Ülke, Sezon, Lig Seçiniz

ÜLKE

TURNUVA

SEZON

GENEL GÖRÜNÜM PUAN DURUMU FİKSTÜR TAKIMLAR TAKIM KARŞILAŞTIRMA
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 34 28 5 1 68 18 50 89
G
16:00 | 05/05/19 | R 34
SC Caronnese 1927 0
Como 1907 1
Maç Detayı
G
16:00 | 28/04/19 | R 33
Como 1907 4
Alzano V. 0
Maç Detayı
G
16:00 | 18/04/19 | R 32
Asd Villafranca Veronese 1
Como 1907 2
Maç Detayı
G
16:00 | 14/04/19 | R 31
Como 1907 1
Sondrio Calcio 0
Maç Detayı
G
16:00 | 07/04/19 | R 30
USD Caravaggio 0
Como 1907 1
Maç Detayı
G
16:00 | 31/03/19 | R 29
Como 1907 2
US Darfo Boario 1
Maç Detayı
2 34 26 5 3 73 27 46 83
B
16:00 | 05/05/19 | R 34
Asd Villafranca Veronese 0
Mantova 1911 0
Maç Detayı
B
16:00 | 28/04/19 | R 33
Mantova 1911 2
Sondrio Calcio 2
Maç Detayı
G
16:00 | 18/04/19 | R 32
USD Caravaggio 1
Mantova 1911 4
Maç Detayı
G
16:00 | 14/04/19 | R 31
Mantova 1911 6
US Darfo Boario 0
Maç Detayı
3 34 21 6 7 61 42 19 69
G
16:00 | 05/05/19 | R 34
USD Caravaggio 1
Ssd Pro Sesto 2
Maç Detayı
G
16:00 | 28/04/19 | R 33
Ssd Pro Sesto 2
US Darfo Boario 1
Maç Detayı
G
16:00 | 18/04/19 | R 32
Sdl Rezzato 3
Ssd Pro Sesto 4
Maç Detayı
G
16:00 | 14/04/19 | R 31
Ssd Pro Sesto 2
USD 1913 Seregno Calcio 1
Maç Detayı
4 34 20 5 9 53 36 17 65
M
16:00 | 05/05/19 | R 34
USD 1913 Seregno Calcio 3
Sdl Rezzato 1
Maç Detayı
G
16:00 | 28/04/19 | R 33
Sdl Rezzato 2
USD Caravaggio 0
Maç Detayı
M
16:00 | 18/04/19 | R 32
Sdl Rezzato 3
Ssd Pro Sesto 4
Maç Detayı
G
16:00 | 13/04/19 | R 31
Usd Ciserano 0
Sdl Rezzato 3
Maç Detayı
G
16:00 | 07/04/19 | R 30
Sdl Rezzato 1
Mantova 1911 0
Maç Detayı
5 34 17 8 9 57 41 16 59
M
16:00 | 05/05/19 | R 34
SC Caronnese 1927 0
Como 1907 1
Maç Detayı
M
16:00 | 28/04/19 | R 33
FC Legnago Salus SSD 4
SC Caronnese 1927 1
Maç Detayı
B
16:00 | 18/04/19 | R 32
SC Caronnese 1927 1
Usd Olginatese Calcio 1
Maç Detayı
G
16:00 | 14/04/19 | R 31
Villa Dalme Valle Brembana 0
SC Caronnese 1927 1
Maç Detayı
G
16:00 | 07/04/19 | R 30
SC Caronnese 1927 2
Usd Scanzorosciate Calcio 1
Maç Detayı
6 28 10 10 8 29 29 0 40
6 34 11 12 11 34 41 -7 45
B
16:00 | 05/05/19 | R 34
Alzano V. 1
Villa Dalme Valle Brembana 1
Maç Detayı
M
16:00 | 28/04/19 | R 33
Como 1907 4
Alzano V. 0
Maç Detayı
M
16:00 | 18/04/19 | R 32
Alzano V. 2
Gsd Ambrosiana 4
Maç Detayı
M
16:00 | 14/04/19 | R 31
Usd Olginatese Calcio 2
Alzano V. 0
Maç Detayı
G
16:00 | 07/04/19 | R 30
Alzano V. 1
Usd Ciserano 0
Maç Detayı
B
16:00 | 31/03/19 | R 29
Usd Scanzorosciate Calcio 1
Alzano V. 1
Maç Detayı
7 34 11 11 12 38 39 -1 44
M
16:00 | 05/05/19 | R 34
Sondrio Calcio 1
FC Legnago Salus SSD 2
Maç Detayı
B
16:00 | 28/04/19 | R 33
Mantova 1911 2
Sondrio Calcio 2
Maç Detayı
M
16:00 | 18/04/19 | R 32
Sondrio Calcio 0
Villa Dalme Valle Brembana 2
Maç Detayı
M
16:00 | 14/04/19 | R 31
Como 1907 1
Sondrio Calcio 0
Maç Detayı
G
16:00 | 07/04/19 | R 30
Sondrio Calcio 4
Gsd Ambrosiana 3
Maç Detayı
G
16:00 | 31/03/19 | R 29
Usd Olginatese Calcio 0
Sondrio Calcio 2
Maç Detayı
8 34 11 10 13 37 42 -5 43
G
16:00 | 05/05/19 | R 34
USD 1913 Seregno Calcio 3
Sdl Rezzato 1
Maç Detayı
M
16:00 | 28/04/19 | R 33
Usd Ciserano 2
USD 1913 Seregno Calcio 1
Maç Detayı
B
16:00 | 18/04/19 | R 32
USD 1913 Seregno Calcio 1
AC Ponte San Pietro-Isola 1
Maç Detayı
M
16:00 | 14/04/19 | R 31
Ssd Pro Sesto 2
USD 1913 Seregno Calcio 1
Maç Detayı
G
16:00 | 07/04/19 | R 30
USD 1913 Seregno Calcio 2
FC Legnago Salus SSD 1
Maç Detayı
M
16:00 | 31/03/19 | R 29
Mantova 1911 4
USD 1913 Seregno Calcio 2
Maç Detayı
9 34 10 11 13 35 35 0 41
B
16:00 | 05/05/19 | R 34
Alzano V. 1
Villa Dalme Valle Brembana 1
Maç Detayı
M
16:00 | 28/04/19 | R 33
Villa Dalme Valle Brembana 2
Usd Scanzorosciate Calcio 3
Maç Detayı
G
16:00 | 18/04/19 | R 32
Sondrio Calcio 0
Villa Dalme Valle Brembana 2
Maç Detayı
M
16:00 | 14/04/19 | R 31
Villa Dalme Valle Brembana 0
SC Caronnese 1927 1
Maç Detayı
M
16:00 | 07/04/19 | R 30
US Darfo Boario 1
Villa Dalme Valle Brembana 0
Maç Detayı
G
16:00 | 31/03/19 | R 29
Villa Dalme Valle Brembana 1
Asd Villafranca Veronese 0
Maç Detayı
10 34 10 10 14 45 53 -8 40
M
16:00 | 05/05/19 | R 34
USD Caravaggio 1
Ssd Pro Sesto 2
Maç Detayı
M
16:00 | 28/04/19 | R 33
Sdl Rezzato 2
USD Caravaggio 0
Maç Detayı
M
16:00 | 18/04/19 | R 32
USD Caravaggio 1
Mantova 1911 4
Maç Detayı
G
16:00 | 14/04/19 | R 31
AC Ponte San Pietro-Isola 2
USD Caravaggio 3
Maç Detayı
M
16:00 | 07/04/19 | R 30
USD Caravaggio 0
Como 1907 1
Maç Detayı
B
16:00 | 31/03/19 | R 29
FC Legnago Salus SSD 1
USD Caravaggio 1
Maç Detayı
11 34 11 7 16 51 52 -1 40
M
16:00 | 05/05/19 | R 34
US Darfo Boario 3
AC Ponte San Pietro-Isola 1
Maç Detayı
B
16:00 | 28/04/19 | R 33
AC Ponte San Pietro-Isola 1
Asd Villafranca Veronese 1
Maç Detayı
B
16:00 | 18/04/19 | R 32
USD 1913 Seregno Calcio 1
AC Ponte San Pietro-Isola 1
Maç Detayı
M
16:00 | 14/04/19 | R 31
AC Ponte San Pietro-Isola 2
USD Caravaggio 3
Maç Detayı
M
16:00 | 07/04/19 | R 30
Ssd Pro Sesto 1
AC Ponte San Pietro-Isola 0
Maç Detayı
M
16:00 | 31/03/19 | R 29
AC Ponte San Pietro-Isola 1
Sdl Rezzato 2
Maç Detayı
12 34 9 12 13 35 37 -2 39
G
16:00 | 05/05/19 | R 34
Usd Scanzorosciate Calcio 4
Usd Olginatese Calcio 0
Maç Detayı
G
16:00 | 28/04/19 | R 33
Villa Dalme Valle Brembana 2
Usd Scanzorosciate Calcio 3
Maç Detayı
G
16:00 | 18/04/19 | R 32
Usd Scanzorosciate Calcio 3
Usd Ciserano 0
Maç Detayı
M
16:00 | 14/04/19 | R 31
Gsd Ambrosiana 3
Usd Scanzorosciate Calcio 1
Maç Detayı
M
16:00 | 07/04/19 | R 30
SC Caronnese 1927 2
Usd Scanzorosciate Calcio 1
Maç Detayı
B
16:00 | 31/03/19 | R 29
Usd Scanzorosciate Calcio 1
Alzano V. 1
Maç Detayı
13 34 10 8 16 38 57 -19 38
G
16:00 | 05/05/19 | R 34
Sondrio Calcio 1
FC Legnago Salus SSD 2
Maç Detayı
G
16:00 | 28/04/19 | R 33
FC Legnago Salus SSD 4
SC Caronnese 1927 1
Maç Detayı
B
16:00 | 18/04/19 | R 32
US Darfo Boario 0
FC Legnago Salus SSD 0
Maç Detayı
G
16:00 | 14/04/19 | R 31
FC Legnago Salus SSD 2
Asd Villafranca Veronese 1
Maç Detayı
M
16:00 | 07/04/19 | R 30
USD 1913 Seregno Calcio 2
FC Legnago Salus SSD 1
Maç Detayı
14 34 8 11 15 26 46 -20 35
G
16:00 | 05/05/19 | R 34
US Darfo Boario 3
AC Ponte San Pietro-Isola 1
Maç Detayı
M
16:00 | 28/04/19 | R 33
Ssd Pro Sesto 2
US Darfo Boario 1
Maç Detayı
B
16:00 | 18/04/19 | R 32
US Darfo Boario 0
FC Legnago Salus SSD 0
Maç Detayı
M
16:00 | 14/04/19 | R 31
Mantova 1911 6
US Darfo Boario 0
Maç Detayı
G
16:00 | 07/04/19 | R 30
US Darfo Boario 1
Villa Dalme Valle Brembana 0
Maç Detayı
15 34 9 6 19 45 62 -17 33
G
16:00 | 05/05/19 | R 34
Gsd Ambrosiana 5
Usd Ciserano 2
Maç Detayı
G
16:00 | 28/04/19 | R 33
Usd Olginatese Calcio 1
Gsd Ambrosiana 2
Maç Detayı
G
16:00 | 18/04/19 | R 32
Alzano V. 2
Gsd Ambrosiana 4
Maç Detayı
G
16:00 | 14/04/19 | R 31
Gsd Ambrosiana 3
Usd Scanzorosciate Calcio 1
Maç Detayı
M
16:00 | 07/04/19 | R 30
Sondrio Calcio 4
Gsd Ambrosiana 3
Maç Detayı
16 34 6 13 15 36 44 -8 31
B
16:00 | 05/05/19 | R 34
Asd Villafranca Veronese 0
Mantova 1911 0
Maç Detayı
B
16:00 | 28/04/19 | R 33
AC Ponte San Pietro-Isola 1
Asd Villafranca Veronese 1
Maç Detayı
M
16:00 | 18/04/19 | R 32
Asd Villafranca Veronese 1
Como 1907 2
Maç Detayı
M
16:00 | 14/04/19 | R 31
FC Legnago Salus SSD 2
Asd Villafranca Veronese 1
Maç Detayı
B
16:00 | 07/04/19 | R 30
Asd Villafranca Veronese 3
Usd Olginatese Calcio 3
Maç Detayı
17 34 6 8 20 42 68 -26 26
M
16:00 | 05/05/19 | R 34
Gsd Ambrosiana 5
Usd Ciserano 2
Maç Detayı
G
16:00 | 28/04/19 | R 33
Usd Ciserano 2
USD 1913 Seregno Calcio 1
Maç Detayı
M
16:00 | 18/04/19 | R 32
Usd Scanzorosciate Calcio 3
Usd Ciserano 0
Maç Detayı
M
16:00 | 13/04/19 | R 31
Usd Ciserano 0
Sdl Rezzato 3
Maç Detayı
M
16:00 | 07/04/19 | R 30
Alzano V. 1
Usd Ciserano 0
Maç Detayı
M
16:00 | 31/03/19 | R 29
Usd Ciserano 3
Ssd Pro Sesto 4
Maç Detayı
18 34 3 10 21 26 60 -34 19
M
16:00 | 05/05/19 | R 34
Usd Scanzorosciate Calcio 4
Usd Olginatese Calcio 0
Maç Detayı
M
16:00 | 28/04/19 | R 33
Usd Olginatese Calcio 1
Gsd Ambrosiana 2
Maç Detayı
B
16:00 | 18/04/19 | R 32
SC Caronnese 1927 1
Usd Olginatese Calcio 1
Maç Detayı
G
16:00 | 14/04/19 | R 31
Usd Olginatese Calcio 2
Alzano V. 0
Maç Detayı
B
16:00 | 07/04/19 | R 30
Asd Villafranca Veronese 3
Usd Olginatese Calcio 3
Maç Detayı
M
16:00 | 31/03/19 | R 29
Usd Olginatese Calcio 0
Sondrio Calcio 2
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 17 15 2 0 36 7 29 47
G
16:00 | 28/04/19 | R 33
Como 1907 4
Alzano V. 0
Maç Detayı
G
16:00 | 14/04/19 | R 31
Como 1907 1
Sondrio Calcio 0
Maç Detayı
G
16:00 | 31/03/19 | R 29
Como 1907 2
US Darfo Boario 1
Maç Detayı
2 17 14 3 0 40 9 31 45
B
16:00 | 28/04/19 | R 33
Mantova 1911 2
Sondrio Calcio 2
Maç Detayı
G
16:00 | 14/04/19 | R 31
Mantova 1911 6
US Darfo Boario 0
Maç Detayı
3 17 12 1 4 36 18 18 37
M
16:00 | 05/05/19 | R 34
SC Caronnese 1927 0
Como 1907 1
Maç Detayı
B
16:00 | 18/04/19 | R 32
SC Caronnese 1927 1
Usd Olginatese Calcio 1
Maç Detayı
G
16:00 | 07/04/19 | R 30
SC Caronnese 1927 2
Usd Scanzorosciate Calcio 1
Maç Detayı
4 17 11 4 2 32 19 13 37
G
16:00 | 28/04/19 | R 33
Ssd Pro Sesto 2
US Darfo Boario 1
Maç Detayı
G
16:00 | 14/04/19 | R 31
Ssd Pro Sesto 2
USD 1913 Seregno Calcio 1
Maç Detayı
5 17 11 2 4 31 17 14 35
G
16:00 | 28/04/19 | R 33
Sdl Rezzato 2
USD Caravaggio 0
Maç Detayı
M
16:00 | 18/04/19 | R 32
Sdl Rezzato 3
Ssd Pro Sesto 4
Maç Detayı
G
16:00 | 07/04/19 | R 30
Sdl Rezzato 1
Mantova 1911 0
Maç Detayı
6 14 6 4 4 14 13 1 22
6 17 7 5 5 18 18 0 26
B
16:00 | 05/05/19 | R 34
Alzano V. 1
Villa Dalme Valle Brembana 1
Maç Detayı
M
16:00 | 18/04/19 | R 32
Alzano V. 2
Gsd Ambrosiana 4
Maç Detayı
G
16:00 | 07/04/19 | R 30
Alzano V. 1
Usd Ciserano 0
Maç Detayı
7 17 6 6 5 22 22 0 24
G
16:00 | 05/05/19 | R 34
USD 1913 Seregno Calcio 3
Sdl Rezzato 1
Maç Detayı
B
16:00 | 18/04/19 | R 32
USD 1913 Seregno Calcio 1
AC Ponte San Pietro-Isola 1
Maç Detayı
G
16:00 | 07/04/19 | R 30
USD 1913 Seregno Calcio 2
FC Legnago Salus SSD 1
Maç Detayı
8 17 7 3 7 20 25 -5 24
G
16:00 | 28/04/19 | R 33
FC Legnago Salus SSD 4
SC Caronnese 1927 1
Maç Detayı
G
16:00 | 14/04/19 | R 31
FC Legnago Salus SSD 2
Asd Villafranca Veronese 1
Maç Detayı
9 17 5 7 5 13 18 -5 22
G
16:00 | 05/05/19 | R 34
US Darfo Boario 3
AC Ponte San Pietro-Isola 1
Maç Detayı
B
16:00 | 18/04/19 | R 32
US Darfo Boario 0
FC Legnago Salus SSD 0
Maç Detayı
G
16:00 | 07/04/19 | R 30
US Darfo Boario 1
Villa Dalme Valle Brembana 0
Maç Detayı
10 17 5 6 6 18 16 2 21
G
16:00 | 05/05/19 | R 34
Usd Scanzorosciate Calcio 4
Usd Olginatese Calcio 0
Maç Detayı
G
16:00 | 18/04/19 | R 32
Usd Scanzorosciate Calcio 3
Usd Ciserano 0
Maç Detayı
B
16:00 | 31/03/19 | R 29
Usd Scanzorosciate Calcio 1
Alzano V. 1
Maç Detayı
11 17 5 6 6 20 21 -1 21
M
16:00 | 05/05/19 | R 34
Sondrio Calcio 1
FC Legnago Salus SSD 2
Maç Detayı
M
16:00 | 18/04/19 | R 32
Sondrio Calcio 0
Villa Dalme Valle Brembana 2
Maç Detayı
G
16:00 | 07/04/19 | R 30
Sondrio Calcio 4
Gsd Ambrosiana 3
Maç Detayı
12 17 5 4 8 30 27 3 19
B
16:00 | 28/04/19 | R 33
AC Ponte San Pietro-Isola 1
Asd Villafranca Veronese 1
Maç Detayı
M
16:00 | 14/04/19 | R 31
AC Ponte San Pietro-Isola 2
USD Caravaggio 3
Maç Detayı
M
16:00 | 31/03/19 | R 29
AC Ponte San Pietro-Isola 1
Sdl Rezzato 2
Maç Detayı
13 17 4 5 8 28 35 -7 17
G
16:00 | 28/04/19 | R 33
Usd Ciserano 2
USD 1913 Seregno Calcio 1
Maç Detayı
M
16:00 | 13/04/19 | R 31
Usd Ciserano 0
Sdl Rezzato 3
Maç Detayı
M
16:00 | 31/03/19 | R 29
Usd Ciserano 3
Ssd Pro Sesto 4
Maç Detayı
14 17 4 5 8 13 16 -3 17
M
16:00 | 28/04/19 | R 33
Villa Dalme Valle Brembana 2
Usd Scanzorosciate Calcio 3
Maç Detayı
M
16:00 | 14/04/19 | R 31
Villa Dalme Valle Brembana 0
SC Caronnese 1927 1
Maç Detayı
G
16:00 | 31/03/19 | R 29
Villa Dalme Valle Brembana 1
Asd Villafranca Veronese 0
Maç Detayı
15 17 4 4 9 19 27 -8 16
M
16:00 | 05/05/19 | R 34
USD Caravaggio 1
Ssd Pro Sesto 2
Maç Detayı
M
16:00 | 18/04/19 | R 32
USD Caravaggio 1
Mantova 1911 4
Maç Detayı
M
16:00 | 07/04/19 | R 30
USD Caravaggio 0
Como 1907 1
Maç Detayı
16 17 4 4 9 23 34 -11 16
G
16:00 | 05/05/19 | R 34
Gsd Ambrosiana 5
Usd Ciserano 2
Maç Detayı
G
16:00 | 14/04/19 | R 31
Gsd Ambrosiana 3
Usd Scanzorosciate Calcio 1
Maç Detayı
17 17 2 7 8 15 23 -8 13
B
16:00 | 05/05/19 | R 34
Asd Villafranca Veronese 0
Mantova 1911 0
Maç Detayı
M
16:00 | 18/04/19 | R 32
Asd Villafranca Veronese 1
Como 1907 2
Maç Detayı
B
16:00 | 07/04/19 | R 30
Asd Villafranca Veronese 3
Usd Olginatese Calcio 3
Maç Detayı
18 17 1 5 11 10 24 -14 8
M
16:00 | 28/04/19 | R 33
Usd Olginatese Calcio 1
Gsd Ambrosiana 2
Maç Detayı
G
16:00 | 14/04/19 | R 31
Usd Olginatese Calcio 2
Alzano V. 0
Maç Detayı
M
16:00 | 31/03/19 | R 29
Usd Olginatese Calcio 0
Sondrio Calcio 2
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 17 13 3 1 32 11 21 42
G
16:00 | 05/05/19 | R 34
SC Caronnese 1927 0
Como 1907 1
Maç Detayı
G
16:00 | 18/04/19 | R 32
Asd Villafranca Veronese 1
Como 1907 2
Maç Detayı
G
16:00 | 07/04/19 | R 30
USD Caravaggio 0
Como 1907 1
Maç Detayı
2 17 12 2 3 33 18 15 38
B
16:00 | 05/05/19 | R 34
Asd Villafranca Veronese 0
Mantova 1911 0
Maç Detayı
G
16:00 | 18/04/19 | R 32
USD Caravaggio 1
Mantova 1911 4
Maç Detayı
3 17 10 2 5 29 23 6 32
G
16:00 | 05/05/19 | R 34
USD Caravaggio 1
Ssd Pro Sesto 2
Maç Detayı
G
16:00 | 18/04/19 | R 32
Sdl Rezzato 3
Ssd Pro Sesto 4
Maç Detayı
4 17 9 3 5 22 19 3 30
M
16:00 | 05/05/19 | R 34
USD 1913 Seregno Calcio 3
Sdl Rezzato 1
Maç Detayı
G
16:00 | 13/04/19 | R 31
Usd Ciserano 0
Sdl Rezzato 3
Maç Detayı
5 17 6 6 5 22 19 3 24
B
16:00 | 05/05/19 | R 34
Alzano V. 1
Villa Dalme Valle Brembana 1
Maç Detayı
G
16:00 | 18/04/19 | R 32
Sondrio Calcio 0
Villa Dalme Valle Brembana 2
Maç Detayı
M
16:00 | 07/04/19 | R 30
US Darfo Boario 1
Villa Dalme Valle Brembana 0
Maç Detayı
6 17 6 6 5 26 26 0 24
M
16:00 | 28/04/19 | R 33
Sdl Rezzato 2
USD Caravaggio 0
Maç Detayı
G
16:00 | 14/04/19 | R 31
AC Ponte San Pietro-Isola 2
USD Caravaggio 3
Maç Detayı
B
16:00 | 31/03/19 | R 29
FC Legnago Salus SSD 1
USD Caravaggio 1
Maç Detayı
7 17 6 5 6 18 18 0 23
B
16:00 | 28/04/19 | R 33
Mantova 1911 2
Sondrio Calcio 2
Maç Detayı
M
16:00 | 14/04/19 | R 31
Como 1907 1
Sondrio Calcio 0
Maç Detayı
G
16:00 | 31/03/19 | R 29
Usd Olginatese Calcio 0
Sondrio Calcio 2
Maç Detayı
8 17 5 7 5 21 23 -2 22
M
16:00 | 28/04/19 | R 33
FC Legnago Salus SSD 4
SC Caronnese 1927 1
Maç Detayı
G
16:00 | 14/04/19 | R 31
Villa Dalme Valle Brembana 0
SC Caronnese 1927 1
Maç Detayı
9 17 6 3 8 21 25 -4 21
M
16:00 | 05/05/19 | R 34
US Darfo Boario 3
AC Ponte San Pietro-Isola 1
Maç Detayı
B
16:00 | 18/04/19 | R 32
USD 1913 Seregno Calcio 1
AC Ponte San Pietro-Isola 1
Maç Detayı
M
16:00 | 07/04/19 | R 30
Ssd Pro Sesto 1
AC Ponte San Pietro-Isola 0
Maç Detayı
10 14 4 6 4 15 16 -1 18
10 17 4 7 6 16 23 -7 19
M
16:00 | 28/04/19 | R 33
Como 1907 4
Alzano V. 0
Maç Detayı
M
16:00 | 14/04/19 | R 31
Usd Olginatese Calcio 2
Alzano V. 0
Maç Detayı
B
16:00 | 31/03/19 | R 29
Usd Scanzorosciate Calcio 1
Alzano V. 1
Maç Detayı
11 17 5 4 8 15 20 -5 19
M
16:00 | 28/04/19 | R 33
Usd Ciserano 2
USD 1913 Seregno Calcio 1
Maç Detayı
M
16:00 | 14/04/19 | R 31
Ssd Pro Sesto 2
USD 1913 Seregno Calcio 1
Maç Detayı
M
16:00 | 31/03/19 | R 29
Mantova 1911 4
USD 1913 Seregno Calcio 2
Maç Detayı
12 17 4 6 7 17 21 -4 18
G
16:00 | 28/04/19 | R 33
Villa Dalme Valle Brembana 2
Usd Scanzorosciate Calcio 3
Maç Detayı
M
16:00 | 14/04/19 | R 31
Gsd Ambrosiana 3
Usd Scanzorosciate Calcio 1
Maç Detayı
M
16:00 | 07/04/19 | R 30
SC Caronnese 1927 2
Usd Scanzorosciate Calcio 1
Maç Detayı
13 17 4 6 7 21 21 0 18
B
16:00 | 28/04/19 | R 33
AC Ponte San Pietro-Isola 1
Asd Villafranca Veronese 1
Maç Detayı
M
16:00 | 14/04/19 | R 31
FC Legnago Salus SSD 2
Asd Villafranca Veronese 1
Maç Detayı
14 17 5 2 10 22 28 -6 17
G
16:00 | 28/04/19 | R 33
Usd Olginatese Calcio 1
Gsd Ambrosiana 2
Maç Detayı
G
16:00 | 18/04/19 | R 32
Alzano V. 2
Gsd Ambrosiana 4
Maç Detayı
M
16:00 | 07/04/19 | R 30
Sondrio Calcio 4
Gsd Ambrosiana 3
Maç Detayı
15 17 3 5 9 18 32 -14 14
G
16:00 | 05/05/19 | R 34
Sondrio Calcio 1
FC Legnago Salus SSD 2
Maç Detayı
B
16:00 | 18/04/19 | R 32
US Darfo Boario 0
FC Legnago Salus SSD 0
Maç Detayı
M
16:00 | 07/04/19 | R 30
USD 1913 Seregno Calcio 2
FC Legnago Salus SSD 1
Maç Detayı
16 17 3 4 10 13 28 -15 13
M
16:00 | 28/04/19 | R 33
Ssd Pro Sesto 2
US Darfo Boario 1
Maç Detayı
M
16:00 | 14/04/19 | R 31
Mantova 1911 6
US Darfo Boario 0
Maç Detayı
17 17 2 5 10 16 36 -20 11
M
16:00 | 05/05/19 | R 34
Usd Scanzorosciate Calcio 4
Usd Olginatese Calcio 0
Maç Detayı
B
16:00 | 18/04/19 | R 32
SC Caronnese 1927 1
Usd Olginatese Calcio 1
Maç Detayı
B
16:00 | 07/04/19 | R 30
Asd Villafranca Veronese 3
Usd Olginatese Calcio 3
Maç Detayı
18 17 2 3 12 14 33 -19 9
M
16:00 | 05/05/19 | R 34
Gsd Ambrosiana 5
Usd Ciserano 2
Maç Detayı
M
16:00 | 18/04/19 | R 32
Usd Scanzorosciate Calcio 3
Usd Ciserano 0
Maç Detayı
M
16:00 | 07/04/19 | R 30
Alzano V. 1
Usd Ciserano 0
Maç Detayı
Tüm Maçlar İç Saha Maçları Deplasman Maçları
Poz # O G B M A Y Av P P O G B M A Y Av P P O G B M A Y Av P P
1 34 28 5 1 68 18 50 89 17 15 2 0 36 7 29 47 17 13 3 1 32 11 21 42
2 34 26 5 3 73 27 46 83 17 14 3 0 40 9 31 45 17 12 2 3 33 18 15 38
3 34 21 6 7 61 42 19 69 17 11 4 2 32 19 13 37 17 10 2 5 29 23 6 32
4 34 20 5 9 53 36 17 65 17 11 2 4 31 17 14 35 17 9 3 5 22 19 3 30
5 34 17 8 9 57 41 16 59 17 12 1 4 36 18 18 37 17 5 7 5 21 23 -2 22
6 28 10 10 8 29 29 0 40 14 6 4 4 14 13 1 22 14 4 6 4 15 16 -1 18
6 34 11 12 11 34 41 -7 45 17 7 5 5 18 18 0 26 17 4 7 6 16 23 -7 19
7 34 11 11 12 38 39 -1 44 17 5 6 6 20 21 -1 21 17 6 5 6 18 18 0 23
8 34 11 10 13 37 42 -5 43 17 6 6 5 22 22 0 24 17 5 4 8 15 20 -5 19
9 34 10 11 13 35 35 0 41 17 4 5 8 13 16 -3 17 17 6 6 5 22 19 3 24
10 34 10 10 14 45 53 -8 40 17 4 4 9 19 27 -8 16 17 6 6 5 26 26 0 24
11 34 11 7 16 51 52 -1 40 17 5 4 8 30 27 3 19 17 6 3 8 21 25 -4 21
12 34 9 12 13 35 37 -2 39 17 5 6 6 18 16 2 21 17 4 6 7 17 21 -4 18
13 34 10 8 16 38 57 -19 38 17 7 3 7 20 25 -5 24 17 3 5 9 18 32 -14 14
14 34 8 11 15 26 46 -20 35 17 5 7 5 13 18 -5 22 17 3 4 10 13 28 -15 13
15 34 9 6 19 45 62 -17 33 17 4 4 9 23 34 -11 16 17 5 2 10 22 28 -6 17
16 34 6 13 15 36 44 -8 31 17 2 7 8 15 23 -8 13 17 4 6 7 21 21 0 18
17 34 6 8 20 42 68 -26 26 17 4 5 8 28 35 -7 17 17 2 3 12 14 33 -19 9
18 34 3 10 21 26 60 -34 19 17 1 5 11 10 24 -14 8 17 2 5 10 16 36 -20 11
Poz # A Y Av O P P Form Tablosu
1 68 18 50 34
89
G
16:00 | 05/05/19 | R 34
SC Caronnese 1927 0
Como 1907 1
Maç Detayı
G
16:00 | 28/04/19 | R 33
Como 1907 4
Alzano V. 0
Maç Detayı
G
16:00 | 18/04/19 | R 32
Asd Villafranca Veronese 1
Como 1907 2
Maç Detayı
G
16:00 | 14/04/19 | R 31
Como 1907 1
Sondrio Calcio 0
Maç Detayı
G
16:00 | 07/04/19 | R 30
USD Caravaggio 0
Como 1907 1
Maç Detayı
G
16:00 | 31/03/19 | R 29
Como 1907 2
US Darfo Boario 1
Maç Detayı
2 73 27 46 34
83
M
17:00 | 19/05/19 | R final
Mantova 1911 1
Ssd Pro Sesto 2
Maç Detayı
G
17:00 | 12/05/19 | R semifinal
Mantova 1911 4
SC Caronnese 1927 0
Maç Detayı
B
16:00 | 05/05/19 | R 34
Asd Villafranca Veronese 0
Mantova 1911 0
Maç Detayı
B
16:00 | 28/04/19 | R 33
Mantova 1911 2
Sondrio Calcio 2
Maç Detayı
G
16:00 | 18/04/19 | R 32
USD Caravaggio 1
Mantova 1911 4
Maç Detayı
G
16:00 | 14/04/19 | R 31
Mantova 1911 6
US Darfo Boario 0
Maç Detayı
3 61 42 19 34
69
G
17:00 | 19/05/19 | R final
Mantova 1911 1
Ssd Pro Sesto 2
Maç Detayı
G
17:00 | 12/05/19 | R semifinal
Ssd Pro Sesto 4
Sdl Rezzato 2
Maç Detayı
G
16:00 | 05/05/19 | R 34
USD Caravaggio 1
Ssd Pro Sesto 2
Maç Detayı
G
16:00 | 28/04/19 | R 33
Ssd Pro Sesto 2
US Darfo Boario 1
Maç Detayı
G
16:00 | 18/04/19 | R 32
Sdl Rezzato 3
Ssd Pro Sesto 4
Maç Detayı
G
16:00 | 14/04/19 | R 31
Ssd Pro Sesto 2
USD 1913 Seregno Calcio 1
Maç Detayı
4 53 36 17 34
65
M
17:00 | 12/05/19 | R semifinal
Ssd Pro Sesto 4
Sdl Rezzato 2
Maç Detayı
M
16:00 | 05/05/19 | R 34
USD 1913 Seregno Calcio 3
Sdl Rezzato 1
Maç Detayı
G
16:00 | 28/04/19 | R 33
Sdl Rezzato 2
USD Caravaggio 0
Maç Detayı
M
16:00 | 18/04/19 | R 32
Sdl Rezzato 3
Ssd Pro Sesto 4
Maç Detayı
G
16:00 | 13/04/19 | R 31
Usd Ciserano 0
Sdl Rezzato 3
Maç Detayı
G
16:00 | 07/04/19 | R 30
Sdl Rezzato 1
Mantova 1911 0
Maç Detayı
5 57 41 16 34
59
M
17:00 | 12/05/19 | R semifinal
Mantova 1911 4
SC Caronnese 1927 0
Maç Detayı
M
16:00 | 05/05/19 | R 34
SC Caronnese 1927 0
Como 1907 1
Maç Detayı
M
16:00 | 28/04/19 | R 33
FC Legnago Salus SSD 4
SC Caronnese 1927 1
Maç Detayı
B
16:00 | 18/04/19 | R 32
SC Caronnese 1927 1
Usd Olginatese Calcio 1
Maç Detayı
G
16:00 | 14/04/19 | R 31
Villa Dalme Valle Brembana 0
SC Caronnese 1927 1
Maç Detayı
G
16:00 | 07/04/19 | R 30
SC Caronnese 1927 2
Usd Scanzorosciate Calcio 1
Maç Detayı
6 29 29 0 28
40
6 34 41 -7 34
45
B
16:00 | 05/05/19 | R 34
Alzano V. 1
Villa Dalme Valle Brembana 1
Maç Detayı
M
16:00 | 28/04/19 | R 33
Como 1907 4
Alzano V. 0
Maç Detayı
M
16:00 | 18/04/19 | R 32
Alzano V. 2
Gsd Ambrosiana 4
Maç Detayı
M
16:00 | 14/04/19 | R 31
Usd Olginatese Calcio 2
Alzano V. 0
Maç Detayı
G
16:00 | 07/04/19 | R 30
Alzano V. 1
Usd Ciserano 0
Maç Detayı
B
16:00 | 31/03/19 | R 29
Usd Scanzorosciate Calcio 1
Alzano V. 1
Maç Detayı
7 38 39 -1 34
44
M
16:00 | 05/05/19 | R 34
Sondrio Calcio 1
FC Legnago Salus SSD 2
Maç Detayı
B
16:00 | 28/04/19 | R 33
Mantova 1911 2
Sondrio Calcio 2
Maç Detayı
M
16:00 | 18/04/19 | R 32
Sondrio Calcio 0
Villa Dalme Valle Brembana 2
Maç Detayı
M
16:00 | 14/04/19 | R 31
Como 1907 1
Sondrio Calcio 0
Maç Detayı
G
16:00 | 07/04/19 | R 30
Sondrio Calcio 4
Gsd Ambrosiana 3
Maç Detayı
G
16:00 | 31/03/19 | R 29
Usd Olginatese Calcio 0
Sondrio Calcio 2
Maç Detayı
8 37 42 -5 34
43
G
16:00 | 05/05/19 | R 34
USD 1913 Seregno Calcio 3
Sdl Rezzato 1
Maç Detayı
M
16:00 | 28/04/19 | R 33
Usd Ciserano 2
USD 1913 Seregno Calcio 1
Maç Detayı
B
16:00 | 18/04/19 | R 32
USD 1913 Seregno Calcio 1
AC Ponte San Pietro-Isola 1
Maç Detayı
M
16:00 | 14/04/19 | R 31
Ssd Pro Sesto 2
USD 1913 Seregno Calcio 1
Maç Detayı
G
16:00 | 07/04/19 | R 30
USD 1913 Seregno Calcio 2
FC Legnago Salus SSD 1
Maç Detayı
M
16:00 | 31/03/19 | R 29
Mantova 1911 4
USD 1913 Seregno Calcio 2
Maç Detayı
9 35 35 0 34
41
B
16:00 | 05/05/19 | R 34
Alzano V. 1
Villa Dalme Valle Brembana 1
Maç Detayı
M
16:00 | 28/04/19 | R 33
Villa Dalme Valle Brembana 2
Usd Scanzorosciate Calcio 3
Maç Detayı
G
16:00 | 18/04/19 | R 32
Sondrio Calcio 0
Villa Dalme Valle Brembana 2
Maç Detayı
M
16:00 | 14/04/19 | R 31
Villa Dalme Valle Brembana 0
SC Caronnese 1927 1
Maç Detayı
M
16:00 | 07/04/19 | R 30
US Darfo Boario 1
Villa Dalme Valle Brembana 0
Maç Detayı
G
16:00 | 31/03/19 | R 29
Villa Dalme Valle Brembana 1
Asd Villafranca Veronese 0
Maç Detayı
10 45 53 -8 34
40
M
16:00 | 05/05/19 | R 34
USD Caravaggio 1
Ssd Pro Sesto 2
Maç Detayı
M
16:00 | 28/04/19 | R 33
Sdl Rezzato 2
USD Caravaggio 0
Maç Detayı
M
16:00 | 18/04/19 | R 32
USD Caravaggio 1
Mantova 1911 4
Maç Detayı
G
16:00 | 14/04/19 | R 31
AC Ponte San Pietro-Isola 2
USD Caravaggio 3
Maç Detayı
M
16:00 | 07/04/19 | R 30
USD Caravaggio 0
Como 1907 1
Maç Detayı
B
16:00 | 31/03/19 | R 29
FC Legnago Salus SSD 1
USD Caravaggio 1
Maç Detayı
11 51 52 -1 34
40
M
16:00 | 05/05/19 | R 34
US Darfo Boario 3
AC Ponte San Pietro-Isola 1
Maç Detayı
B
16:00 | 28/04/19 | R 33
AC Ponte San Pietro-Isola 1
Asd Villafranca Veronese 1
Maç Detayı
B
16:00 | 18/04/19 | R 32
USD 1913 Seregno Calcio 1
AC Ponte San Pietro-Isola 1
Maç Detayı
M
16:00 | 14/04/19 | R 31
AC Ponte San Pietro-Isola 2
USD Caravaggio 3
Maç Detayı
M
16:00 | 07/04/19 | R 30
Ssd Pro Sesto 1
AC Ponte San Pietro-Isola 0
Maç Detayı
M
16:00 | 31/03/19 | R 29
AC Ponte San Pietro-Isola 1
Sdl Rezzato 2
Maç Detayı
12 35 37 -2 34
39
G
16:00 | 05/05/19 | R 34
Usd Scanzorosciate Calcio 4
Usd Olginatese Calcio 0
Maç Detayı
G
16:00 | 28/04/19 | R 33
Villa Dalme Valle Brembana 2
Usd Scanzorosciate Calcio 3
Maç Detayı
G
16:00 | 18/04/19 | R 32
Usd Scanzorosciate Calcio 3
Usd Ciserano 0
Maç Detayı
M
16:00 | 14/04/19 | R 31
Gsd Ambrosiana 3
Usd Scanzorosciate Calcio 1
Maç Detayı
M
16:00 | 07/04/19 | R 30
SC Caronnese 1927 2
Usd Scanzorosciate Calcio 1
Maç Detayı
B
16:00 | 31/03/19 | R 29
Usd Scanzorosciate Calcio 1
Alzano V. 1
Maç Detayı
13 38 57 -19 34
38
M
17:00 | 12/05/19 | R semifinal
FC Legnago Salus SSD 1
Asd Villafranca Veronese 2
Maç Detayı
G
16:00 | 05/05/19 | R 34
Sondrio Calcio 1
FC Legnago Salus SSD 2
Maç Detayı
G
16:00 | 28/04/19 | R 33
FC Legnago Salus SSD 4
SC Caronnese 1927 1
Maç Detayı
B
16:00 | 18/04/19 | R 32
US Darfo Boario 0
FC Legnago Salus SSD 0
Maç Detayı
G
16:00 | 14/04/19 | R 31
FC Legnago Salus SSD 2
Asd Villafranca Veronese 1
Maç Detayı
M
16:00 | 07/04/19 | R 30
USD 1913 Seregno Calcio 2
FC Legnago Salus SSD 1
Maç Detayı
14 26 46 -20 34
35
M
17:00 | 12/05/19 | R semifinal
US Darfo Boario 2
Gsd Ambrosiana 3
Maç Detayı
G
16:00 | 05/05/19 | R 34
US Darfo Boario 3
AC Ponte San Pietro-Isola 1
Maç Detayı
M
16:00 | 28/04/19 | R 33
Ssd Pro Sesto 2
US Darfo Boario 1
Maç Detayı
B
16:00 | 18/04/19 | R 32
US Darfo Boario 0
FC Legnago Salus SSD 0
Maç Detayı
M
16:00 | 14/04/19 | R 31
Mantova 1911 6
US Darfo Boario 0
Maç Detayı
G
16:00 | 07/04/19 | R 30
US Darfo Boario 1
Villa Dalme Valle Brembana 0
Maç Detayı
15 45 62 -17 34
33
G
17:00 | 12/05/19 | R semifinal
US Darfo Boario 2
Gsd Ambrosiana 3
Maç Detayı
G
16:00 | 05/05/19 | R 34
Gsd Ambrosiana 5
Usd Ciserano 2
Maç Detayı
G
16:00 | 28/04/19 | R 33
Usd Olginatese Calcio 1
Gsd Ambrosiana 2
Maç Detayı
G
16:00 | 18/04/19 | R 32
Alzano V. 2
Gsd Ambrosiana 4
Maç Detayı
G
16:00 | 14/04/19 | R 31
Gsd Ambrosiana 3
Usd Scanzorosciate Calcio 1
Maç Detayı
M
16:00 | 07/04/19 | R 30
Sondrio Calcio 4
Gsd Ambrosiana 3
Maç Detayı
16 36 44 -8 34
31
G
17:00 | 12/05/19 | R semifinal
FC Legnago Salus SSD 1
Asd Villafranca Veronese 2
Maç Detayı
B
16:00 | 05/05/19 | R 34
Asd Villafranca Veronese 0
Mantova 1911 0
Maç Detayı
B
16:00 | 28/04/19 | R 33
AC Ponte San Pietro-Isola 1
Asd Villafranca Veronese 1
Maç Detayı
M
16:00 | 18/04/19 | R 32
Asd Villafranca Veronese 1
Como 1907 2
Maç Detayı
M
16:00 | 14/04/19 | R 31
FC Legnago Salus SSD 2
Asd Villafranca Veronese 1
Maç Detayı
B
16:00 | 07/04/19 | R 30
Asd Villafranca Veronese 3
Usd Olginatese Calcio 3
Maç Detayı
17 42 68 -26 34
26
M
16:00 | 05/05/19 | R 34
Gsd Ambrosiana 5
Usd Ciserano 2
Maç Detayı
G
16:00 | 28/04/19 | R 33
Usd Ciserano 2
USD 1913 Seregno Calcio 1
Maç Detayı
M
16:00 | 18/04/19 | R 32
Usd Scanzorosciate Calcio 3
Usd Ciserano 0
Maç Detayı
M
16:00 | 13/04/19 | R 31
Usd Ciserano 0
Sdl Rezzato 3
Maç Detayı
M
16:00 | 07/04/19 | R 30
Alzano V. 1
Usd Ciserano 0
Maç Detayı
M
16:00 | 31/03/19 | R 29
Usd Ciserano 3
Ssd Pro Sesto 4
Maç Detayı
18 26 60 -34 34
19
M
16:00 | 05/05/19 | R 34
Usd Scanzorosciate Calcio 4
Usd Olginatese Calcio 0
Maç Detayı
M
16:00 | 28/04/19 | R 33
Usd Olginatese Calcio 1
Gsd Ambrosiana 2
Maç Detayı
B
16:00 | 18/04/19 | R 32
SC Caronnese 1927 1
Usd Olginatese Calcio 1
Maç Detayı
G
16:00 | 14/04/19 | R 31
Usd Olginatese Calcio 2
Alzano V. 0
Maç Detayı
B
16:00 | 07/04/19 | R 30
Asd Villafranca Veronese 3
Usd Olginatese Calcio 3
Maç Detayı
M
16:00 | 31/03/19 | R 29
Usd Olginatese Calcio 0
Sondrio Calcio 2
Maç Detayı
Poz # A Y Av O P P Form Tablosu
1 36 7 29 17
47
G
16:00 | 28/04/19 | R 33
Como 1907 4
Alzano V. 0
Maç Detayı
G
16:00 | 14/04/19 | R 31
Como 1907 1
Sondrio Calcio 0
Maç Detayı
G
16:00 | 31/03/19 | R 29
Como 1907 2
US Darfo Boario 1
Maç Detayı
2 40 9 31 17
45
M
17:00 | 19/05/19 | R final
Mantova 1911 1
Ssd Pro Sesto 2
Maç Detayı
G
17:00 | 12/05/19 | R semifinal
Mantova 1911 4
SC Caronnese 1927 0
Maç Detayı
B
16:00 | 28/04/19 | R 33
Mantova 1911 2
Sondrio Calcio 2
Maç Detayı
G
16:00 | 14/04/19 | R 31
Mantova 1911 6
US Darfo Boario 0
Maç Detayı
3 36 18 18 17
37
M
16:00 | 05/05/19 | R 34
SC Caronnese 1927 0
Como 1907 1
Maç Detayı
B
16:00 | 18/04/19 | R 32
SC Caronnese 1927 1
Usd Olginatese Calcio 1
Maç Detayı
G
16:00 | 07/04/19 | R 30
SC Caronnese 1927 2
Usd Scanzorosciate Calcio 1
Maç Detayı
4 32 19 13 17
37
G
17:00 | 12/05/19 | R semifinal
Ssd Pro Sesto 4
Sdl Rezzato 2
Maç Detayı
G
16:00 | 28/04/19 | R 33
Ssd Pro Sesto 2
US Darfo Boario 1
Maç Detayı
G
16:00 | 14/04/19 | R 31
Ssd Pro Sesto 2
USD 1913 Seregno Calcio 1
Maç Detayı
5 31 17 14 17
35
G
16:00 | 28/04/19 | R 33
Sdl Rezzato 2
USD Caravaggio 0
Maç Detayı
M
16:00 | 18/04/19 | R 32
Sdl Rezzato 3
Ssd Pro Sesto 4
Maç Detayı
G
16:00 | 07/04/19 | R 30
Sdl Rezzato 1
Mantova 1911 0
Maç Detayı
6 14 13 1 14
22
6 18 18 0 17
26
B
16:00 | 05/05/19 | R 34
Alzano V. 1
Villa Dalme Valle Brembana 1
Maç Detayı
M
16:00 | 18/04/19 | R 32
Alzano V. 2
Gsd Ambrosiana 4
Maç Detayı
G
16:00 | 07/04/19 | R 30
Alzano V. 1
Usd Ciserano 0
Maç Detayı
7 22 22 0 17
24
G
16:00 | 05/05/19 | R 34
USD 1913 Seregno Calcio 3
Sdl Rezzato 1
Maç Detayı
B
16:00 | 18/04/19 | R 32
USD 1913 Seregno Calcio 1
AC Ponte San Pietro-Isola 1
Maç Detayı
G
16:00 | 07/04/19 | R 30
USD 1913 Seregno Calcio 2
FC Legnago Salus SSD 1
Maç Detayı
8 20 25 -5 17
24
M
17:00 | 12/05/19 | R semifinal
FC Legnago Salus SSD 1
Asd Villafranca Veronese 2
Maç Detayı
G
16:00 | 28/04/19 | R 33
FC Legnago Salus SSD 4
SC Caronnese 1927 1
Maç Detayı
G
16:00 | 14/04/19 | R 31
FC Legnago Salus SSD 2
Asd Villafranca Veronese 1
Maç Detayı
9 13 18 -5 17
22
M
17:00 | 12/05/19 | R semifinal
US Darfo Boario 2
Gsd Ambrosiana 3
Maç Detayı
G
16:00 | 05/05/19 | R 34
US Darfo Boario 3
AC Ponte San Pietro-Isola 1
Maç Detayı
B
16:00 | 18/04/19 | R 32
US Darfo Boario 0
FC Legnago Salus SSD 0
Maç Detayı
G
16:00 | 07/04/19 | R 30
US Darfo Boario 1
Villa Dalme Valle Brembana 0
Maç Detayı
10 18 16 2 17
21
G
16:00 | 05/05/19 | R 34
Usd Scanzorosciate Calcio 4
Usd Olginatese Calcio 0
Maç Detayı
G
16:00 | 18/04/19 | R 32
Usd Scanzorosciate Calcio 3
Usd Ciserano 0
Maç Detayı
B
16:00 | 31/03/19 | R 29
Usd Scanzorosciate Calcio 1
Alzano V. 1
Maç Detayı
11 20 21 -1 17
21
M
16:00 | 05/05/19 | R 34
Sondrio Calcio 1
FC Legnago Salus SSD 2
Maç Detayı
M
16:00 | 18/04/19 | R 32
Sondrio Calcio 0
Villa Dalme Valle Brembana 2
Maç Detayı
G
16:00 | 07/04/19 | R 30
Sondrio Calcio 4
Gsd Ambrosiana 3
Maç Detayı
12 30 27 3 17
19
B
16:00 | 28/04/19 | R 33
AC Ponte San Pietro-Isola 1
Asd Villafranca Veronese 1
Maç Detayı
M
16:00 | 14/04/19 | R 31
AC Ponte San Pietro-Isola 2
USD Caravaggio 3
Maç Detayı
M
16:00 | 31/03/19 | R 29
AC Ponte San Pietro-Isola 1
Sdl Rezzato 2
Maç Detayı
13 28 35 -7 17
17
G
16:00 | 28/04/19 | R 33
Usd Ciserano 2
USD 1913 Seregno Calcio 1
Maç Detayı
M
16:00 | 13/04/19 | R 31
Usd Ciserano 0
Sdl Rezzato 3
Maç Detayı
M
16:00 | 31/03/19 | R 29
Usd Ciserano 3
Ssd Pro Sesto 4
Maç Detayı
14 13 16 -3 17
17
M
16:00 | 28/04/19 | R 33
Villa Dalme Valle Brembana 2
Usd Scanzorosciate Calcio 3
Maç Detayı
M
16:00 | 14/04/19 | R 31
Villa Dalme Valle Brembana 0
SC Caronnese 1927 1
Maç Detayı
G
16:00 | 31/03/19 | R 29
Villa Dalme Valle Brembana 1
Asd Villafranca Veronese 0
Maç Detayı
15 19 27 -8 17
16
M
16:00 | 05/05/19 | R 34
USD Caravaggio 1
Ssd Pro Sesto 2
Maç Detayı
M
16:00 | 18/04/19 | R 32
USD Caravaggio 1
Mantova 1911 4
Maç Detayı
M
16:00 | 07/04/19 | R 30
USD Caravaggio 0
Como 1907 1
Maç Detayı
16 23 34 -11 17
16
G
16:00 | 05/05/19 | R 34
Gsd Ambrosiana 5
Usd Ciserano 2
Maç Detayı
G
16:00 | 14/04/19 | R 31
Gsd Ambrosiana 3
Usd Scanzorosciate Calcio 1
Maç Detayı
17 15 23 -8 17
13
B
16:00 | 05/05/19 | R 34
Asd Villafranca Veronese 0
Mantova 1911 0
Maç Detayı
M
16:00 | 18/04/19 | R 32
Asd Villafranca Veronese 1
Como 1907 2
Maç Detayı
B
16:00 | 07/04/19 | R 30
Asd Villafranca Veronese 3
Usd Olginatese Calcio 3
Maç Detayı
18 10 24 -14 17
8
M
16:00 | 28/04/19 | R 33
Usd Olginatese Calcio 1
Gsd Ambrosiana 2
Maç Detayı
G
16:00 | 14/04/19 | R 31
Usd Olginatese Calcio 2
Alzano V. 0
Maç Detayı
M
16:00 | 31/03/19 | R 29
Usd Olginatese Calcio 0
Sondrio Calcio 2
Maç Detayı
Poz # A Y Av O P P Form Tablosu
1 32 11 21 17
42
G
16:00 | 05/05/19 | R 34
SC Caronnese 1927 0
Como 1907 1
Maç Detayı
G
16:00 | 18/04/19 | R 32
Asd Villafranca Veronese 1
Como 1907 2
Maç Detayı
G
16:00 | 07/04/19 | R 30
USD Caravaggio 0
Como 1907 1
Maç Detayı
2 33 18 15 17
38
B
16:00 | 05/05/19 | R 34
Asd Villafranca Veronese 0
Mantova 1911 0
Maç Detayı
G
16:00 | 18/04/19 | R 32
USD Caravaggio 1
Mantova 1911 4
Maç Detayı
3 29 23 6 17
32
G
17:00 | 19/05/19 | R final
Mantova 1911 1
Ssd Pro Sesto 2
Maç Detayı
G
16:00 | 05/05/19 | R 34
USD Caravaggio 1
Ssd Pro Sesto 2
Maç Detayı
G
16:00 | 18/04/19 | R 32
Sdl Rezzato 3
Ssd Pro Sesto 4
Maç Detayı
4 22 19 3 17
30
M
17:00 | 12/05/19 | R semifinal
Ssd Pro Sesto 4
Sdl Rezzato 2
Maç Detayı
M
16:00 | 05/05/19 | R 34
USD 1913 Seregno Calcio 3
Sdl Rezzato 1
Maç Detayı
G
16:00 | 13/04/19 | R 31
Usd Ciserano 0
Sdl Rezzato 3
Maç Detayı
5 22 19 3 17
24
B
16:00 | 05/05/19 | R 34
Alzano V. 1
Villa Dalme Valle Brembana 1
Maç Detayı
G
16:00 | 18/04/19 | R 32
Sondrio Calcio 0
Villa Dalme Valle Brembana 2
Maç Detayı
M
16:00 | 07/04/19 | R 30
US Darfo Boario 1
Villa Dalme Valle Brembana 0
Maç Detayı
6 26 26 0 17
24
M
16:00 | 28/04/19 | R 33
Sdl Rezzato 2
USD Caravaggio 0
Maç Detayı
G
16:00 | 14/04/19 | R 31
AC Ponte San Pietro-Isola 2
USD Caravaggio 3
Maç Detayı
B
16:00 | 31/03/19 | R 29
FC Legnago Salus SSD 1
USD Caravaggio 1
Maç Detayı
7 18 18 0 17
23
B
16:00 | 28/04/19 | R 33
Mantova 1911 2
Sondrio Calcio 2
Maç Detayı
M
16:00 | 14/04/19 | R 31
Como 1907 1
Sondrio Calcio 0
Maç Detayı
G
16:00 | 31/03/19 | R 29
Usd Olginatese Calcio 0
Sondrio Calcio 2
Maç Detayı
8 21 23 -2 17
22
M
17:00 | 12/05/19 | R semifinal
Mantova 1911 4
SC Caronnese 1927 0
Maç Detayı
M
16:00 | 28/04/19 | R 33
FC Legnago Salus SSD 4
SC Caronnese 1927 1
Maç Detayı
G
16:00 | 14/04/19 | R 31
Villa Dalme Valle Brembana 0
SC Caronnese 1927 1
Maç Detayı
9 21 25 -4 17
21
M
16:00 | 05/05/19 | R 34
US Darfo Boario 3
AC Ponte San Pietro-Isola 1
Maç Detayı
B
16:00 | 18/04/19 | R 32
USD 1913 Seregno Calcio 1
AC Ponte San Pietro-Isola 1
Maç Detayı
M
16:00 | 07/04/19 | R 30
Ssd Pro Sesto 1
AC Ponte San Pietro-Isola 0
Maç Detayı
10 15 16 -1 14
18
10 16 23 -7 17
19
M
16:00 | 28/04/19 | R 33
Como 1907 4
Alzano V. 0
Maç Detayı
M
16:00 | 14/04/19 | R 31
Usd Olginatese Calcio 2
Alzano V. 0
Maç Detayı
B
16:00 | 31/03/19 | R 29
Usd Scanzorosciate Calcio 1
Alzano V. 1
Maç Detayı
11 15 20 -5 17
19
M
16:00 | 28/04/19 | R 33
Usd Ciserano 2
USD 1913 Seregno Calcio 1
Maç Detayı
M
16:00 | 14/04/19 | R 31
Ssd Pro Sesto 2
USD 1913 Seregno Calcio 1
Maç Detayı
M
16:00 | 31/03/19 | R 29
Mantova 1911 4
USD 1913 Seregno Calcio 2
Maç Detayı
12 17 21 -4 17
18
G
16:00 | 28/04/19 | R 33
Villa Dalme Valle Brembana 2
Usd Scanzorosciate Calcio 3
Maç Detayı
M
16:00 | 14/04/19 | R 31
Gsd Ambrosiana 3
Usd Scanzorosciate Calcio 1
Maç Detayı
M
16:00 | 07/04/19 | R 30
SC Caronnese 1927 2
Usd Scanzorosciate Calcio 1
Maç Detayı
13 21 21 0 17
18
G
17:00 | 12/05/19 | R semifinal
FC Legnago Salus SSD 1
Asd Villafranca Veronese 2
Maç Detayı
B
16:00 | 28/04/19 | R 33
AC Ponte San Pietro-Isola 1
Asd Villafranca Veronese 1
Maç Detayı
M
16:00 | 14/04/19 | R 31
FC Legnago Salus SSD 2
Asd Villafranca Veronese 1
Maç Detayı
14 22 28 -6 17
17
G
17:00 | 12/05/19 | R semifinal
US Darfo Boario 2
Gsd Ambrosiana 3
Maç Detayı
G
16:00 | 28/04/19 | R 33
Usd Olginatese Calcio 1
Gsd Ambrosiana 2
Maç Detayı
G
16:00 | 18/04/19 | R 32
Alzano V. 2
Gsd Ambrosiana 4
Maç Detayı
M
16:00 | 07/04/19 | R 30
Sondrio Calcio 4
Gsd Ambrosiana 3
Maç Detayı
15 18 32 -14 17
14
G
16:00 | 05/05/19 | R 34
Sondrio Calcio 1
FC Legnago Salus SSD 2
Maç Detayı
B
16:00 | 18/04/19 | R 32
US Darfo Boario 0
FC Legnago Salus SSD 0
Maç Detayı
M
16:00 | 07/04/19 | R 30
USD 1913 Seregno Calcio 2
FC Legnago Salus SSD 1
Maç Detayı
16 13 28 -15 17
13
M
16:00 | 28/04/19 | R 33
Ssd Pro Sesto 2
US Darfo Boario 1
Maç Detayı
M
16:00 | 14/04/19 | R 31
Mantova 1911 6
US Darfo Boario 0
Maç Detayı
17 16 36 -20 17
11
M
16:00 | 05/05/19 | R 34
Usd Scanzorosciate Calcio 4
Usd Olginatese Calcio 0
Maç Detayı
B
16:00 | 18/04/19 | R 32
SC Caronnese 1927 1
Usd Olginatese Calcio 1
Maç Detayı
B
16:00 | 07/04/19 | R 30
Asd Villafranca Veronese 3
Usd Olginatese Calcio 3
Maç Detayı
18 14 33 -19 17
9
M
16:00 | 05/05/19 | R 34
Gsd Ambrosiana 5
Usd Ciserano 2
Maç Detayı
M
16:00 | 18/04/19 | R 32
Usd Scanzorosciate Calcio 3
Usd Ciserano 0
Maç Detayı
M
16:00 | 07/04/19 | R 30
Alzano V. 1
Usd Ciserano 0
Maç Detayı
ACP ALZ ASD COM FCL GSD MAN SCC SDL SON SSD USD SEC CAV USD USD USD VIL
AC Ponte San Pietro-Isola 1:1 1:1 1:2 6:2 3:1 2:3 2:2 1:2 0:0 2:0 3:0 0:1 2:3 3:1 2:3 03/02 1:2
Alzano V. 1:0 1:1 0:2 2:1 2:4 1:3 17/03 1:1 0:0 1:2 0:0 2:0 2:0 1:0 1:0 1:3 1:1
Asd Villafranca Veronese 1:3 0:1 1:2 1:0 1:2 0:0 1:1 1:1 0:1 0:1 0:0 2:4 2:2 2:1 3:3 0:1 0:0
Como 1907 4:1 4:0 3:1 3:0 2:1 1:0 2:0 2:0 1:0 2:1 2:1 0:0 1:0 2:1 1:1 3:0 3:0
FC Legnago Salus SSD 1:2 0:2 2:1 0:4 1:0 2:4 4:1 0:2 0:1 1:1 2:0 1:0 1:1 1:1 2:0 2:1 0:4
Gsd Ambrosiana 0:2 2:2 0:3 0:3 1:1 1:2 1:4 2:2 1:0 1:2 1:4 0:1 2:3 5:2 2:2 3:1 1:0
Mantova 1911 3:0 1:1 2:0 2:1 3:1 3:0 1:1 2:0 2:2 2:1 6:0 4:2 2:0 1:0 3:0 1:0 2:0
SC Caronnese 1927 2:1 4:1 3:0 0:1 3:0 2:0 1:2 0:1 3:0 3:2 3:2 2:0 2:1 3:4 1:1 2:1 2:1
Sdl Rezzato 2:0 1:2 0:2 0:1 2:0 2:1 1:0 2:0 3:1 3:4 3:0 2:1 2:0 2:1 3:1 1:1 2:2
Sondrio Calcio 1:1 0:0 2:2 0:1 1:2 4:3 1:3 1:0 0:1 1:1 1:0 2:0 1:3 3:0 1:1 1:1 0:2
Ssd Pro Sesto 1:0 03/02 1:0 2:3 2:3 3:2 4:3 2:2 1:0 0:0 2:1 2:1 1:1 3:0 3:1 2:0 1:1
US Darfo Boario 3:1 1:1 0:0 0:0 0:0 0:3 1:1 0:1 1:2 0:4 1:3 0:0 1:1 2:1 1:0 1:0 1:0
USD 1913 Seregno Calcio 1:1 1:0 1:0 3:3 2:1 1:0 1:2 2:2 3:1 0:2 1:3 1:2 2:2 0:2 2:0 0:0 1:1
USD Caravaggio 2:1 2:1 2:2 0:1 1:3 1:1 1:4 1:1 1:2 0:1 1:2 1:2 0:2 2:0 3:2 0:0 1:2
Usd Ciserano 0:3 1:2 1:4 0:3 1:1 1:0 0:1 2:3 0:3 5:2 3:4 1:1 2:1 3:3 4:0 2:2 2:2
Usd Olginatese Calcio 3:4 2:0 0:3 1:2 1:1 1:2 1:3 0:1 0:1 0:2 0:1 0:0 0:0 1:3 0:0 0:0 0:1
Usd Scanzorosciate Calcio 0:0 1:1 1:1 0:2 2:1 0:0 0:1 1:1 2:3 1:1 1:0 1:0 0:1 0:1 3:0 4:0 1:3
Villa Dalme Valle Brembana 0:1 0:0 1:0 1:1 1:1 1:2 0:1 0:1 2:0 2:1 0:1 1:0 1:1 1:2 0:0 0:1 2:3
Takım Ev Sahibi Deplasman
20/01/19 1:1
30/09/18 1:0
28/04/19 1:1
16/12/18 1:3
03/03/19 1:2
11/11/18 4:1
04/11/18 6:2
24/02/19 1:2
07/10/18 3:1
27/01/19 0:2
24/03/19 2:3
18/11/18 3:0
06/01/19 2:2
16/09/18 2:1
31/03/19 1:2
25/11/18 2:0
23/09/18 0:0
13/01/19 1:1
02/12/18 2:0
07/04/19 1:0
23/12/18 3:0
05/05/19 3:1
12/12/18 0:1
18/04/19 1:1
14/04/19 2:3
09/12/18 2:1
14/11/18 3:1
17/03/19 0:3
17/02/19 2:3
28/10/18 3:4
03/02/19 -:-
14/10/18 0:0
21/10/18 1:2
10/02/19 0:1
30/09/18 1:0
20/01/19 1:1
24/02/19 1:1
04/11/18 0:1
16/12/18 0:2
28/04/19 4:0
13/01/19 2:1
23/09/18 0:2
18/04/19 2:4
12/12/18 2:2
16/09/18 1:3
06/01/19 1:1
17/03/19 -:-
14/11/18 4:1
27/01/19 1:1
07/10/18 1:2
18/11/18 0:0
24/03/19 0:0
14/10/18 1:2
03/02/19 -:-
11/11/18 0:0
03/03/19 1:1
28/10/18 2:0
17/02/19 1:0
10/02/19 2:0
21/10/18 2:1
07/04/19 1:0
02/12/18 1:2
09/12/18 1:0
14/04/19 2:0
25/11/18 1:3
31/03/19 1:1
05/05/19 1:1
23/12/18 0:0
16/12/18 1:3
28/04/19 1:1
04/11/18 0:1
24/02/19 1:1
18/04/19 1:2
12/12/18 3:1
08/12/18 1:0
14/04/19 2:1
14/11/18 1:2
17/03/19 0:3
05/05/19 0:0
22/12/18 2:0
03/03/19 1:1
10/11/18 3:0
16/09/18 1:1
06/01/19 0:2
21/10/18 0:1
10/02/19 2:2
13/01/19 0:1
23/09/18 1:0
27/01/19 0:0
07/10/18 0:0
30/09/18 2:4
20/01/19 1:0
14/10/18 2:2
03/02/19 2:2
17/02/19 2:1
28/10/18 1:4
07/04/19 3:3
02/12/18 0:3
24/03/19 0:1
18/11/18 1:1
25/11/18 0:0
31/03/19 1:0
11/11/18 4:1
03/03/19 1:2
28/04/19 4:0
16/12/18 0:2
12/12/18 3:1
18/04/19 1:2
28/10/18 3:0
17/02/19 0:4
06/01/19 2:1
16/09/18 0:3
10/02/19 1:0
21/10/18 2:1
23/12/18 2:0
05/05/19 0:1
18/11/18 2:0
24/03/19 0:1
14/04/19 1:0
09/12/18 0:1
24/02/19 2:1
04/11/18 2:3
31/03/19 2:1
25/11/18 0:0
17/03/19 0:0
14/11/18 3:3
02/12/18 1:0
07/04/19 0:1
07/10/18 2:1
27/01/19 0:3
20/01/19 1:1
30/09/18 1:2
23/09/18 3:0
13/01/19 0:2
03/02/19 3:0
14/10/18 1:1
24/02/19 1:2
04/11/18 6:2