www.yeniasir.com.tr Anasayfa
Canlı Skor
Canlı Skor
canlı skor
fikstür ve sonuçlar
puan durumu
ligler
turnuvalar
www.yeniasir.com.tr Anasayfa
LİG SEÇİNİZ
FİKSTÜR
PUAN DURUMU
TAKIMLAR
LİG İSTATİSTİĞİ
Maçları Filtrele
Ülke, Sezon, Lig Seçiniz
Ülke
Almanya Amatör
Turkiye
Uluslararası
Uluslararası Kulüpler
Turkiye
İngiltere
İspanya
Almanya
Fransa
İtalya
Hollanda
Belçika
Portekiz
Rusya
İskoçya
Suudi Arabistan
ABD
Andorra
Angola
Antigua Barbuda
Arjantin
Arnavutluk
Austria Amateur
Avustralya
Avusturya
Azerbaycan
BAE
Bahreyn
Bangladeş
Beyaz Rusya
Bolivya
Bosna Hersek
Botsvana
Brezilya
Bulgaristan
Burundi
Cebelitarık
Cezayir
Çek Cumhuriyeti
Çin
Danimarka
Danimarka Amatör
Ekvador
El Salvador
Elektronik Ligler
Endonezya
Ermenistan
Estonya
Etiyopya
Faroe Adaları
Fas
Fildişi Sahili
Filipinler
Filistin
Finlandiya
Galler
Gana
Guatemala
Güney Afrika
Gürcistan
Hırvatístan
Hindistan
Honduras
Hong Kong, Çin
İngiltere Amator
İran
İrlanda
İspanya Amatör
İsrail
İsveç
İsveç Amatör
İsviçre
İzlanda
Jamaika
Japonya
Kamboçya
Kamerun
Kanada
Karadağ
Katar
Kazakistan
Kenya
Kıbrıs Rum Kesimi
Kolombiya
Kongo
Kore Cumhuriyeti
Kosova
Kosta Rika
Kuveyt
Kuzey İrlanda
Kuzey Makedonya
Letonya
Lihtenştayn
Litvanya
Lübnan
Lüksemburg
Macaristan
Malezya
Mali
Malta
Meksika
Mısır
Moğolistan
Moldova
Myanmar
Nijerya
Nikaragua
Norveç
Oman Sultanlığı
Özbekistan
Pakistan
Panama
Paraguay
Peru
Polonya
Romanya
Ruanda
San Marino
Senegal
Sırbistan
Simulated Reality Women
Singapur
Slovakya
Slovenya
Suriye
Şili
Tanzanya
Tayland
Tayvan
Trinidad Tobago
Tunus
Uganda
Ukrayna
Uluslararası Gençlik Ligi
Uruguay
Ürdün
Venezuela
Vietnam
Yeni Zelanda
Yunanistan
Zambiya
Zimbabve
Turnuva
Regionalliga Batı
A-Junioren-Bundesliga Batı
A-Junioren-Bundesliga Güney/Güneybatı
A-Junioren-Bundesliga, Kuzey/Kuzeydoğu
A-Junioren-Bundesliga, Playofflar
A-Junioren-Bundesliga, Sonderspielrunde
Bayanlar Bundesliga
Bayernliga
Bayernliga Güney
Bayernliga Kuzey
Bayernliga Düşme/Yükselme
Bölgesel Ligi Bavaria
Bölgesel Ligi Güneybatı
Bölgesel Ligi Kuzeydoğu
Bölgesel Ligi, Güney
Bölgesel Ligi, Kuzey
Bremen-Liga
Bundesliga 2 , Kadınlar
DFB Pokal Bayanlar
DFB-Pokal Junioren
Hessenliga
NRW-Liga
Oberliga BW
Oberliga Güneybatı
Oberliga Hamburg
Oberliga Mittelrhein
Oberliga Niederrhein
Oberliga Niedersachsen
Oberliga NOFV Güney
Oberliga NOFV Kuzey
Oberliga Rheinland-Pfa
Oberliga Westfalen
Oberliga, Playofflar
Oberliga, Qualification for Regionalliga Southwest
Regionalliga Playofflar
Schleswig-Holstein-Liga
Sezon
Regionalliga Batı 18/19
Regionalliga Batı 23/24
Regionalliga Batı 22/23
Regionalliga Batı 21/22
Regionalliga Batı 20/21
Regionalliga Batı 19/20
Regionalliga Batı 17/18
Regionalliga Batı 16/17
Regionalliga Batı 15/16
Regionalliga Batı 14/15
Regionalliga Batı 13/14
Regionalliga Batı 12/13
Regionalliga Batı 11/12
Regionalliga Batı 10/11
Regionalliga West 09/10
Regionalliga Batı 08/09
Maçlar
11.05.2019 | TV Herkenrath - Fortuna Dusseldorf II
27.07.2018 | SC Wiedenbruck - SC Verl
28.07.2018 | Bonner - B. Dortmund (A)
28.07.2018 | SV Rodinghausen - Rot Weiss Essen
28.07.2018 | Fortuna Dusseldorf II - Lippstadt 08
28.07.2018 | Wuppertaler - TV Herkenrath
28.07.2018 | RW Oberhausen - 19 Straelen
28.07.2018 | Wattenscheid 09 - Borussia Monchengladbach II
28.07.2018 | 1. FC Kaan-Marienborn - FC Koln II
29.07.2018 | FC Viktoria Cologne - Alemannia Aachen
04.08.2018 | Borussia Monchengladbach II - RW Oberhausen
04.08.2018 | 19 Straelen - SC Wiedenbruck
04.08.2018 | SC Verl - Fortuna Dusseldorf II
04.08.2018 | Lippstadt 08 - SV Rodinghausen
04.08.2018 | TV Herkenrath - 1. FC Kaan-Marienborn
04.08.2018 | FC Koln II - Bonner
04.08.2018 | B. Dortmund (A) - FC Viktoria Cologne
05.08.2018 | Rot Weiss Essen - Wuppertaler
06.08.2018 | Alemannia Aachen - Wattenscheid 09
10.08.2018 | SC Wiedenbruck - Borussia Monchengladbach II
10.08.2018 | RW Oberhausen - Alemannia Aachen
10.08.2018 | Bonner - FC Viktoria Cologne
10.08.2018 | SV Rodinghausen - SC Verl
11.08.2018 | Wuppertaler - Lippstadt 08
11.08.2018 | Fortuna Dusseldorf II - 19 Straelen
11.08.2018 | FC Koln II - TV Herkenrath
11.08.2018 | 1. FC Kaan-Marienborn - Rot Weiss Essen
17.08.2018 | Alemannia Aachen - SC Wiedenbruck
18.08.2018 | SC Verl - Wuppertaler
18.08.2018 | Lippstadt 08 - 1. FC Kaan-Marienborn
18.08.2018 | TV Herkenrath - Bonner
19.08.2018 | Borussia Monchengladbach II - Fortuna Dusseldorf II
19.08.2018 | Rot Weiss Essen - FC Koln II
24.08.2018 | Wuppertaler - 19 Straelen
25.08.2018 | Bonner - Wattenscheid 09
25.08.2018 | SV Rodinghausen - Borussia Monchengladbach II
25.08.2018 | Fortuna Dusseldorf II - Alemannia Aachen
25.08.2018 | RW Oberhausen - FC Viktoria Cologne
25.08.2018 | FC Koln II - Lippstadt 08
25.08.2018 | 1. FC Kaan-Marienborn - SC Verl
26.08.2018 | TV Herkenrath - Rot Weiss Essen
26.08.2018 | SC Wiedenbruck - B. Dortmund (A)
28.08.2018 | FC Viktoria Cologne - Wattenscheid 09
29.08.2018 | 19 Straelen - SV Rodinghausen
29.08.2018 | B. Dortmund (A) - RW Oberhausen
31.08.2018 | SC Verl - FC Koln II
31.08.2018 | Rot Weiss Essen - Bonner
01.09.2018 | Alemannia Aachen - SV Rodinghausen
01.09.2018 | Borussia Monchengladbach II - Wuppertaler
01.09.2018 | 19 Straelen - 1. FC Kaan-Marienborn
01.09.2018 | Lippstadt 08 - TV Herkenrath
01.09.2018 | Wattenscheid 09 - RW Oberhausen
01.09.2018 | FC Viktoria Cologne - SC Wiedenbruck
02.09.2018 | B. Dortmund (A) - Fortuna Dusseldorf II
06.09.2018 | Bonner - RW Oberhausen
08.09.2018 | SV Rodinghausen - B. Dortmund (A)
08.09.2018 | Fortuna Dusseldorf II - FC Viktoria Cologne
08.09.2018 | SC Wiedenbruck - Wattenscheid 09
08.09.2018 | Rot Weiss Essen - Lippstadt 08
08.09.2018 | TV Herkenrath - SC Verl
08.09.2018 | FC Koln II - 19 Straelen
08.09.2018 | 1. FC Kaan-Marienborn - Borussia Monchengladbach II
09.09.2018 | Wuppertaler - Alemannia Aachen
14.09.2018 | SC Verl - Rot Weiss Essen
15.09.2018 | Alemannia Aachen - 1. FC Kaan-Marienborn
15.09.2018 | 19 Straelen - TV Herkenrath
15.09.2018 | Lippstadt 08 - Bonner
15.09.2018 | RW Oberhausen - SC Wiedenbruck
15.09.2018 | Wattenscheid 09 - Fortuna Dusseldorf II
15.09.2018 | FC Viktoria Cologne - SV Rodinghausen
16.09.2018 | Borussia Monchengladbach II - FC Koln II
18.09.2018 | B. Dortmund (A) - Wuppertaler
21.09.2018 | Bonner - SC Wiedenbruck
21.09.2018 | Fortuna Dusseldorf II - RW Oberhausen
21.09.2018 | Rot Weiss Essen - 19 Straelen
21.09.2018 | TV Herkenrath - Borussia Monchengladbach II
21.09.2018 | FC Koln II - Alemannia Aachen
22.09.2018 | Wuppertaler - FC Viktoria Cologne
22.09.2018 | SV Rodinghausen - Wattenscheid 09
22.09.2018 | Lippstadt 08 - SC Verl
22.09.2018 | 1. FC Kaan-Marienborn - B. Dortmund (A)
25.09.2018 | 19 Straelen - Lippstadt 08
25.09.2018 | SC Verl - Bonner
25.09.2018 | B. Dortmund (A) - FC Koln II
25.09.2018 | SC Wiedenbruck - Fortuna Dusseldorf II
25.09.2018 | RW Oberhausen - SV Rodinghausen
25.09.2018 | FC Viktoria Cologne - 1. FC Kaan-Marienborn
26.09.2018 | Borussia Monchengladbach II - Rot Weiss Essen
26.09.2018 | Alemannia Aachen - TV Herkenrath
26.09.2018 | Wattenscheid 09 - Wuppertaler
29.09.2018 | Bonner - Fortuna Dusseldorf II
29.09.2018 | SV Rodinghausen - SC Wiedenbruck
29.09.2018 | SC Verl - 19 Straelen
29.09.2018 | Lippstadt 08 - Borussia Monchengladbach II
29.09.2018 | FC Koln II - FC Viktoria Cologne
29.09.2018 | 1. FC Kaan-Marienborn - Wattenscheid 09
29.09.2018 | TV Herkenrath - B. Dortmund (A)
30.09.2018 | Rot Weiss Essen - Alemannia Aachen
01.10.2018 | Wuppertaler - RW Oberhausen
05.10.2018 | FC Viktoria Cologne - TV Herkenrath
06.10.2018 | Alemannia Aachen - Lippstadt 08
06.10.2018 | Borussia Monchengladbach II - SC Verl
06.10.2018 | 19 Straelen - Bonner
06.10.2018 | Fortuna Dusseldorf II - SV Rodinghausen
06.10.2018 | SC Wiedenbruck - Wuppertaler
06.10.2018 | RW Oberhausen - 1. FC Kaan-Marienborn
06.10.2018 | Wattenscheid 09 - FC Koln II
12.10.2018 | SC Verl - Alemannia Aachen
13.10.2018 | Bonner - SV Rodinghausen
13.10.2018 | 19 Straelen - Borussia Monchengladbach II
13.10.2018 | Lippstadt 08 - B. Dortmund (A)
13.10.2018 | Rot Weiss Essen - FC Viktoria Cologne
13.10.2018 | TV Herkenrath - Wattenscheid 09
13.10.2018 | FC Koln II - RW Oberhausen
13.10.2018 | 1. FC Kaan-Marienborn - SC Wiedenbruck
19.10.2018 | Borussia Monchengladbach II - Bonner
19.10.2018 | SV Rodinghausen - Wuppertaler
19.10.2018 | FC Viktoria Cologne - Lippstadt 08
20.10.2018 | Alemannia Aachen - 19 Straelen
20.10.2018 | Fortuna Dusseldorf II - 1. FC Kaan-Marienborn
20.10.2018 | SC Wiedenbruck - FC Koln II
20.10.2018 | RW Oberhausen - TV Herkenrath
20.10.2018 | B. Dortmund (A) - SC Verl
21.10.2018 | Wattenscheid 09 - Rot Weiss Essen
26.10.2018 | SC Verl - FC Viktoria Cologne
26.10.2018 | Bonner - Wuppertaler
26.10.2018 | Borussia Monchengladbach II - Alemannia Aachen
27.10.2018 | 19 Straelen - B. Dortmund (A)
27.10.2018 | Rot Weiss Essen - RW Oberhausen
27.10.2018 | TV Herkenrath - SC Wiedenbruck
27.10.2018 | FC Koln II - Fortuna Dusseldorf II
27.10.2018 | 1. FC Kaan-Marienborn - SV Rodinghausen
28.10.2018 | Lippstadt 08 - Wattenscheid 09
30.10.2018 | Wuppertaler - Fortuna Dusseldorf II
31.10.2018 | Wattenscheid 09 - B. Dortmund (A)
02.11.2018 | Bonner - Alemannia Aachen
02.11.2018 | RW Oberhausen - Lippstadt 08
03.11.2018 | Wuppertaler - 1. FC Kaan-Marienborn
03.11.2018 | SV Rodinghausen - FC Koln II
03.11.2018 | Fortuna Dusseldorf II - TV Herkenrath
03.11.2018 | SC Wiedenbruck - Rot Weiss Essen
03.11.2018 | Wattenscheid 09 - SC Verl
03.11.2018 | FC Viktoria Cologne - 19 Straelen
03.11.2018 | B. Dortmund (A) - Borussia Monchengladbach II
06.11.2018 | B. Dortmund (A) - Rot Weiss Essen
10.11.2018 | FC Koln II - Wuppertaler
10.11.2018 | Borussia Monchengladbach II - FC Viktoria Cologne
10.11.2018 | 19 Straelen - Wattenscheid 09
10.11.2018 | SC Verl - RW Oberhausen
10.11.2018 | Lippstadt 08 - SC Wiedenbruck
10.11.2018 | Rot Weiss Essen - Fortuna Dusseldorf II
10.11.2018 | TV Herkenrath - SV Rodinghausen
10.11.2018 | 1. FC Kaan-Marienborn - Bonner
10.11.2018 | Alemannia Aachen - B. Dortmund (A)
16.11.2018 | SC Verl - SC Wiedenbruck
16.11.2018 | Alemannia Aachen - FC Viktoria Cologne
17.11.2018 | B. Dortmund (A) - Bonner
17.11.2018 | TV Herkenrath - Wuppertaler
17.11.2018 | Rot Weiss Essen - SV Rodinghausen
17.11.2018 | Lippstadt 08 - Fortuna Dusseldorf II
17.11.2018 | 19 Straelen - RW Oberhausen
17.11.2018 | Borussia Monchengladbach II - Wattenscheid 09
17.11.2018 | FC Koln II - 1. FC Kaan-Marienborn
30.11.2018 | RW Oberhausen - Borussia Monchengladbach II
01.12.2018 | 1. FC Kaan-Marienborn - TV Herkenrath
01.12.2018 | Wattenscheid 09 - Alemannia Aachen
01.12.2018 | SC Wiedenbruck - 19 Straelen
01.12.2018 | Fortuna Dusseldorf II - SC Verl
01.12.2018 | SV Rodinghausen - Lippstadt 08
01.12.2018 | Bonner - FC Koln II
01.12.2018 | FC Viktoria Cologne - B. Dortmund (A)
02.12.2018 | Wuppertaler - Rot Weiss Essen
07.12.2018 | FC Viktoria Cologne - Bonner
07.12.2018 | SC Verl - SV Rodinghausen
07.12.2018 | Borussia Monchengladbach II - SC Wiedenbruck
08.12.2018 | Lippstadt 08 - Wuppertaler
08.12.2018 | 19 Straelen - Fortuna Dusseldorf II
08.12.2018 | Alemannia Aachen - RW Oberhausen
08.12.2018 | B. Dortmund (A) - Wattenscheid 09
08.12.2018 | TV Herkenrath - FC Koln II
08.12.2018 | Rot Weiss Essen - 1. FC Kaan-Marienborn
15.12.2018 | SC Wiedenbruck - Alemannia Aachen
15.12.2018 | 1. FC Kaan-Marienborn - Lippstadt 08
15.12.2018 | Bonner - TV Herkenrath
15.12.2018 | Fortuna Dusseldorf II - Borussia Monchengladbach II
15.12.2018 | SV Rodinghausen - 19 Straelen
15.12.2018 | Wuppertaler - SC Verl
15.12.2018 | FC Koln II - Rot Weiss Essen
15.12.2018 | Wattenscheid 09 - FC Viktoria Cologne
15.12.2018 | RW Oberhausen - B. Dortmund (A)
08.02.2019 | Alemannia Aachen - FC Koln II
15.02.2019 | Lippstadt 08 - FC Koln II
16.02.2019 | Wattenscheid 09 - Bonner
16.02.2019 | 19 Straelen - Wuppertaler
16.02.2019 | Borussia Monchengladbach II - SV Rodinghausen
16.02.2019 | B. Dortmund (A) - SC Wiedenbruck
16.02.2019 | Rot Weiss Essen - TV Herkenrath
16.02.2019 | SC Verl - 1. FC Kaan-Marienborn
17.02.2019 | FC Viktoria Cologne - RW Oberhausen
17.02.2019 | Alemannia Aachen - Fortuna Dusseldorf II
22.02.2019 | Bonner - Rot Weiss Essen
23.02.2019 | SV Rodinghausen - Alemannia Aachen
23.02.2019 | Wuppertaler - Borussia Monchengladbach II
23.02.2019 | 1. FC Kaan-Marienborn - 19 Straelen
23.02.2019 | FC Koln II - SC Verl
23.02.2019 | TV Herkenrath - Lippstadt 08
23.02.2019 | SC Wiedenbruck - FC Viktoria Cologne
24.02.2019 | Fortuna Dusseldorf II - B. Dortmund (A)
26.02.2019 | RW Oberhausen - Wattenscheid 09
27.02.2019 | Bonner - TV Herkenrath
02.03.2019 | Lippstadt 08 - Wuppertaler
08.03.2019 | B. Dortmund (A) - SV Rodinghausen
09.03.2019 | RW Oberhausen - Bonner
09.03.2019 | Alemannia Aachen - Wuppertaler
09.03.2019 | FC Viktoria Cologne - Fortuna Dusseldorf II
09.03.2019 | Wattenscheid 09 - SC Wiedenbruck
09.03.2019 | Lippstadt 08 - Rot Weiss Essen
09.03.2019 | SC Verl - TV Herkenrath
09.03.2019 | 19 Straelen - FC Koln II
09.03.2019 | Borussia Monchengladbach II - 1. FC Kaan-Marienborn
15.03.2019 | FC Koln II - Borussia Monchengladbach II
15.03.2019 | Rot Weiss Essen - SC Verl
16.03.2019 | 1. FC Kaan-Marienborn - Alemannia Aachen
16.03.2019 | TV Herkenrath - 19 Straelen
16.03.2019 | Bonner - Lippstadt 08
16.03.2019 | Wuppertaler - B. Dortmund (A)
16.03.2019 | SC Wiedenbruck - RW Oberhausen
16.03.2019 | Fortuna Dusseldorf II - Wattenscheid 09
16.03.2019 | SV Rodinghausen - FC Viktoria Cologne
22.03.2019 | SC Verl - Lippstadt 08
22.03.2019 | RW Oberhausen - Fortuna Dusseldorf II
23.03.2019 | B. Dortmund (A) - 1. FC Kaan-Marienborn
23.03.2019 | SC Wiedenbruck - Bonner
23.03.2019 | FC Viktoria Cologne - Wuppertaler
23.03.2019 | Wattenscheid 09 - SV Rodinghausen
23.03.2019 | 19 Straelen - Rot Weiss Essen
23.03.2019 | Borussia Monchengladbach II - TV Herkenrath
26.03.2019 | SC Wiedenbruck - Alemannia Aachen
27.03.2019 | TV Herkenrath - 19 Straelen
30.03.2019 | TV Herkenrath - Alemannia Aachen
30.03.2019 | Rot Weiss Essen - Borussia Monchengladbach II
30.03.2019 | Lippstadt 08 - 19 Straelen
30.03.2019 | Bonner - SC Verl
30.03.2019 | Fortuna Dusseldorf II - SC Wiedenbruck
30.03.2019 | SV Rodinghausen - RW Oberhausen
30.03.2019 | Wuppertaler - Wattenscheid 09
30.03.2019 | 1. FC Kaan-Marienborn - FC Viktoria Cologne
01.04.2019 | FC Koln II - B. Dortmund (A)
05.04.2019 | FC Viktoria Cologne - FC Koln II
05.04.2019 | RW Oberhausen - Wuppertaler
06.04.2019 | Fortuna Dusseldorf II - Bonner
06.04.2019 | SC Wiedenbruck - SV Rodinghausen
06.04.2019 | 19 Straelen - SC Verl
06.04.2019 | Borussia Monchengladbach II - Lippstadt 08
06.04.2019 | Alemannia Aachen - Rot Weiss Essen
06.04.2019 | B. Dortmund (A) - TV Herkenrath
06.04.2019 | Wattenscheid 09 - 1. FC Kaan-Marienborn
09.04.2019 | 1. FC Kaan-Marienborn - Alemannia Aachen
12.04.2019 | SC Verl - Borussia Monchengladbach II
13.04.2019 | Bonner - 19 Straelen
13.04.2019 | SV Rodinghausen - Fortuna Dusseldorf II
13.04.2019 | Wuppertaler - SC Wiedenbruck
13.04.2019 | 1. FC Kaan-Marienborn - RW Oberhausen
13.04.2019 | FC Koln II - Wattenscheid 09
13.04.2019 | TV Herkenrath - FC Viktoria Cologne
13.04.2019 | Rot Weiss Essen - B. Dortmund (A)
14.04.2019 | Lippstadt 08 - Alemannia Aachen
16.04.2019 | B. Dortmund (A) - 1. FC Kaan-Marienborn
17.04.2019 | Bonner - Lippstadt 08
18.04.2019 | Borussia Monchengladbach II - 19 Straelen
18.04.2019 | Alemannia Aachen - SC Verl
20.04.2019 | SV Rodinghausen - Bonner
20.04.2019 | Fortuna Dusseldorf II - Wuppertaler
20.04.2019 | Wattenscheid 09 - TV Herkenrath
20.04.2019 | SC Wiedenbruck - 1. FC Kaan-Marienborn
21.04.2019 | B. Dortmund (A) - Lippstadt 08
21.04.2019 | FC Viktoria Cologne - Rot Weiss Essen
21.04.2019 | RW Oberhausen - FC Koln II
24.04.2019 | Wuppertaler - B. Dortmund (A)
26.04.2019 | Lippstadt 08 - FC Viktoria Cologne
26.04.2019 | Bonner - Borussia Monchengladbach II
27.04.2019 | 19 Straelen - Alemannia Aachen
27.04.2019 | Wuppertaler - SV Rodinghausen
27.04.2019 | 1. FC Kaan-Marienborn - Fortuna Dusseldorf II
27.04.2019 | FC Koln II - SC Wiedenbruck
27.04.2019 | TV Herkenrath - RW Oberhausen
27.04.2019 | SC Verl - B. Dortmund (A)
29.04.2019 | Rot Weiss Essen - Wattenscheid 09
01.05.2019 | 1. FC Kaan-Marienborn - TV Herkenrath
03.05.2019 | Wuppertaler - Bonner
04.05.2019 | Alemannia Aachen - Borussia Monchengladbach II
04.05.2019 | B. Dortmund (A) - 19 Straelen
04.05.2019 | FC Viktoria Cologne - SC Verl
04.05.2019 | RW Oberhausen - Rot Weiss Essen
04.05.2019 | SC Wiedenbruck - TV Herkenrath
04.05.2019 | SV Rodinghausen - 1. FC Kaan-Marienborn
05.05.2019 | Wattenscheid 09 - Lippstadt 08
06.05.2019 | Fortuna Dusseldorf II - FC Koln II
08.05.2019 | 1. FC Kaan-Marienborn - Lippstadt 08
08.05.2019 | Wuppertaler - B. Dortmund (A)
10.05.2019 | FC Koln II - SV Rodinghausen
11.05.2019 | Alemannia Aachen - Bonner
11.05.2019 | 1. FC Kaan-Marienborn - Wuppertaler
11.05.2019 | Rot Weiss Essen - SC Wiedenbruck
11.05.2019 | Lippstadt 08 - RW Oberhausen
11.05.2019 | SC Verl - Wattenscheid 09
11.05.2019 | 19 Straelen - FC Viktoria Cologne
11.05.2019 | Borussia Monchengladbach II - B. Dortmund (A)
18.05.2019 | B. Dortmund (A) - Alemannia Aachen
18.05.2019 | Wattenscheid 09 - 19 Straelen
18.05.2019 | RW Oberhausen - SC Verl
18.05.2019 | SC Wiedenbruck - Lippstadt 08
18.05.2019 | Fortuna Dusseldorf II - Rot Weiss Essen
18.05.2019 | SV Rodinghausen - TV Herkenrath
18.05.2019 | Bonner - 1. FC Kaan-Marienborn
18.05.2019 | FC Viktoria Cologne - Borussia Monchengladbach II
19.05.2019 | Wuppertaler - FC Koln II
Göster
Canlı Skor
Almanya Amatör
Regionalliga Batı
Regionalliga Batı 18/19 Sezonu
TV Herkenrath - Fortuna Dusseldorf II maçı - İstatistikler
Regionalliga Batı 18/19
GENEL GÖRÜNÜM
PUAN DURUMU
FİKSTÜR
TAKIMLAR
-Seçiniz-
LİG İSTATİSTİĞİ
PUAN DURUMU
FİKSTÜR
TAKIMLAR
Regionalliga Batı | 33
TV Herkenrath
Thomas Zdebel
11/05/19 - 15:00
0 : 0
0 : 0 1. Devre
0 : 0 2. Devre
Hakem: Martin Tietze
Seyirci: 3000
Stat: Sportplatz Braunsberg
Fortuna Dusseldorf II
Nicolas Michaty
Önemli Dakikalar
Canlı Anlatım
Maç İstatistiği
Saha İçi Diziliş
% 00
% 00
Gol Girişimi
0
0
İsabetli Vuruş
0
0
İsabetsiz Vuruş
0
0
Köşe Vuruşları
0
0
Serbest Atış
0
0
Ofsaytlar
0
0
Kale Vuruşları
0
0
Taçlar
0
0
Sarı Kartlar
0
0
Kırmızı Kartlar
0
0
İkinci Sarı Kartlar
0
0
Kaleci Kurtarışları
0
0
Kurtarışlar
0
0
Fauller
0
0