BİZE ULAŞIN

Bu ürünlerin dolarla ne ilgisi var?

Giriş Tarihi: 06.09.2018, 11:14

Son dönemde özellikle marketlerdeki ürünlere arka arkaya gelen zamlar hepimizin gündemi... Pek çoğu dolar ve dövizdeki artış nedenini gerekçe gösteriyor ama dolarla hiç alakası olmayan ürünlere de zam geliyor. İşte bu noktada insanın aklına stokçular geliyor. Türkiye üzerine oynanan oyunlara içimizden de "stokçular" destek veriyor. Amerika'nın dolarlı saldırısı karşısında vatandaş, döviz bürolarına koşarak "ekonomik kriz tezgâhını" bozdu. Ancak fırsatçılar boş durmadı. Bazı firmalar peş peşe zam yaptı. Kimileri ise "stokta yok" bahanesiyle dükkânlara yiyecek, içecek vermedi. İşte markette stokçuların oyunu…

Bu ürünlerin dolarla ne ilgisi var? haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.