Ülke, Sezon, Lig Seçiniz

ÜLKE

TURNUVA

SEZON

GENEL GÖRÜNÜM PUAN DURUMU FİKSTÜR TAKIMLAR TAKIM KARŞILAŞTIRMA
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 34 27 5 2 75 23 52 86
G
16:00 | 05/05/19 | R 34
Lecco 3
GS Arconatese 1926 0
Maç Detayı
M
16:00 | 28/04/19 | R 33
Scd Ligorna 1922 1
Lecco 0
Maç Detayı
G
16:00 | 18/04/19 | R 32
Lecco 4
Usd Sestri Levante 1919 1
Maç Detayı
G
16:00 | 14/04/19 | R 31
SSD Unione Sanremo 0
Lecco 2
Maç Detayı
G
16:00 | 07/04/19 | R 30
Lecco 3
Milano City FC 1
Maç Detayı
G
16:00 | 31/03/19 | R 29
ASD Borgaro 1965 0
Lecco 2
Maç Detayı
2 34 16 11 7 49 35 14 59
B
16:00 | 05/05/19 | R 34
Borgosesia Calcio 2
SSD Unione Sanremo 2
Maç Detayı
M
16:00 | 28/04/19 | R 33
SSD Unione Sanremo 0
Casale FBC 2
Maç Detayı
B
16:00 | 18/04/19 | R 32
US Inveruno 1945 1
SSD Unione Sanremo 1
Maç Detayı
M
16:00 | 14/04/19 | R 31
SSD Unione Sanremo 0
Lecco 2
Maç Detayı
M
16:00 | 07/04/19 | R 30
AC BRA 3
SSD Unione Sanremo 0
Maç Detayı
3 34 14 13 7 49 33 16 55
B
16:00 | 05/05/19 | R 34
Savona FBC 1
Scd Ligorna 1922 1
Maç Detayı
B
16:00 | 28/04/19 | R 33
Calcio Chieri 1955 0
Savona FBC 0
Maç Detayı
M
16:00 | 18/04/19 | R 32
US Fezzanese 1930 3
Savona FBC 0
Maç Detayı
M
16:00 | 14/04/19 | R 31
Savona FBC 1
US Folgore Caratese 2
Maç Detayı
G
16:00 | 07/04/19 | R 30
Usd Lavagnese 1919 0
Savona FBC 2
Maç Detayı
4 34 13 15 6 49 40 9 54
B
16:00 | 05/05/19 | R 34
Savona FBC 1
Scd Ligorna 1922 1
Maç Detayı
G
16:00 | 28/04/19 | R 33
Scd Ligorna 1922 1
Lecco 0
Maç Detayı
M
16:00 | 18/04/19 | R 32
Scd Ligorna 1922 0
GS Arconatese 1926 4
Maç Detayı
B
16:00 | 14/04/19 | R 31
Usd Sestri Levante 1919 1
Scd Ligorna 1922 1
Maç Detayı
5 34 15 9 10 59 45 14 54
G
16:00 | 05/05/19 | R 34
US Inveruno 1945 4
Milano City FC 1
Maç Detayı
G
16:00 | 28/04/19 | R 33
Usd Sestri Levante 1919 0
US Inveruno 1945 2
Maç Detayı
B
16:00 | 18/04/19 | R 32
US Inveruno 1945 1
SSD Unione Sanremo 1
Maç Detayı
M
17:00 | 13/04/19 | R 31
ASD Borgaro 1965 2
US Inveruno 1945 1
Maç Detayı
6 34 14 12 8 55 39 16 54
G
16:00 | 05/05/19 | R 34
US Folgore Caratese 2
ASD Borgaro 1965 1
Maç Detayı
G
16:00 | 28/04/19 | R 33
Stresa Sportiva 0
US Folgore Caratese 4
Maç Detayı
G
16:00 | 18/04/19 | R 32
US Folgore Caratese 6
Acd Pro Dronero 2
Maç Detayı
G
16:00 | 14/04/19 | R 31
Savona FBC 1
US Folgore Caratese 2
Maç Detayı
G
16:00 | 07/04/19 | R 30
US Folgore Caratese 1
Calcio Chieri 1955 0
Maç Detayı
G
16:00 | 31/03/19 | R 29
Usd Lavagnese 1919 3
US Folgore Caratese 4
Maç Detayı
7 34 13 15 6 40 28 12 54
G
16:00 | 05/05/19 | R 34
Casale FBC 2
Stresa Sportiva 1
Maç Detayı
G
16:00 | 28/04/19 | R 33
SSD Unione Sanremo 0
Casale FBC 2
Maç Detayı
M
16:00 | 18/04/19 | R 32
Casale FBC 0
ASD Borgaro 1965 1
Maç Detayı
G
16:00 | 14/04/19 | R 31
Calcio Chieri 1955 0
Casale FBC 1
Maç Detayı
B
16:00 | 07/04/19 | R 30
Casale FBC 2
Acd Pro Dronero 2
Maç Detayı
B
16:00 | 31/03/19 | R 29
US Fezzanese 1930 1
Casale FBC 1
Maç Detayı
8 34 13 9 12 47 45 2 48
B
16:00 | 05/05/19 | R 34
AC BRA 2
Usd Sestri Levante 1919 2
Maç Detayı
B
16:00 | 01/05/19 | R 31
Stresa Sportiva 0
AC BRA 0
Maç Detayı
G
16:00 | 28/04/19 | R 33
GS Arconatese 1926 0
AC BRA 2
Maç Detayı
M
16:00 | 18/04/19 | R 32
AC BRA 0
Milano City FC 1
Maç Detayı
G
16:00 | 07/04/19 | R 30
AC BRA 3
SSD Unione Sanremo 0
Maç Detayı
G
16:00 | 31/03/19 | R 29
Acd Pro Dronero 2
AC BRA 3
Maç Detayı
9 34 13 6 15 53 45 8 45
B
16:00 | 05/05/19 | R 34
US Fezzanese 1930 1
Calcio Chieri 1955 1
Maç Detayı
B
16:00 | 28/04/19 | R 33
Calcio Chieri 1955 0
Savona FBC 0
Maç Detayı
M
16:00 | 18/04/19 | R 32
Usd Lavagnese 1919 2
Calcio Chieri 1955 1
Maç Detayı
M
16:00 | 14/04/19 | R 31
Calcio Chieri 1955 0
Casale FBC 1
Maç Detayı
M
16:00 | 07/04/19 | R 30
US Folgore Caratese 1
Calcio Chieri 1955 0
Maç Detayı
B
16:00 | 31/03/19 | R 29
Calcio Chieri 1955 3
US Inveruno 1945 3
Maç Detayı
10 34 10 12 12 47 48 -1 42
M
16:00 | 05/05/19 | R 34
Usd Lavagnese 1919 0
Acd Pro Dronero 2
Maç Detayı
G
16:00 | 28/04/19 | R 33
ASD Borgaro 1965 1
Usd Lavagnese 1919 2
Maç Detayı
G
16:00 | 18/04/19 | R 32
Usd Lavagnese 1919 2
Calcio Chieri 1955 1
Maç Detayı
M
16:00 | 14/04/19 | R 31
US Fezzanese 1930 2
Usd Lavagnese 1919 0
Maç Detayı
M
16:00 | 07/04/19 | R 30
Usd Lavagnese 1919 0
Savona FBC 2
Maç Detayı
M
16:00 | 31/03/19 | R 29
Usd Lavagnese 1919 3
US Folgore Caratese 4
Maç Detayı
11 34 10 11 13 43 50 -7 41
B
16:00 | 05/05/19 | R 34
Borgosesia Calcio 2
SSD Unione Sanremo 2
Maç Detayı
M
16:00 | 28/04/19 | R 33
Milano City FC 3
Borgosesia Calcio 1
Maç Detayı
G
16:00 | 18/04/19 | R 32
Borgosesia Calcio 1
Stresa Sportiva 0
Maç Detayı
M
16:00 | 14/04/19 | R 31
Acd Pro Dronero 3
Borgosesia Calcio 1
Maç Detayı
G
16:00 | 07/04/19 | R 30
Borgosesia Calcio 5
ASD Borgaro 1965 2
Maç Detayı
B
16:00 | 31/03/19 | R 29
Savona FBC 0
Borgosesia Calcio 0
Maç Detayı
12 34 10 11 13 40 49 -9 41
B
16:00 | 05/05/19 | R 34
US Fezzanese 1930 1
Calcio Chieri 1955 1
Maç Detayı
M
16:00 | 28/04/19 | R 33
Acd Pro Dronero 2
US Fezzanese 1930 0
Maç Detayı
G
16:00 | 18/04/19 | R 32
US Fezzanese 1930 3
Savona FBC 0
Maç Detayı
G
16:00 | 14/04/19 | R 31
US Fezzanese 1930 2
Usd Lavagnese 1919 0
Maç Detayı
M
16:00 | 07/04/19 | R 30
Scd Ligorna 1922 4
US Fezzanese 1930 2
Maç Detayı
B
16:00 | 31/03/19 | R 29
US Fezzanese 1930 1
Casale FBC 1
Maç Detayı
13 34 11 7 16 36 51 -15 40
M
16:00 | 05/05/19 | R 34
US Inveruno 1945 4
Milano City FC 1
Maç Detayı
G
16:00 | 28/04/19 | R 33
Milano City FC 3
Borgosesia Calcio 1
Maç Detayı
G
16:00 | 18/04/19 | R 32
AC BRA 0
Milano City FC 1
Maç Detayı
M
16:00 | 14/04/19 | R 31
Milano City FC 2
GS Arconatese 1926 3
Maç Detayı
M
16:00 | 07/04/19 | R 30
Lecco 3
Milano City FC 1
Maç Detayı
G
16:00 | 31/03/19 | R 29
Milano City FC 2
Scd Ligorna 1922 0
Maç Detayı
14 34 9 11 14 36 50 -14 38
B
16:00 | 05/05/19 | R 34
AC BRA 2
Usd Sestri Levante 1919 2
Maç Detayı
M
16:00 | 28/04/19 | R 33
Usd Sestri Levante 1919 0
US Inveruno 1945 2
Maç Detayı
M
16:00 | 18/04/19 | R 32
Lecco 4
Usd Sestri Levante 1919 1
Maç Detayı
B
16:00 | 14/04/19 | R 31
Usd Sestri Levante 1919 1
Scd Ligorna 1922 1
Maç Detayı
M
16:00 | 06/04/19 | R 30
GS Arconatese 1926 3
Usd Sestri Levante 1919 1
Maç Detayı
15 34 8 12 14 37 47 -10 36
M
16:00 | 05/05/19 | R 34
Lecco 3
GS Arconatese 1926 0
Maç Detayı
M
16:00 | 28/04/19 | R 33
GS Arconatese 1926 0
AC BRA 2
Maç Detayı
G
16:00 | 18/04/19 | R 32
Scd Ligorna 1922 0
GS Arconatese 1926 4
Maç Detayı
G
16:00 | 14/04/19 | R 31
Milano City FC 2
GS Arconatese 1926 3
Maç Detayı
G
16:00 | 06/04/19 | R 30
GS Arconatese 1926 3
Usd Sestri Levante 1919 1
Maç Detayı
16 34 7 8 19 38 66 -28 29
G
16:00 | 05/05/19 | R 34
Usd Lavagnese 1919 0
Acd Pro Dronero 2
Maç Detayı
G
16:00 | 28/04/19 | R 33
Acd Pro Dronero 2
US Fezzanese 1930 0
Maç Detayı
M
16:00 | 18/04/19 | R 32
US Folgore Caratese 6
Acd Pro Dronero 2
Maç Detayı
G
16:00 | 14/04/19 | R 31
Acd Pro Dronero 3
Borgosesia Calcio 1
Maç Detayı
B
16:00 | 07/04/19 | R 30
Casale FBC 2
Acd Pro Dronero 2
Maç Detayı
M
16:00 | 31/03/19 | R 29
Acd Pro Dronero 2
AC BRA 3
Maç Detayı
17 34 6 8 20 26 49 -23 26
M
16:00 | 05/05/19 | R 34
Casale FBC 2
Stresa Sportiva 1
Maç Detayı
B
16:00 | 01/05/19 | R 31
Stresa Sportiva 0
AC BRA 0
Maç Detayı
M
16:00 | 28/04/19 | R 33
Stresa Sportiva 0
US Folgore Caratese 4
Maç Detayı
M
16:00 | 18/04/19 | R 32
Borgosesia Calcio 1
Stresa Sportiva 0
Maç Detayı
G
16:00 | 07/04/19 | R 30
US Inveruno 1945 1
Stresa Sportiva 2
Maç Detayı
G
16:00 | 31/03/19 | R 29
Stresa Sportiva 2
GS Arconatese 1926 1
Maç Detayı
18 34 7 5 22 27 63 -36 26
M
16:00 | 05/05/19 | R 34
US Folgore Caratese 2
ASD Borgaro 1965 1
Maç Detayı
M
16:00 | 28/04/19 | R 33
ASD Borgaro 1965 1
Usd Lavagnese 1919 2
Maç Detayı
G
16:00 | 18/04/19 | R 32
Casale FBC 0
ASD Borgaro 1965 1
Maç Detayı
G
17:00 | 13/04/19 | R 31
ASD Borgaro 1965 2
US Inveruno 1945 1
Maç Detayı
M
16:00 | 07/04/19 | R 30
Borgosesia Calcio 5
ASD Borgaro 1965 2
Maç Detayı
M
16:00 | 31/03/19 | R 29
ASD Borgaro 1965 0
Lecco 2
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 17 15 2 0 46 8 38 47
G
16:00 | 05/05/19 | R 34
Lecco 3
GS Arconatese 1926 0
Maç Detayı
G
16:00 | 18/04/19 | R 32
Lecco 4
Usd Sestri Levante 1919 1
Maç Detayı
G
16:00 | 07/04/19 | R 30
Lecco 3
Milano City FC 1
Maç Detayı
2 17 9 6 2 31 21 10 33
G
16:00 | 28/04/19 | R 33
Scd Ligorna 1922 1
Lecco 0
Maç Detayı
M
16:00 | 18/04/19 | R 32
Scd Ligorna 1922 0
GS Arconatese 1926 4
Maç Detayı
3 17 9 5 3 31 18 13 32
G
16:00 | 05/05/19 | R 34
US Folgore Caratese 2
ASD Borgaro 1965 1
Maç Detayı
G
16:00 | 18/04/19 | R 32
US Folgore Caratese 6
Acd Pro Dronero 2
Maç Detayı
G
16:00 | 07/04/19 | R 30
US Folgore Caratese 1
Calcio Chieri 1955 0
Maç Detayı
4 17 9 5 3 20 9 11 32
M
16:00 | 28/04/19 | R 33
SSD Unione Sanremo 0
Casale FBC 2
Maç Detayı
M
16:00 | 14/04/19 | R 31
SSD Unione Sanremo 0
Lecco 2
Maç Detayı
5 17 8 5 4 30 21 9 29
G
16:00 | 05/05/19 | R 34
US Inveruno 1945 4
Milano City FC 1
Maç Detayı
B
16:00 | 18/04/19 | R 32
US Inveruno 1945 1
SSD Unione Sanremo 1
Maç Detayı
6 17 7 6 4 24 17 7 27
B
16:00 | 05/05/19 | R 34
US Fezzanese 1930 1
Calcio Chieri 1955 1
Maç Detayı
G
16:00 | 18/04/19 | R 32
US Fezzanese 1930 3
Savona FBC 0
Maç Detayı
G
16:00 | 14/04/19 | R 31
US Fezzanese 1930 2
Usd Lavagnese 1919 0
Maç Detayı
B
16:00 | 31/03/19 | R 29
US Fezzanese 1930 1
Casale FBC 1
Maç Detayı
7 17 8 3 6 29 20 9 27
B
16:00 | 28/04/19 | R 33
Calcio Chieri 1955 0
Savona FBC 0
Maç Detayı
M
16:00 | 14/04/19 | R 31
Calcio Chieri 1955 0
Casale FBC 1
Maç Detayı
B
16:00 | 31/03/19 | R 29
Calcio Chieri 1955 3
US Inveruno 1945 3
Maç Detayı
8 17 6 8 3 24 17 7 26
B
16:00 | 05/05/19 | R 34
Savona FBC 1
Scd Ligorna 1922 1
Maç Detayı
M
16:00 | 14/04/19 | R 31
Savona FBC 1
US Folgore Caratese 2
Maç Detayı
9 17 7 5 5 23 22 1 26
M
16:00 | 28/04/19 | R 33
Usd Sestri Levante 1919 0
US Inveruno 1945 2
Maç Detayı
B
16:00 | 14/04/19 | R 31
Usd Sestri Levante 1919 1
Scd Ligorna 1922 1
Maç Detayı
10 17 6 7 4 18 15 3 25
G
16:00 | 05/05/19 | R 34
Casale FBC 2
Stresa Sportiva 1
Maç Detayı
M
16:00 | 18/04/19 | R 32
Casale FBC 0
ASD Borgaro 1965 1
Maç Detayı
B
16:00 | 07/04/19 | R 30
Casale FBC 2
Acd Pro Dronero 2
Maç Detayı
11 17 6 5 6 26 21 5 23
M
16:00 | 05/05/19 | R 34
Usd Lavagnese 1919 0
Acd Pro Dronero 2
Maç Detayı
G
16:00 | 18/04/19 | R 32
Usd Lavagnese 1919 2
Calcio Chieri 1955 1
Maç Detayı
M
16:00 | 07/04/19 | R 30
Usd Lavagnese 1919 0
Savona FBC 2
Maç Detayı
M
16:00 | 31/03/19 | R 29
Usd Lavagnese 1919 3
US Folgore Caratese 4
Maç Detayı
12 17 6 5 6 26 21 5 23
B
16:00 | 05/05/19 | R 34
Borgosesia Calcio 2
SSD Unione Sanremo 2
Maç Detayı
G
16:00 | 18/04/19 | R 32
Borgosesia Calcio 1
Stresa Sportiva 0
Maç Detayı
G
16:00 | 07/04/19 | R 30
Borgosesia Calcio 5
ASD Borgaro 1965 2
Maç Detayı
13 17 6 3 8 24 27 -3 21
G
16:00 | 28/04/19 | R 33
Milano City FC 3
Borgosesia Calcio 1
Maç Detayı
M
16:00 | 14/04/19 | R 31
Milano City FC 2
GS Arconatese 1926 3
Maç Detayı
G
16:00 | 31/03/19 | R 29
Milano City FC 2
Scd Ligorna 1922 0
Maç Detayı
14 17 5 4 8 26 27 -1 19
B
16:00 | 05/05/19 | R 34
AC BRA 2
Usd Sestri Levante 1919 2
Maç Detayı
M
16:00 | 18/04/19 | R 32
AC BRA 0
Milano City FC 1
Maç Detayı
G
16:00 | 07/04/19 | R 30
AC BRA 3
SSD Unione Sanremo 0
Maç Detayı
15 17 3 9 5 20 25 -5 18
M
16:00 | 28/04/19 | R 33
GS Arconatese 1926 0
AC BRA 2
Maç Detayı
G
16:00 | 06/04/19 | R 30
GS Arconatese 1926 3
Usd Sestri Levante 1919 1
Maç Detayı
16 17 4 5 8 19 23 -4 17
G
16:00 | 28/04/19 | R 33
Acd Pro Dronero 2
US Fezzanese 1930 0
Maç Detayı
G
16:00 | 14/04/19 | R 31
Acd Pro Dronero 3
Borgosesia Calcio 1
Maç Detayı
M
16:00 | 31/03/19 | R 29
Acd Pro Dronero 2
AC BRA 3
Maç Detayı
17 17 3 4 10 16 27 -11 13
B
16:00 | 01/05/19 | R 31
Stresa Sportiva 0
AC BRA 0
Maç Detayı
M
16:00 | 28/04/19 | R 33
Stresa Sportiva 0
US Folgore Caratese 4
Maç Detayı
G
16:00 | 31/03/19 | R 29
Stresa Sportiva 2
GS Arconatese 1926 1
Maç Detayı
18 17 3 3 11 10 24 -14 12
M
16:00 | 28/04/19 | R 33
ASD Borgaro 1965 1
Usd Lavagnese 1919 2
Maç Detayı
G
17:00 | 13/04/19 | R 31
ASD Borgaro 1965 2
US Inveruno 1945 1
Maç Detayı
M
16:00 | 31/03/19 | R 29
ASD Borgaro 1965 0
Lecco 2
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 17 12 3 2 29 15 14 39
M
16:00 | 28/04/19 | R 33
Scd Ligorna 1922 1
Lecco 0
Maç Detayı
G
16:00 | 14/04/19 | R 31
SSD Unione Sanremo 0
Lecco 2
Maç Detayı
G
16:00 | 31/03/19 | R 29
ASD Borgaro 1965 0
Lecco 2
Maç Detayı
2 17 7 8 2 22 13 9 29
G
16:00 | 28/04/19 | R 33
SSD Unione Sanremo 0
Casale FBC 2
Maç Detayı
G
16:00 | 14/04/19 | R 31
Calcio Chieri 1955 0
Casale FBC 1
Maç Detayı
B
16:00 | 31/03/19 | R 29
US Fezzanese 1930 1
Casale FBC 1
Maç Detayı
3 17 8 5 4 21 18 3 29
B
16:00 | 01/05/19 | R 31
Stresa Sportiva 0
AC BRA 0
Maç Detayı
G
16:00 | 28/04/19 | R 33
GS Arconatese 1926 0
AC BRA 2
Maç Detayı
G
16:00 | 31/03/19 | R 29
Acd Pro Dronero 2
AC BRA 3
Maç Detayı
4 17 8 5 4 25 16 9 29
B
16:00 | 28/04/19 | R 33
Calcio Chieri 1955 0
Savona FBC 0
Maç Detayı
M
16:00 | 18/04/19 | R 32
US Fezzanese 1930 3
Savona FBC 0
Maç Detayı
G
16:00 | 07/04/19 | R 30
Usd Lavagnese 1919 0
Savona FBC 2
Maç Detayı
5 17 7 6 4 29 26 3 27
B
16:00 | 05/05/19 | R 34
Borgosesia Calcio 2
SSD Unione Sanremo 2
Maç Detayı
B
16:00 | 18/04/19 | R 32
US Inveruno 1945 1
SSD Unione Sanremo 1
Maç Detayı
M
16:00 | 07/04/19 | R 30
AC BRA 3
SSD Unione Sanremo 0
Maç Detayı
6 17 7 4 6 29 24 5 25
G
16:00 | 28/04/19 | R 33
Usd Sestri Levante 1919 0
US Inveruno 1945 2
Maç Detayı
M
17:00 | 13/04/19 | R 31
ASD Borgaro 1965 2
US Inveruno 1945 1
Maç Detayı
7 17 5 7 5 24 21 3 22
G
16:00 | 28/04/19 | R 33
Stresa Sportiva 0
US Folgore Caratese 4
Maç Detayı
G
16:00 | 14/04/19 | R 31
Savona FBC 1
US Folgore Caratese 2
Maç Detayı
G
16:00 | 31/03/19 | R 29
Usd Lavagnese 1919 3
US Folgore Caratese 4
Maç Detayı
8 17 4 9 4 18 19 -1 21
B
16:00 | 05/05/19 | R 34
Savona FBC 1
Scd Ligorna 1922 1
Maç Detayı
B
16:00 | 14/04/19 | R 31
Usd Sestri Levante 1919 1
Scd Ligorna 1922 1
Maç Detayı
9 17 4 7 6 21 27 -6 19
G
16:00 | 28/04/19 | R 33
ASD Borgaro 1965 1
Usd Lavagnese 1919 2
Maç Detayı
M
16:00 | 14/04/19 | R 31
US Fezzanese 1930 2
Usd Lavagnese 1919 0
Maç Detayı
10 17 5 4 8 12 24 -12 19
M
16:00 | 05/05/19 | R 34
US Inveruno 1945 4
Milano City FC 1
Maç Detayı
G
16:00 | 18/04/19 | R 32
AC BRA 0
Milano City FC 1
Maç Detayı
M
16:00 | 07/04/19 | R 30
Lecco 3
Milano City FC 1
Maç Detayı
11 17 5 3 9 17 22 -5 18
M
16:00 | 05/05/19 | R 34
Lecco 3
GS Arconatese 1926 0
Maç Detayı
G
16:00 | 18/04/19 | R 32
Scd Ligorna 1922 0
GS Arconatese 1926 4
Maç Detayı
G
16:00 | 14/04/19 | R 31
Milano City FC 2
GS Arconatese 1926 3
Maç Detayı
12 17 5 3 9 24 25 -1 18
B
16:00 | 05/05/19 | R 34
US Fezzanese 1930 1
Calcio Chieri 1955 1
Maç Detayı
M
16:00 | 18/04/19 | R 32
Usd Lavagnese 1919 2
Calcio Chieri 1955 1
Maç Detayı
M
16:00 | 07/04/19 | R 30
US Folgore Caratese 1
Calcio Chieri 1955 0
Maç Detayı
13 17 4 6 7 17 29 -12 18
M
16:00 | 28/04/19 | R 33
Milano City FC 3
Borgosesia Calcio 1
Maç Detayı
M
16:00 | 14/04/19 | R 31
Acd Pro Dronero 3
Borgosesia Calcio 1
Maç Detayı
B
16:00 | 31/03/19 | R 29
Savona FBC 0
Borgosesia Calcio 0
Maç Detayı
14 17 3 5 9 16 32 -16 14
M
16:00 | 28/04/19 | R 33
Acd Pro Dronero 2
US Fezzanese 1930 0
Maç Detayı
M
16:00 | 07/04/19 | R 30
Scd Ligorna 1922 4
US Fezzanese 1930 2
Maç Detayı
15 17 4 2 11 17 39 -22 14
M
16:00 | 05/05/19 | R 34
US Folgore Caratese 2
ASD Borgaro 1965 1
Maç Detayı
G
16:00 | 18/04/19 | R 32
Casale FBC 0
ASD Borgaro 1965 1
Maç Detayı
M
16:00 | 07/04/19 | R 30
Borgosesia Calcio 5
ASD Borgaro 1965 2
Maç Detayı
16 17 3 4 10 10 22 -12 13
M
16:00 | 05/05/19 | R 34
Casale FBC 2
Stresa Sportiva 1
Maç Detayı
M
16:00 | 18/04/19 | R 32
Borgosesia Calcio 1
Stresa Sportiva 0
Maç Detayı
G
16:00 | 07/04/19 | R 30
US Inveruno 1945 1
Stresa Sportiva 2
Maç Detayı
17 17 3 3 11 19 43 -24 12
G
16:00 | 05/05/19 | R 34
Usd Lavagnese 1919 0
Acd Pro Dronero 2
Maç Detayı
M
16:00 | 18/04/19 | R 32
US Folgore Caratese 6
Acd Pro Dronero 2
Maç Detayı
B
16:00 | 07/04/19 | R 30
Casale FBC 2
Acd Pro Dronero 2
Maç Detayı
18 17 2 6 9 13 28 -15 12
B
16:00 | 05/05/19 | R 34
AC BRA 2
Usd Sestri Levante 1919 2
Maç Detayı
M
16:00 | 18/04/19 | R 32
Lecco 4
Usd Sestri Levante 1919 1
Maç Detayı
M
16:00 | 06/04/19 | R 30
GS Arconatese 1926 3
Usd Sestri Levante 1919 1
Maç Detayı
Tüm Maçlar İç Saha Maçları Deplasman Maçları
Poz # O G B M A Y Av P P O G B M A Y Av P P O G B M A Y Av P P
1 34 27 5 2 75 23 52 86 17 15 2 0 46 8 38 47 17 12 3 2 29 15 14 39
2 34 16 11 7 49 35 14 59 17 9 5 3 20 9 11 32 17 7 6 4 29 26 3 27
3 34 14 13 7 49 33 16 55 17 6 8 3 24 17 7 26 17 8 5 4 25 16 9 29
4 34 13 15 6 49 40 9 54 17 9 6 2 31 21 10 33 17 4 9 4 18 19 -1 21
5 34 15 9 10 59 45 14 54 17 8 5 4 30 21 9 29 17 7 4 6 29 24 5 25
6 34 14 12 8 55 39 16 54 17 9 5 3 31 18 13 32 17 5 7 5 24 21 3 22
7 34 13 15 6 40 28 12 54 17 6 7 4 18 15 3 25 17 7 8 2 22 13 9 29
8 34 13 9 12 47 45 2 48 17 5 4 8 26 27 -1 19 17 8 5 4 21 18 3 29
9 34 13 6 15 53 45 8 45 17 8 3 6 29 20 9 27 17 5 3 9 24 25 -1 18
10 34 10 12 12 47 48 -1 42 17 6 5 6 26 21 5 23 17 4 7 6 21 27 -6 19
11 34 10 11 13 43 50 -7 41 17 6 5 6 26 21 5 23 17 4 6 7 17 29 -12 18
12 34 10 11 13 40 49 -9 41 17 7 6 4 24 17 7 27 17 3 5 9 16 32 -16 14
13 34 11 7 16 36 51 -15 40 17 6 3 8 24 27 -3 21 17 5 4 8 12 24 -12 19
14 34 9 11 14 36 50 -14 38 17 7 5 5 23 22 1 26 17 2 6 9 13 28 -15 12
15 34 8 12 14 37 47 -10 36 17 3 9 5 20 25 -5 18 17 5 3 9 17 22 -5 18
16 34 7 8 19 38 66 -28 29 17 4 5 8 19 23 -4 17 17 3 3 11 19 43 -24 12
17 34 6 8 20 26 49 -23 26 17 3 4 10 16 27 -11 13 17 3 4 10 10 22 -12 13
18 34 7 5 22 27 63 -36 26 17 3 3 11 10 24 -14 12 17 4 2 11 17 39 -22 14
Poz # A Y Av O P P Form Tablosu
1 75 23 52 34
86
G
16:00 | 05/05/19 | R 34
Lecco 3
GS Arconatese 1926 0
Maç Detayı
M
16:00 | 28/04/19 | R 33
Scd Ligorna 1922 1
Lecco 0
Maç Detayı
G
16:00 | 18/04/19 | R 32
Lecco 4
Usd Sestri Levante 1919 1
Maç Detayı
G
16:00 | 14/04/19 | R 31
SSD Unione Sanremo 0
Lecco 2
Maç Detayı
G
16:00 | 07/04/19 | R 30
Lecco 3
Milano City FC 1
Maç Detayı
G
16:00 | 31/03/19 | R 29
ASD Borgaro 1965 0
Lecco 2
Maç Detayı
2 49 35 14 34
59
M
17:00 | 12/05/19 | R semifinal
SSD Unione Sanremo 0
US Inveruno 1945 1
Maç Detayı
B
16:00 | 05/05/19 | R 34
Borgosesia Calcio 2
SSD Unione Sanremo 2
Maç Detayı
M
16:00 | 28/04/19 | R 33
SSD Unione Sanremo 0
Casale FBC 2
Maç Detayı
B
16:00 | 18/04/19 | R 32
US Inveruno 1945 1
SSD Unione Sanremo 1
Maç Detayı
M
16:00 | 14/04/19 | R 31
SSD Unione Sanremo 0
Lecco 2
Maç Detayı
M
16:00 | 07/04/19 | R 30
AC BRA 3
SSD Unione Sanremo 0
Maç Detayı
3 49 33 16 34
55
M
17:00 | 12/05/19 | R semifinal
Savona FBC 1
Scd Ligorna 1922 2
Maç Detayı
B
16:00 | 05/05/19 | R 34
Savona FBC 1
Scd Ligorna 1922 1
Maç Detayı
B
16:00 | 28/04/19 | R 33
Calcio Chieri 1955 0
Savona FBC 0
Maç Detayı
M
16:00 | 18/04/19 | R 32
US Fezzanese 1930 3
Savona FBC 0
Maç Detayı
M
16:00 | 14/04/19 | R 31
Savona FBC 1
US Folgore Caratese 2
Maç Detayı
G
16:00 | 07/04/19 | R 30
Usd Lavagnese 1919 0
Savona FBC 2
Maç Detayı
4 49 40 9 34
54
M
17:00 | 19/05/19 | R final
Scd Ligorna 1922 2
US Inveruno 1945 3
Maç Detayı
G
17:00 | 12/05/19 | R semifinal
Savona FBC 1
Scd Ligorna 1922 2
Maç Detayı
B
16:00 | 05/05/19 | R 34
Savona FBC 1
Scd Ligorna 1922 1
Maç Detayı
G
16:00 | 28/04/19 | R 33
Scd Ligorna 1922 1
Lecco 0
Maç Detayı
M
16:00 | 18/04/19 | R 32
Scd Ligorna 1922 0
GS Arconatese 1926 4
Maç Detayı
B
16:00 | 14/04/19 | R 31
Usd Sestri Levante 1919 1
Scd Ligorna 1922 1
Maç Detayı
5 59 45 14 34
54
G
17:00 | 19/05/19 | R final
Scd Ligorna 1922 2
US Inveruno 1945 3
Maç Detayı
G
17:00 | 12/05/19 | R semifinal
SSD Unione Sanremo 0
US Inveruno 1945 1
Maç Detayı
G
16:00 | 05/05/19 | R 34
US Inveruno 1945 4
Milano City FC 1
Maç Detayı
G
16:00 | 28/04/19 | R 33
Usd Sestri Levante 1919 0
US Inveruno 1945 2
Maç Detayı
B
16:00 | 18/04/19 | R 32
US Inveruno 1945 1
SSD Unione Sanremo 1
Maç Detayı
M
17:00 | 13/04/19 | R 31
ASD Borgaro 1965 2
US Inveruno 1945 1
Maç Detayı
6 55 39 16 34
54
G
16:00 | 05/05/19 | R 34
US Folgore Caratese 2
ASD Borgaro 1965 1
Maç Detayı
G
16:00 | 28/04/19 | R 33
Stresa Sportiva 0
US Folgore Caratese 4
Maç Detayı
G
16:00 | 18/04/19 | R 32
US Folgore Caratese 6
Acd Pro Dronero 2
Maç Detayı
G
16:00 | 14/04/19 | R 31
Savona FBC 1
US Folgore Caratese 2
Maç Detayı
G
16:00 | 07/04/19 | R 30
US Folgore Caratese 1
Calcio Chieri 1955 0
Maç Detayı
G
16:00 | 31/03/19 | R 29
Usd Lavagnese 1919 3
US Folgore Caratese 4
Maç Detayı
7 40 28 12 34
54
G
16:00 | 05/05/19 | R 34
Casale FBC 2
Stresa Sportiva 1
Maç Detayı
G
16:00 | 28/04/19 | R 33
SSD Unione Sanremo 0
Casale FBC 2
Maç Detayı
M
16:00 | 18/04/19 | R 32
Casale FBC 0
ASD Borgaro 1965 1
Maç Detayı
G
16:00 | 14/04/19 | R 31
Calcio Chieri 1955 0
Casale FBC 1
Maç Detayı
B
16:00 | 07/04/19 | R 30
Casale FBC 2
Acd Pro Dronero 2
Maç Detayı
B
16:00 | 31/03/19 | R 29
US Fezzanese 1930 1
Casale FBC 1
Maç Detayı
8 47 45 2 34
48
B
16:00 | 05/05/19 | R 34
AC BRA 2
Usd Sestri Levante 1919 2
Maç Detayı
B
16:00 | 01/05/19 | R 31
Stresa Sportiva 0
AC BRA 0
Maç Detayı
G
16:00 | 28/04/19 | R 33
GS Arconatese 1926 0
AC BRA 2
Maç Detayı
M
16:00 | 18/04/19 | R 32
AC BRA 0
Milano City FC 1
Maç Detayı
G
16:00 | 07/04/19 | R 30
AC BRA 3
SSD Unione Sanremo 0
Maç Detayı
G
16:00 | 31/03/19 | R 29
Acd Pro Dronero 2
AC BRA 3
Maç Detayı
9 53 45 8 34
45
B
16:00 | 05/05/19 | R 34
US Fezzanese 1930 1
Calcio Chieri 1955 1
Maç Detayı
B
16:00 | 28/04/19 | R 33
Calcio Chieri 1955 0
Savona FBC 0
Maç Detayı
M
16:00 | 18/04/19 | R 32
Usd Lavagnese 1919 2
Calcio Chieri 1955 1
Maç Detayı
M
16:00 | 14/04/19 | R 31
Calcio Chieri 1955 0
Casale FBC 1
Maç Detayı
M
16:00 | 07/04/19 | R 30
US Folgore Caratese 1
Calcio Chieri 1955 0
Maç Detayı
B
16:00 | 31/03/19 | R 29
Calcio Chieri 1955 3
US Inveruno 1945 3
Maç Detayı
10 47 48 -1 34
42
M
16:00 | 05/05/19 | R 34
Usd Lavagnese 1919 0
Acd Pro Dronero 2
Maç Detayı
G
16:00 | 28/04/19 | R 33
ASD Borgaro 1965 1
Usd Lavagnese 1919 2
Maç Detayı
G
16:00 | 18/04/19 | R 32
Usd Lavagnese 1919 2
Calcio Chieri 1955 1
Maç Detayı
M
16:00 | 14/04/19 | R 31
US Fezzanese 1930 2
Usd Lavagnese 1919 0
Maç Detayı
M
16:00 | 07/04/19 | R 30
Usd Lavagnese 1919 0
Savona FBC 2
Maç Detayı
M
16:00 | 31/03/19 | R 29
Usd Lavagnese 1919 3
US Folgore Caratese 4
Maç Detayı
11 43 50 -7 34
41
B
16:00 | 05/05/19 | R 34
Borgosesia Calcio 2
SSD Unione Sanremo 2
Maç Detayı
M
16:00 | 28/04/19 | R 33
Milano City FC 3
Borgosesia Calcio 1
Maç Detayı
G
16:00 | 18/04/19 | R 32
Borgosesia Calcio 1
Stresa Sportiva 0
Maç Detayı
M
16:00 | 14/04/19 | R 31
Acd Pro Dronero 3
Borgosesia Calcio 1
Maç Detayı
G
16:00 | 07/04/19 | R 30
Borgosesia Calcio 5
ASD Borgaro 1965 2
Maç Detayı
B
16:00 | 31/03/19 | R 29
Savona FBC 0
Borgosesia Calcio 0
Maç Detayı
12 40 49 -9 34
41
B
16:00 | 05/05/19 | R 34
US Fezzanese 1930 1
Calcio Chieri 1955 1
Maç Detayı
M
16:00 | 28/04/19 | R 33
Acd Pro Dronero 2
US Fezzanese 1930 0
Maç Detayı
G
16:00 | 18/04/19 | R 32
US Fezzanese 1930 3
Savona FBC 0
Maç Detayı
G
16:00 | 14/04/19 | R 31
US Fezzanese 1930 2
Usd Lavagnese 1919 0
Maç Detayı
M
16:00 | 07/04/19 | R 30
Scd Ligorna 1922 4
US Fezzanese 1930 2
Maç Detayı
B
16:00 | 31/03/19 | R 29
US Fezzanese 1930 1
Casale FBC 1
Maç Detayı
13 36 51 -15 34
40
M
16:00 | 05/05/19 | R 34
US Inveruno 1945 4
Milano City FC 1
Maç Detayı
G
16:00 | 28/04/19 | R 33
Milano City FC 3
Borgosesia Calcio 1
Maç Detayı
G
16:00 | 18/04/19 | R 32
AC BRA 0
Milano City FC 1
Maç Detayı
M
16:00 | 14/04/19 | R 31
Milano City FC 2
GS Arconatese 1926 3
Maç Detayı
M
16:00 | 07/04/19 | R 30
Lecco 3
Milano City FC 1
Maç Detayı
G
16:00 | 31/03/19 | R 29
Milano City FC 2
Scd Ligorna 1922 0
Maç Detayı
14 36 50 -14 34
38
M
17:00 | 12/05/19 | R semifinal
Usd Sestri Levante 1919 0
GS Arconatese 1926 2
Maç Detayı
B
16:00 | 05/05/19 | R 34
AC BRA 2
Usd Sestri Levante 1919 2
Maç Detayı
M
16:00 | 28/04/19 | R 33
Usd Sestri Levante 1919 0
US Inveruno 1945 2
Maç Detayı
M
16:00 | 18/04/19 | R 32
Lecco 4
Usd Sestri Levante 1919 1
Maç Detayı
B
16:00 | 14/04/19 | R 31
Usd Sestri Levante 1919 1
Scd Ligorna 1922 1
Maç Detayı
M
16:00 | 06/04/19 | R 30
GS Arconatese 1926 3
Usd Sestri Levante 1919 1
Maç Detayı
15 37 47 -10 34
36
G
17:00 | 12/05/19 | R semifinal
Usd Sestri Levante 1919 0
GS Arconatese 1926 2
Maç Detayı
M
16:00 | 05/05/19 | R 34
Lecco 3
GS Arconatese 1926 0
Maç Detayı
M
16:00 | 28/04/19 | R 33
GS Arconatese 1926 0
AC BRA 2
Maç Detayı
G
16:00 | 18/04/19 | R 32
Scd Ligorna 1922 0
GS Arconatese 1926 4
Maç Detayı
G
16:00 | 14/04/19 | R 31
Milano City FC 2
GS Arconatese 1926 3
Maç Detayı
G
16:00 | 06/04/19 | R 30
GS Arconatese 1926 3
Usd Sestri Levante 1919 1
Maç Detayı
16 38 66 -28 34
29
G
16:00 | 05/05/19 | R 34
Usd Lavagnese 1919 0
Acd Pro Dronero 2
Maç Detayı
G
16:00 | 28/04/19 | R 33
Acd Pro Dronero 2
US Fezzanese 1930 0
Maç Detayı
M
16:00 | 18/04/19 | R 32
US Folgore Caratese 6
Acd Pro Dronero 2
Maç Detayı
G
16:00 | 14/04/19 | R 31
Acd Pro Dronero 3
Borgosesia Calcio 1
Maç Detayı
B
16:00 | 07/04/19 | R 30
Casale FBC 2
Acd Pro Dronero 2
Maç Detayı
M
16:00 | 31/03/19 | R 29
Acd Pro Dronero 2
AC BRA 3
Maç Detayı
17 26 49 -23 34
26
M
16:00 | 05/05/19 | R 34
Casale FBC 2
Stresa Sportiva 1
Maç Detayı
B
16:00 | 01/05/19 | R 31
Stresa Sportiva 0
AC BRA 0
Maç Detayı
M
16:00 | 28/04/19 | R 33
Stresa Sportiva 0
US Folgore Caratese 4
Maç Detayı
M
16:00 | 18/04/19 | R 32
Borgosesia Calcio 1
Stresa Sportiva 0
Maç Detayı
G
16:00 | 07/04/19 | R 30
US Inveruno 1945 1
Stresa Sportiva 2
Maç Detayı
G
16:00 | 31/03/19 | R 29
Stresa Sportiva 2
GS Arconatese 1926 1
Maç Detayı
18 27 63 -36 34
26
M
16:00 | 05/05/19 | R 34
US Folgore Caratese 2
ASD Borgaro 1965 1
Maç Detayı
M
16:00 | 28/04/19 | R 33
ASD Borgaro 1965 1
Usd Lavagnese 1919 2
Maç Detayı
G
16:00 | 18/04/19 | R 32
Casale FBC 0
ASD Borgaro 1965 1
Maç Detayı
G
17:00 | 13/04/19 | R 31
ASD Borgaro 1965 2
US Inveruno 1945 1
Maç Detayı
M
16:00 | 07/04/19 | R 30
Borgosesia Calcio 5
ASD Borgaro 1965 2
Maç Detayı
M
16:00 | 31/03/19 | R 29
ASD Borgaro 1965 0
Lecco 2
Maç Detayı
Poz # A Y Av O P P Form Tablosu
1 46 8 38 17
47
G
16:00 | 05/05/19 | R 34
Lecco 3
GS Arconatese 1926 0
Maç Detayı
G
16:00 | 18/04/19 | R 32
Lecco 4
Usd Sestri Levante 1919 1
Maç Detayı
G
16:00 | 07/04/19 | R 30
Lecco 3
Milano City FC 1
Maç Detayı
2 31 21 10 17
33
M
17:00 | 19/05/19 | R final
Scd Ligorna 1922 2
US Inveruno 1945 3
Maç Detayı
G
16:00 | 28/04/19 | R 33
Scd Ligorna 1922 1
Lecco 0
Maç Detayı
M
16:00 | 18/04/19 | R 32
Scd Ligorna 1922 0
GS Arconatese 1926 4
Maç Detayı
3 31 18 13 17
32
G
16:00 | 05/05/19 | R 34
US Folgore Caratese 2
ASD Borgaro 1965 1
Maç Detayı
G
16:00 | 18/04/19 | R 32
US Folgore Caratese 6
Acd Pro Dronero 2
Maç Detayı
G
16:00 | 07/04/19 | R 30
US Folgore Caratese 1
Calcio Chieri 1955 0
Maç Detayı
4 20 9 11 17
32
M
17:00 | 12/05/19 | R semifinal
SSD Unione Sanremo 0
US Inveruno 1945 1
Maç Detayı
M
16:00 | 28/04/19 | R 33
SSD Unione Sanremo 0
Casale FBC 2
Maç Detayı
M
16:00 | 14/04/19 | R 31
SSD Unione Sanremo 0
Lecco 2
Maç Detayı
5 30 21 9 17
29
G
16:00 | 05/05/19 | R 34
US Inveruno 1945 4
Milano City FC 1
Maç Detayı
B
16:00 | 18/04/19 | R 32
US Inveruno 1945 1
SSD Unione Sanremo 1
Maç Detayı
6 24 17 7 17
27
B
16:00 | 05/05/19 | R 34
US Fezzanese 1930 1
Calcio Chieri 1955 1
Maç Detayı
G
16:00 | 18/04/19 | R 32
US Fezzanese 1930 3
Savona FBC 0
Maç Detayı
G
16:00 | 14/04/19 | R 31
US Fezzanese 1930 2
Usd Lavagnese 1919 0
Maç Detayı
B
16:00 | 31/03/19 | R 29
US Fezzanese 1930 1
Casale FBC 1
Maç Detayı
7 29 20 9 17
27
B
16:00 | 28/04/19 | R 33
Calcio Chieri 1955 0
Savona FBC 0
Maç Detayı
M
16:00 | 14/04/19 | R 31
Calcio Chieri 1955 0
Casale FBC 1
Maç Detayı
B
16:00 | 31/03/19 | R 29
Calcio Chieri 1955 3
US Inveruno 1945 3
Maç Detayı
8 24 17 7 17
26
M
17:00 | 12/05/19 | R semifinal
Savona FBC 1
Scd Ligorna 1922 2
Maç Detayı
B
16:00 | 05/05/19 | R 34
Savona FBC 1
Scd Ligorna 1922 1
Maç Detayı
M
16:00 | 14/04/19 | R 31
Savona FBC 1
US Folgore Caratese 2
Maç Detayı
9 23 22 1 17
26
M
17:00 | 12/05/19 | R semifinal
Usd Sestri Levante 1919 0
GS Arconatese 1926 2
Maç Detayı
M
16:00 | 28/04/19 | R 33
Usd Sestri Levante 1919 0
US Inveruno 1945 2
Maç Detayı
B
16:00 | 14/04/19 | R 31
Usd Sestri Levante 1919 1
Scd Ligorna 1922 1
Maç Detayı
10 18 15 3 17
25
G
16:00 | 05/05/19 | R 34
Casale FBC 2
Stresa Sportiva 1
Maç Detayı
M
16:00 | 18/04/19 | R 32
Casale FBC 0
ASD Borgaro 1965 1
Maç Detayı
B
16:00 | 07/04/19 | R 30
Casale FBC 2
Acd Pro Dronero 2
Maç Detayı
11 26 21 5 17
23
M
16:00 | 05/05/19 | R 34
Usd Lavagnese 1919 0
Acd Pro Dronero 2
Maç Detayı
G
16:00 | 18/04/19 | R 32
Usd Lavagnese 1919 2
Calcio Chieri 1955 1
Maç Detayı
M
16:00 | 07/04/19 | R 30
Usd Lavagnese 1919 0
Savona FBC 2
Maç Detayı
M
16:00 | 31/03/19 | R 29
Usd Lavagnese 1919 3
US Folgore Caratese 4
Maç Detayı
12 26 21 5 17
23
B
16:00 | 05/05/19 | R 34
Borgosesia Calcio 2
SSD Unione Sanremo 2
Maç Detayı
G
16:00 | 18/04/19 | R 32
Borgosesia Calcio 1
Stresa Sportiva 0
Maç Detayı
G
16:00 | 07/04/19 | R 30
Borgosesia Calcio 5
ASD Borgaro 1965 2
Maç Detayı
13 24 27 -3 17
21
G
16:00 | 28/04/19 | R 33
Milano City FC 3
Borgosesia Calcio 1
Maç Detayı
M
16:00 | 14/04/19 | R 31
Milano City FC 2
GS Arconatese 1926 3
Maç Detayı
G
16:00 | 31/03/19 | R 29
Milano City FC 2
Scd Ligorna 1922 0
Maç Detayı
14 26 27 -1 17
19
B
16:00 | 05/05/19 | R 34
AC BRA 2
Usd Sestri Levante 1919 2
Maç Detayı
M
16:00 | 18/04/19 | R 32
AC BRA 0
Milano City FC 1
Maç Detayı
G
16:00 | 07/04/19 | R 30
AC BRA 3
SSD Unione Sanremo 0
Maç Detayı
15 20 25 -5 17
18
M
16:00 | 28/04/19 | R 33
GS Arconatese 1926 0
AC BRA 2
Maç Detayı
G
16:00 | 06/04/19 | R 30
GS Arconatese 1926 3
Usd Sestri Levante 1919 1
Maç Detayı
16 19 23 -4 17
17
G
16:00 | 28/04/19 | R 33
Acd Pro Dronero 2
US Fezzanese 1930 0
Maç Detayı
G
16:00 | 14/04/19 | R 31
Acd Pro Dronero 3
Borgosesia Calcio 1
Maç Detayı
M
16:00 | 31/03/19 | R 29
Acd Pro Dronero 2
AC BRA 3
Maç Detayı
17 16 27 -11 17
13
B
16:00 | 01/05/19 | R 31
Stresa Sportiva 0
AC BRA 0
Maç Detayı
M
16:00 | 28/04/19 | R 33
Stresa Sportiva 0
US Folgore Caratese 4
Maç Detayı
G
16:00 | 31/03/19 | R 29
Stresa Sportiva 2
GS Arconatese 1926 1
Maç Detayı
18 10 24 -14 17
12
M
16:00 | 28/04/19 | R 33
ASD Borgaro 1965 1
Usd Lavagnese 1919 2
Maç Detayı
G
17:00 | 13/04/19 | R 31
ASD Borgaro 1965 2
US Inveruno 1945 1
Maç Detayı
M
16:00 | 31/03/19 | R 29
ASD Borgaro 1965 0
Lecco 2
Maç Detayı
Poz # A Y Av O P P Form Tablosu
1 29 15 14 17
39
M
16:00 | 28/04/19 | R 33
Scd Ligorna 1922 1
Lecco 0
Maç Detayı
G
16:00 | 14/04/19 | R 31
SSD Unione Sanremo 0
Lecco 2
Maç Detayı
G
16:00 | 31/03/19 | R 29
ASD Borgaro 1965 0
Lecco 2
Maç Detayı
2 22 13 9 17
29
G
16:00 | 28/04/19 | R 33
SSD Unione Sanremo 0
Casale FBC 2
Maç Detayı
G
16:00 | 14/04/19 | R 31
Calcio Chieri 1955 0
Casale FBC 1
Maç Detayı
B
16:00 | 31/03/19 | R 29
US Fezzanese 1930 1
Casale FBC 1
Maç Detayı
3 21 18 3 17
29
B
16:00 | 01/05/19 | R 31
Stresa Sportiva 0
AC BRA 0
Maç Detayı
G
16:00 | 28/04/19 | R 33
GS Arconatese 1926 0
AC BRA 2
Maç Detayı
G
16:00 | 31/03/19 | R 29
Acd Pro Dronero 2
AC BRA 3
Maç Detayı
4 25 16 9 17
29
B
16:00 | 28/04/19 | R 33
Calcio Chieri 1955 0
Savona FBC 0
Maç Detayı
M
16:00 | 18/04/19 | R 32
US Fezzanese 1930 3
Savona FBC 0
Maç Detayı
G
16:00 | 07/04/19 | R 30
Usd Lavagnese 1919 0
Savona FBC 2
Maç Detayı
5 29 26 3 17
27
B
16:00 | 05/05/19 | R 34
Borgosesia Calcio 2
SSD Unione Sanremo 2
Maç Detayı
B
16:00 | 18/04/19 | R 32
US Inveruno 1945 1
SSD Unione Sanremo 1
Maç Detayı
M
16:00 | 07/04/19 | R 30
AC BRA 3
SSD Unione Sanremo 0
Maç Detayı
6 29 24 5 17
25
G
17:00 | 19/05/19 | R final
Scd Ligorna 1922 2
US Inveruno 1945 3
Maç Detayı
G
17:00 | 12/05/19 | R semifinal
SSD Unione Sanremo 0
US Inveruno 1945 1
Maç Detayı
G
16:00 | 28/04/19 | R 33
Usd Sestri Levante 1919 0
US Inveruno 1945 2
Maç Detayı
M
17:00 | 13/04/19 | R 31
ASD Borgaro 1965 2
US Inveruno 1945 1
Maç Detayı
7 24 21 3 17
22
G
16:00 | 28/04/19 | R 33
Stresa Sportiva 0
US Folgore Caratese 4
Maç Detayı
G
16:00 | 14/04/19 | R 31
Savona FBC 1
US Folgore Caratese 2
Maç Detayı
G
16:00 | 31/03/19 | R 29
Usd Lavagnese 1919 3
US Folgore Caratese 4
Maç Detayı
8 18 19 -1 17
21
G
17:00 | 12/05/19 | R semifinal
Savona FBC 1
Scd Ligorna 1922 2
Maç Detayı
B
16:00 | 05/05/19 | R 34
Savona FBC 1
Scd Ligorna 1922 1
Maç Detayı
B
16:00 | 14/04/19 | R 31
Usd Sestri Levante 1919 1
Scd Ligorna 1922 1
Maç Detayı
9 21 27 -6 17
19
G
16:00 | 28/04/19 | R 33
ASD Borgaro 1965 1
Usd Lavagnese 1919 2
Maç Detayı
M
16:00 | 14/04/19 | R 31
US Fezzanese 1930 2
Usd Lavagnese 1919 0
Maç Detayı
10 12 24 -12 17
19
M
16:00 | 05/05/19 | R 34
US Inveruno 1945 4
Milano City FC 1
Maç Detayı
G
16:00 | 18/04/19 | R 32
AC BRA 0
Milano City FC 1
Maç Detayı
M
16:00 | 07/04/19 | R 30
Lecco 3
Milano City FC 1
Maç Detayı
11 17 22 -5 17
18
G
17:00 | 12/05/19 | R semifinal
Usd Sestri Levante 1919 0
GS Arconatese 1926 2
Maç Detayı
M
16:00 | 05/05/19 | R 34
Lecco 3
GS Arconatese 1926 0
Maç Detayı
G
16:00 | 18/04/19 | R 32
Scd Ligorna 1922 0
GS Arconatese 1926 4
Maç Detayı
G
16:00 | 14/04/19 | R 31
Milano City FC 2
GS Arconatese 1926 3
Maç Detayı
12 24 25 -1 17
18
B
16:00 | 05/05/19 | R 34
US Fezzanese 1930 1
Calcio Chieri 1955 1
Maç Detayı
M
16:00 | 18/04/19 | R 32
Usd Lavagnese 1919 2
Calcio Chieri 1955 1
Maç Detayı
M
16:00 | 07/04/19 | R 30
US Folgore Caratese 1
Calcio Chieri 1955 0
Maç Detayı
13 17 29 -12 17
18
M
16:00 | 28/04/19 | R 33
Milano City FC 3
Borgosesia Calcio 1
Maç Detayı
M
16:00 | 14/04/19 | R 31
Acd Pro Dronero 3
Borgosesia Calcio 1
Maç Detayı
B
16:00 | 31/03/19 | R 29
Savona FBC 0
Borgosesia Calcio 0
Maç Detayı
14 16 32 -16 17
14
M
16:00 | 28/04/19 | R 33
Acd Pro Dronero 2
US Fezzanese 1930 0
Maç Detayı
M
16:00 | 07/04/19 | R 30
Scd Ligorna 1922 4
US Fezzanese 1930 2
Maç Detayı
15 17 39 -22 17
14
M
16:00 | 05/05/19 | R 34
US Folgore Caratese 2
ASD Borgaro 1965 1
Maç Detayı
G
16:00 | 18/04/19 | R 32
Casale FBC 0
ASD Borgaro 1965 1
Maç Detayı
M
16:00 | 07/04/19 | R 30
Borgosesia Calcio 5
ASD Borgaro 1965 2
Maç Detayı
16 10 22 -12 17
13
M
16:00 | 05/05/19 | R 34
Casale FBC 2
Stresa Sportiva 1
Maç Detayı
M
16:00 | 18/04/19 | R 32
Borgosesia Calcio 1
Stresa Sportiva 0
Maç Detayı
G
16:00 | 07/04/19 | R 30
US Inveruno 1945 1
Stresa Sportiva 2
Maç Detayı
17 19 43 -24 17
12
G
16:00 | 05/05/19 | R 34
Usd Lavagnese 1919 0
Acd Pro Dronero 2
Maç Detayı
M
16:00 | 18/04/19 | R 32
US Folgore Caratese 6
Acd Pro Dronero 2
Maç Detayı
B
16:00 | 07/04/19 | R 30
Casale FBC 2
Acd Pro Dronero 2
Maç Detayı
18 13 28 -15 17
12
B
16:00 | 05/05/19 | R 34
AC BRA 2
Usd Sestri Levante 1919 2
Maç Detayı
M
16:00 | 18/04/19 | R 32
Lecco 4
Usd Sestri Levante 1919 1
Maç Detayı
M
16:00 | 06/04/19 | R 30
GS Arconatese 1926 3
Usd Sestri Levante 1919 1
Maç Detayı
BRA ACD ASD BOR CAL CAS GSA LEC MIL SAV SCD SSD STR USF USF USI USD USD
AC BRA 4:1 3:1 1:2 1:3 1:1 2:0 1:2 0:1 1:1 0:2 3:0 0:1 1:3 3:3 2:1 1:3 2:2
Acd Pro Dronero 2:3 2:2 3:1 1:2 0:3 1:1 0:1 0:1 1:2 1:0 0:3 0:0 2:0 0:1 2:2 23/12 3:0
ASD Borgaro 1965 0:1 2:1 0:2 1:3 0:1 1:0 0:2 0:2 0:2 0:1 1:1 0:1 0:2 1:1 2:1 1:2 1:1
Borgosesia Calcio 0:1 5:1 5:2 2:1 0:0 1:1 0:1 0:1 0:2 2:4 2:2 1:0 03/03 1:1 1:3 1:1 1:0
Calcio Chieri 1955 2:3 4:0 0:1 4:0 0:1 1:2 3:3 2:0 0:0 2:0 3:2 1:0 1:3 1:0 3:3 2:1 0:1
Casale FBC 1:2 2:2 0:1 0:0 2:1 0:2 1:2 2:0 0:0 1:1 1:1 2:1 2:1 2:0 0:0 1:1 1:0
GS Arconatese 1926 0:2 2:1 0:1 1:1 2:2 1:1 1:2 1:1 1:1 1:1 1:2 1:1 03/02 1:1 2:6 2:1 3:1
Lecco 4:0 2:0 6:0 3:1 2:1 1:1 3:0 3:1 1:0 2:2 2:0 2:1 5:0 1:0 2:0 3:0 4:1
Milano City FC 3:2 1:3 1:0 3:1 03/02 2:2 2:3 0:1 1:5 2:0 1:1 3:0 1:1 1:0 1:3 0:1 1:2
Savona FBC 20/03 1:1 4:1 0:0 3:2 0:1 1:0 28/10 1:2 1:1 2:2 2:0 2:0 1:2 2:1 2:2 1:1
Scd Ligorna 1922 2:1 1:1 3:2 5:1 2:1 1:1 0:4 1:0 0:0 1:1 1:2 1:1 4:2 2:1 3:0 1:1 3:2
SSD Unione Sanremo 0:0 2:0 1:0 0:0 2:1 0:2 2:0 0:2 3:0 2:0 0:0 2:1 3:0 1:1 0:1 2:1 0:0
Stresa Sportiva 0:0 1:2 0:1 2:3 0:2 0:2 2:1 1:2 2:0 1:2 1:1 1:2 2:2 0:4 1:2 1:1 1:0
US Fezzanese 1930 28/10 5:0 2:2 1:1 1:1 1:1 2:1 0:2 2:0 3:0 0:0 1:3 1:0 1:3 2:1 2:0 0:0
US Folgore Caratese 2:1 6:2 2:1 1:1 1:0 3:0 1:1 1:2 1:1 0:2 3:1 3:2 1:1 0:0 1:3 3:0 2:0
US Inveruno 1945 2:2 3:2 2:0 3:1 1:1 03/02 1:0 2:4 4:1 2:0 0:1 1:1 1:2 3:1 1:1 1:2 2:2
Usd Lavagnese 1919 0:1 0:2 5:1 2:1 2:1 1:1 0:1 1:1 2:0 0:2 2:2 2:3 2:0 1:1 3:4 28/10 3:0
Usd Sestri Levante 1919 0:0 2:0 3:1 0:1 1:0 1:4 2:0 2:1 1:1 2:5 1:1 1:2 2:0 1:0 1:1 0:2 3:3
Takım Ev Sahibi Deplasman
25/11/18 4:1
31/03/19 2:3
24/03/19 3:1
18/11/18 0:1
20/01/19 1:2
30/09/18 0:1
03/03/19 1:3
10/11/18 2:3
21/10/18 1:1
10/02/19 1:2
16/12/18 2:0
28/04/19 0:2
13/01/19 1:2
23/09/18 4:0
18/04/19 0:1
12/12/18 3:2
14/11/18 1:1
20/03/19 -:-
16/09/18 0:2
06/01/19 2:1
07/04/19 3:0
02/12/18 0:0
08/12/18 0:1
01/05/19 0:0
17/02/19 1:3
28/10/18 -:-
13/02/19 3:3
14/10/18 2:1
07/10/18 2:1
27/01/19 2:2
04/11/18 1:3
24/02/19 0:1
05/05/19 2:2
23/12/18 0:0
31/03/19 2:3
25/11/18 4:1
30/09/18 2:2
20/01/19 2:1
14/04/19 3:1
09/12/18 5:1
06/01/19 1:2
16/09/18 4:0
02/12/18 0:3
07/04/19 2:2
27/03/19 1:1
14/11/18 2:1
11/11/18 0:1
03/03/19 2:0
24/02/19 0:1
04/11/18 1:3
23/09/18 1:2
13/01/19 1:1
27/01/19 1:0
07/10/18 1:1
14/10/18 0:3
03/02/19 2:0
10/02/19 0:0
20/10/18 1:2
28/04/19 2:0
16/12/18 5:0
12/12/18 0:1
18/04/19 6:2
18/11/18 2:2
24/03/19 3:2
23/12/18 -:-
05/05/19 0:2
28/10/18 3:0
17/02/19 2:0
18/11/18 0:1
24/03/19 3:1
20/01/19 2:1
30/09/18 2:2
02/12/18 0:2
07/04/19 5:2
07/10/18 1:3
27/01/19 0:1
12/12/18 0:1
18/04/19 0:1
28/11/18 1:0
03/03/19 0:1
31/03/19 0:2
24/11/18 6:0
28/10/18 0:2
17/02/19 1:0
06/01/19 0:2
16/09/18 4:1
10/02/19 0:1
21/10/18 3:2
24/02/19 1:1
04/11/18 1:0
14/10/18 0:1
13/02/19 0:1
23/09/18 0:2
13/01/19 2:2
22/12/18 1:1
05/05/19 2:1
13/04/19 2:1
09/12/18 2:0
28/04/19 1:2
16/12/18 5:1
17/03/19 1:1
14/11/18 3:1
30/09/18 0:1
20/01/19 1:2
09/12/18 5:1
14/04/19 3:1
07/04/19 5:2
02/12/18 0:2
24/03/19 2:1
18/11/18 4:0
04/11/18 0:0
24/02/19 0:0
16/09/18 1:1
06/01/19 1:1
27/01/19 0:1
07/10/18 3:1
16/12/18 0:1
28/04/19 3:1
25/11/18 0:2
31/03/19 0:0
14/10/18 2:4
03/02/19 5:1
05/05/19 2:2
22/12/18 0:0
18/04/19 1:0
12/12/18 2:3
03/03/19 -:-
10/11/18 1:1
17/02/19 1:1
28/10/18 1:1
09/02/19 1:3
21/10/18 3:1
14/11/18 1:1
17/03/19 2:1
13/01/19 1:0
23/09/18 0:1
10/11/18 2:3
03/03/19 1:3
16/09/18 4:0
06/01/19 1:2
27/01/19 0:1
07/10/18 1:3
18/11/18 4:0