Ülke, Sezon, Lig Seçiniz
GENEL GÖRÜNÜM PUAN DURUMU FİKSTÜR TAKIMLAR

Süper Lig’de oluşan son puan durumu tablosunu bu sayfa üzerinden güncel olarak takip edebilirsiniz. Süper Lig puan durumu sıralamasını iç saha maçları ve deplasman saha maçları olarak ayrı ayrı da görüntüleyebilirsiniz. Ulusal Futbol Ligi 19/20 sezonunun haftalık maç fikstürü ve puan durumu yeniasir.com.tr'nin canlı skor sayfasında!

Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 25 16 4 5 39 20 19 52
G
15:00 | 23/11/19 | R 25
FC Rotor 2
FC Tom Tomsk 0
Maç Detayı
B
15:00 | 17/11/19 | R 24
FC Rotor 0
FC Krasnodar-2 0
Maç Detayı
G
18:30 | 13/11/19 | R 23
FC Khimki 0
FC Rotor 2
Maç Detayı
B
15:00 | 09/11/19 | R 22
FC Rotor 1
FC Chertanovo Moskova 1
Maç Detayı
G
15:00 | 03/11/19 | R 21
FC Rotor 2
FC Yenisey Krasnoyarsk 1
Maç Detayı
G
13:00 | 27/10/19 | R 20
T.Telecom Ivanovo 0
FC Rotor 1
Maç Detayı
2 25 16 3 6 37 23 14 51
M
19:30 | 23/11/19 | R 25
Torpedo Moskova 0
FC Luch Vladivostok 2
Maç Detayı
M
16:00 | 17/11/19 | R 24
Torpedo Armavir 2
Torpedo Moskova 1
Maç Detayı
M
19:30 | 13/11/19 | R 23
Torpedo Moskova 0
FC Nizhny Novgorod 2
Maç Detayı
B
15:00 | 09/11/19 | R 22
FK Mordoviya Saransk 1
Torpedo Moskova 1
Maç Detayı
G
19:30 | 03/11/19 | R 21
Torpedo Moskova 2
FC SKA-Khabarovsk 1
Maç Detayı
B
17:00 | 27/10/19 | R 20
FC Baltika Kaliningrad 1
Torpedo Moskova 1
Maç Detayı
3 25 15 5 5 45 17 28 50
B
16:00 | 23/11/19 | R 25
FC Krasnodar-2 2
FC Khimki 2
Maç Detayı
G
17:00 | 17/11/19 | R 24
FC Khimki 3
FC Chertanovo Moskova 1
Maç Detayı
M
18:30 | 13/11/19 | R 23
FC Khimki 0
FC Rotor 2
Maç Detayı
M
12:00 | 09/11/19 | R 22
FC Yenisey Krasnoyarsk 1
FC Khimki 0
Maç Detayı
G
17:00 | 03/11/19 | R 21
FC Khimki 2
T.Telecom Ivanovo 1
Maç Detayı
G
15:00 | 27/10/19 | R 20
FC Avangard Kursk 0
FC Khimki 3
Maç Detayı
4 25 13 9 3 32 18 14 48
G
15:00 | 23/11/19 | R 25
FC Chertanovo Moskova 1
FC SKA-Khabarovsk 0
Maç Detayı
M
17:00 | 17/11/19 | R 24
FC Khimki 3
FC Chertanovo Moskova 1
Maç Detayı
G
19:00 | 13/11/19 | R 23
FC Chertanovo Moskova 3
FC Baltika Kaliningrad 1
Maç Detayı
B
15:00 | 09/11/19 | R 22
FC Rotor 1
FC Chertanovo Moskova 1
Maç Detayı
G
15:00 | 03/11/19 | R 21
FC Chertanovo Moskova 4
FC Fakel Voronezh 0
Maç Detayı
G
11:00 | 27/10/19 | R 20
FC Yenisey Krasnoyarsk 0
FC Chertanovo Moskova 2
Maç Detayı
5 25 13 7 5 35 22 13 46
G
14:00 | 23/11/19 | R 25
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 1
FC Yenisey Krasnoyarsk 0
Maç Detayı
G
13:00 | 17/11/19 | R 24
T.Telecom Ivanovo 1
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 2
Maç Detayı
B
14:00 | 13/11/19 | R 23
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 1
FC Avangard Kursk 1
Maç Detayı
G
07:00 | 09/11/19 | R 22
FC Luch Vladivostok 0
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 2
Maç Detayı
G
14:00 | 03/11/19 | R 21
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 2
Torpedo Armavir 1
Maç Detayı
G
15:00 | 27/10/19 | R 20
FC Nizhny Novgorod 0
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 1
Maç Detayı
6 25 11 7 7 40 33 7 40
G
14:00 | 23/11/19 | R 25
FC Shinnik Yaroslavl 3
T.Telecom Ivanovo 0
Maç Detayı
B
14:00 | 17/11/19 | R 24
FC Avangard Kursk 2
FC Shinnik Yaroslavl 2
Maç Detayı
G
18:30 | 13/11/19 | R 23
FC Shinnik Yaroslavl 3
FC Luch Vladivostok 1
Maç Detayı
G
16:00 | 09/11/19 | R 22
Torpedo Armavir 0
FC Shinnik Yaroslavl 1
Maç Detayı
M
14:00 | 03/11/19 | R 21
FC Shinnik Yaroslavl 1
FC Nizhny Novgorod 3
Maç Detayı
B
15:00 | 27/10/19 | R 20
FK Mordoviya Saransk 1
FC Shinnik Yaroslavl 1
Maç Detayı
7 25 11 6 8 32 23 9 39
M
17:00 | 23/11/19 | R 25
FC Baltika Kaliningrad 0
FK Mordoviya Saransk 2
Maç Detayı
G
17:00 | 17/11/19 | R 24
FC Baltika Kaliningrad 1
FC SKA-Khabarovsk 0
Maç Detayı
M
19:00 | 13/11/19 | R 23
FC Chertanovo Moskova 3
FC Baltika Kaliningrad 1
Maç Detayı
G
17:00 | 09/11/19 | R 22
FC Baltika Kaliningrad 3
FC Fakel Voronezh 0
Maç Detayı
M
16:00 | 03/11/19 | R 21
Chayka Peschanokopskoye 1
FC Baltika Kaliningrad 0
Maç Detayı
B
17:00 | 27/10/19 | R 20
FC Baltika Kaliningrad 1
Torpedo Moskova 1
Maç Detayı
8 25 10 7 8 37 28 9 37
M
15:00 | 23/11/19 | R 25
FC Chertanovo Moskova 1
FC SKA-Khabarovsk 0
Maç Detayı
M
17:00 | 17/11/19 | R 24
FC Baltika Kaliningrad 1
FC SKA-Khabarovsk 0
Maç Detayı
G
18:30 | 13/11/19 | R 23
FC Fakel Voronezh 0
FC SKA-Khabarovsk 2
Maç Detayı
G
08:00 | 09/11/19 | R 22
FC SKA-Khabarovsk 3
Chayka Peschanokopskoye 2
Maç Detayı
M
19:30 | 03/11/19 | R 21
Torpedo Moskova 2
FC SKA-Khabarovsk 1
Maç Detayı
G
08:00 | 27/10/19 | R 20
FC SKA-Khabarovsk 3
FC Spartak-2 Moskova 0
Maç Detayı
9 25 10 6 9 29 27 2 36
G
14:00 | 23/11/19 | R 25
Chayka Peschanokopskoye 1
Torpedo Armavir 0
Maç Detayı
G
15:00 | 17/11/19 | R 24
FC Nizhny Novgorod 1
Chayka Peschanokopskoye 2
Maç Detayı
G
18:30 | 13/11/19 | R 23
Chayka Peschanokopskoye 3
FK Mordoviya Saransk 1
Maç Detayı
M
08:00 | 09/11/19 | R 22
FC SKA-Khabarovsk 3
Chayka Peschanokopskoye 2
Maç Detayı
G
16:00 | 03/11/19 | R 21
Chayka Peschanokopskoye 1
FC Baltika Kaliningrad 0
Maç Detayı
M
16:00 | 27/10/19 | R 20
Chayka Peschanokopskoye 0
FC Fakel Voronezh 1
Maç Detayı
10 25 9 9 7 30 22 8 36
M
15:00 | 23/11/19 | R 25
FC Rotor 2
FC Tom Tomsk 0
Maç Detayı
M
12:00 | 17/11/19 | R 24
FC Yenisey Krasnoyarsk 3
FC Tom Tomsk 0
Maç Detayı
G
18:30 | 13/11/19 | R 23
T.Telecom Ivanovo 0
FC Tom Tomsk 2
Maç Detayı
M
15:00 | 09/11/19 | R 22
FC Avangard Kursk 3
FC Tom Tomsk 2
Maç Detayı
G
12:00 | 03/11/19 | R 21
FC Tom Tomsk 4
FC Luch Vladivostok 0
Maç Detayı
B
17:00 | 27/10/19 | R 20
Torpedo Armavir 1
FC Tom Tomsk 1
Maç Detayı
11 25 9 8 8 28 27 1 35
G
15:00 | 23/11/19 | R 25
FC Fakel Voronezh 0
FC Nizhny Novgorod 2
Maç Detayı
M
15:00 | 17/11/19 | R 24
FC Nizhny Novgorod 1
Chayka Peschanokopskoye 2
Maç Detayı
G
19:30 | 13/11/19 | R 23
Torpedo Moskova 0
FC Nizhny Novgorod 2
Maç Detayı
B
15:00 | 09/11/19 | R 22
FC Nizhny Novgorod 2
FC Spartak-2 Moskova 2
Maç Detayı
G
14:00 | 03/11/19 | R 21
FC Shinnik Yaroslavl 1
FC Nizhny Novgorod 3
Maç Detayı
M
15:00 | 27/10/19 | R 20
FC Nizhny Novgorod 0
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 1
Maç Detayı
12 25 6 10 9 30 30 0 28
B
16:00 | 23/11/19 | R 25
FC Krasnodar-2 2
FC Khimki 2
Maç Detayı
B
15:00 | 17/11/19 | R 24
FC Rotor 0
FC Krasnodar-2 0
Maç Detayı
G
15:00 | 13/11/19 | R 23
FC Krasnodar-2 4
FC Yenisey Krasnoyarsk 0
Maç Detayı
M
13:00 | 09/11/19 | R 22
T.Telecom Ivanovo 1
FC Krasnodar-2 0
Maç Detayı
G
14:00 | 04/11/19 | R 21
FC Krasnodar-2 1
FC Avangard Kursk 0
Maç Detayı
B
09:00 | 27/10/19 | R 20
FC Luch Vladivostok 1
FC Krasnodar-2 1
Maç Detayı
13 25 6 9 10 22 27 -5 27
M
14:00 | 23/11/19 | R 25
Chayka Peschanokopskoye 1
Torpedo Armavir 0
Maç Detayı
G
16:00 | 17/11/19 | R 24
Torpedo Armavir 2
Torpedo Moskova 1
Maç Detayı
G
12:30 | 13/11/19 | R 23
FC Spartak-2 Moskova 1
Torpedo Armavir 3
Maç Detayı
M
16:00 | 09/11/19 | R 22
Torpedo Armavir 0
FC Shinnik Yaroslavl 1
Maç Detayı
M
14:00 | 03/11/19 | R 21
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 2
Torpedo Armavir 1
Maç Detayı
B
17:00 | 27/10/19 | R 20
Torpedo Armavir 1
FC Tom Tomsk 1
Maç Detayı
14 25 5 12 8 26 36 -10 27
B
13:00 | 23/11/19 | R 25
FC Spartak-2 Moskova 1
FC Avangard Kursk 1
Maç Detayı
B
14:00 | 17/11/19 | R 24
FC Avangard Kursk 2
FC Shinnik Yaroslavl 2
Maç Detayı
B
14:00 | 13/11/19 | R 23
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 1
FC Avangard Kursk 1
Maç Detayı
G
15:00 | 09/11/19 | R 22
FC Avangard Kursk 3
FC Tom Tomsk 2
Maç Detayı
M
14:00 | 04/11/19 | R 21
FC Krasnodar-2 1
FC Avangard Kursk 0
Maç Detayı
M
15:00 | 27/10/19 | R 20
FC Avangard Kursk 0
FC Khimki 3
Maç Detayı
15 25 6 8 11 27 38 -11 26
G
19:30 | 23/11/19 | R 25
Torpedo Moskova 0
FC Luch Vladivostok 2
Maç Detayı
G
13:30 | 17/11/19 | R 24
FC Spartak-2 Moskova 0
FC Luch Vladivostok 2
Maç Detayı
M
18:30 | 13/11/19 | R 23
FC Shinnik Yaroslavl 3
FC Luch Vladivostok 1
Maç Detayı
M
07:00 | 09/11/19 | R 22
FC Luch Vladivostok 0
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 2
Maç Detayı
M
12:00 | 03/11/19 | R 21
FC Tom Tomsk 4
FC Luch Vladivostok 0
Maç Detayı
B
09:00 | 27/10/19 | R 20
FC Luch Vladivostok 1
FC Krasnodar-2 1
Maç Detayı
16 25 6 7 12 37 43 -6 25
B
13:00 | 23/11/19 | R 25
FC Spartak-2 Moskova 1
FC Avangard Kursk 1
Maç Detayı
M
13:30 | 17/11/19 | R 24
FC Spartak-2 Moskova 0
FC Luch Vladivostok 2
Maç Detayı
M
12:30 | 13/11/19 | R 23
FC Spartak-2 Moskova 1
Torpedo Armavir 3
Maç Detayı
B
15:00 | 09/11/19 | R 22
FC Nizhny Novgorod 2
FC Spartak-2 Moskova 2
Maç Detayı
G
14:00 | 03/11/19 | R 21
FC Spartak-2 Moskova 2
FK Mordoviya Saransk 0
Maç Detayı
M
08:00 | 27/10/19 | R 20
FC SKA-Khabarovsk 3
FC Spartak-2 Moskova 0
Maç Detayı
17 25 6 7 12 21 37 -16 25
M
14:00 | 23/11/19 | R 25
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 1
FC Yenisey Krasnoyarsk 0
Maç Detayı
G
12:00 | 17/11/19 | R 24
FC Yenisey Krasnoyarsk 3
FC Tom Tomsk 0
Maç Detayı
M
15:00 | 13/11/19 | R 23
FC Krasnodar-2 4
FC Yenisey Krasnoyarsk 0
Maç Detayı
G
12:00 | 09/11/19 | R 22
FC Yenisey Krasnoyarsk 1
FC Khimki 0
Maç Detayı
M
15:00 | 03/11/19 | R 21
FC Rotor 2
FC Yenisey Krasnoyarsk 1
Maç Detayı
M
11:00 | 27/10/19 | R 20
FC Yenisey Krasnoyarsk 0
FC Chertanovo Moskova 2
Maç Detayı
18 25 4 7 14 19 38 -19 19
G
17:00 | 23/11/19 | R 25
FC Baltika Kaliningrad 0
FK Mordoviya Saransk 2
Maç Detayı
B
15:00 | 17/11/19 | R 24
FK Mordoviya Saransk 1
FC Fakel Voronezh 1
Maç Detayı
M
18:30 | 13/11/19 | R 23
Chayka Peschanokopskoye 3
FK Mordoviya Saransk 1
Maç Detayı
B
15:00 | 09/11/19 | R 22
FK Mordoviya Saransk 1
Torpedo Moskova 1
Maç Detayı
M
14:00 | 03/11/19 | R 21
FC Spartak-2 Moskova 2
FK Mordoviya Saransk 0
Maç Detayı
B
15:00 | 27/10/19 | R 20
FK Mordoviya Saransk 1
FC Shinnik Yaroslavl 1
Maç Detayı
19 25 5 2 18 24 51 -27 17
M
14:00 | 23/11/19 | R 25
FC Shinnik Yaroslavl 3
T.Telecom Ivanovo 0
Maç Detayı
M
13:00 | 17/11/19 | R 24
T.Telecom Ivanovo 1
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 2
Maç Detayı
M
18:30 | 13/11/19 | R 23
T.Telecom Ivanovo 0
FC Tom Tomsk 2
Maç Detayı
G
13:00 | 09/11/19 | R 22
T.Telecom Ivanovo 1
FC Krasnodar-2 0
Maç Detayı
M
17:00 | 03/11/19 | R 21
FC Khimki 2
T.Telecom Ivanovo 1
Maç Detayı
M
13:00 | 27/10/19 | R 20
T.Telecom Ivanovo 0
FC Rotor 1
Maç Detayı
20 25 3 7 15 13 43 -30 16
M
15:00 | 23/11/19 | R 25
FC Fakel Voronezh 0
FC Nizhny Novgorod 2
Maç Detayı
B
15:00 | 17/11/19 | R 24
FK Mordoviya Saransk 1
FC Fakel Voronezh 1
Maç Detayı
M
18:30 | 13/11/19 | R 23
FC Fakel Voronezh 0
FC SKA-Khabarovsk 2
Maç Detayı
M
17:00 | 09/11/19 | R 22
FC Baltika Kaliningrad 3
FC Fakel Voronezh 0
Maç Detayı
M
15:00 | 03/11/19 | R 21
FC Chertanovo Moskova 4
FC Fakel Voronezh 0
Maç Detayı
G
16:00 | 27/10/19 | R 20
Chayka Peschanokopskoye 0
FC Fakel Voronezh 1
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 15 11 1 3 25 14 11 34
M
19:30 | 23/11/19 | R 25
Torpedo Moskova 0
FC Luch Vladivostok 2
Maç Detayı
M
19:30 | 13/11/19 | R 23
Torpedo Moskova 0
FC Nizhny Novgorod 2
Maç Detayı
G
19:30 | 03/11/19 | R 21
Torpedo Moskova 2
FC SKA-Khabarovsk 1
Maç Detayı
2 12 10 0 2 25 7 18 30
G
17:00 | 17/11/19 | R 24
FC Khimki 3
FC Chertanovo Moskova 1
Maç Detayı
M
18:30 | 13/11/19 | R 23
FC Khimki 0
FC Rotor 2
Maç Detayı
G
17:00 | 03/11/19 | R 21
FC Khimki 2
T.Telecom Ivanovo 1
Maç Detayı
3 12 7 3 2 22 14 8 24
G
15:00 | 23/11/19 | R 25
FC Rotor 2
FC Tom Tomsk 0
Maç Detayı
B
15:00 | 17/11/19 | R 24
FC Rotor 0
FC Krasnodar-2 0
Maç Detayı
B
15:00 | 09/11/19 | R 22
FC Rotor 1
FC Chertanovo Moskova 1
Maç Detayı
G
15:00 | 03/11/19 | R 21
FC Rotor 2
FC Yenisey Krasnoyarsk 1
Maç Detayı
4 13 7 3 3 19 9 10 24
G
08:00 | 09/11/19 | R 22
FC SKA-Khabarovsk 3
Chayka Peschanokopskoye 2
Maç Detayı
G
08:00 | 27/10/19 | R 20
FC SKA-Khabarovsk 3
FC Spartak-2 Moskova 0
Maç Detayı
5 12 6 4 2 18 10 8 22
G
15:00 | 23/11/19 | R 25
FC Chertanovo Moskova 1
FC SKA-Khabarovsk 0
Maç Detayı
G
19:00 | 13/11/19 | R 23
FC Chertanovo Moskova 3
FC Baltika Kaliningrad 1
Maç Detayı
G
15:00 | 03/11/19 | R 21
FC Chertanovo Moskova 4
FC Fakel Voronezh 0
Maç Detayı
6 12 6 4 2 17 6 11 22
G
12:00 | 03/11/19 | R 21
FC Tom Tomsk 4
FC Luch Vladivostok 0
Maç Detayı
7 12 6 2 4 13 10 3 20
G
14:00 | 23/11/19 | R 25
Chayka Peschanokopskoye 1
Torpedo Armavir 0
Maç Detayı
G
18:30 | 13/11/19 | R 23
Chayka Peschanokopskoye 3
FK Mordoviya Saransk 1
Maç Detayı
G
16:00 | 03/11/19 | R 21
Chayka Peschanokopskoye 1
FC Baltika Kaliningrad 0
Maç Detayı
M
16:00 | 27/10/19 | R 20
Chayka Peschanokopskoye 0
FC Fakel Voronezh 1
Maç Detayı
8 12 6 2 4 15 10 5 20
M
17:00 | 23/11/19 | R 25
FC Baltika Kaliningrad 0
FK Mordoviya Saransk 2
Maç Detayı
G
17:00 | 17/11/19 | R 24
FC Baltika Kaliningrad 1
FC SKA-Khabarovsk 0
Maç Detayı
G
17:00 | 09/11/19 | R 22
FC Baltika Kaliningrad 3
FC Fakel Voronezh 0
Maç Detayı
B
17:00 | 27/10/19 | R 20
FC Baltika Kaliningrad 1
Torpedo Moskova 1
Maç Detayı
9 12 5 5 2 15 12 3 20
G
14:00 | 23/11/19 | R 25
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 1
FC Yenisey Krasnoyarsk 0
Maç Detayı
B
14:00 | 13/11/19 | R 23
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 1
FC Avangard Kursk 1
Maç Detayı
G
14:00 | 03/11/19 | R 21
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 2
Torpedo Armavir 1
Maç Detayı
10 13 4 7 2 12 10 2 19
G
16:00 | 17/11/19 | R 24
Torpedo Armavir 2
Torpedo Moskova 1
Maç Detayı
M
16:00 | 09/11/19 | R 22
Torpedo Armavir 0
FC Shinnik Yaroslavl 1
Maç Detayı
B
17:00 | 27/10/19 | R 20
Torpedo Armavir 1
FC Tom Tomsk 1
Maç Detayı
11 13 4 6 3 16 19 -3 18
B
14:00 | 17/11/19 | R 24
FC Avangard Kursk 2
FC Shinnik Yaroslavl 2
Maç Detayı
G
15:00 | 09/11/19 | R 22
FC Avangard Kursk 3
FC Tom Tomsk 2
Maç Detayı
M
15:00 | 27/10/19 | R 20
FC Avangard Kursk 0
FC Khimki 3
Maç Detayı
12 12 5 2 5 17 17 0 17
G
14:00 | 23/11/19 | R 25
FC Shinnik Yaroslavl 3
T.Telecom Ivanovo 0
Maç Detayı
G
18:30 | 13/11/19 | R 23
FC Shinnik Yaroslavl 3
FC Luch Vladivostok 1
Maç Detayı
M
14:00 | 03/11/19 | R 21
FC Shinnik Yaroslavl 1
FC Nizhny Novgorod 3
Maç Detayı
13 13 4 4 5 13 17 -4 16
M
15:00 | 17/11/19 | R 24
FC Nizhny Novgorod 1
Chayka Peschanokopskoye 2
Maç Detayı
B
15:00 | 09/11/19 | R 22
FC Nizhny Novgorod 2
FC Spartak-2 Moskova 2
Maç Detayı
M
15:00 | 27/10/19 | R 20
FC Nizhny Novgorod 0
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 1
Maç Detayı
14 13 4 2 7 20 22 -2 14
B
13:00 | 23/11/19 | R 25
FC Spartak-2 Moskova 1
FC Avangard Kursk 1
Maç Detayı
M
13:30 | 17/11/19 | R 24
FC Spartak-2 Moskova 0
FC Luch Vladivostok 2
Maç Detayı
M
12:30 | 13/11/19 | R 23
FC Spartak-2 Moskova 1
Torpedo Armavir 3
Maç Detayı
G
14:00 | 03/11/19 | R 21
FC Spartak-2 Moskova 2
FK Mordoviya Saransk 0
Maç Detayı
15 11 3 4 4 13 16 -3 13
G
12:00 | 17/11/19 | R 24
FC Yenisey Krasnoyarsk 3
FC Tom Tomsk 0
Maç Detayı
G
12:00 | 09/11/19 | R 22
FC Yenisey Krasnoyarsk 1
FC Khimki 0
Maç Detayı
M
11:00 | 27/10/19 | R 20
FC Yenisey Krasnoyarsk 0
FC Chertanovo Moskova 2
Maç Detayı
16 11 2 6 3 15 13 2 12
B
16:00 | 23/11/19 | R 25
FC Krasnodar-2 2
FC Khimki 2
Maç Detayı
G
15:00 | 13/11/19 | R 23
FC Krasnodar-2 4
FC Yenisey Krasnoyarsk 0
Maç Detayı
G
14:00 | 04/11/19 | R 21
FC Krasnodar-2 1
FC Avangard Kursk 0
Maç Detayı
17 14 2 5 7 14 22 -8 11
M
07:00 | 09/11/19 | R 22
FC Luch Vladivostok 0
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 2
Maç Detayı
B
09:00 | 27/10/19 | R 20
FC Luch Vladivostok 1
FC Krasnodar-2 1
Maç Detayı
18 12 3 1 8 13 26 -13 10
M
13:00 | 17/11/19 | R 24
T.Telecom Ivanovo 1
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 2
Maç Detayı
M
18:30 | 13/11/19 | R 23
T.Telecom Ivanovo 0
FC Tom Tomsk 2
Maç Detayı
G
13:00 | 09/11/19 | R 22
T.Telecom Ivanovo 1
FC Krasnodar-2 0
Maç Detayı
M
13:00 | 27/10/19 | R 20
T.Telecom Ivanovo 0
FC Rotor 1
Maç Detayı
19 13 2 4 7 8 17 -9 10
B
15:00 | 17/11/19 | R 24
FK Mordoviya Saransk 1
FC Fakel Voronezh 1
Maç Detayı
B
15:00 | 09/11/19 | R 22
FK Mordoviya Saransk 1
Torpedo Moskova 1
Maç Detayı
B
15:00 | 27/10/19 | R 20
FK Mordoviya Saransk 1
FC Shinnik Yaroslavl 1
Maç Detayı
20 13 1 5 7 4 18 -14 8
M
15:00 | 23/11/19 | R 25
FC Fakel Voronezh 0
FC Nizhny Novgorod 2
Maç Detayı
M
18:30 | 13/11/19 | R 23
FC Fakel Voronezh 0
FC SKA-Khabarovsk 2
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 13 9 1 3 17 6 11 28
G
18:30 | 13/11/19 | R 23
FC Khimki 0
FC Rotor 2
Maç Detayı
G
13:00 | 27/10/19 | R 20
T.Telecom Ivanovo 0
FC Rotor 1
Maç Detayı
2 13 8 2 3 20 10 10 26
G
13:00 | 17/11/19 | R 24
T.Telecom Ivanovo 1
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 2
Maç Detayı
G
07:00 | 09/11/19 | R 22
FC Luch Vladivostok 0
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 2
Maç Detayı
G
15:00 | 27/10/19 | R 20
FC Nizhny Novgorod 0
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 1
Maç Detayı
3 13 7 5 1 14 8 6 26
M
17:00 | 17/11/19 | R 24
FC Khimki 3
FC Chertanovo Moskova 1
Maç Detayı
B
15:00 | 09/11/19 | R 22
FC Rotor 1
FC Chertanovo Moskova 1
Maç Detayı
G
11:00 | 27/10/19 | R 20
FC Yenisey Krasnoyarsk 0
FC Chertanovo Moskova 2
Maç Detayı
4 13 6 5 2 23 16 7 23
B
14:00 | 17/11/19 | R 24
FC Avangard Kursk 2
FC Shinnik Yaroslavl 2
Maç Detayı
G
16:00 | 09/11/19 | R 22
Torpedo Armavir 0
FC Shinnik Yaroslavl 1
Maç Detayı
B
15:00 | 27/10/19 | R 20
FK Mordoviya Saransk 1
FC Shinnik Yaroslavl 1
Maç Detayı
5 13 5 5 3 20 10 10 20
B
16:00 | 23/11/19 | R 25
FC Krasnodar-2 2
FC Khimki 2
Maç Detayı
M
12:00 | 09/11/19 | R 22
FC Yenisey Krasnoyarsk 1
FC Khimki 0
Maç Detayı
G
15:00 | 27/10/19 | R 20
FC Avangard Kursk 0
FC Khimki 3
Maç Detayı
6 13 5 4 4 17 13 4 19
M
19:00 | 13/11/19 | R 23
FC Chertanovo Moskova 3
FC Baltika Kaliningrad 1
Maç Detayı
M
16:00 | 03/11/19 | R 21
Chayka Peschanokopskoye 1
FC Baltika Kaliningrad 0
Maç Detayı
7 12 5 4 3 15 10 5 19
G
15:00 | 23/11/19 | R 25
FC Fakel Voronezh 0
FC Nizhny Novgorod 2
Maç Detayı
G
19:30 | 13/11/19 | R 23
Torpedo Moskova 0
FC Nizhny Novgorod 2
Maç Detayı
G
14:00 | 03/11/19 | R 21
FC Shinnik Yaroslavl 1
FC Nizhny Novgorod 3
Maç Detayı
8 10 5 2 3 12 9 3 17
M
16:00 | 17/11/19 | R 24
Torpedo Armavir 2
Torpedo Moskova 1
Maç Detayı
B
15:00 | 09/11/19 | R 22
FK Mordoviya Saransk 1
Torpedo Moskova 1
Maç Detayı
B
17:00 | 27/10/19 | R 20
FC Baltika Kaliningrad 1
Torpedo Moskova 1
Maç Detayı
9 14 4 4 6 15 17 -2 16
B
15:00 | 17/11/19 | R 24
FC Rotor 0
FC Krasnodar-2 0
Maç Detayı
M
13:00 | 09/11/19 | R 22
T.Telecom Ivanovo 1
FC Krasnodar-2 0
Maç Detayı
B
09:00 | 27/10/19 | R 20
FC Luch Vladivostok 1
FC Krasnodar-2 1
Maç Detayı
10 13 4 4 5 16 17 -1 16
G
15:00 | 17/11/19 | R 24
FC Nizhny Novgorod 1
Chayka Peschanokopskoye 2
Maç Detayı
M
08:00 | 09/11/19 | R 22
FC SKA-Khabarovsk 3
Chayka Peschanokopskoye 2
Maç Detayı
11 11 4 3 4 13 16 -3 15
G
19:30 | 23/11/19 | R 25
Torpedo Moskova 0
FC Luch Vladivostok 2
Maç Detayı
G
13:30 | 17/11/19 | R 24
FC Spartak-2 Moskova 0
FC Luch Vladivostok 2
Maç Detayı
M
18:30 | 13/11/19 | R 23
FC Shinnik Yaroslavl 3
FC Luch Vladivostok 1
Maç Detayı
M
12:00 | 03/11/19 | R 21
FC Tom Tomsk 4
FC Luch Vladivostok 0
Maç Detayı
12 13 3 5 5 13 16 -3 14
M
15:00 | 23/11/19 | R 25
FC Rotor 2
FC Tom Tomsk 0
Maç Detayı
M
12:00 | 17/11/19 | R 24
FC Yenisey Krasnoyarsk 3
FC Tom Tomsk 0
Maç Detayı
G
18:30 | 13/11/19 | R 23
T.Telecom Ivanovo 0
FC Tom Tomsk 2
Maç Detayı
M
15:00 | 09/11/19 | R 22
FC Avangard Kursk 3
FC Tom Tomsk 2
Maç Detayı
B
17:00 | 27/10/19 | R 20
Torpedo Armavir 1
FC Tom Tomsk 1
Maç Detayı
13 12 3 4 5 18 19 -1 13
M
15:00 | 23/11/19 | R 25
FC Chertanovo Moskova 1
FC SKA-Khabarovsk 0
Maç Detayı
M
17:00 | 17/11/19 | R 24
FC Baltika Kaliningrad 1
FC SKA-Khabarovsk 0
Maç Detayı
G
18:30 | 13/11/19 | R 23
FC Fakel Voronezh 0
FC SKA-Khabarovsk 2
Maç Detayı
M
19:30 | 03/11/19 | R 21
Torpedo Moskova 2
FC SKA-Khabarovsk 1
Maç Detayı
14 14 3 3 8 8 21 -13 12
M
14:00 | 23/11/19 | R 25
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 1
FC Yenisey Krasnoyarsk 0
Maç Detayı
M
15:00 | 13/11/19 | R 23
FC Krasnodar-2 4
FC Yenisey Krasnoyarsk 0
Maç Detayı
M
15:00 | 03/11/19 | R 21
FC Rotor 2
FC Yenisey Krasnoyarsk 1
Maç Detayı
15 12 2 5 5 17 21 -4 11
B
15:00 | 09/11/19 | R 22
FC Nizhny Novgorod 2
FC Spartak-2 Moskova 2
Maç Detayı
M
08:00 | 27/10/19 | R 20
FC SKA-Khabarovsk 3
FC Spartak-2 Moskova 0
Maç Detayı
16 12 2 3 7 11 21 -10 9
G
17:00 | 23/11/19 | R 25
FC Baltika Kaliningrad 0
FK Mordoviya Saransk 2
Maç Detayı
M
18:30 | 13/11/19 | R 23
Chayka Peschanokopskoye 3
FK Mordoviya Saransk 1
Maç Detayı
M
14:00 | 03/11/19 | R 21
FC Spartak-2 Moskova 2
FK Mordoviya Saransk 0
Maç Detayı
17 12 1 6 5 10 17 -7 9
B
13:00 | 23/11/19 | R 25
FC Spartak-2 Moskova 1
FC Avangard Kursk 1
Maç Detayı
B
14:00 | 13/11/19 | R 23
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 1
FC Avangard Kursk 1
Maç Detayı
M
14:00 | 04/11/19 | R 21
FC Krasnodar-2 1
FC Avangard Kursk 0
Maç Detayı
18 12 2 2 8 10 17 -7 8
M
14:00 | 23/11/19 | R 25
Chayka Peschanokopskoye 1
Torpedo Armavir 0
Maç Detayı
G
12:30 | 13/11/19 | R 23
FC Spartak-2 Moskova 1
Torpedo Armavir 3
Maç Detayı
M
14:00 | 03/11/19 | R 21
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 2
Torpedo Armavir 1
Maç Detayı
19 12 2 2 8 9 25 -16 8
B
15:00 | 17/11/19 | R 24
FK Mordoviya Saransk 1
FC Fakel Voronezh 1
Maç Detayı
M
17:00 | 09/11/19 | R 22
FC Baltika Kaliningrad 3
FC Fakel Voronezh 0
Maç Detayı
M
15:00 | 03/11/19 | R 21
FC Chertanovo Moskova 4
FC Fakel Voronezh 0
Maç Detayı
G
16:00 | 27/10/19 | R 20
Chayka Peschanokopskoye 0
FC Fakel Voronezh 1
Maç Detayı
20 13 2 1 10 11 25 -14 7
M
14:00 | 23/11/19 | R 25
FC Shinnik Yaroslavl 3
T.Telecom Ivanovo 0
Maç Detayı
M
17:00 | 03/11/19 | R 21
FC Khimki 2
T.Telecom Ivanovo 1
Maç Detayı
Tüm Maçlar İç Saha Maçları Deplasman Maçları
Poz # O G B M A Y Av P P O G B M A Y Av P P O G B M A Y Av P P
1 25 16 4 5 39 20 19 52 12 7 3 2 22 14 8 24 13 9 1 3 17 6 11 28
2 25 16 3 6 37 23 14 51 15 11 1 3 25 14 11 34 10 5 2 3 12 9 3 17
3 25 15 5 5 45 17 28 50 12 10 0 2 25 7 18 30 13 5 5 3 20 10 10 20
4 25 13 9 3 32 18 14 48 12 6 4 2 18 10 8 22 13 7 5 1 14 8 6 26
5 25 13 7 5 35 22 13 46 12 5 5 2 15 12 3 20 13 8 2 3 20 10 10 26
6 25 11 7 7 40 33 7 40 12 5 2 5 17 17 0 17 13 6 5 2 23 16 7 23
7 25 11 6 8 32 23 9 39 12 6 2 4 15 10 5 20 13 5 4 4 17 13 4 19
8 25 10 7 8 37 28 9 37 13 7 3 3 19 9 10 24 12 3 4 5 18 19 -1 13
9 25 10 6 9 29 27 2 36 12 6 2 4 13 10 3 20 13 4 4 5 16 17 -1 16
10 25 9 9 7 30 22 8 36 12 6 4 2 17 6 11 22 13 3 5 5 13 16 -3 14
11 25 9 8 8 28 27 1 35 13 4 4 5 13 17 -4 16 12 5 4 3 15 10 5 19
12 25 6 10 9 30 30 0 28 11 2 6 3 15 13 2 12 14 4 4 6 15 17 -2 16
13 25 6 9 10 22 27 -5 27 13 4 7 2 12 10 2 19 12 2 2 8 10 17 -7 8
14 25 5 12 8 26 36 -10 27 13 4 6 3 16 19 -3 18 12 1 6 5 10 17 -7 9
15 25 6 8 11 27 38 -11 26 14 2 5 7 14 22 -8 11 11 4 3 4 13 16 -3 15
16 25 6 7 12 37 43 -6 25 13 4 2 7 20 22 -2 14 12 2 5 5 17 21 -4 11
17 25 6 7 12 21 37 -16 25 11 3 4 4 13 16 -3 13 14 3 3 8 8 21 -13 12
18 25 4 7 14 19 38 -19 19 13 2 4 7 8 17 -9 10 12 2 3 7 11 21 -10 9
19 25 5 2 18 24 51 -27 17 12 3 1 8 13 26 -13 10 13 2 1 10 11 25 -14 7
20 25 3 7 15 13 43 -30 16 13 1 5 7 4 18 -14 8 12 2 2 8 9 25 -16 8