Ülke, Sezon, Lig Seçiniz
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 26 15 7 4 37 18 19 52
M
17:00 | 31/05/13 | R 28
Volga Tver 2
Khimik Dzerzhinsk 0
Maç Detayı
M
17:00 | 28/05/13 | R 27
FK Dolgoprudny 3
Khimik Dzerzhinsk 1
Maç Detayı
G
17:00 | 20/05/13 | R 26
Khimik Dzerzhinsk 1
FK Rus 0
Maç Detayı
G
17:00 | 17/05/13 | R 25
Khimik Dzerzhinsk 2
FC Pskov-747 0
Maç Detayı
B
16:00 | 11/05/13 | R 24
T.Telecom Ivanovo 1
Khimik Dzerzhinsk 1
Maç Detayı
G
17:30 | 02/05/13 | R 22
FK Vologda 0
Khimik Dzerzhinsk 1
Maç Detayı
2 26 14 7 5 41 23 18 49
B
17:00 | 31/05/13 | R 28
FK Rus 2
FC Pskov-747 2
Maç Detayı
M
17:30 | 20/05/13 | R 26
T.Telecom Ivanovo 2
FC Pskov-747 1
Maç Detayı
M
17:00 | 17/05/13 | R 25
Khimik Dzerzhinsk 2
FC Pskov-747 0
Maç Detayı
G
17:30 | 11/05/13 | R 24
FC Pskov-747 2
FK Vologda 1
Maç Detayı
B
17:30 | 08/05/13 | R 23
FC Pskov-747 1
Spartak Kostroma 1
Maç Detayı
B
16:00 | 02/05/13 | R 22
FK Znamya Truda 0
FC Pskov-747 0
Maç Detayı
3 26 14 7 5 34 20 14 49
B
17:00 | 31/05/13 | R 28
FK Dolgoprudny 0
T.Telecom Ivanovo 0
Maç Detayı
M
17:00 | 28/05/13 | R 27
Volga Tver 1
T.Telecom Ivanovo 0
Maç Detayı
G
17:30 | 20/05/13 | R 26
T.Telecom Ivanovo 2
FC Pskov-747 1
Maç Detayı
M
17:30 | 17/05/13 | R 25
T.Telecom Ivanovo 0
FK Rus 2
Maç Detayı
B
16:00 | 11/05/13 | R 24
T.Telecom Ivanovo 1
Khimik Dzerzhinsk 1
Maç Detayı
G
16:00 | 02/05/13 | R 22
Spartak Kostroma 0
T.Telecom Ivanovo 1
Maç Detayı
4 26 13 6 7 31 28 3 45
B
17:00 | 31/05/13 | R 28
FK Dolgoprudny 0
T.Telecom Ivanovo 0
Maç Detayı
G
17:00 | 28/05/13 | R 27
FK Dolgoprudny 3
Khimik Dzerzhinsk 1
Maç Detayı
G
17:30 | 20/05/13 | R 26
FK Vologda 0
FK Dolgoprudny 1
Maç Detayı
B
17:00 | 17/05/13 | R 25
Spartak Kostroma 2
FK Dolgoprudny 2
Maç Detayı
G
15:00 | 11/05/13 | R 24
FK Dolgoprudny 1
FK Znamya Truda 0
Maç Detayı
M
17:30 | 08/05/13 | R 23
FK Dolgoprudny 1
FK Piter 2
Maç Detayı
5 26 12 5 9 31 22 9 41
G
17:00 | 31/05/13 | R 28
Volga Tver 2
Khimik Dzerzhinsk 0
Maç Detayı
G
17:00 | 28/05/13 | R 27
Volga Tver 1
T.Telecom Ivanovo 0
Maç Detayı
G
17:00 | 20/05/13 | R 26
Spartak Kostroma 0
Volga Tver 2
Maç Detayı
G
17:30 | 17/05/13 | R 25
FK Vologda 0
Volga Tver 1
Maç Detayı
B
16:00 | 11/05/13 | R 24
Volga Tver 0
FK Piter 0
Maç Detayı
G
16:00 | 08/05/13 | R 23
Volga Tver 1
FK Znamya Truda 0
Maç Detayı
6 26 11 8 7 33 28 5 41
G
17:00 | 31/05/13 | R 28
FC Dnepr Smolensk 2
FK Znamya Truda 1
Maç Detayı
G
17:30 | 28/05/13 | R 27
FC Dnepr Smolensk 2
FK Piter 1
Maç Detayı
B
17:00 | 20/05/13 | R 26
FC Kazanka Moscow 2
FC Dnepr Smolensk 2
Maç Detayı
M
15:00 | 11/05/13 | R 24
Sever Murmansk 2
FC Dnepr Smolensk 1
Maç Detayı
G
17:30 | 08/05/13 | R 23
Karelia Petrozavodsk 1
FC Dnepr Smolensk 3
Maç Detayı
M
16:00 | 02/05/13 | R 22
FC Dnepr Smolensk 0
Volga Tver 2
Maç Detayı
7 26 11 7 8 36 26 10 40
G
17:00 | 31/05/13 | R 28
FC Kazanka Moscow 3
FK Piter 1
Maç Detayı
G
17:00 | 28/05/13 | R 27
FC Kazanka Moscow 3
FK Znamya Truda 0
Maç Detayı
B
17:00 | 20/05/13 | R 26
FC Kazanka Moscow 2
FC Dnepr Smolensk 2
Maç Detayı
G
14:00 | 11/05/13 | R 24
Karelia Petrozavodsk 0
FC Kazanka Moscow 3
Maç Detayı
G
17:30 | 08/05/13 | R 23
Sever Murmansk 0
FC Kazanka Moscow 2
Maç Detayı
G
14:00 | 02/05/13 | R 22
FC Kazanka Moscow 3
FK Dolgoprudny 0
Maç Detayı
8 26 11 7 8 24 20 4 40
G
15:00 | 31/05/13 | R 28
Sever Murmansk 1
Spartak Kostroma 2
Maç Detayı
B
17:30 | 28/05/13 | R 27
Karelia Petrozavodsk 1
Spartak Kostroma 1
Maç Detayı
M
17:00 | 20/05/13 | R 26
Spartak Kostroma 0
Volga Tver 2
Maç Detayı
B
17:00 | 17/05/13 | R 25
Spartak Kostroma 2
FK Dolgoprudny 2
Maç Detayı
G
16:00 | 11/05/13 | R 24
FK Rus 1
Spartak Kostroma 3
Maç Detayı
B
17:30 | 08/05/13 | R 23
FC Pskov-747 1
Spartak Kostroma 1
Maç Detayı
9 26 10 7 9 34 31 3 37
M
15:00 | 31/05/13 | R 28
Sever Murmansk 1
Spartak Kostroma 2
Maç Detayı
G
17:30 | 28/05/13 | R 27
Sever Murmansk 2
FK Vologda 0
Maç Detayı
M
17:30 | 20/05/13 | R 26
FK Piter 2
Sever Murmansk 1
Maç Detayı
B
17:00 | 17/05/13 | R 25
FK Znamya Truda 0
Sever Murmansk 0
Maç Detayı
G
15:00 | 11/05/13 | R 24
Sever Murmansk 2
FC Dnepr Smolensk 1
Maç Detayı
M
17:30 | 08/05/13 | R 23
Sever Murmansk 0
FC Kazanka Moscow 2
Maç Detayı
10 26 8 5 13 19 33 -14 29
G
17:00 | 31/05/13 | R 28
Karelia Petrozavodsk 3
FK Vologda 2
Maç Detayı
B
17:30 | 28/05/13 | R 27
Karelia Petrozavodsk 1
Spartak Kostroma 1
Maç Detayı
G
17:00 | 20/05/13 | R 26
FK Znamya Truda 0
Karelia Petrozavodsk 1
Maç Detayı
M
17:30 | 17/05/13 | R 25
FK Piter 3
Karelia Petrozavodsk 0
Maç Detayı
M
14:00 | 11/05/13 | R 24
Karelia Petrozavodsk 0
FC Kazanka Moscow 3
Maç Detayı
M
17:30 | 08/05/13 | R 23
Karelia Petrozavodsk 1
FC Dnepr Smolensk 3
Maç Detayı
11 26 7 3 16 25 37 -12 24
M
17:00 | 31/05/13 | R 28
Karelia Petrozavodsk 3
FK Vologda 2
Maç Detayı
M
17:30 | 28/05/13 | R 27
Sever Murmansk 2
FK Vologda 0
Maç Detayı
M
17:30 | 20/05/13 | R 26
FK Vologda 0
FK Dolgoprudny 1
Maç Detayı
M
17:30 | 17/05/13 | R 25
FK Vologda 0
Volga Tver 1
Maç Detayı
M
17:30 | 11/05/13 | R 24
FC Pskov-747 2
FK Vologda 1
Maç Detayı
M
19:00 | 07/05/13 | R 23
FK Rus 4
FK Vologda 3
Maç Detayı
12 26 4 7 15 14 36 -22 19
M
17:00 | 31/05/13 | R 28
FC Dnepr Smolensk 2
FK Znamya Truda 1
Maç Detayı
M
17:00 | 28/05/13 | R 27
FC Kazanka Moscow 3
FK Znamya Truda 0
Maç Detayı
M
17:00 | 20/05/13 | R 26
FK Znamya Truda 0
Karelia Petrozavodsk 1
Maç Detayı
B
17:00 | 17/05/13 | R 25
FK Znamya Truda 0
Sever Murmansk 0
Maç Detayı
M
15:00 | 11/05/13 | R 24
FK Dolgoprudny 1
FK Znamya Truda 0
Maç Detayı
M
16:00 | 08/05/13 | R 23
Volga Tver 1
FK Znamya Truda 0
Maç Detayı
13 26 4 7 15 24 45 -21 19
B
17:00 | 31/05/13 | R 28
FK Rus 2
FC Pskov-747 2
Maç Detayı
M
17:00 | 20/05/13 | R 26
Khimik Dzerzhinsk 1
FK Rus 0
Maç Detayı
G
17:30 | 17/05/13 | R 25
T.Telecom Ivanovo 0
FK Rus 2
Maç Detayı
M
16:00 | 11/05/13 | R 24
FK Rus 1
Spartak Kostroma 3
Maç Detayı
G
19:00 | 07/05/13 | R 23
FK Rus 4
FK Vologda 3
Maç Detayı
B
17:30 | 02/05/13 | R 22
FK Piter 1
FK Rus 1
Maç Detayı
14 26 3 7 16 20 36 -16 16
M
17:00 | 31/05/13 | R 28
FC Kazanka Moscow 3
FK Piter 1
Maç Detayı
M
17:30 | 28/05/13 | R 27
FC Dnepr Smolensk 2
FK Piter 1
Maç Detayı
G
17:30 | 20/05/13 | R 26
FK Piter 2
Sever Murmansk 1
Maç Detayı
G
17:30 | 17/05/13 | R 25
FK Piter 3
Karelia Petrozavodsk 0
Maç Detayı
B
16:00 | 11/05/13 | R 24
Volga Tver 0
FK Piter 0
Maç Detayı
G
17:30 | 08/05/13 | R 23
FK Dolgoprudny 1
FK Piter 2
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 13 11 2 0 26 6 20 35
G
17:30 | 11/05/13 | R 24
FC Pskov-747 2
FK Vologda 1
Maç Detayı
B
17:30 | 08/05/13 | R 23
FC Pskov-747 1
Spartak Kostroma 1
Maç Detayı
2 13 10 2 1 22 5 17 32
G
17:00 | 20/05/13 | R 26
Khimik Dzerzhinsk 1
FK Rus 0
Maç Detayı
G
17:00 | 17/05/13 | R 25
Khimik Dzerzhinsk 2
FC Pskov-747 0
Maç Detayı
3 13 9 2 2 22 9 13 29
M
15:00 | 31/05/13 | R 28
Sever Murmansk 1
Spartak Kostroma 2
Maç Detayı
G
17:30 | 28/05/13 | R 27
Sever Murmansk 2
FK Vologda 0
Maç Detayı
G
15:00 | 11/05/13 | R 24
Sever Murmansk 2
FC Dnepr Smolensk 1
Maç Detayı
M
17:30 | 08/05/13 | R 23
Sever Murmansk 0
FC Kazanka Moscow 2
Maç Detayı
4 13 8 2 3 15 8 7 26
G
17:30 | 20/05/13 | R 26
T.Telecom Ivanovo 2
FC Pskov-747 1
Maç Detayı
M
17:30 | 17/05/13 | R 25
T.Telecom Ivanovo 0
FK Rus 2
Maç Detayı
B
16:00 | 11/05/13 | R 24
T.Telecom Ivanovo 1
Khimik Dzerzhinsk 1
Maç Detayı
5 13 7 4 2 17 10 7 25
B
17:00 | 31/05/13 | R 28
FK Dolgoprudny 0
T.Telecom Ivanovo 0
Maç Detayı
G
17:00 | 28/05/13 | R 27
FK Dolgoprudny 3
Khimik Dzerzhinsk 1
Maç Detayı
G
15:00 | 11/05/13 | R 24
FK Dolgoprudny 1
FK Znamya Truda 0
Maç Detayı
M
17:30 | 08/05/13 | R 23
FK Dolgoprudny 1
FK Piter 2
Maç Detayı
6 13 7 3 3 17 12 5 24
G
17:00 | 31/05/13 | R 28
FC Dnepr Smolensk 2
FK Znamya Truda 1
Maç Detayı
G
17:30 | 28/05/13 | R 27
FC Dnepr Smolensk 2
FK Piter 1
Maç Detayı
M
16:00 | 02/05/13 | R 22
FC Dnepr Smolensk 0
Volga Tver 2
Maç Detayı
7 13 7 3 3 23 12 11 24
G
17:00 | 31/05/13 | R 28
FC Kazanka Moscow 3
FK Piter 1
Maç Detayı
G
17:00 | 28/05/13 | R 27
FC Kazanka Moscow 3
FK Znamya Truda 0
Maç Detayı
B
17:00 | 20/05/13 | R 26
FC Kazanka Moscow 2
FC Dnepr Smolensk 2
Maç Detayı
G
14:00 | 02/05/13 | R 22
FC Kazanka Moscow 3
FK Dolgoprudny 0
Maç Detayı
8 13 6 4 3 18 13 5 22
G
17:00 | 31/05/13 | R 28
Volga Tver 2
Khimik Dzerzhinsk 0
Maç Detayı
G
17:00 | 28/05/13 | R 27
Volga Tver 1
T.Telecom Ivanovo 0
Maç Detayı
B
16:00 | 11/05/13 | R 24
Volga Tver 0
FK Piter 0
Maç Detayı
G
16:00 | 08/05/13 | R 23
Volga Tver 1
FK Znamya Truda 0
Maç Detayı
9 13 5 2 6 14 11 3 17
M
17:30 | 20/05/13 | R 26
FK Vologda 0
FK Dolgoprudny 1
Maç Detayı
M
17:30 | 17/05/13 | R 25
FK Vologda 0
Volga Tver 1
Maç Detayı
10 13 4 4 5 7 10 -3 16
M
17:00 | 20/05/13 | R 26
Spartak Kostroma 0
Volga Tver 2
Maç Detayı
B
17:00 | 17/05/13 | R 25
Spartak Kostroma 2
FK Dolgoprudny 2
Maç Detayı
11 13 4 4 5 10 18 -8 16
M
17:00 | 20/05/13 | R 26
FK Znamya Truda 0
Karelia Petrozavodsk 1
Maç Detayı
B
17:00 | 17/05/13 | R 25
FK Znamya Truda 0
Sever Murmansk 0
Maç Detayı
12 13 4 3 6 13 19 -6 15
G
17:00 | 31/05/13 | R 28
Karelia Petrozavodsk 3
FK Vologda 2
Maç Detayı
B
17:30 | 28/05/13 | R 27
Karelia Petrozavodsk 1
Spartak Kostroma 1
Maç Detayı
M
14:00 | 11/05/13 | R 24
Karelia Petrozavodsk 0
FC Kazanka Moscow 3
Maç Detayı
M
17:30 | 08/05/13 | R 23
Karelia Petrozavodsk 1
FC Dnepr Smolensk 3
Maç Detayı
13 13 3 6 4 16 20 -4 15
B
17:00 | 31/05/13 | R 28
FK Rus 2
FC Pskov-747 2
Maç Detayı
M
16:00 | 11/05/13 | R 24
FK Rus 1
Spartak Kostroma 3
Maç Detayı
G
19:00 | 07/05/13 | R 23
FK Rus 4
FK Vologda 3
Maç Detayı
14 13 2 4 7 12 18 -6 10
G
17:30 | 20/05/13 | R 26
FK Piter 2
Sever Murmansk 1
Maç Detayı
G
17:30 | 17/05/13 | R 25
FK Piter 3
Karelia Petrozavodsk 0
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 13 7 3 3 17 10 7 24
G
15:00 | 31/05/13 | R 28
Sever Murmansk 1
Spartak Kostroma 2
Maç Detayı
B
17:30 | 28/05/13 | R 27
Karelia Petrozavodsk 1
Spartak Kostroma 1
Maç Detayı
G
16:00 | 11/05/13 | R 24
FK Rus 1
Spartak Kostroma 3
Maç Detayı
B
17:30 | 08/05/13 | R 23
FC Pskov-747 1
Spartak Kostroma 1
Maç Detayı
2 13 6 5 2 19 12 7 23
B
17:00 | 31/05/13 | R 28
FK Dolgoprudny 0
T.Telecom Ivanovo 0
Maç Detayı
M
17:00 | 28/05/13 | R 27
Volga Tver 1
T.Telecom Ivanovo 0
Maç Detayı
G
16:00 | 02/05/13 | R 22
Spartak Kostroma 0
T.Telecom Ivanovo 1
Maç Detayı
3 13 6 2 5 14 18 -4 20
G
17:30 | 20/05/13 | R 26
FK Vologda 0
FK Dolgoprudny 1
Maç Detayı
B
17:00 | 17/05/13 | R 25
Spartak Kostroma 2
FK Dolgoprudny 2
Maç Detayı
4 13 5 5 3 15 13 2 20
M
17:00 | 31/05/13 | R 28
Volga Tver 2
Khimik Dzerzhinsk 0
Maç Detayı
M
17:00 | 28/05/13 | R 27
FK Dolgoprudny 3
Khimik Dzerzhinsk 1
Maç Detayı
B
16:00 | 11/05/13 | R 24
T.Telecom Ivanovo 1
Khimik Dzerzhinsk 1
Maç Detayı
G
17:30 | 02/05/13 | R 22
FK Vologda 0
Khimik Dzerzhinsk 1
Maç Detayı
5 13 6 1 6 13 9 4 19
G
17:00 | 20/05/13 | R 26
Spartak Kostroma 0
Volga Tver 2
Maç Detayı
G
17:30 | 17/05/13 | R 25
FK Vologda 0
Volga Tver 1
Maç Detayı
6 13 4 5 4 16 16 0 17
B
17:00 | 20/05/13 | R 26
FC Kazanka Moscow 2
FC Dnepr Smolensk 2
Maç Detayı
M
15:00 | 11/05/13 | R 24
Sever Murmansk 2
FC Dnepr Smolensk 1
Maç Detayı
G
17:30 | 08/05/13 | R 23
Karelia Petrozavodsk 1
FC Dnepr Smolensk 3
Maç Detayı
7 13 4 4 5 13 14 -1 16
G
14:00 | 11/05/13 | R 24
Karelia Petrozavodsk 0
FC Kazanka Moscow 3
Maç Detayı
G
17:30 | 08/05/13 | R 23
Sever Murmansk 0
FC Kazanka Moscow 2
Maç Detayı
8 13 4 2 7 6 14 -8 14
G
17:00 | 20/05/13 | R 26
FK Znamya Truda 0
Karelia Petrozavodsk 1
Maç Detayı
M
17:30 | 17/05/13 | R 25
FK Piter 3
Karelia Petrozavodsk 0
Maç Detayı
9 13 3 5 5 15 17 -2 14
B
17:00 | 31/05/13 | R 28
FK Rus 2
FC Pskov-747 2
Maç Detayı
M
17:30 | 20/05/13 | R 26
T.Telecom Ivanovo 2
FC Pskov-747 1
Maç Detayı
M
17:00 | 17/05/13 | R 25
Khimik Dzerzhinsk 2
FC Pskov-747 0
Maç Detayı
B
16:00 | 02/05/13 | R 22
FK Znamya Truda 0
FC Pskov-747 0
Maç Detayı
10 13 1 5 7 12 22 -10 8
M
17:30 | 20/05/13 | R 26
FK Piter 2
Sever Murmansk 1
Maç Detayı
B
17:00 | 17/05/13 | R 25
FK Znamya Truda 0
Sever Murmansk 0
Maç Detayı
11 13 2 1 10 11 26 -15 7
M
17:00 | 31/05/13 | R 28
Karelia Petrozavodsk 3
FK Vologda 2
Maç Detayı
M
17:30 | 28/05/13 | R 27
Sever Murmansk 2
FK Vologda 0
Maç Detayı
M
17:30 | 11/05/13 | R 24
FC Pskov-747 2
FK Vologda 1
Maç Detayı
M
19:00 | 07/05/13 | R 23
FK Rus 4
FK Vologda 3
Maç Detayı
12 13 1 3 9 8 18 -10 6
M
17:00 | 31/05/13 | R 28
FC Kazanka Moscow 3
FK Piter 1
Maç Detayı
M
17:30 | 28/05/13 | R 27
FC Dnepr Smolensk 2
FK Piter 1
Maç Detayı
B
16:00 | 11/05/13 | R 24
Volga Tver 0
FK Piter 0
Maç Detayı
G
17:30 | 08/05/13 | R 23
FK Dolgoprudny 1
FK Piter 2
Maç Detayı
13 13 1 1 11 8 25 -17 4
M
17:00 | 20/05/13 | R 26
Khimik Dzerzhinsk 1
FK Rus 0
Maç Detayı
G
17:30 | 17/05/13 | R 25
T.Telecom Ivanovo 0
FK Rus 2
Maç Detayı
B
17:30 | 02/05/13 | R 22
FK Piter 1
FK Rus 1
Maç Detayı
14 13 0 3 10 4 18 -14 3
M
17:00 | 31/05/13 | R 28
FC Dnepr Smolensk 2
FK Znamya Truda 1
Maç Detayı
M
17:00 | 28/05/13 | R 27
FC Kazanka Moscow 3
FK Znamya Truda 0
Maç Detayı
M
15:00 | 11/05/13 | R 24
FK Dolgoprudny 1
FK Znamya Truda 0
Maç Detayı
M
16:00 | 08/05/13 | R 23
Volga Tver 1
FK Znamya Truda 0
Maç Detayı
Maç Kazananı
%47,8 EV SAHİBİ
%27,47 DEPLASMAN
%24,73 BERABERLİK
Maç Başına Gol
1,27 EV SAHİBİ
0,94 DEPLASMAN
2,21 TÜM
En Golcü Takımlar
Poz # Maç Başına Gol M/G Attığı A
1 1,58 41
2 1,42 37
3 1,38 36
En Defansif Takımlar
Poz # Maç Başına Yediği Gol M/G Yediği Y
1 0,69 18
2 0,77 20
3 0,77 20