www.yeniasir.com.tr Anasayfa
Canlı Skor
Canlı Skor
canlı skor
fikstür ve sonuçlar
puan durumu
ligler
turnuvalar
www.yeniasir.com.tr Anasayfa
LİG SEÇİNİZ
FİKSTÜR
PUAN DURUMU
TAKIMLAR
LİG İSTATİSTİĞİ
Maçları Filtrele
Ülke, Sezon, Lig Seçiniz
Ülke
Avustralya
Turkiye
Uluslararası
Uluslararası Kulüpler
Turkiye
İngiltere
İspanya
Almanya
Fransa
İtalya
Hollanda
Belçika
Portekiz
Rusya
İskoçya
Suudi Arabistan
ABD
Almanya Amatör
Andorra
Angola
Antigua Barbuda
Arjantin
Arnavutluk
Austria Amateur
Avusturya
Azerbaycan
BAE
Bahreyn
Bangladeş
Beyaz Rusya
Bolivya
Bosna Hersek
Botsvana
Brezilya
Bulgaristan
Burundi
Cebelitarık
Cezayir
Çek Cumhuriyeti
Çin
Danimarka
Danimarka Amatör
Ekvador
El Salvador
Elektronik Ligler
Endonezya
Ermenistan
Estonya
Etiyopya
Faroe Adaları
Fas
Fildişi Sahili
Filipinler
Filistin
Finlandiya
Galler
Gana
Guatemala
Güney Afrika
Gürcistan
Hırvatístan
Hindistan
Honduras
Hong Kong, Çin
İngiltere Amator
İran
İrlanda
İspanya Amatör
İsrail
İsveç
İsveç Amatör
İsviçre
İzlanda
Jamaika
Japonya
Kamboçya
Kamerun
Kanada
Karadağ
Katar
Kazakistan
Kenya
Kıbrıs Rum Kesimi
Kolombiya
Kongo
Kore Cumhuriyeti
Kosova
Kosta Rika
Kuveyt
Kuzey İrlanda
Kuzey Makedonya
Letonya
Lihtenştayn
Litvanya
Lübnan
Lüksemburg
Macaristan
Malezya
Mali
Malta
Meksika
Mısır
Moğolistan
Moldova
Myanmar
Nijerya
Nikaragua
Norveç
Oman Sultanlığı
Özbekistan
Pakistan
Panama
Paraguay
Peru
Polonya
Romanya
Ruanda
San Marino
Senegal
Sırbistan
Simulated Reality Women
Singapur
Slovakya
Slovenya
Suriye
Şili
Tanzanya
Tayland
Tayvan
Trinidad Tobago
Tunus
Uganda
Ukrayna
Uluslararası Gençlik Ligi
Uruguay
Ürdün
Venezuela
Vietnam
Yeni Zelanda
Yunanistan
Zambiya
Zimbabve
Turnuva
NPL,Victoria
A-League, Kadınlar
A-Ligi
Avusturalya Kupası
Brisbane Premier Ligi
Brisbane Premier Ligi, Kadınlar
Capital NPL 1
Kuzey NSW NPL
NPL, Batı Avustralya
NPL, Güney Avustralya
NPL, Güney Avustralya, Kadınlar
NSW NPL 1
Queensland NPL
Queensland NPL, Kadınlar
Queensland Premier Lig 1
Tazmanya NPL
Ulusal Premiyer Lig
Victoria NPL, Kadınlar
Victoria Premier League 1
Y-League
Sezon
Victoria Premier League 2014
NPL,Victoria 2024
NPL,Victoria 2023
NPL,Victoria 2022
NPL,Victoria 2021
NPL,Victoria 2020
NPL,Victoria 2019
NPL,Victoria 2018
NPL,Victoria 2017
NPL,Victoria 2016
NPL, Victoria 2015
Victoria Premier League 2013
Maçlar
01.08.2014 | Pascoe Vale - South Melbourne
13.03.2014 | Heidelberg United - South Melbourne
14.03.2014 | Port Melbourne Sharks - Dandenong Thunder
14.03.2014 | Melbourne Knights - Northcote City
15.03.2014 | Bentleigh Greens - Ballarat City FC
15.03.2014 | Goulburn Valley Suns - Oakleigh Cannons
16.03.2014 | Green Gully Cavaliers - Werribee City FC
16.03.2014 | Hume City - Pascoe Vale
28.03.2014 | Pascoe Vale - Melbourne Knights
28.03.2014 | Port Melbourne Sharks - South Melbourne
28.03.2014 | Oakleigh Cannons - Heidelberg United
29.03.2014 | Goulburn Valley Suns - Ballarat City FC
29.03.2014 | Dandenong Thunder - Green Gully Cavaliers
30.03.2014 | Northcote City - Bentleigh Greens
30.03.2014 | Werribee City FC - Hume City
04.04.2014 | Port Melbourne Sharks - Oakleigh Cannons
04.04.2014 | Bentleigh Greens - Pascoe Vale
05.04.2014 | Green Gully Cavaliers - South Melbourne
05.04.2014 | Northcote City - Ballarat City FC
05.04.2014 | Goulburn Valley Suns - Heidelberg United
05.04.2014 | Dandenong Thunder - Hume City
06.04.2014 | Melbourne Knights - Werribee City FC
11.04.2014 | Pascoe Vale - Northcote City
11.04.2014 | Oakleigh Cannons - Green Gully Cavaliers
12.04.2014 | Goulburn Valley Suns - Port Melbourne Sharks
13.04.2014 | Hume City - South Melbourne
13.04.2014 | Werribee City FC - Bentleigh Greens
13.04.2014 | Melbourne Knights - Dandenong Thunder
13.04.2014 | Heidelberg United - Ballarat City FC
16.04.2014 | Port Melbourne Sharks - Northcote City
16.04.2014 | Bentleigh Greens - Green Gully Cavaliers
16.04.2014 | Melbourne Knights - Hume City
17.04.2014 | Dandenong Thunder - Oakleigh Cannons
17.04.2014 | Pascoe Vale - Heidelberg United
17.04.2014 | South Melbourne - Ballarat City FC
19.04.2014 | Goulburn Valley Suns - Werribee City FC
21.04.2014 | Heidelberg United - Ballarat City FC
25.04.2014 | Port Melbourne Sharks - Heidelberg United
25.04.2014 | Bentleigh Greens - Dandenong Thunder
26.04.2014 | Green Gully Cavaliers - Goulburn Valley Suns
26.04.2014 | Northcote City - Werribee City FC
26.04.2014 | Pascoe Vale - Ballarat City FC
27.04.2014 | Hume City - Oakleigh Cannons
27.04.2014 | Melbourne Knights - South Melbourne
02.05.2014 | Oakleigh Cannons - Dandenong Thunder
03.05.2014 | Green Gully Cavaliers - Bentleigh Greens
03.05.2014 | Ballarat City FC - South Melbourne
04.05.2014 | Northcote City - Port Melbourne Sharks
04.05.2014 | Hume City - Melbourne Knights
04.05.2014 | Werribee City FC - Goulburn Valley Suns
04.05.2014 | Heidelberg United - Pascoe Vale
09.05.2014 | Oakleigh Cannons - Melbourne Knights
10.05.2014 | Northcote City - Dandenong Thunder
10.05.2014 | Ballarat City FC - Port Melbourne Sharks
11.05.2014 | Hume City - Goulburn Valley Suns
11.05.2014 | Werribee City FC - Pascoe Vale
11.05.2014 | South Melbourne - Bentleigh Greens
11.05.2014 | Heidelberg United - Green Gully Cavaliers
16.05.2014 | Port Melbourne Sharks - Hume City
17.05.2014 | Ballarat City FC - Green Gully Cavaliers
17.05.2014 | Goulburn Valley Suns - Bentleigh Greens
18.05.2014 | Oakleigh Cannons - Northcote City
18.05.2014 | South Melbourne - Pascoe Vale
18.05.2014 | Dandenong Thunder - Werribee City FC
18.05.2014 | Heidelberg United - Melbourne Knights
23.05.2014 | Pascoe Vale - Oakleigh Cannons
23.05.2014 | Bentleigh Greens - Heidelberg United
24.05.2014 | Dandenong Thunder - Ballarat City FC
25.05.2014 | Northcote City - Goulburn Valley Suns
25.05.2014 | Hume City - Green Gully Cavaliers
25.05.2014 | Werribee City FC - South Melbourne
25.05.2014 | Melbourne Knights - Port Melbourne Sharks
30.05.2014 | Port Melbourne Sharks - Bentleigh Greens
31.05.2014 | Green Gully Cavaliers - Melbourne Knights
31.05.2014 | Ballarat City FC - Hume City
31.05.2014 | Goulburn Valley Suns - Pascoe Vale
31.05.2014 | Oakleigh Cannons - Werribee City FC
01.06.2014 | South Melbourne - Dandenong Thunder
01.06.2014 | Heidelberg United - Northcote City
06.06.2014 | Oakleigh Cannons - South Melbourne
06.06.2014 | Port Melbourne Sharks - Pascoe Vale
07.06.2014 | Green Gully Cavaliers - Northcote City
07.06.2014 | Goulburn Valley Suns - Dandenong Thunder
08.06.2014 | Hume City - Bentleigh Greens
08.06.2014 | Melbourne Knights - Ballarat City FC
08.06.2014 | Heidelberg United - Werribee City FC
13.06.2014 | Pascoe Vale - Green Gully Cavaliers
13.06.2014 | Bentleigh Greens - Melbourne Knights
14.06.2014 | Ballarat City FC - Oakleigh Cannons
14.06.2014 | Dandenong Thunder - Heidelberg United
15.06.2014 | Northcote City - Hume City
15.06.2014 | Werribee City FC - Port Melbourne Sharks
15.06.2014 | South Melbourne - Goulburn Valley Suns
20.06.2014 | Pascoe Vale - Hume City
21.06.2014 | Ballarat City FC - Bentleigh Greens
21.06.2014 | Oakleigh Cannons - Goulburn Valley Suns
21.06.2014 | Dandenong Thunder - Port Melbourne Sharks
22.06.2014 | Northcote City - Melbourne Knights
22.06.2014 | Werribee City FC - Green Gully Cavaliers
22.06.2014 | South Melbourne - Heidelberg United
27.06.2014 | Bentleigh Greens - Northcote City
28.06.2014 | Ballarat City FC - Goulburn Valley Suns
29.06.2014 | Green Gully Cavaliers - Dandenong Thunder
29.06.2014 | Hume City - Werribee City FC
29.06.2014 | Melbourne Knights - Pascoe Vale
29.06.2014 | South Melbourne - Port Melbourne Sharks
29.06.2014 | Heidelberg United - Oakleigh Cannons
04.07.2014 | Pascoe Vale - Bentleigh Greens
04.07.2014 | Oakleigh Cannons - Port Melbourne Sharks
05.07.2014 | Ballarat City FC - Northcote City
06.07.2014 | Hume City - Dandenong Thunder
06.07.2014 | Werribee City FC - Melbourne Knights
06.07.2014 | Heidelberg United - Goulburn Valley Suns
06.07.2014 | South Melbourne - Green Gully Cavaliers
11.07.2014 | Bentleigh Greens - Werribee City FC
12.07.2014 | Green Gully Cavaliers - Oakleigh Cannons
12.07.2014 | Port Melbourne Sharks - Goulburn Valley Suns
12.07.2014 | Ballarat City FC - Heidelberg United
12.07.2014 | Dandenong Thunder - Melbourne Knights
13.07.2014 | Northcote City - Pascoe Vale
13.07.2014 | South Melbourne - Hume City
18.07.2014 | Oakleigh Cannons - Hume City
19.07.2014 | Ballarat City FC - Pascoe Vale
19.07.2014 | Goulburn Valley Suns - Green Gully Cavaliers
19.07.2014 | Dandenong Thunder - Bentleigh Greens
20.07.2014 | Werribee City FC - Northcote City
20.07.2014 | South Melbourne - Melbourne Knights
20.07.2014 | Heidelberg United - Port Melbourne Sharks
25.07.2014 | Port Melbourne Sharks - Green Gully Cavaliers
26.07.2014 | Northcote City - South Melbourne
26.07.2014 | Goulburn Valley Suns - Melbourne Knights
26.07.2014 | Dandenong Thunder - Pascoe Vale
27.07.2014 | Werribee City FC - Ballarat City FC
27.07.2014 | Oakleigh Cannons - Bentleigh Greens
27.07.2014 | Heidelberg United - Hume City
29.07.2014 | Pascoe Vale - Werribee City FC
30.07.2014 | Dandenong Thunder - Northcote City
30.07.2014 | Green Gully Cavaliers - Heidelberg United
30.07.2014 | Port Melbourne Sharks - Ballarat City FC
02.08.2014 | Green Gully Cavaliers - Ballarat City FC
02.08.2014 | Bentleigh Greens - Goulburn Valley Suns
03.08.2014 | Northcote City - Oakleigh Cannons
03.08.2014 | Hume City - Port Melbourne Sharks
03.08.2014 | Werribee City FC - Dandenong Thunder
03.08.2014 | Melbourne Knights - Heidelberg United
06.08.2014 | Bentleigh Greens - South Melbourne
08.08.2014 | Port Melbourne Sharks - Melbourne Knights
09.08.2014 | Green Gully Cavaliers - Hume City
09.08.2014 | Ballarat City FC - Dandenong Thunder
09.08.2014 | Heidelberg United - Bentleigh Greens
09.08.2014 | Goulburn Valley Suns - Northcote City
10.08.2014 | Oakleigh Cannons - Pascoe Vale
10.08.2014 | South Melbourne - Werribee City FC
15.08.2014 | Bentleigh Greens - Port Melbourne Sharks
16.08.2014 | Pascoe Vale - Goulburn Valley Suns
16.08.2014 | Dandenong Thunder - South Melbourne
17.08.2014 | Hume City - Ballarat City FC
17.08.2014 | Northcote City - Heidelberg United
17.08.2014 | Werribee City FC - Oakleigh Cannons
17.08.2014 | Melbourne Knights - Green Gully Cavaliers
22.08.2014 | Pascoe Vale - Dandenong Thunder
22.08.2014 | Bentleigh Greens - Oakleigh Cannons
23.08.2014 | Ballarat City FC - Werribee City FC
23.08.2014 | Green Gully Cavaliers - Port Melbourne Sharks
24.08.2014 | Hume City - Heidelberg United
24.08.2014 | Melbourne Knights - Goulburn Valley Suns
24.08.2014 | South Melbourne - Northcote City
30.08.2014 | Bentleigh Greens - Ballarat City FC
30.08.2014 | Goulburn Valley Suns - Hume City
03.09.2014 | Melbourne Knights - Oakleigh Cannons
05.09.2014 | Pascoe Vale - Port Melbourne Sharks
05.09.2014 | Bentleigh Greens - Hume City
06.09.2014 | Northcote City - Green Gully Cavaliers
06.09.2014 | Ballarat City FC - Melbourne Knights
06.09.2014 | Dandenong Thunder - Goulburn Valley Suns
07.09.2014 | Werribee City FC - Heidelberg United
07.09.2014 | South Melbourne - Oakleigh Cannons
12.09.2014 | Melbourne Knights - Bentleigh Greens
14.09.2014 | Hume City - Northcote City
14.09.2014 | Green Gully Cavaliers - Pascoe Vale
14.09.2014 | Port Melbourne Sharks - Werribee City FC
14.09.2014 | Oakleigh Cannons - Ballarat City FC
14.09.2014 | Goulburn Valley Suns - South Melbourne
14.09.2014 | Heidelberg United - Dandenong Thunder
Göster
Canlı Skor
Avustralya
NPL,Victoria
Victoria Premier League 2014 Sezonu
Pascoe Vale - South Melbourne maçı
Victoria Premier League 2014
GENEL GÖRÜNÜM
PUAN DURUMU
FİKSTÜR
TAKIMLAR
-Seçiniz-
LİG İSTATİSTİĞİ
PUAN DURUMU
FİKSTÜR
TAKIMLAR
NPL,Victoria | 21
Pascoe Vale
Vitale Ferrante
01/08/14 - 12:30
0 : 3
South Melbourne
Roberto Carlos
Önemli Dakikalar
Canlı Anlatım
Maç İstatistiği
Saha İçi Diziliş
Veri Bulunmamaktadır