www.yeniasir.com.tr Anasayfa
Canlı Skor
Canlı Skor
canlı skor
fikstür ve sonuçlar
puan durumu
ligler
turnuvalar
www.yeniasir.com.tr Anasayfa
LİG SEÇİNİZ
FİKSTÜR
PUAN DURUMU
TAKIMLAR
LİG İSTATİSTİĞİ
Maçları Filtrele
Ülke, Sezon, Lig Seçiniz
Ülke
Brezilya
Turkiye
Uluslararası
Uluslararası Kulüpler
Turkiye
İngiltere
İspanya
Almanya
Fransa
İtalya
Hollanda
Belçika
Portekiz
Rusya
İskoçya
Suudi Arabistan
ABD
Almanya Amatör
Andorra
Angola
Antigua Barbuda
Arjantin
Arnavutluk
Austria Amateur
Avustralya
Avusturya
Azerbaycan
BAE
Bahreyn
Bangladeş
Beyaz Rusya
Bolivya
Bosna Hersek
Botsvana
Bulgaristan
Burundi
Cebelitarık
Cezayir
Çek Cumhuriyeti
Çin
Danimarka
Danimarka Amatör
Ekvador
El Salvador
Elektronik Ligler
Endonezya
Ermenistan
Estonya
Etiyopya
Faroe Adaları
Fas
Fildişi Sahili
Filipinler
Filistin
Finlandiya
Galler
Gana
Guatemala
Güney Afrika
Gürcistan
Hırvatístan
Hindistan
Honduras
Hong Kong, Çin
İngiltere Amator
İran
İrlanda
İspanya Amatör
İsrail
İsveç
İsveç Amatör
İsviçre
İzlanda
Jamaika
Japonya
Kamboçya
Kamerun
Kanada
Karadağ
Katar
Kazakistan
Kenya
Kıbrıs Rum Kesimi
Kolombiya
Kongo
Kore Cumhuriyeti
Kosova
Kosta Rika
Kuveyt
Kuzey İrlanda
Kuzey Makedonya
Letonya
Lihtenştayn
Litvanya
Lübnan
Lüksemburg
Macaristan
Malezya
Mali
Malta
Meksika
Mısır
Moğolistan
Moldova
Myanmar
Nijerya
Nikaragua
Norveç
Oman Sultanlığı
Özbekistan
Pakistan
Panama
Paraguay
Peru
Polonya
Romanya
Ruanda
San Marino
Senegal
Sırbistan
Simulated Reality Women
Singapur
Slovakya
Slovenya
Suriye
Şili
Tanzanya
Tayland
Tayvan
Trinidad Tobago
Tunus
Uganda
Ukrayna
Uluslararası Gençlik Ligi
Uruguay
Ürdün
Venezuela
Vietnam
Yeni Zelanda
Yunanistan
Zambiya
Zimbabve
Turnuva
U20 Brezilya Kupası
Alagoano
Alagoano, Serie B U23
Amapaense
Amazonense
Baiano, 1 Divisao
Baiano, Serie B
Brasileiro Seri A2, Kadınlar
Brasileiro Serie D
Brasilero Seri B
Brasilero Serie A
Brezilya Premiyer Ligi
Brezilya Serie C
Brezilya Şampiyonası, Kadınlar
Campeonato Acreano
Campeonato Capixaba
Campeonato Tocantinense
Candango, Serie A
Carioca
Carioca, Kadınlar
Carioca, Serie A2
Carioca, Serie B1
Catarinense
Catarinense, Serie B
Cearense
Cearense, Serie B
Cearense, Serie C
Cearense, Women
Copa Alagoas
Copa do Brasil
Copa do Nordeste
Copa Santa Catarina
Copa Verde
Gaucho
Gaucho, Kadınlar
Gaucho, Serie A2
Gaucho, Serie B
Goiano, 1. Lig
Goiano, 2. Divisao
Goiano, Kadınlar
Kupa FGF
Kupa Paulista
Kupa Rio
Maranhense
Mato-Grossense
Mineiro
Mineiro, Kadınlar
Mineiro, Modulo II
Paraense
Paraibano
Paranaense
Paranaense, 2. Divisao
Paranaense, Women
Paulista Serie A1
Paulista, Kadınlar
Paulista, Serie A2
Paulista, Serie A4
Paulista,Serie A3
Pernambucano
Pernambucano, Serie A2
Piauiense
Potiguar
Potiguar, 2. Aşama
Potiguar, Büyük Final
Recopa Catarinense
Recopa Gaucha
Recopa Mineira
Rondoniense Şampiyonası
Roraimense
Sergipano
Sul-Mato-Grossense
Supercopa do Brasil, Kadınlar
Süperkupa Brezilya
Taca Fares Lopes
U20 Brezilya Şampiyonası
U20 Carioca, Serie A
U20 Cearense
U20 Copa Internacional Ipiranga
U20 Copa Sao Paulo de Juniores
U20 Gaucho, Serie A1
U20 Paulista
U23 Brasileiro
Sezon
U20 Copa do Brasil 2019
U20 Brezilya Kupası 2023
U20 Brezilya Kupası 2022
U20 Brezilya Kupası 2021
U20 Brezilya Kupası 2020
U20 Copa do Brasil 2018
U20 Copa do Brasil 2017
U20 Copa do Brasil 2016
Maçlar
25.04.2019 | CR Vasco da Gama RJ - SE Palmeiras SP
13.03.2019 | Fast AM - EC Bahia BA
13.03.2019 | Corinthians SP - River AC PI
13.03.2019 | Coritiba FC PR - CD Sete de Setembro Dourados MS
13.03.2019 | Chapecoense SC - Serra FC ES
13.03.2019 | America RN - CA Porto
14.03.2019 | Capital FC TO - Gremio FB Porto Alegrense RS
14.03.2019 | CR Vasco da Gama RJ - CS Paraibano PB
15.03.2019 | CR Flamengo RJ - Ceilandia EC DF
15.03.2019 | Cuiaba EC MT - Goias EC GO
20.03.2019 | AD Confianca SE - Cruzeiro MG
20.03.2019 | Sao Raimundo EC RR - Tubarao SC
21.03.2019 | Marilia FC MA - America MG
21.03.2019 | Trem DC AP - SC Internacional RS
21.03.2019 | Rd Ariquemes FC RO - Horizonte FC CE
21.03.2019 | Castanhal EC PA - CS Alagoano AL
21.03.2019 | Galvez EC AC - SE Palmeiras SP
27.03.2019 | Coritiba FC PR - SE Palmeiras SP
28.03.2019 | Tubarao SC - CR Vasco da Gama RJ
28.03.2019 | America RN - SC Internacional RS
28.03.2019 | Chapecoense SC - Corinthians SP
29.03.2019 | CR Flamengo RJ - Rd Ariquemes FC RO
29.03.2019 | CS Alagoano AL - Gremio FB Porto Alegrense RS
29.03.2019 | Goias EC GO - Cruzeiro MG
30.03.2019 | Fast AM - America MG
03.04.2019 | Corinthians SP - Chapecoense SC
03.04.2019 | SE Palmeiras SP - Coritiba FC PR
03.04.2019 | CR Vasco da Gama RJ - Tubarao SC
03.04.2019 | Cruzeiro MG - Goias EC GO
04.04.2019 | America MG - Fast AM
04.04.2019 | Gremio FB Porto Alegrense RS - CS Alagoano AL
04.04.2019 | SC Internacional RS - America RN
05.04.2019 | Rd Ariquemes FC RO - CR Flamengo RJ
10.04.2019 | America MG - CR Vasco da Gama RJ
11.04.2019 | CR Flamengo RJ - SC Internacional RS
11.04.2019 | SE Palmeiras SP - Gremio FB Porto Alegrense RS
12.04.2019 | Cruzeiro MG - Corinthians SP
17.04.2019 | Corinthians SP - Cruzeiro MG
17.04.2019 | Gremio FB Porto Alegrense RS - SE Palmeiras SP
17.04.2019 | CR Vasco da Gama RJ - America MG
17.04.2019 | SC Internacional RS - CR Flamengo RJ
24.04.2019 | Cruzeiro MG - CR Flamengo RJ
01.05.2019 | CR Flamengo RJ - Cruzeiro MG
02.05.2019 | SE Palmeiras SP - CR Vasco da Gama RJ
11.05.2019 | SE Palmeiras SP - Cruzeiro MG
17.05.2019 | Cruzeiro MG - SE Palmeiras SP
Göster
Canlı Skor
Brezilya
U20 Brezilya Kupası
U20 Copa do Brasil 2019 Sezonu
Vasco Da Gama RJ - Palmeiras SP maçı - Saha İçi Diziliş
U20 Copa do Brasil 2019
GENEL GÖRÜNÜM
PUAN DURUMU
FİKSTÜR
TAKIMLAR
-Seçiniz-
LİG İSTATİSTİĞİ
PUAN DURUMU
FİKSTÜR
TAKIMLAR
U20 Brezilya Kupası | Yarı Final
Vasco Da Gama RJ
Diogo Siston
25/04/19 - 22:30
1 : 4
0 : 1 1. Devre
1 : 4 2. Devre
Palmeiras SP
Önemli Dakikalar
Canlı Anlatım
Maç İstatistiği
Saha İçi Diziliş
Kadro bilgisi bulunmamaktadır