www.yeniasir.com.tr Anasayfa
Canlı Skor
Canlı Skor
canlı skor
fikstür ve sonuçlar
puan durumu
ligler
turnuvalar
www.yeniasir.com.tr Anasayfa
LİG SEÇİNİZ
FİKSTÜR
PUAN DURUMU
TAKIMLAR
LİG İSTATİSTİĞİ
Maçları Filtrele
Ülke, Sezon, Lig Seçiniz
Ülke
Norveç
Turkiye
Uluslararası
Uluslararası Kulüpler
Turkiye
İngiltere
İspanya
Almanya
Fransa
İtalya
Hollanda
Belçika
Portekiz
Rusya
İskoçya
Suudi Arabistan
ABD
Almanya Amatör
Andorra
Angola
Antigua Barbuda
Arjantin
Arnavutluk
Austria Amateur
Avustralya
Avusturya
Azerbaycan
BAE
Bahreyn
Bangladeş
Beyaz Rusya
Bolivya
Bosna Hersek
Botsvana
Brezilya
Bulgaristan
Burundi
Cebelitarık
Cezayir
Çek Cumhuriyeti
Çin
Danimarka
Danimarka Amatör
Ekvador
El Salvador
Elektronik Ligler
Endonezya
Ermenistan
Estonya
Etiyopya
Faroe Adaları
Fas
Fildişi Sahili
Filipinler
Filistin
Finlandiya
Galler
Gana
Guatemala
Güney Afrika
Gürcistan
Hırvatístan
Hindistan
Honduras
Hong Kong, Çin
İngiltere Amator
İran
İrlanda
İspanya Amatör
İsrail
İsveç
İsveç Amatör
İsviçre
İzlanda
Jamaika
Japonya
Kamboçya
Kamerun
Kanada
Karadağ
Katar
Kazakistan
Kenya
Kıbrıs Rum Kesimi
Kolombiya
Kongo
Kore Cumhuriyeti
Kosova
Kosta Rika
Kuveyt
Kuzey İrlanda
Kuzey Makedonya
Letonya
Lihtenştayn
Litvanya
Lübnan
Lüksemburg
Macaristan
Malezya
Mali
Malta
Meksika
Mısır
Moğolistan
Moldova
Myanmar
Nijerya
Nikaragua
Oman Sultanlığı
Özbekistan
Pakistan
Panama
Paraguay
Peru
Polonya
Romanya
Ruanda
San Marino
Senegal
Sırbistan
Simulated Reality Women
Singapur
Slovakya
Slovenya
Suriye
Şili
Tanzanya
Tayland
Tayvan
Trinidad Tobago
Tunus
Uganda
Ukrayna
Uluslararası Gençlik Ligi
Uruguay
Ürdün
Venezuela
Vietnam
Yeni Zelanda
Yunanistan
Zambiya
Zimbabve
Turnuva
3. Küme Grup 2
1. Division
1. Lig, Kadınlar
2. Küme Grup 3
2. Küme Grup 4
2. Küme Yükselme
2. Lig Grup 1
2. Lig Grup 2
3. Küme Grup 1
3. Küme Grup 3
3. Küme Grup 4
3. Küme Grup 5
3. Küme Grup 6
Eliteserien
NM Kupası, Bayanlar
NM Kupası, Erkekler
Süper Kupa
Toppserien,Bayanlar
Sezon
3rd Division, Group 2, 2020
3. Küme Grup 2 2024
3rd Division Group 2 2023
3rd Division Group 2 2022
3rd Division, Group 2, 2021
3rd Division, Group 2, 2019
3rd Division, Group 2, 2018
3rd Division, Group 2, 2017
Maçlar
10.07.2020 | Halsen IF - IL Flint
13.04.2020 | Follo - Pors Grenland
13.04.2020 | Halsen IF - FK Eik Toensberg 871
13.04.2020 | Kraakeroey - IL Flint
14.04.2020 | Stromsgodset 2 - Assiden
14.04.2020 | Honefoss BK - Mjoendalen 2
14.04.2020 | FK Orn-Horten - Sarpsborg 08 2
15.04.2020 | Oppsal - Fredrikstad (A)
18.04.2020 | IL Flint - Halsen IF
18.04.2020 | Assiden - Oppsal
18.04.2020 | FK Eik Toensberg 871 - FK Orn-Horten
19.04.2020 | Fredrikstad (A) - Honefoss BK
20.04.2020 | Pors Grenland - Stromsgodset 2
20.04.2020 | Mjoendalen 2 - Follo
20.04.2020 | Sarpsborg 08 2 - Kraakeroey
25.04.2020 | Follo - Assiden
25.04.2020 | Honefoss BK - FK Eik Toensberg 871
25.04.2020 | FK Orn-Horten - Pors Grenland
27.04.2020 | Stromsgodset 2 - IL Flint
27.04.2020 | Oppsal - Mjoendalen 2
27.04.2020 | Halsen IF - Sarpsborg 08 2
27.04.2020 | Kraakeroey - Fredrikstad (A)
02.05.2020 | Pors Grenland - Kraakeroey
02.05.2020 | IL Flint - Honefoss BK
02.05.2020 | Assiden - Halsen IF
03.05.2020 | FK Orn-Horten - Stromsgodset 2
04.05.2020 | Mjoendalen 2 - FK Eik Toensberg 871
04.05.2020 | Sarpsborg 08 2 - Oppsal
04.05.2020 | Fredrikstad (A) - Follo
09.05.2020 | Oppsal - IL Flint
09.05.2020 | Halsen IF - Pors Grenland
09.05.2020 | Follo - FK Orn-Horten
09.05.2020 | Kraakeroey - Assiden
11.05.2020 | Stromsgodset 2 - Mjoendalen 2
11.05.2020 | Honefoss BK - Sarpsborg 08 2
11.05.2020 | FK Eik Toensberg 871 - Fredrikstad (A)
16.05.2020 | Pors Grenland - Oppsal
16.05.2020 | Assiden - Honefoss BK
16.05.2020 | IL Flint - FK Eik Toensberg 871
16.05.2020 | FK Orn-Horten - Halsen IF
16.05.2020 | Kraakeroey - Follo
18.05.2020 | Mjoendalen 2 - Fredrikstad (A)
18.05.2020 | Sarpsborg 08 2 - Stromsgodset 2
23.05.2020 | Honefoss BK - Pors Grenland
23.05.2020 | Oppsal - FK Orn-Horten
23.05.2020 | FK Eik Toensberg 871 - Assiden
23.05.2020 | Halsen IF - Kraakeroey
25.05.2020 | IL Flint - Mjoendalen 2
25.05.2020 | Follo - Stromsgodset 2
25.05.2020 | Fredrikstad (A) - Sarpsborg 08 2
29.05.2020 | Stromsgodset 2 - Halsen IF
30.05.2020 | Assiden - IL Flint
30.05.2020 | Follo - FK Eik Toensberg 871
30.05.2020 | FK Orn-Horten - Honefoss BK
30.05.2020 | Kraakeroey - Oppsal
01.06.2020 | Sarpsborg 08 2 - Mjoendalen 2
01.06.2020 | Pors Grenland - Fredrikstad (A)
06.06.2020 | IL Flint - Pors Grenland
06.06.2020 | Halsen IF - Follo
06.06.2020 | Honefoss BK - Kraakeroey
08.06.2020 | Mjoendalen 2 - Assiden
08.06.2020 | FK Eik Toensberg 871 - Sarpsborg 08 2
08.06.2020 | Oppsal - Stromsgodset 2
08.06.2020 | Fredrikstad (A) - FK Orn-Horten
13.06.2020 | Pors Grenland - FK Eik Toensberg 871
13.06.2020 | Follo - Honefoss BK
13.06.2020 | FK Orn-Horten - IL Flint
13.06.2020 | Halsen IF - Oppsal
15.06.2020 | Stromsgodset 2 - Fredrikstad (A)
15.06.2020 | Kraakeroey - Mjoendalen 2
15.06.2020 | Sarpsborg 08 2 - Assiden
20.06.2020 | Assiden - FK Orn-Horten
20.06.2020 | FK Eik Toensberg 871 - Kraakeroey
20.06.2020 | Honefoss BK - Stromsgodset 2
20.06.2020 | Oppsal - Follo
22.06.2020 | Mjoendalen 2 - Pors Grenland
22.06.2020 | IL Flint - Sarpsborg 08 2
22.06.2020 | Fredrikstad (A) - Halsen IF
27.06.2020 | Oppsal - FK Eik Toensberg 871
27.06.2020 | FK Orn-Horten - Mjoendalen 2
28.06.2020 | Pors Grenland - Assiden
28.06.2020 | Halsen IF - Honefoss BK
29.06.2020 | Stromsgodset 2 - Kraakeroey
29.06.2020 | Follo - Sarpsborg 08 2
29.06.2020 | Fredrikstad (A) - IL Flint
04.07.2020 | IL Flint - Follo
04.07.2020 | Kraakeroey - FK Orn-Horten
05.07.2020 | FK Eik Toensberg 871 - Stromsgodset 2
05.07.2020 | Honefoss BK - Oppsal
06.07.2020 | Assiden - Fredrikstad (A)
06.07.2020 | Mjoendalen 2 - Halsen IF
06.07.2020 | Sarpsborg 08 2 - Pors Grenland
11.07.2020 | Pors Grenland - Honefoss BK
11.07.2020 | Oppsal - Assiden
11.07.2020 | Follo - Kraakeroey
11.07.2020 | FK Orn-Horten - FK Eik Toensberg 871
12.07.2020 | Stromsgodset 2 - Sarpsborg 08 2
13.07.2020 | Fredrikstad (A) - Mjoendalen 2
18.07.2020 | IL Flint - Oppsal
18.07.2020 | Assiden - Follo
18.07.2020 | Kraakeroey - Halsen IF
18.07.2020 | FK Eik Toensberg 871 - Pors Grenland
19.07.2020 | Honefoss BK - FK Orn-Horten
20.07.2020 | Mjoendalen 2 - Stromsgodset 2
20.07.2020 | Sarpsborg 08 2 - Fredrikstad (A)
08.08.2020 | Assiden - Pors Grenland
08.08.2020 | IL Flint - Honefoss BK
08.08.2020 | Oppsal - Follo
08.08.2020 | Sarpsborg 08 2 - Mjoendalen 2
08.08.2020 | FK Eik Toensberg 871 - Halsen IF
09.08.2020 | Fredrikstad (A) - FK Orn-Horten
10.08.2020 | Stromsgodset 2 - Kraakeroey
15.08.2020 | Pors Grenland - IL Flint
15.08.2020 | Halsen IF - Assiden
15.08.2020 | Pors Grenland - FK Eik Toensberg 871
15.08.2020 | Follo - Stromsgodset 2
15.08.2020 | FK Orn-Horten - Follo
15.08.2020 | FK Orn-Horten - IL Flint
15.08.2020 | Mjoendalen 2 - Oppsal
15.08.2020 | Kraakeroey - Sarpsborg 08 2
15.08.2020 | Halsen IF - Assiden
16.08.2020 | Oppsal - Kraakeroey
16.08.2020 | Honefoss BK - Fredrikstad (A)
17.08.2020 | Stromsgodset 2 - Honefoss BK
17.08.2020 | Mjoendalen 2 - Sarpsborg 08 2
17.08.2020 | Fredrikstad (A) - FK Eik Toensberg 871
21.08.2020 | FK Eik Toensberg 871 - Oppsal
22.08.2020 | Stromsgodset 2 - FK Orn-Horten
22.08.2020 | IL Flint - Mjoendalen 2
22.08.2020 | Assiden - Kraakeroey
22.08.2020 | Follo - Halsen IF
22.08.2020 | Oppsal - Pors Grenland
22.08.2020 | Sarpsborg 08 2 - Honefoss BK
22.08.2020 | Kraakeroey - Pors Grenland
22.08.2020 | FK Eik Toensberg 871 - Follo
24.08.2020 | Assiden - Mjoendalen 2
24.08.2020 | Honefoss BK - Fredrikstad (A)
24.08.2020 | IL Flint - Stromsgodset 2
24.08.2020 | Sarpsborg 08 2 - FK Orn-Horten
24.08.2020 | Fredrikstad (A) - Halsen IF
29.08.2020 | Pors Grenland - Halsen IF
29.08.2020 | Oppsal - Honefoss BK
29.08.2020 | Mjoendalen 2 - IL Flint
29.08.2020 | Stromsgodset 2 - Follo
29.08.2020 | Honefoss BK - Oppsal
29.08.2020 | Follo - Assiden
29.08.2020 | FK Orn-Horten - Kraakeroey
29.08.2020 | FK Orn-Horten - Sarpsborg 08 2
29.08.2020 | Mjoendalen 2 - Fredrikstad (A)
29.08.2020 | Kraakeroey - FK Eik Toensberg 871
29.08.2020 | Halsen IF - IL Flint
31.08.2020 | Pors Grenland - Stromsgodset 2
31.08.2020 | Sarpsborg 08 2 - FK Eik Toensberg 871
31.08.2020 | Fredrikstad (A) - Assiden
05.09.2020 | Assiden - FK Orn-Horten
05.09.2020 | Halsen IF - FK Orn-Horten
05.09.2020 | FK Eik Toensberg 871 - Oppsal
05.09.2020 | FK Eik Toensberg 871 - Honefoss BK
05.09.2020 | Kraakeroey - Stromsgodset 2
05.09.2020 | Pors Grenland - Follo
05.09.2020 | IL Flint - Sarpsborg 08 2
05.09.2020 | Follo - Oppsal
05.09.2020 | Kraakeroey - Honefoss BK
05.09.2020 | Halsen IF - Mjoendalen 2
06.09.2020 | Assiden - Sarpsborg 08 2
07.09.2020 | Stromsgodset 2 - Fredrikstad (A)
07.09.2020 | Pors Grenland - Mjoendalen 2
07.09.2020 | IL Flint - Fredrikstad (A)
12.09.2020 | Assiden - FK Eik Toensberg 871
12.09.2020 | Oppsal - Halsen IF
12.09.2020 | Honefoss BK - Follo
12.09.2020 | Honefoss BK - Pors Grenland
12.09.2020 | Follo - Kraakeroey
12.09.2020 | Oppsal - Assiden
12.09.2020 | FK Orn-Horten - Halsen IF
12.09.2020 | Mjoendalen 2 - Stromsgodset 2
12.09.2020 | Sarpsborg 08 2 - FK Eik Toensberg 871
12.09.2020 | Fredrikstad (A) - IL Flint
13.09.2020 | Fredrikstad (A) - Pors Grenland
14.09.2020 | Stromsgodset 2 - FK Orn-Horten
14.09.2020 | Mjoendalen 2 - Kraakeroey
14.09.2020 | Sarpsborg 08 2 - IL Flint
19.09.2020 | IL Flint - Assiden
19.09.2020 | FK Orn-Horten - Oppsal
19.09.2020 | Kraakeroey - Honefoss BK
21.09.2020 | Follo - Fredrikstad (A)
21.09.2020 | Stromsgodset 2 - Oppsal
21.09.2020 | Pors Grenland - Sarpsborg 08 2
21.09.2020 | Halsen IF - Stromsgodset 2
21.09.2020 | FK Eik Toensberg 871 - Mjoendalen 2
26.09.2020 | Assiden - Pors Grenland
26.09.2020 | Honefoss BK - Halsen IF
26.09.2020 | Honefoss BK - Mjoendalen 2
26.09.2020 | IL Flint - Assiden
26.09.2020 | Oppsal - Kraakeroey
26.09.2020 | FK Orn-Horten - Pors Grenland
26.09.2020 | Sarpsborg 08 2 - Halsen IF
26.09.2020 | Fredrikstad (A) - Follo
26.09.2020 | FK Eik Toensberg 871 - IL Flint
26.09.2020 | FK Eik Toensberg 871 - Stromsgodset 2
28.09.2020 | Stromsgodset 2 - Oppsal
28.09.2020 | Mjoendalen 2 - FK Orn-Horten
28.09.2020 | Sarpsborg 08 2 - Follo
28.09.2020 | Fredrikstad (A) - Kraakeroey
03.10.2020 | Honefoss BK - Assiden
03.10.2020 | Follo - IL Flint
03.10.2020 | Oppsal - Pors Grenland
03.10.2020 | Honefoss BK - FK Orn-Horten
03.10.2020 | Assiden - Stromsgodset 2
03.10.2020 | Follo - IL Flint
03.10.2020 | Mjoendalen 2 - FK Eik Toensberg 871
03.10.2020 | Sarpsborg 08 2 - Fredrikstad (A)
03.10.2020 | Kraakeroey - Pors Grenland
03.10.2020 | Halsen IF - Oppsal
04.10.2020 | FK Orn-Horten - Fredrikstad (A)
05.10.2020 | Stromsgodset 2 - FK Eik Toensberg 871
05.10.2020 | Kraakeroey - Sarpsborg 08 2
05.10.2020 | Halsen IF - Mjoendalen 2
10.10.2020 | Pors Grenland - FK Orn-Horten
10.10.2020 | Assiden - Stromsgodset 2
10.10.2020 | FK Eik Toensberg 871 - Follo
10.10.2020 | Stromsgodset 2 - IL Flint
10.10.2020 | Pors Grenland - Halsen IF
10.10.2020 | IL Flint - Kraakeroey
10.10.2020 | Assiden - Honefoss BK
10.10.2020 | Follo - Mjoendalen 2
10.10.2020 | Oppsal - Sarpsborg 08 2
10.10.2020 | Mjoendalen 2 - Honefoss BK
10.10.2020 | Kraakeroey - Fredrikstad (A)
10.10.2020 | FK Eik Toensberg 871 - FK Orn-Horten
12.10.2020 | Sarpsborg 08 2 - Halsen IF
12.10.2020 | Fredrikstad (A) - Oppsal
17.10.2020 | Stromsgodset 2 - Pors Grenland
17.10.2020 | Honefoss BK - IL Flint
17.10.2020 | Follo - Mjoendalen 2
17.10.2020 | Oppsal - Sarpsborg 08 2
17.10.2020 | FK Orn-Horten - Assiden
17.10.2020 | Kraakeroey - FK Eik Toensberg 871
17.10.2020 | Halsen IF - Fredrikstad (A)
17.10.2020 | Honefoss BK - Follo
17.10.2020 | IL Flint - Pors Grenland
17.10.2020 | FK Orn-Horten - Oppsal
17.10.2020 | Mjoendalen 2 - Kraakeroey
17.10.2020 | Sarpsborg 08 2 - Assiden
17.10.2020 | Fredrikstad (A) - FK Eik Toensberg 871
17.10.2020 | Halsen IF - Stromsgodset 2
24.10.2020 | Pors Grenland - Follo
24.10.2020 | IL Flint - FK Orn-Horten
24.10.2020 | Assiden - Kraakeroey
24.10.2020 | Mjoendalen 2 - Oppsal
24.10.2020 | Fredrikstad (A) - Stromsgodset 2
24.10.2020 | FK Eik Toensberg 871 - Halsen IF
24.10.2020 | Stromsgodset 2 - Honefoss BK
24.10.2020 | Pors Grenland - Sarpsborg 08 2
24.10.2020 | Assiden - Mjoendalen 2
24.10.2020 | Follo - Halsen IF
24.10.2020 | Oppsal - Fredrikstad (A)
24.10.2020 | Sarpsborg 08 2 - Honefoss BK
24.10.2020 | Kraakeroey - FK Orn-Horten
24.10.2020 | FK Eik Toensberg 871 - IL Flint
31.10.2020 | Honefoss BK - FK Eik Toensberg 871
31.10.2020 | IL Flint - Oppsal
31.10.2020 | FK Orn-Horten - Follo
31.10.2020 | Mjoendalen 2 - Pors Grenland
31.10.2020 | Sarpsborg 08 2 - Stromsgodset 2
31.10.2020 | Fredrikstad (A) - Assiden
31.10.2020 | Halsen IF - Kraakeroey
Göster
Canlı Skor
Norveç
3. Küme Grup 2
3rd Division, Group 2, 2020 Sezonu
Halsen IF - Flint maçı - Canlı Anlatım
3rd Division, Group 2, 2020
GENEL GÖRÜNÜM
PUAN DURUMU
FİKSTÜR
TAKIMLAR
-Seçiniz-
LİG İSTATİSTİĞİ
PUAN DURUMU
FİKSTÜR
TAKIMLAR
3. Küme Grup 2 | 14
Halsen IF
10/07/20 - 20:00
0 : 0
Flint
Morten Rom
Önemli Dakikalar
Canlı Anlatım
Maç İstatistiği
Saha İçi Diziliş
Veri Bulunmamaktadır