• SON DAKİKA
 • TC Kimlik numarasını nasıl ezberlediniz? İşte kimlik numarası ezberlemeye göre zeka türünüzü belirleyen test...

  Giriş Tarihi: 26.02.2021, 18:51

  Kimlik numarası ezberleme şekli herkese göre değişiyor. Bu farklılık aynı zamanda zeka türünüzü gösteriyor. Teste göre kimileri sosyal veya görsel zekaya sahipken kimileri ise matematiksel veya analitik zekaya sahip çıkıyor. Peki TC kimlik numarasını ezberlemeye göre zeka türü testi nasıl yapılıyor? TC Kimlik numaranızı nasıl ezberlediniz? Matematiksel zekalı mısınız, yoksa sosyal ve görsel zekalı mı? İşte ezber yönteminize göre zeka testi...

  TC Kimlik numarasını nasıl ezberlediniz? İşte kimlik numarası ezberlemeye göre zeka türünüzü belirleyen test... haberine yapılan yorumlar ( yorum)

  ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


  Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.