• SON DAKİKA
 • Kuruluş Osman 73. bölüm fragmanı izle

  Giriş Tarihi: 30.11.2021, 12:51

  Çarşamba akşamlarının vazgeçilmezi Kuruluş Osman'ın merakla beklenen yeni bölüm fragmanı "Gayrı İnegöl'ün fethi bu madenden geçer!" başlığı ile yayınlandı. Geçtiğimiz hafta heyecan verici bir sahne ile sona eren dizi bu hafta da izleyenleri ekrana kilitleyecek. İşte Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı...

  Tekfurlar, İznik Valisini hedef alıyor

  Söğüt saldırısını boşa çıkaran ve Papaz Gregor'un cezasını kesen Osman Bey, tekfurları köşeye sıkıştırmıştır. İznik Valisi Saguros'un Söğüt'e yapacağı ziyaret tekfurlara bekledikleri fırsatı verir. Osman Bey'in ticaretini bitirmek ve itibarını zedelemek isteyen tekfurlar, hedefine Vali Saguros ve kızını koyar.

  Mari Kosses'ten Turgut Bey'e mesaj

  İnegöl'ün fethine hazırlanan Osman Bey, şehrin zenginliğinin kaynağı madeni ele geçirerek Tekfur Nikola'yı zayıflatmayı planlar. Ağabeyi Tekfur Kosses tarafından Tekfur Nikola ile evlenmeye zorlanan Mari Kosses ise Turgut Bey'e haber göndererek kendisini kaçırmasını ister!

  Osman Bey'in harekat planı işleyecek mi?

  Madeni alabilmek için Osman Bey nasıl bir yol izleyecektir? Tekfurlar Vali Saguros'tan kurtulmak için ne yapacak? Osman Bey, Vali Saguros'u koruyabilecek mi? Turgut Bey, Mari'nin gönderdiği mesaja nasl yanıt verecek? Osman Bey madeni almak için nasıl bir strateji izleyecek?