BİZE ULAŞIN

Müge Anlı'da duygu dolu anlar! Babasının bakıcıya bırakıp gittiği küçük Masal ailesine kavuştu! 5 Aralık

Giriş Tarihi: 05.12.2018, 12:00

ATV'nin fenomen programı Müge Anlı canlı yayınında izleyiciler bugün akılalmaz bir olaya şahit oldu. İzmir'de 2 yaşındaki kızını bakıcıya bırakıp kaçan Mehmet Süzer'in foyası ortaya çıktı. Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılan 2 yaşındaki Masal'ın bakıcısı Aysun Yıldırım, Mehmet Süzer'in 2 ay önce gelip kızını bıraktığını ve bir daha uğramadığını anlattı. Masal'ın ailesinin başına bir şey gelmiş olabileceğinden endişelenen Aysun Yıldırım Müge Anlı'dan yardım istedi. Çok geçmeden canlı yayına gelen bir telefon tüm şüpheleri ortadan kaldırdı. İzmir'de yaşanan ilginç olayda peki küçük Masal'ın babası kim? Neden ailesinden kimse 2 yaşındaki Masal'ı aramadı?Müge Anlı canlı yayınına katılan Aysun Hanım'ın anlattıkları herkesi şok etmişti. Aysun Hanım, küçük Masal'ın babası Mehmet Süzer'i kendisine bıraktığını ve bir daha arayıp sormadığını iddia etmişti. Aysun Hanım'ın Müge Anlı canlı yayınında anlattıkları üzerine Masal'ın öz babaannesi Müge Anlı canlı yayınına telefonla bağlandı ve torununun varlığını bile bilmediğini belirtti. Gelip torunumu alacağım diyen babaanne, 5 Aralık Müge Anlı canlı yayınına torunu Masal'ı kucakladı.Tüm soruların cevabı, 5 Aralık Müge Anlı ile Tatlı Sert programında cevap buldu...

Müge Anlı canlı yayınında akılalmaz olaylar zinciri. Babası, 2 yaşındaki çocuğunu bakıcısına bırakıp kayıplara karıştı. Bakıcı, küçük kızı da alıp Müge Anlı'ya sığındı. Babanın polis tarafından her yerde arandığı ortaya çıktı. İşte 4 Aralık Müge Anlı canlı yayınında yaşananlar...

İzmir Şirinyer'de yaşayan Aysun Yıldırım, bir süredir 2 yaşındaki Masal adlı kız çocuğuna bakıcılık yapıyordu. Babası Mehmet Süzer, 2 ay önce gelip kızını bakıcıya bıraktı. Aysun Yıldırım, babasının kızını gelip almasını bekledi ancak aradan 2 ay geçti. Küçük Masal'ı babası dâhil hiç kimse aramadı.

Başına kötü bir şey gelmesi endişesi taşıyan Aysun Yıldırım, Masal'ın ailesini bulabilmek için Müge Anlı'nın kapısını çaldı. Yaşananları anlatan bakıcı Yıldırım; "Masal'ı çok seviyorum. Ona bakarım ama bu çocuk kimin çocuğu? Ailesi kim? Hiçbir şey bilmiyorum. Yolda bir polis çevirse kendimi nasıl anlatırım? Doktora bile götüremiyorum" dedi.

O andan sonra arama çalışmalarına başlayan Müge Anlı'nın ulaştığı bilgiler dudak uçuklattı. Baba Mehmet Süzer'in dolandırıcılık suçu nedeniyle polis tarafından arandığı ortaya çıktı.

Müge Anlı'yı arayan Süzer'in annesi, yıllar önce oğlunu evlatlıktan reddettiğini dile getirerek; "Mehmet'in iki çocuğu daha var. Onlara baktık, büyüttük. Bir torunumuz daha olduğunu bilmiyorduk. Onda her türlü pislik var. Biz yıllar önce onu evlatlıktan reddettik" diye konuştu.

4 ARALIK MÜGE ANLI CANLI YAYININDA MUCİZELER ARKA ARKAYA GELDİ!

Çocuk bakıcı Aysun Yıldırım, babası tarafından kendisine bırakılan Masal'ın ailesini aramak için Müge Anlı'nın kapısını çaldı. Seyhan Gül Yaman ise bakıcısının götürdüğünü söylediği kızını aramak Müge Anlı stüdyosundaydı. Müge Anlı iki kadının da yüzünü güldürdü.

Atv ekranında sayısız başarıya imza atan Müge Anlı, aynı anda iki mucizeye birden imza attı. Aysun Yıldırım, babası tarafından 2 ay önce kendisine bırakılan Masal'ın yakınlarını arıyordu. Seyhan Gül Yaman ise 6 yıl önce bakıcıya bıraktığı ve bir daha ulaşamadığı kızı Yağmur'u arıyordu.

Müge Anlı, yaptığı araştırmayla dakikalar içinde hemen Masal'ın ailesini hem de Seyhan Gül Yaman'ın kızını buldu.

CANLI YAYINDA DUYGUSAL BULUŞMA
Müge Anlı'da bugün küçük Masal ilk kez babaannesini gördü. Atv'nin sevilen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert'te 5 Aralık Çarşamba günü duygu dolu anlar yaşandı. Babası bakıcıya bırakıp kayıplara karıştı.Torununu Müge Anlı'da gören babaanne, stüdyoya koştu! Babası, 2 yaşındaki çocuğunu bakıcısına bırakıp kayıplara karıştı. Bakıcı, küçük kızı da alıp Müge Anlı'ya sığındı. Babanın polis tarafından her yerde arandığı ortaya çıktı.

İzmir Şirinyer'de yaşayan Aysun Yıldırım, bir süredir 2 yaşındaki Masal adlı kız çocuğuna bakıcılık yapıyordu. Babası Mehmet Süzer, 2 ay önce gelip kızı bakıcıya bıraktı. Aysun Yıldırım, babasının gelip almasını bekledi. Ancak aradan 2 ay geçti. Küçük Masal'ı babası dâhil olmak üzere hiç kimse aramadı. Bunun üzerine ne yapacağını bilemeyen Aysun Yıldırım, Masal'ın elinden tutup Müge Anlı'nın kapısını çaldı. "Masal'ı teslim etmek için bir yakınını arıyorum" diyerek yardım istedi.

Başına kötü bir şey gelmesi endişesi taşıyan Aysun Yıldırım, Masal'ın ailesini bulabilmek için Müge Anlı'nın kapısını çaldı. Yaşananları anlatan bakıcı Yıldırım; "Masal'ı çok seviyorum. Ona bakarım ama bu çocuk kimin çocuğu? Ailesi kim? Hiçbir şey bilmiyorum. Yolda bir polis çevirse kendimi nasıl anlatırım? Doktora bile götüremiyorum" dedi.

O andan sonra arama çalışmalarına başlayan Müge Anlı'nın ulaştığı bilgiler dudak uçuklattı. Baba Mehmet Süzer'in dolandırıcılık suçu nedeniyle polis tarafından arandığı ortaya çıktı.

Müge Anlı, yaptığı araştırmayla küçük Masal'ın babaannesi Sabiha Süzer'i buldu. Torununu Müge Anlı'da gören babaanne stüdyoya koştu. Torununu almaya geldiğini söyleyen babaanne Süzer; "Mehmet'le görüşmüyoruz. Bir kadınla evlenip boşanmış. Masal o kadından olan çocuğu. Bir torunumuz olduğunu bilmiyorduk. Önceki eşinden 2 çocuğu daha var. İkisine de ben baktım. 70 yaşımdayım. Masal'a da bakacağım" dedi.

Babaanne-torun ilk kez Müge Anlı stüdyosunda kucaklaştı.

Müge Anlı'da duygu dolu anlar! Babasının bakıcıya bırakıp gittiği küçük Masal ailesine kavuştu! 5 Aralık haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.