
Myanmar
Nijerya
Nikaragua
Norveç
Oman Sultanlığı
Özbekistan
Pakistan
Panama
Paraguay
Peru
Polonya
Romanya
Ruanda
San Marino
Senegal
Sırbistan
Simulated Reality Women
Singapur
Slovakya
Slovenya
Suriye
Şili
Tanzanya
Tayland
Tayvan
Trinidad Tobago
Tunus
Uganda
Ukrayna
Uluslararası Gençlik Ligi
Uruguay
Ürdün
Venezuela
Vietnam
Yeni Zelanda
Yunanistan
Zambiya
Zimbabve
Turnuva
Primera Nacional
Arjantin Kupası
Copa de la Liga
Copa de la Liga, Kadınlar
Copa de la Liga, Reserves
Liga Profesional, Reserves
Premier Lig, Kadınlar
Primera B
Primera C
Primera D Metropolitana
Profesyonel Lig
Supercopa Internacional
Süper Kupa
Torneo Federal A
Trofeo de Campeones de la Liga Profesional
Trofeo de Campeones, Reserves
Sezon
Primera Nacional B 2014
Primera Nacional 2024
Primera Nacional 2023
Primera Nacional 2022
Ulusal Lig 2021
Primera Nacional 20/21
Primera Nacional 19/20
Primera Nacional B 18/19
Primera Nacional B 17/18
Primera Nacional B 16/17
Primera Nacional B 2016
Primera Nacional B 2015
Primera Nacional B 13/14
Primera Nacional B 12/13
Primera B Nacional 11/12
Primera B Nacional 10/11
Primera B Nacional 09/10
Maçlar
11.11.2014 | Gimnasia Esgrima Jujuy - Boca Unidos
02.08.2014 | San Martin San Juan - Douglas Haig
02.08.2014 | Argentinos Juniors - Boca Unidos
02.08.2014 | Colon De Santa Fe - Instituto
02.08.2014 | CD Guarani A.F. - Gimnasia Esgrima Jujuy
02.08.2014 | CA Aldosivi - Nueva Chicago
02.08.2014 | Atletico Tucuman - Crucero del Norte
02.08.2014 | Sp. Belgrano de S. F. - Union De Santa Fe
02.08.2014 | CA Patronato Parana - All Boys
02.08.2014 | CA Sarmiento - Independiente Rivadavia De Mendoza
02.08.2014 | CA Huracan - CA Temperley
09.08.2014 | CA Sarmiento - Independiente Rivadavia De Mendoza
09.08.2014 | Colon De Santa Fe - Instituto
09.08.2014 | CA Aldosivi - Nueva Chicago
09.08.2014 | Argentinos Juniors - Boca Unidos
10.08.2014 | CA Huracan - CA Temperley
10.08.2014 | CD Guarani A.F. - Gimnasia Esgrima Jujuy
10.08.2014 | CA Patronato Parana - All Boys
10.08.2014 | San Martin San Juan - Douglas Haig
10.08.2014 | Atletico Tucuman - Crucero del Norte
10.08.2014 | Sp. Belgrano de S. F. - Union De Santa Fe
16.08.2014 | CA Temperley - CA Sarmiento
16.08.2014 | Nueva Chicago - CD Guarani A.F.
17.08.2014 | Instituto - Argentinos Juniors
17.08.2014 | Gimnasia Esgrima Jujuy - Colon De Santa Fe
17.08.2014 | Douglas Haig - Ferro Carril Oeste
17.08.2014 | Union De Santa Fe - Atletico Tucuman
17.08.2014 | Crucero del Norte - CD Santamarina Tandil
17.08.2014 | All Boys - Sp. Belgrano de S. F.
17.08.2014 | Independiente Rivadavia De Mendoza - CA Patronato Parana
17.08.2014 | Boca Unidos - San Martin San Juan
18.08.2014 | All Boys - Sp. Belgrano de S. F.
23.08.2014 | CA Sarmiento - CA Huracan
24.08.2014 | Argentinos Juniors - Gimnasia Esgrima Jujuy
24.08.2014 | San Martin San Juan - Instituto
24.08.2014 | CD Santamarina Tandil - Union De Santa Fe
24.08.2014 | Ferro Carril Oeste - Boca Unidos
24.08.2014 | CD Guarani A.F. - CA Aldosivi
24.08.2014 | Atletico Tucuman - All Boys
24.08.2014 | CA Patronato Parana - CA Temperley
25.08.2014 | Sp. Belgrano de S. F. - Independiente Rivadavia De Mendoza
26.08.2014 | Colon De Santa Fe - Nueva Chicago
29.08.2014 | Union De Santa Fe - Crucero del Norte
30.08.2014 | CA Huracan - CA Patronato Parana
30.08.2014 | Instituto - Ferro Carril Oeste
30.08.2014 | CA Temperley - Sp. Belgrano de S. F.
30.08.2014 | Independiente Rivadavia De Mendoza - Atletico Tucuman
30.08.2014 | Gimnasia Esgrima Jujuy - San Martin San Juan
30.08.2014 | Nueva Chicago - Argentinos Juniors
30.08.2014 | All Boys - CD Santamarina Tandil
30.08.2014 | Boca Unidos - Douglas Haig
31.08.2014 | CA Aldosivi - Colon De Santa Fe
03.09.2014 | Sp. Belgrano de S. F. - CA Huracan
03.09.2014 | Atletico Tucuman - CA Temperley
03.09.2014 | Crucero del Norte - All Boys
04.09.2014 | Ferro Carril Oeste - Gimnasia Esgrima Jujuy
04.09.2014 | Argentinos Juniors - CA Aldosivi
04.09.2014 | Douglas Haig - Instituto
04.09.2014 | CD Santamarina Tandil - Independiente Rivadavia De Mendoza
04.09.2014 | Colon De Santa Fe - CD Guarani A.F.
04.09.2014 | CA Patronato Parana - CA Sarmiento
04.09.2014 | San Martin San Juan - Nueva Chicago
06.09.2014 | CA Huracan - Atletico Tucuman
07.09.2014 | CD Guarani A.F. - Argentinos Juniors
07.09.2014 | CA Sarmiento - Sp. Belgrano de S. F.
07.09.2014 | All Boys - Union De Santa Fe
07.09.2014 | Gimnasia Esgrima Jujuy - Douglas Haig
08.09.2014 | CA Aldosivi - San Martin San Juan
08.09.2014 | CA Temperley - CD Santamarina Tandil
08.09.2014 | Instituto - Boca Unidos
08.09.2014 | Nueva Chicago - Ferro Carril Oeste
09.09.2014 | Independiente Rivadavia De Mendoza - Crucero del Norte
13.09.2014 | CD Santamarina Tandil - CA Huracan
13.09.2014 | Boca Unidos - Gimnasia Esgrima Jujuy
13.09.2014 | Sp. Belgrano de S. F. - CA Patronato Parana
13.09.2014 | San Martin San Juan - CD Guarani A.F.
13.09.2014 | Atletico Tucuman - CA Sarmiento
13.09.2014 | Douglas Haig - Nueva Chicago
13.09.2014 | Crucero del Norte - CA Temperley
13.09.2014 | Union De Santa Fe - Independiente Rivadavia De Mendoza
14.09.2014 | Ferro Carril Oeste - CA Aldosivi
16.09.2014 | Argentinos Juniors - Colon De Santa Fe
17.09.2014 | Nueva Chicago - Boca Unidos
18.09.2014 | CA Huracan - Crucero del Norte
18.09.2014 | CA Aldosivi - Douglas Haig
18.09.2014 | CD Guarani A.F. - Ferro Carril Oeste
18.09.2014 | CA Patronato Parana - Atletico Tucuman
18.09.2014 | CA Sarmiento - CD Santamarina Tandil
18.09.2014 | Gimnasia Esgrima Jujuy - Instituto
18.09.2014 | Independiente Rivadavia De Mendoza - All Boys
19.09.2014 | CA Temperley - Union De Santa Fe
20.09.2014 | Colon De Santa Fe - San Martin San Juan
21.09.2014 | Boca Unidos - CA Aldosivi
21.09.2014 | All Boys - CA Temperley
21.09.2014 | Crucero del Norte - CA Sarmiento
22.09.2014 | Instituto - Nueva Chicago
22.09.2014 | Atletico Tucuman - Sp. Belgrano de S. F.
22.09.2014 | Union De Santa Fe - CA Huracan
23.09.2014 | Douglas Haig - CD Guarani A.F.
23.09.2014 | CD Santamarina Tandil - CA Patronato Parana
24.09.2014 | San Martin San Juan - Argentinos Juniors
25.09.2014 | Ferro Carril Oeste - Colon De Santa Fe
27.09.2014 | CA Aldosivi - Instituto
27.09.2014 | Sp. Belgrano de S. F. - CD Santamarina Tandil
27.09.2014 | CA Sarmiento - Union De Santa Fe
27.09.2014 | CA Temperley - Independiente Rivadavia De Mendoza
27.09.2014 | Nueva Chicago - Gimnasia Esgrima Jujuy
27.09.2014 | Argentinos Juniors - Ferro Carril Oeste
28.09.2014 | CA Patronato Parana - Crucero del Norte
28.09.2014 | CD Guarani A.F. - Boca Unidos
28.09.2014 | CA Huracan - All Boys
28.09.2014 | Colon De Santa Fe - Douglas Haig
01.10.2014 | Crucero del Norte - Sp. Belgrano de S. F.
02.10.2014 | All Boys - CA Sarmiento
02.10.2014 | Union De Santa Fe - CA Patronato Parana
02.10.2014 | CD Santamarina Tandil - Atletico Tucuman
02.10.2014 | Instituto - CD Guarani A.F.
02.10.2014 | Boca Unidos - Colon De Santa Fe
02.10.2014 | Independiente Rivadavia De Mendoza - CA Huracan
02.10.2014 | Gimnasia Esgrima Jujuy - CA Aldosivi
03.10.2014 | Douglas Haig - Argentinos Juniors
03.10.2014 | Ferro Carril Oeste - San Martin San Juan
05.10.2014 | CA Temperley - CA Huracan
05.10.2014 | Crucero del Norte - Atletico Tucuman
05.10.2014 | Union De Santa Fe - Sp. Belgrano de S. F.
06.10.2014 | Independiente Rivadavia De Mendoza - CA Sarmiento
06.10.2014 | Gimnasia Esgrima Jujuy - CD Guarani A.F.
06.10.2014 | Instituto - Colon De Santa Fe
06.10.2014 | Nueva Chicago - CA Aldosivi
07.10.2014 | All Boys - CA Patronato Parana
07.10.2014 | Boca Unidos - Argentinos Juniors
08.10.2014 | Douglas Haig - San Martin San Juan
11.10.2014 | CD Santamarina Tandil - Crucero del Norte
11.10.2014 | CA Sarmiento - CA Temperley
12.10.2014 | Colon De Santa Fe - Gimnasia Esgrima Jujuy
12.10.2014 | Argentinos Juniors - Instituto
12.10.2014 | Ferro Carril Oeste - Douglas Haig
13.10.2014 | Atletico Tucuman - Union De Santa Fe
13.10.2014 | CA Patronato Parana - Independiente Rivadavia De Mendoza
13.10.2014 | CD Guarani A.F. - Nueva Chicago
14.10.2014 | Sp. Belgrano de S. F. - All Boys
14.10.2014 | San Martin San Juan - Boca Unidos
18.10.2014 | Nueva Chicago - Colon De Santa Fe
19.10.2014 | All Boys - Atletico Tucuman
19.10.2014 | Union De Santa Fe - CD Santamarina Tandil
19.10.2014 | CA Aldosivi - CD Guarani A.F.
19.10.2014 | Independiente Rivadavia De Mendoza - Sp. Belgrano de S. F.
19.10.2014 | CA Huracan - CA Sarmiento
19.10.2014 | Boca Unidos - Ferro Carril Oeste
19.10.2014 | Instituto - San Martin San Juan
20.10.2014 | CA Temperley - CA Patronato Parana
22.10.2014 | Gimnasia Esgrima Jujuy - Argentinos Juniors
25.10.2014 | Colon De Santa Fe - CA Aldosivi
25.10.2014 | Douglas Haig - Boca Unidos
25.10.2014 | Atletico Tucuman - Independiente Rivadavia De Mendoza
26.10.2014 | CD Santamarina Tandil - All Boys
26.10.2014 | Argentinos Juniors - Nueva Chicago
26.10.2014 | Crucero del Norte - Union De Santa Fe
26.10.2014 | Ferro Carril Oeste - Instituto
26.10.2014 | CA Patronato Parana - CA Huracan
27.10.2014 | Sp. Belgrano de S. F. - CA Temperley
27.10.2014 | San Martin San Juan - Gimnasia Esgrima Jujuy
30.10.2014 | Boca Unidos - Argentinos Juniors
31.10.2014 | All Boys - Crucero del Norte
01.11.2014 | Instituto - Douglas Haig
01.11.2014 | CD Guarani A.F. - Colon De Santa Fe
01.11.2014 | Gimnasia Esgrima Jujuy - Ferro Carril Oeste
01.11.2014 | Independiente Rivadavia De Mendoza - CD Santamarina Tandil
01.11.2014 | CA Temperley - Atletico Tucuman
01.11.2014 | CA Huracan - Sp. Belgrano de S. F.
01.11.2014 | Nueva Chicago - San Martin San Juan
01.11.2014 | CA Sarmiento - CA Patronato Parana
03.11.2014 | CA Aldosivi - Argentinos Juniors
05.11.2014 | Boca Unidos - Instituto
05.11.2014 | Crucero del Norte - Independiente Rivadavia De Mendoza
06.11.2014 | Atletico Tucuman - CA Huracan
06.11.2014 | Ferro Carril Oeste - Nueva Chicago
06.11.2014 | Douglas Haig - Gimnasia Esgrima Jujuy
06.11.2014 | CD Santamarina Tandil - CA Temperley
06.11.2014 | Sp. Belgrano de S. F. - CA Sarmiento
06.11.2014 | Union De Santa Fe - All Boys
07.11.2014 | Argentinos Juniors - CD Guarani A.F.
08.11.2014 | San Martin San Juan - CA Aldosivi
08.11.2014 | Nueva Chicago - Douglas Haig
09.11.2014 | CA Sarmiento - Atletico Tucuman
09.11.2014 | Independiente Rivadavia De Mendoza - Union De Santa Fe
10.11.2014 | CA Patronato Parana - Sp. Belgrano de S. F.
10.11.2014 | CA Huracan - CD Santamarina Tandil
11.11.2014 | CA Temperley - Crucero del Norte
12.11.2014 | Colon De Santa Fe - Argentinos Juniors
12.11.2014 | CA Aldosivi - Ferro Carril Oeste
12.11.2014 | CD Guarani A.F. - San Martin San Juan
15.11.2014 | Crucero del Norte - CA Huracan
15.11.2014 | All Boys - Independiente Rivadavia De Mendoza
15.11.2014 | Union De Santa Fe - CA Temperley
16.11.2014 | CA Aldosivi - Argentinos Juniors
16.11.2014 | Ferro Carril Oeste - CD Guarani A.F.
16.11.2014 | Boca Unidos - Nueva Chicago
16.11.2014 | CD Santamarina Tandil - CA Sarmiento
17.11.2014 | Instituto - Gimnasia Esgrima Jujuy
17.11.2014 | Atletico Tucuman - CA Patronato Parana
18.11.2014 | San Martin San Juan - Colon De Santa Fe
20.11.2014 | Douglas Haig - CA Aldosivi
22.11.2014 | CA Sarmiento - Crucero del Norte
23.11.2014 | Colon De Santa Fe - Ferro Carril Oeste
23.11.2014 | CA Huracan - Union De Santa Fe
24.11.2014 | Sp. Belgrano de S. F. - Atletico Tucuman
24.11.2014 | CA Patronato Parana - CD Santamarina Tandil
24.11.2014 | Nueva Chicago - Instituto
25.11.2014 | CA Temperley - All Boys
25.11.2014 | CA Aldosivi - Boca Unidos
25.11.2014 | CD Guarani A.F. - Douglas Haig
25.11.2014 | Argentinos Juniors - San Martin San Juan
29.11.2014 | Douglas Haig - Colon De Santa Fe
30.11.2014 | CD Santamarina Tandil - Sp. Belgrano de S. F.
30.11.2014 | Boca Unidos - CD Guarani A.F.
30.11.2014 | Instituto - CA Aldosivi
30.11.2014 | Crucero del Norte - CA Patronato Parana
30.11.2014 | Independiente Rivadavia De Mendoza - CA Temperley
01.12.2014 | Gimnasia Esgrima Jujuy - Nueva Chicago
01.12.2014 | Union De Santa Fe - CA Sarmiento
01.12.2014 | Ferro Carril Oeste - Argentinos Juniors
02.12.2014 | All Boys - CA Huracan
06.12.2014 | CA Patronato Parana - Union De Santa Fe
06.12.2014 | Sp. Belgrano de S. F. - Crucero del Norte
06.12.2014 | CA Sarmiento - All Boys
07.12.2014 | CD Guarani A.F. - Instituto
07.12.2014 | CA Aldosivi - Gimnasia Esgrima Jujuy
07.12.2014 | Colon De Santa Fe - Boca Unidos
07.12.2014 | Argentinos Juniors - Douglas Haig
07.12.2014 | San Martin San Juan - Ferro Carril Oeste
08.12.2014 | CA Huracan - Independiente Rivadavia De Mendoza
08.12.2014 | Atletico Tucuman - CD Santamarina Tandil
11.12.2014 | Nueva Chicago - CA Aldosivi
14.12.2014 | CA Huracan - Atletico Tucuman
16.12.2014 | Gimnasia Esgrima Jujuy - CA Aldosivi
20.12.2014 | Nueva Chicago - Gimnasia Esgrima Jujuy
Göster
Canlı Skor
Arjantin
Primera Nacional
Primera Nacional B 2014 Sezonu
Gimnasia Esgrima Jujuy - Boca Unidos maçı - İstatistikler
Primera Nacional B 2014
GENEL GÖRÜNÜM
PUAN DURUMU
FİKSTÜR
TAKIMLAR
-Seçiniz-
LİG İSTATİSTİĞİ
PUAN DURUMU
FİKSTÜR
TAKIMLAR
Primera Nacional | 18
Gimnasia Esgrima Jujuy
Martin Astudillo
11/11/14 - 02:30
2 : 2
1 : 1 1. Devre
1 : 1 2. Devre
Seyirci: 24000
Stat: Estadio 23 de Agosto
Boca Unidos
Carlos Mayor
Önemli Dakikalar
Canlı Anlatım
Maç İstatistiği
Saha İçi Diziliş
% 00
% 00
Gol Girişimi
0
0
İsabetli Vuruş
0
0
İsabetsiz Vuruş
0
0
Köşe Vuruşları
0
0
Serbest Atış
0
0
Ofsaytlar
0
0
Kale Vuruşları
0
0
Taçlar
0
0
Sarı Kartlar
0
0
Kırmızı Kartlar
0
0
İkinci Sarı Kartlar
0
0
Kaleci Kurtarışları
0
0
Kurtarışlar
0
0
Fauller
0
0