Poz # | Takım | O | G | B | M | A | Y | Av | P P | Form Tablosu | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Molodechno | 4 | 3 | 1 | 0 | 8 | 3 | 5 | 10 |
G
B
G
G
|
|
2 | FC Lida | 4 | 3 | 1 | 0 | 6 | 2 | 4 | 10 |
G
B
G
G
|
|
3 | Volna Pinsk | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 | 3 | 6 | 9 |
G
G
G
M
|
|
4 | Bate Borisov Reserve | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 | 7 | 2 | 9 |
G
G
M
G
|
|
5 | Niva Dolbizno | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 5 | 2 | 7 |
B
G
M
G
|
|
6 | FC Ostrovets | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | 4 | 1 | 7 |
B
M
G
G
|
|
7 | FK Bumprom | 4 | 2 | 0 | 2 | 11 | 5 | 6 | 6 |
G
M
G
M
|
|
8 | Maxline Vitebsk | 4 | 1 | 2 | 1 | 6 | 4 | 2 | 5 |
B
B
M
G
|
|
9 | Belshina | 4 | 3 | 0 | 1 | 7 | 4 | 3 | 4 |
M
G
G
G
|
|
10 | Dinamo Minsk Reserve | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | 4 | -1 | 4 |
M
B
G
M
|
|
11 | FC Slonim | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 7 | -2 | 4 |
B
M
G
M
|
|
12 | FC BARANOVICHI | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | 5 | -2 | 4 |
M
B
G
M
|
|
13 | Torpedo Zhodino Reserve | 4 | 1 | 1 | 2 | 8 | 12 | -4 | 4 |
M
G
M
B
|
|
14 | Bff Academy Minsk U17 | 4 | 1 | 0 | 3 | 2 | 9 | -7 | 3 |
M
M
M
G
|
|
15 | Lokomotiv Gomel | 4 | 0 | 2 | 2 | 3 | 7 | -4 | 2 |
B
B
M
M
|
|
16 | FC Orsha | 4 | 0 | 2 | 2 | 5 | 10 | -5 | 2 |
B
M
M
B
|
|
17 | Shakhtyor Soligorsk Reserve | 4 | 0 | 1 | 3 | 1 | 6 | -5 | 1 |
M
B
M
M
|
|
18 | Energetik BGU Minsk | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | 4 | -1 | -6 |
G
B
M
M
|
Poz # | Takım | O | G | B | M | A | Y | Av | P P | Form Tablosu | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Ostrovets | 3 | 2 | 1 | 0 | 3 | 1 | 2 | 7 |
B
G
G
|
|
2 | Volna Pinsk | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 0 | 6 | 6 |
G
G
|
|
3 | FC Molodechno | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | 2 | 3 | 6 |
G
G
|
|
4 | Bate Borisov Reserve | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | 3 | 2 | 6 |
G
G
|
|
5 | FC Lida | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 | 1 | 4 |
B
G
|
|
6 | Belshina | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 |
G
|
|
7 | Energetik BGU Minsk | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 3 | 0 | 3 |
G
M
|
|
8 | FC BARANOVICHI | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 3 |
M
G
|
|
9 | Bff Academy Minsk U17 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 5 | -3 | 3 |
M
G
|
|
10 | Dinamo Minsk Reserve | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | -1 | 1 |
B
M
|
|
10 | Maxline Vitebsk | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | -1 | 1 |
B
M
|
|
12 | Niva Dolbizno | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 |
B
M
|
|
13 | Lokomotiv Gomel | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 4 | -3 | 1 |
B
M
|
|
14 | Shakhtyor Soligorsk Reserve | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 5 | -4 | 1 |
M
B
M
|
|
15 | Torpedo Zhodino Reserve | 3 | 0 | 1 | 2 | 4 | 12 | -8 | 1 |
M
M
B
|
|
16 | FK Bumprom | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 0 |
M
|
|
17 | FC Orsha | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 | 5 | -2 | 0 |
M
|
|
18 | FC Slonim | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 5 | -3 | 0 |
M
M
|
Poz # | Takım | O | G | B | M | A | Y | Av | P P | Form Tablosu | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FK Bumprom | 3 | 2 | 0 | 1 | 10 | 3 | 7 | 6 |
G
G
M
|
|
2 | Niva Dolbizno | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 | 4 | 3 | 6 |
G
G
|
|
3 | FC Lida | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 6 |
G
G
|
|
4 | Belshina | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 4 | 2 | 6 |
M
G
G
|
|
5 | Maxline Vitebsk | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 | 2 | 3 | 4 |
B
G
|
|
6 | FC Molodechno | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 1 | 2 | 4 |
B
G
|
|
7 | FC Slonim | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 | 1 | 4 |
B
G
|
|
8 | Torpedo Zhodino Reserve | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4 | 3 |
G
|
|
9 | Bate Borisov Reserve | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 4 | 0 | 3 |
G
M
|
|
10 | Volna Pinsk | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 3 | 0 | 3 |
G
M
|
|
11 | Dinamo Minsk Reserve | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 3 |
M
G
|
|
12 | FC Orsha | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | 5 | -3 | 2 |
B
M
B
|
|
13 | Lokomotiv Gomel | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 | -1 | 1 |
B
M
|
|
14 | FC BARANOVICHI | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | -1 | 1 |
B
M
|
|
15 | Energetik BGU Minsk | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 |
B
M
|
|
16 | FC Ostrovets | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 0 |
M
|
|
17 | Shakhtyor Soligorsk Reserve | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0 |
M
|
|
18 | Bff Academy Minsk U17 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 4 | -4 | 0 |
M
M
|
Hafta | Maç | ||
---|---|---|---|
H2 | Belshina |
12/04/24 1:0 |
Bff Academy Minsk U17 |
H1 | FC Slonim |
06/04/24 0:2 |
Belshina |