www.yeniasir.com.tr Anasayfa
Canlı Skor
Canlı Skor
canlı skor
fikstür ve sonuçlar
puan durumu
ligler
turnuvalar
www.yeniasir.com.tr Anasayfa
LİG SEÇİNİZ
FİKSTÜR
PUAN DURUMU
TAKIMLAR
LİG İSTATİSTİĞİ
Maçları Filtrele
Ülke, Sezon, Lig Seçiniz
Ülke
Avustralya
Turkiye
Uluslararası
Uluslararası Kulüpler
Turkiye
İngiltere
İspanya
Almanya
Fransa
İtalya
Hollanda
Belçika
Portekiz
Rusya
İskoçya
Suudi Arabistan
ABD
Almanya Amatör
Andorra
Angola
Antigua Barbuda
Arjantin
Arnavutluk
Austria Amateur
Avusturya
Azerbaycan
BAE
Bahreyn
Bangladeş
Beyaz Rusya
Bolivya
Bosna Hersek
Botsvana
Brezilya
Bulgaristan
Burundi
Cebelitarık
Cezayir
Çek Cumhuriyeti
Çin
Danimarka
Danimarka Amatör
Ekvador
El Salvador
Elektronik Ligler
Endonezya
Ermenistan
Estonya
Etiyopya
Faroe Adaları
Fas
Fildişi Sahili
Filipinler
Filistin
Finlandiya
Galler
Gana
Guatemala
Güney Afrika
Gürcistan
Hırvatístan
Hindistan
Honduras
Hong Kong, Çin
İngiltere Amator
İran
İrlanda
İspanya Amatör
İsrail
İsveç
İsveç Amatör
İsviçre
İzlanda
Jamaika
Japonya
Kamboçya
Kamerun
Kanada
Karadağ
Katar
Kazakistan
Kenya
Kıbrıs Rum Kesimi
Kolombiya
Kongo
Kore Cumhuriyeti
Kosova
Kosta Rika
Kuveyt
Kuzey İrlanda
Kuzey Makedonya
Letonya
Lihtenştayn
Litvanya
Lübnan
Lüksemburg
Macaristan
Malezya
Mali
Malta
Meksika
Mısır
Moğolistan
Moldova
Myanmar
Nijerya
Nikaragua
Norveç
Oman Sultanlığı
Özbekistan
Pakistan
Panama
Paraguay
Peru
Polonya
Romanya
Ruanda
San Marino
Senegal
Sırbistan
Simulated Reality Women
Singapur
Slovakya
Slovenya
Suriye
Şili
Tanzanya
Tayland
Tayvan
Trinidad Tobago
Tunus
Uganda
Ukrayna
Uluslararası Gençlik Ligi
Uruguay
Ürdün
Venezuela
Vietnam
Yeni Zelanda
Yunanistan
Zambiya
Zimbabve
Turnuva
NPL,Victoria
A-League, Kadınlar
A-Ligi
Avusturalya Kupası
Brisbane Premier Ligi
Brisbane Premier Ligi, Kadınlar
Capital NPL 1
Kuzey NSW NPL
NPL, Batı Avustralya
NPL, Güney Avustralya
NPL, Güney Avustralya, Kadınlar
NSW NPL 1
Queensland NPL
Queensland NPL, Kadınlar
Queensland Premier Lig 1
Tazmanya NPL
Ulusal Premiyer Lig
Victoria NPL, Kadınlar
Victoria Premier League 1
Y-League
Sezon
NPL, Victoria 2015
NPL,Victoria 2024
NPL,Victoria 2023
NPL,Victoria 2022
NPL,Victoria 2021
NPL,Victoria 2020
NPL,Victoria 2019
NPL,Victoria 2018
NPL,Victoria 2017
NPL,Victoria 2016
Victoria Premier League 2014
Victoria Premier League 2013
Maçlar
04.09.2015 | South Melbourne - Pascoe Vale
19.02.2015 | South Melbourne - Oakleigh Cannons
20.02.2015 | Bentleigh Greens - North Geelong Warriors SC
20.02.2015 | Melbourne Knights - Avondale FC
22.02.2015 | Hume City - Port Melbourne Sharks
22.02.2015 | Werribee City FC - Dandenong Thunder
22.02.2015 | Heidelberg United - Pascoe Vale
23.02.2015 | Green Gully Cavaliers - Northcote City
27.02.2015 | Port Melbourne Sharks - Pascoe Vale
27.02.2015 | Melbourne Knights - Northcote City
28.02.2015 | Green Gully Cavaliers - Oakleigh Cannons
28.02.2015 | North Geelong Warriors SC - South Melbourne
28.02.2015 | Dandenong Thunder - Bentleigh Greens
01.03.2015 | Hume City - Avondale FC
01.03.2015 | Werribee City FC - Heidelberg United
04.03.2015 | Bentleigh Greens - Werribee City FC
04.03.2015 | Green Gully Cavaliers - North Geelong Warriors SC
06.03.2015 | Pascoe Vale - Northcote City
07.03.2015 | Avondale FC - Port Melbourne Sharks
07.03.2015 | North Geelong Warriors SC - Melbourne Knights
07.03.2015 | Dandenong Thunder - Green Gully Cavaliers
08.03.2015 | Werribee City FC - South Melbourne
08.03.2015 | Heidelberg United - Bentleigh Greens
08.03.2015 | Oakleigh Cannons - Hume City
20.03.2015 | Bentleigh Greens - South Melbourne
20.03.2015 | Pascoe Vale - Oakleigh Cannons
20.03.2015 | Melbourne Knights - Dandenong Thunder
21.03.2015 | Avondale FC - Heidelberg United
21.03.2015 | Northcote City - Port Melbourne Sharks
21.03.2015 | Hume City - North Geelong Warriors SC
23.03.2015 | Green Gully Cavaliers - Werribee City FC
24.03.2015 | Hume City - Northcote City
27.03.2015 | Bentleigh Greens - Green Gully Cavaliers
27.03.2015 | Port Melbourne Sharks - Oakleigh Cannons
28.03.2015 | North Geelong Warriors SC - Pascoe Vale
28.03.2015 | Northcote City - Avondale FC
29.03.2015 | Werribee City FC - Melbourne Knights
29.03.2015 | Dandenong Thunder - Hume City
29.03.2015 | Heidelberg United - South Melbourne
02.04.2015 | Pascoe Vale - Dandenong Thunder
02.04.2015 | Melbourne Knights - Bentleigh Greens
04.04.2015 | Avondale FC - Oakleigh Cannons
04.04.2015 | North Geelong Warriors SC - Port Melbourne Sharks
04.04.2015 | Green Gully Cavaliers - South Melbourne
04.04.2015 | Northcote City - Heidelberg United
06.04.2015 | Werribee City FC - Hume City
07.04.2015 | Melbourne Knights - Oakleigh Cannons
08.04.2015 | Pascoe Vale - Avondale FC
08.04.2015 | Port Melbourne Sharks - Heidelberg United
11.04.2015 | North Geelong Warriors SC - Avondale FC
11.04.2015 | Green Gully Cavaliers - Heidelberg United
11.04.2015 | Bentleigh Greens - Hume City
11.04.2015 | South Melbourne - Melbourne Knights
11.04.2015 | Dandenong Thunder - Port Melbourne Sharks
12.04.2015 | Werribee City FC - Pascoe Vale
13.04.2015 | Oakleigh Cannons - Northcote City
17.04.2015 | Port Melbourne Sharks - Werribee City FC
17.04.2015 | Pascoe Vale - Bentleigh Greens
17.04.2015 | Melbourne Knights - Green Gully Cavaliers
18.04.2015 | Avondale FC - Dandenong Thunder
18.04.2015 | Northcote City - North Geelong Warriors SC
18.04.2015 | Hume City - South Melbourne
19.04.2015 | Oakleigh Cannons - Heidelberg United
24.04.2015 | Bentleigh Greens - Port Melbourne Sharks
24.04.2015 | South Melbourne - Pascoe Vale
25.04.2015 | North Geelong Warriors SC - Oakleigh Cannons
25.04.2015 | Hume City - Green Gully Cavaliers
25.04.2015 | Dandenong Thunder - Northcote City
26.04.2015 | Werribee City FC - Avondale FC
26.04.2015 | Heidelberg United - Melbourne Knights
01.05.2015 | Port Melbourne Sharks - South Melbourne
01.05.2015 | Pascoe Vale - Green Gully Cavaliers
01.05.2015 | Oakleigh Cannons - Dandenong Thunder
02.05.2015 | Avondale FC - Bentleigh Greens
02.05.2015 | North Geelong Warriors SC - Heidelberg United
02.05.2015 | Northcote City - Werribee City FC
02.05.2015 | Hume City - Melbourne Knights
08.05.2015 | Bentleigh Greens - Northcote City
08.05.2015 | South Melbourne - Avondale FC
08.05.2015 | Melbourne Knights - Pascoe Vale
09.05.2015 | Green Gully Cavaliers - Port Melbourne Sharks
09.05.2015 | Hume City - Heidelberg United
09.05.2015 | Dandenong Thunder - North Geelong Warriors SC
10.05.2015 | Werribee City FC - Oakleigh Cannons
12.05.2015 | South Melbourne - Dandenong Thunder
15.05.2015 | Port Melbourne Sharks - Melbourne Knights
15.05.2015 | Pascoe Vale - Hume City
15.05.2015 | Oakleigh Cannons - Bentleigh Greens
16.05.2015 | Avondale FC - Green Gully Cavaliers
16.05.2015 | North Geelong Warriors SC - Werribee City FC
16.05.2015 | Northcote City - South Melbourne
16.05.2015 | Dandenong Thunder - Heidelberg United
17.05.2015 | Heidelberg United - Dandenong Thunder
22.05.2015 | Port Melbourne Sharks - Hume City
22.05.2015 | Pascoe Vale - Heidelberg United
22.05.2015 | Oakleigh Cannons - South Melbourne
23.05.2015 | Avondale FC - Melbourne Knights
23.05.2015 | North Geelong Warriors SC - Bentleigh Greens
23.05.2015 | Northcote City - Green Gully Cavaliers
23.05.2015 | Dandenong Thunder - Werribee City FC
29.05.2015 | Bentleigh Greens - Dandenong Thunder
29.05.2015 | Pascoe Vale - Port Melbourne Sharks
29.05.2015 | Oakleigh Cannons - Green Gully Cavaliers
29.05.2015 | South Melbourne - North Geelong Warriors SC
30.05.2015 | Avondale FC - Hume City
30.05.2015 | Northcote City - Melbourne Knights
31.05.2015 | Heidelberg United - Werribee City FC
05.06.2015 | Oakleigh Cannons - Hume City
05.06.2015 | Pascoe Vale - Bentleigh Greens
12.06.2015 | Oakleigh Cannons - Melbourne Knights
13.06.2015 | Avondale FC - Pascoe Vale
13.06.2015 | North Geelong Warriors SC - Green Gully Cavaliers
13.06.2015 | Northcote City - Hume City
13.06.2015 | Dandenong Thunder - South Melbourne
14.06.2015 | Werribee City FC - Bentleigh Greens
14.06.2015 | Heidelberg United - Port Melbourne Sharks
19.06.2015 | Bentleigh Greens - Heidelberg United
19.06.2015 | Port Melbourne Sharks - Avondale FC
20.06.2015 | Northcote City - Pascoe Vale
20.06.2015 | Green Gully Cavaliers - Dandenong Thunder
20.06.2015 | Hume City - Oakleigh Cannons
21.06.2015 | Melbourne Knights - North Geelong Warriors SC
21.06.2015 | South Melbourne - Werribee City FC
26.06.2015 | Port Melbourne Sharks - Northcote City
26.06.2015 | Oakleigh Cannons - Pascoe Vale
27.06.2015 | North Geelong Warriors SC - Hume City
27.06.2015 | Dandenong Thunder - Melbourne Knights
28.06.2015 | Werribee City FC - Green Gully Cavaliers
28.06.2015 | Heidelberg United - Avondale FC
28.06.2015 | South Melbourne - Bentleigh Greens
03.07.2015 | South Melbourne - Heidelberg United
03.07.2015 | Hume City - Dandenong Thunder
03.07.2015 | Pascoe Vale - North Geelong Warriors SC
03.07.2015 | Oakleigh Cannons - Port Melbourne Sharks
04.07.2015 | Avondale FC - Northcote City
04.07.2015 | Green Gully Cavaliers - Bentleigh Greens
05.07.2015 | Melbourne Knights - Werribee City FC
07.07.2015 | South Melbourne - Green Gully Cavaliers
07.07.2015 | Dandenong Thunder - Pascoe Vale
08.07.2015 | Bentleigh Greens - Melbourne Knights
08.07.2015 | Oakleigh Cannons - Avondale FC
08.07.2015 | Heidelberg United - Northcote City
10.07.2015 | Port Melbourne Sharks - Dandenong Thunder
10.07.2015 | Pascoe Vale - Werribee City FC
11.07.2015 | Avondale FC - North Geelong Warriors SC
11.07.2015 | Northcote City - Oakleigh Cannons
11.07.2015 | Hume City - Bentleigh Greens
12.07.2015 | Melbourne Knights - South Melbourne
12.07.2015 | Heidelberg United - Green Gully Cavaliers
17.07.2015 | Bentleigh Greens - Pascoe Vale
17.07.2015 | Dandenong Thunder - Avondale FC
18.07.2015 | North Geelong Warriors SC - Northcote City
18.07.2015 | Green Gully Cavaliers - Melbourne Knights
19.07.2015 | Werribee City FC - Port Melbourne Sharks
19.07.2015 | Heidelberg United - Oakleigh Cannons
19.07.2015 | South Melbourne - Hume City
22.07.2015 | Hume City - Werribee City FC
25.07.2015 | Avondale FC - Werribee City FC
25.07.2015 | Green Gully Cavaliers - Hume City
25.07.2015 | Northcote City - Dandenong Thunder
25.07.2015 | Port Melbourne Sharks - Bentleigh Greens
25.07.2015 | Pascoe Vale - South Melbourne
26.07.2015 | Melbourne Knights - Heidelberg United
26.07.2015 | Oakleigh Cannons - North Geelong Warriors SC
31.07.2015 | Port Melbourne Sharks - North Geelong Warriors SC
07.08.2015 | Bentleigh Greens - Avondale FC
07.08.2015 | South Melbourne - Port Melbourne Sharks
08.08.2015 | Green Gully Cavaliers - Pascoe Vale
08.08.2015 | Dandenong Thunder - Oakleigh Cannons
09.08.2015 | Werribee City FC - Northcote City
09.08.2015 | Melbourne Knights - Hume City
09.08.2015 | Heidelberg United - North Geelong Warriors SC
14.08.2015 | Port Melbourne Sharks - Green Gully Cavaliers
14.08.2015 | Pascoe Vale - Melbourne Knights
14.08.2015 | Oakleigh Cannons - Werribee City FC
15.08.2015 | Avondale FC - South Melbourne
15.08.2015 | North Geelong Warriors SC - Dandenong Thunder
15.08.2015 | Northcote City - Bentleigh Greens
16.08.2015 | Heidelberg United - Hume City
19.08.2015 | Oakleigh Cannons - Avondale FC
19.08.2015 | South Melbourne - Hume City
19.08.2015 | Heidelberg United - Green Gully Cavaliers
23.08.2015 | Hume City - Pascoe Vale
23.08.2015 | Werribee City FC - North Geelong Warriors SC
23.08.2015 | Green Gully Cavaliers - Avondale FC
23.08.2015 | Bentleigh Greens - Oakleigh Cannons
23.08.2015 | Melbourne Knights - Port Melbourne Sharks
23.08.2015 | South Melbourne - Northcote City
23.08.2015 | Heidelberg United - Dandenong Thunder
28.08.2015 | Melbourne Knights - Hume City
30.08.2015 | Heidelberg United - Pascoe Vale
04.09.2015 | Bentleigh Greens - Hume City
13.09.2015 | South Melbourne - Bentleigh Greens
Göster
Canlı Skor
Avustralya
NPL,Victoria
NPL, Victoria 2015 Sezonu
South Melbourne - Pascoe Vale maçı - Canlı Anlatım
NPL, Victoria 2015
GENEL GÖRÜNÜM
PUAN DURUMU
FİKSTÜR
TAKIMLAR
-Seçiniz-
LİG İSTATİSTİĞİ
PUAN DURUMU
FİKSTÜR
TAKIMLAR
NPL,Victoria | Yarı Final
South Melbourne
Roberto Carlos
04/09/15 - 12:30
3 : 2
Seyirci: 15000
Stat: Lakeside Stadium
Pascoe Vale
Vitale Ferrante
Önemli Dakikalar
Canlı Anlatım
Maç İstatistiği
Saha İçi Diziliş
Veri Bulunmamaktadır