• SON DAKİKA
 • Foça’da vatandaş isyanda! Yollar köstebek yuvasına döndü

  Giriş Tarihi: 24.07.2021, 13:23

  İzmir’de yapılmayan yol vatandaşları isyan ettirdi. Görüntüler turizmin önemli merkezlerinden biri olan Foça’dan. Belediye su borusu döşemek için caddeyi kazdı fakat çalışmalar tamamlanmadı. Vatandaşlar yaklaşık bir yıldır bu yolun yapılamamasından şikayetçi. Vatandaşlar, “Bir senedir buralar böyle. vatandaşlar toz içinde biz toz içindeyiz. Evler her gün yıkanıyor. O tarafı kazdılar duruyor. yapılacak diye bekliyoruz. yapılan yolların da bir kısmı çöktü. kaldırım taşları çökmüş durumda” diyerek tepkisini dile getirdi. Yolların haline isyan eden başka bir Foçalı ise, “Biz Foçalıyız. Ailemiz atalarımız hep Foça’da yaşadılar. Bu gördüğünüz yer Atatürk Mahallesi, Sevgi Caddesi’nin en önemli yeri. Burada en basit ev bir trilyondan başlar.” İfadelerini kullandı.

  Foça’da vatandaş isyanda! Yollar köstebek yuvasına döndü haberine yapılan yorumlar ( yorum)

  ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


  Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.