www.yeniasir.com.tr Anasayfa
Canlı Skor
Canlı Skor
canlı skor
fikstür ve sonuçlar
puan durumu
ligler
turnuvalar
www.yeniasir.com.tr Anasayfa
LİG SEÇİNİZ
FİKSTÜR
PUAN DURUMU
TAKIMLAR
LİG İSTATİSTİĞİ
Maçları Filtrele
Ülke, Sezon, Lig Seçiniz
Ülke
Almanya Amatör
Turkiye
Uluslararası
Uluslararası Kulüpler
Turkiye
İngiltere
İspanya
Almanya
Fransa
İtalya
Hollanda
Belçika
Portekiz
Rusya
İskoçya
Suudi Arabistan
ABD
Andorra
Angola
Antigua Barbuda
Arjantin
Arnavutluk
Austria Amateur
Avustralya
Avusturya
Azerbaycan
BAE
Bahreyn
Bangladeş
Beyaz Rusya
Bolivya
Bosna Hersek
Botsvana
Brezilya
Bulgaristan
Burundi
Cebelitarık
Cezayir
Çek Cumhuriyeti
Çin
Danimarka
Danimarka Amatör
Ekvador
El Salvador
Elektronik Ligler
Endonezya
Ermenistan
Estonya
Etiyopya
Faroe Adaları
Fas
Fildişi Sahili
Filipinler
Filistin
Finlandiya
Galler
Gana
Guatemala
Güney Afrika
Gürcistan
Hırvatístan
Hindistan
Honduras
Hong Kong, Çin
İngiltere Amator
İran
İrlanda
İspanya Amatör
İsrail
İsveç
İsveç Amatör
İsviçre
İzlanda
Jamaika
Japonya
Kamboçya
Kamerun
Kanada
Karadağ
Katar
Kazakistan
Kenya
Kıbrıs Rum Kesimi
Kolombiya
Kongo
Kore Cumhuriyeti
Kosova
Kosta Rika
Kuveyt
Kuzey İrlanda
Kuzey Makedonya
Letonya
Lihtenştayn
Litvanya
Lübnan
Lüksemburg
Macaristan
Malezya
Mali
Malta
Meksika
Mısır
Moğolistan
Moldova
Myanmar
Nijerya
Nikaragua
Norveç
Oman Sultanlığı
Özbekistan
Pakistan
Panama
Paraguay
Peru
Polonya
Romanya
Ruanda
San Marino
Senegal
Sırbistan
Simulated Reality Women
Singapur
Slovakya
Slovenya
Suriye
Şili
Tanzanya
Tayland
Tayvan
Trinidad Tobago
Tunus
Uganda
Ukrayna
Uluslararası Gençlik Ligi
Uruguay
Ürdün
Venezuela
Vietnam
Yeni Zelanda
Yunanistan
Zambiya
Zimbabve
Turnuva
Oberliga Niedersachsen
A-Junioren-Bundesliga Batı
A-Junioren-Bundesliga Güney/Güneybatı
A-Junioren-Bundesliga, Kuzey/Kuzeydoğu
A-Junioren-Bundesliga, Playofflar
A-Junioren-Bundesliga, Sonderspielrunde
Bayanlar Bundesliga
Bayernliga
Bayernliga Güney
Bayernliga Kuzey
Bayernliga Düşme/Yükselme
Bölgesel Ligi Bavaria
Bölgesel Ligi Güneybatı
Bölgesel Ligi Kuzeydoğu
Bölgesel Ligi, Güney
Bölgesel Ligi, Kuzey
Bremen-Liga
Bundesliga 2 , Kadınlar
DFB Pokal Bayanlar
DFB-Pokal Junioren
Hessenliga
NRW-Liga
Oberliga BW
Oberliga Güneybatı
Oberliga Hamburg
Oberliga Mittelrhein
Oberliga Niederrhein
Oberliga NOFV Güney
Oberliga NOFV Kuzey
Oberliga Rheinland-Pfa
Oberliga Westfalen
Oberliga, Playofflar
Oberliga, Qualification for Regionalliga Southwest
Regionalliga Batı
Regionalliga Playofflar
Schleswig-Holstein-Liga
Sezon
Oberliga Niedersachsen 15/16
Oberliga Niedersachsen 23/24
Oberliga Niedersachsen 22/23
Oberliga Niedersachsen 21/22
Oberliga Niedersachsen 20/21
Oberliga Niedersachsen 19/20
Oberliga Niedersachsen 18/19
Oberliga Niedersachsen 17/18
Oberliga Niedersachsen 16/17
Oberliga Niedersachsen 14/15
Oberliga Niedersachsen 13/14
Oberliga Niedersachsen 12/13
Oberliga Niedersachsen 11/12
Oberliga Niedersachsen 10/11
Oberliga Niedersachsen 09/10
Oberliga Niedersachsen Doğu 08/09
Maçlar
17.10.2015 | Arminia Hannover - Heeslinger SC
07.08.2015 | Tus Lingen - Osnabrück (A)
08.08.2015 | SSV Jeddeloh II - Heeslinger SC
08.08.2015 | 1 FC GERM EGESTORF/LANGREDER - 1.FC Wunstorf
08.08.2015 | Braunschweig - Arminia Hannover
09.08.2015 | E. Northeim - VfL Buckeburg
09.08.2015 | U.S.I. Lupo-Martini - Oldenburg
09.08.2015 | SV Teutonia Uelzen - SC Spelle-Venhaus
09.08.2015 | SVG Göttingen 07 - TB Uphusen
16.08.2015 | Osnabrück (A) - SV Teutonia Uelzen
16.08.2015 | SC Spelle-Venhaus - E. Northeim
16.08.2015 | VfL Buckeburg - 1 FC GERM EGESTORF/LANGREDER
16.08.2015 | 1.FC Wunstorf - Braunschweig
16.08.2015 | Arminia Hannover - U.S.I. Lupo-Martini
16.08.2015 | Oldenburg - SVG Göttingen 07
16.08.2015 | TB Uphusen - SSV Jeddeloh II
16.08.2015 | Heeslinger SC - Tus Lingen
21.08.2015 | SSV Jeddeloh II - Tus Lingen
22.08.2015 | U.S.I. Lupo-Martini - 1.FC Wunstorf
22.08.2015 | Braunschweig - VfL Buckeburg
22.08.2015 | SVG Göttingen 07 - Arminia Hannover
23.08.2015 | E. Northeim - Osnabrück (A)
23.08.2015 | 1 FC GERM EGESTORF/LANGREDER - SC Spelle-Venhaus
23.08.2015 | SV Teutonia Uelzen - Heeslinger SC
23.08.2015 | TB Uphusen - Oldenburg
26.08.2015 | Oldenburg - SSV Jeddeloh II
29.08.2015 | SC Spelle-Venhaus - Braunschweig
29.08.2015 | VfL Buckeburg - U.S.I. Lupo-Martini
30.08.2015 | Osnabrück (A) - 1 FC GERM EGESTORF/LANGREDER
30.08.2015 | 1.FC Wunstorf - SVG Göttingen 07
30.08.2015 | Arminia Hannover - TB Uphusen
30.08.2015 | Tus Lingen - SV Teutonia Uelzen
30.08.2015 | Heeslinger SC - E. Northeim
04.09.2015 | Oldenburg - Arminia Hannover
06.09.2015 | SSV Jeddeloh II - SV Teutonia Uelzen
06.09.2015 | E. Northeim - Tus Lingen
06.09.2015 | U.S.I. Lupo-Martini - SC Spelle-Venhaus
06.09.2015 | Braunschweig - Osnabrück (A)
06.09.2015 | 1 FC GERM EGESTORF/LANGREDER - Heeslinger SC
06.09.2015 | TB Uphusen - 1.FC Wunstorf
06.09.2015 | SVG Göttingen 07 - VfL Buckeburg
12.09.2015 | SC Spelle-Venhaus - SVG Göttingen 07
13.09.2015 | Osnabrück (A) - U.S.I. Lupo-Martini
13.09.2015 | VfL Buckeburg - TB Uphusen
13.09.2015 | 1.FC Wunstorf - Oldenburg
13.09.2015 | Arminia Hannover - SSV Jeddeloh II
13.09.2015 | SV Teutonia Uelzen - E. Northeim
13.09.2015 | Tus Lingen - 1 FC GERM EGESTORF/LANGREDER
13.09.2015 | Heeslinger SC - Braunschweig
19.09.2015 | Braunschweig - Tus Lingen
19.09.2015 | SSV Jeddeloh II - E. Northeim
19.09.2015 | Arminia Hannover - 1.FC Wunstorf
20.09.2015 | U.S.I. Lupo-Martini - Heeslinger SC
20.09.2015 | 1 FC GERM EGESTORF/LANGREDER - SV Teutonia Uelzen
20.09.2015 | Oldenburg - VfL Buckeburg
20.09.2015 | TB Uphusen - SC Spelle-Venhaus
20.09.2015 | SVG Göttingen 07 - Osnabrück (A)
25.09.2015 | VfL Buckeburg - Arminia Hannover
26.09.2015 | SV Teutonia Uelzen - Braunschweig
27.09.2015 | E. Northeim - 1 FC GERM EGESTORF/LANGREDER
27.09.2015 | Osnabrück (A) - TB Uphusen
27.09.2015 | SC Spelle-Venhaus - Oldenburg
27.09.2015 | 1.FC Wunstorf - SSV Jeddeloh II
27.09.2015 | Tus Lingen - U.S.I. Lupo-Martini
27.09.2015 | Heeslinger SC - SVG Göttingen 07
02.10.2015 | TB Uphusen - Heeslinger SC
02.10.2015 | 1.FC Wunstorf - VfL Buckeburg
03.10.2015 | SSV Jeddeloh II - 1 FC GERM EGESTORF/LANGREDER
03.10.2015 | Braunschweig - E. Northeim
04.10.2015 | U.S.I. Lupo-Martini - SV Teutonia Uelzen
04.10.2015 | Arminia Hannover - SC Spelle-Venhaus
04.10.2015 | Oldenburg - Osnabrück (A)
04.10.2015 | SVG Göttingen 07 - Tus Lingen
10.10.2015 | Tus Lingen - TB Uphusen
10.10.2015 | VfL Buckeburg - SSV Jeddeloh II
10.10.2015 | 1 FC GERM EGESTORF/LANGREDER - Braunschweig
11.10.2015 | E. Northeim - U.S.I. Lupo-Martini
11.10.2015 | Osnabrück (A) - Arminia Hannover
11.10.2015 | SC Spelle-Venhaus - 1.FC Wunstorf
11.10.2015 | SV Teutonia Uelzen - SVG Göttingen 07
11.10.2015 | Heeslinger SC - Oldenburg
17.10.2015 | SSV Jeddeloh II - Braunschweig
18.10.2015 | SVG Göttingen 07 - E. Northeim
18.10.2015 | TB Uphusen - SV Teutonia Uelzen
18.10.2015 | U.S.I. Lupo-Martini - 1 FC GERM EGESTORF/LANGREDER
18.10.2015 | VfL Buckeburg - SC Spelle-Venhaus
18.10.2015 | 1.FC Wunstorf - Osnabrück (A)
18.10.2015 | Oldenburg - Tus Lingen
24.10.2015 | Braunschweig - U.S.I. Lupo-Martini
24.10.2015 | Heeslinger SC - 1.FC Wunstorf
25.10.2015 | SC Spelle-Venhaus - SSV Jeddeloh II
25.10.2015 | 1 FC GERM EGESTORF/LANGREDER - SVG Göttingen 07
25.10.2015 | E. Northeim - TB Uphusen
25.10.2015 | SV Teutonia Uelzen - Oldenburg
25.10.2015 | Tus Lingen - Arminia Hannover
25.10.2015 | Osnabrück (A) - VfL Buckeburg
31.10.2015 | TB Uphusen - 1 FC GERM EGESTORF/LANGREDER
31.10.2015 | SVG Göttingen 07 - Braunschweig
31.10.2015 | SSV Jeddeloh II - U.S.I. Lupo-Martini
01.11.2015 | SC Spelle-Venhaus - Osnabrück (A)
01.11.2015 | VfL Buckeburg - Heeslinger SC
01.11.2015 | 1.FC Wunstorf - Tus Lingen
01.11.2015 | Arminia Hannover - SV Teutonia Uelzen
01.11.2015 | Oldenburg - E. Northeim
07.11.2015 | SSV Jeddeloh II - Osnabrück (A)
07.11.2015 | 1 FC GERM EGESTORF/LANGREDER - Oldenburg
08.11.2015 | U.S.I. Lupo-Martini - SVG Göttingen 07
08.11.2015 | Braunschweig - TB Uphusen
08.11.2015 | E. Northeim - Arminia Hannover
08.11.2015 | SV Teutonia Uelzen - 1.FC Wunstorf
08.11.2015 | Tus Lingen - VfL Buckeburg
08.11.2015 | Heeslinger SC - SC Spelle-Venhaus
15.11.2015 | SC Spelle-Venhaus - Tus Lingen
15.11.2015 | VfL Buckeburg - SV Teutonia Uelzen
15.11.2015 | 1.FC Wunstorf - E. Northeim
15.11.2015 | Arminia Hannover - 1 FC GERM EGESTORF/LANGREDER
15.11.2015 | Oldenburg - Braunschweig
15.11.2015 | TB Uphusen - U.S.I. Lupo-Martini
15.11.2015 | SVG Göttingen 07 - SSV Jeddeloh II
15.11.2015 | Osnabrück (A) - Heeslinger SC
22.11.2015 | Heeslinger SC - SSV Jeddeloh II
22.11.2015 | Oldenburg - U.S.I. Lupo-Martini
22.11.2015 | Arminia Hannover - Braunschweig
22.11.2015 | 1.FC Wunstorf - 1 FC GERM EGESTORF/LANGREDER
22.11.2015 | VfL Buckeburg - E. Northeim
22.11.2015 | SC Spelle-Venhaus - SV Teutonia Uelzen
22.11.2015 | TB Uphusen - SVG Göttingen 07
22.11.2015 | Osnabrück (A) - Tus Lingen
27.11.2015 | SSV Jeddeloh II - TB Uphusen
28.11.2015 | Tus Lingen - Heeslinger SC
29.11.2015 | SV Teutonia Uelzen - Osnabrück (A)
29.11.2015 | E. Northeim - SC Spelle-Venhaus
29.11.2015 | 1 FC GERM EGESTORF/LANGREDER - VfL Buckeburg
29.11.2015 | Braunschweig - 1.FC Wunstorf
29.11.2015 | U.S.I. Lupo-Martini - Arminia Hannover
29.11.2015 | SVG Göttingen 07 - Oldenburg
05.12.2015 | Heeslinger SC - SV Teutonia Uelzen
06.12.2015 | Tus Lingen - SSV Jeddeloh II
06.12.2015 | 1.FC Wunstorf - U.S.I. Lupo-Martini
06.12.2015 | VfL Buckeburg - Braunschweig
06.12.2015 | SC Spelle-Venhaus - 1 FC GERM EGESTORF/LANGREDER
06.12.2015 | Oldenburg - TB Uphusen
06.12.2015 | Arminia Hannover - SVG Göttingen 07
06.12.2015 | Osnabrück (A) - E. Northeim
12.12.2015 | Arminia Hannover - Heeslinger SC
12.12.2015 | Oldenburg - Braunschweig
13.12.2015 | VfL Buckeburg - SC Spelle-Venhaus
13.12.2015 | TB Uphusen - SV Teutonia Uelzen
13.12.2015 | 1.FC Wunstorf - 1 FC GERM EGESTORF/LANGREDER
20.12.2015 | VfL Buckeburg - E. Northeim
07.02.2016 | VfL Buckeburg - SV Teutonia Uelzen
07.02.2016 | Arminia Hannover - Braunschweig
07.02.2016 | TB Uphusen - SVG Göttingen 07
07.02.2016 | 1.FC Wunstorf - 1 FC GERM EGESTORF/LANGREDER
13.02.2016 | SVG Göttingen 07 - Oldenburg
14.02.2016 | VfL Buckeburg - SSV Jeddeloh II
14.02.2016 | TB Uphusen - U.S.I. Lupo-Martini
14.02.2016 | Arminia Hannover - 1 FC GERM EGESTORF/LANGREDER
14.02.2016 | E. Northeim - SC Spelle-Venhaus
20.02.2016 | SSV Jeddeloh II - SVG Göttingen 07
21.02.2016 | E. Northeim - 1.FC Wunstorf
21.02.2016 | Braunschweig - Oldenburg
21.02.2016 | Heeslinger SC - Osnabrück (A)
21.02.2016 | Tus Lingen - SC Spelle-Venhaus
21.02.2016 | SV Teutonia Uelzen - VfL Buckeburg
21.02.2016 | 1 FC GERM EGESTORF/LANGREDER - Arminia Hannover
21.02.2016 | U.S.I. Lupo-Martini - TB Uphusen
26.02.2016 | SSV Jeddeloh II - Oldenburg
27.02.2016 | 1 FC GERM EGESTORF/LANGREDER - Osnabrück (A)
28.02.2016 | E. Northeim - Heeslinger SC
28.02.2016 | Braunschweig - SC Spelle-Venhaus
28.02.2016 | U.S.I. Lupo-Martini - VfL Buckeburg
28.02.2016 | SVG Göttingen 07 - 1.FC Wunstorf
28.02.2016 | TB Uphusen - Arminia Hannover
28.02.2016 | SV Teutonia Uelzen - Tus Lingen
06.03.2016 | Heeslinger SC - 1 FC GERM EGESTORF/LANGREDER
06.03.2016 | SV Teutonia Uelzen - SSV Jeddeloh II
06.03.2016 | SC Spelle-Venhaus - U.S.I. Lupo-Martini
06.03.2016 | Osnabrück (A) - Braunschweig
06.03.2016 | Tus Lingen - E. Northeim
06.03.2016 | Arminia Hannover - Oldenburg
06.03.2016 | 1.FC Wunstorf - TB Uphusen
06.03.2016 | VfL Buckeburg - SVG Göttingen 07
12.03.2016 | SSV Jeddeloh II - Arminia Hannover
13.03.2016 | E. Northeim - SV Teutonia Uelzen
13.03.2016 | U.S.I. Lupo-Martini - Osnabrück (A)
13.03.2016 | SVG Göttingen 07 - SC Spelle-Venhaus
13.03.2016 | TB Uphusen - VfL Buckeburg
13.03.2016 | Oldenburg - 1.FC Wunstorf
13.03.2016 | 1 FC GERM EGESTORF/LANGREDER - Tus Lingen
13.03.2016 | Braunschweig - Heeslinger SC
20.03.2016 | E. Northeim - SSV Jeddeloh II
20.03.2016 | Heeslinger SC - U.S.I. Lupo-Martini
20.03.2016 | Tus Lingen - Braunschweig
20.03.2016 | SV Teutonia Uelzen - 1 FC GERM EGESTORF/LANGREDER
20.03.2016 | 1.FC Wunstorf - Arminia Hannover
20.03.2016 | VfL Buckeburg - Oldenburg
20.03.2016 | SC Spelle-Venhaus - TB Uphusen
20.03.2016 | Osnabrück (A) - SVG Göttingen 07
24.03.2016 | 1.FC Wunstorf - 1 FC GERM EGESTORF/LANGREDER
26.03.2016 | TB Uphusen - SVG Göttingen 07
26.03.2016 | E. Northeim - SC Spelle-Venhaus
26.03.2016 | VfL Buckeburg - Braunschweig
26.03.2016 | Arminia Hannover - Heeslinger SC
28.03.2016 | VfL Buckeburg - SC Spelle-Venhaus
28.03.2016 | SVG Göttingen 07 - Oldenburg
28.03.2016 | TB Uphusen - U.S.I. Lupo-Martini
28.03.2016 | E. Northeim - 1.FC Wunstorf
28.03.2016 | Heeslinger SC - Osnabrück (A)
28.03.2016 | Arminia Hannover - 1 FC GERM EGESTORF/LANGREDER
02.04.2016 | TB Uphusen - Osnabrück (A)
02.04.2016 | SSV Jeddeloh II - 1.FC Wunstorf
02.04.2016 | SVG Göttingen 07 - Heeslinger SC
03.04.2016 | Oldenburg - SC Spelle-Venhaus
03.04.2016 | Arminia Hannover - VfL Buckeburg
03.04.2016 | 1 FC GERM EGESTORF/LANGREDER - E. Northeim
03.04.2016 | Braunschweig - SV Teutonia Uelzen
03.04.2016 | U.S.I. Lupo-Martini - Tus Lingen
08.04.2016 | VfL Buckeburg - 1.FC Wunstorf
10.04.2016 | E. Northeim - Braunschweig
10.04.2016 | 1 FC GERM EGESTORF/LANGREDER - SSV Jeddeloh II
10.04.2016 | SV Teutonia Uelzen - U.S.I. Lupo-Martini
10.04.2016 | SC Spelle-Venhaus - Arminia Hannover
10.04.2016 | Osnabrück (A) - Oldenburg
10.04.2016 | Heeslinger SC - TB Uphusen
10.04.2016 | Tus Lingen - SVG Göttingen 07
17.04.2016 | SSV Jeddeloh II - VfL Buckeburg
17.04.2016 | Arminia Hannover - Osnabrück (A)
17.04.2016 | 1.FC Wunstorf - SC Spelle-Venhaus
17.04.2016 | Braunschweig - 1 FC GERM EGESTORF/LANGREDER
17.04.2016 | U.S.I. Lupo-Martini - E. Northeim
17.04.2016 | SVG Göttingen 07 - SV Teutonia Uelzen
17.04.2016 | TB Uphusen - Tus Lingen
17.04.2016 | Oldenburg - Heeslinger SC
20.04.2016 | Tus Lingen - SC Spelle-Venhaus
20.04.2016 | 1 FC GERM EGESTORF/LANGREDER - Arminia Hannover
20.04.2016 | VfL Buckeburg - SV Teutonia Uelzen
24.04.2016 | E. Northeim - SVG Göttingen 07
24.04.2016 | Braunschweig - SSV Jeddeloh II
24.04.2016 | 1 FC GERM EGESTORF/LANGREDER - U.S.I. Lupo-Martini
24.04.2016 | SC Spelle-Venhaus - VfL Buckeburg
24.04.2016 | Osnabrück (A) - 1.FC Wunstorf
24.04.2016 | Heeslinger SC - Arminia Hannover
24.04.2016 | Tus Lingen - Oldenburg
24.04.2016 | SV Teutonia Uelzen - TB Uphusen
30.04.2016 | Arminia Hannover - Tus Lingen
30.04.2016 | SSV Jeddeloh II - SC Spelle-Venhaus
30.04.2016 | VfL Buckeburg - Osnabrück (A)
01.05.2016 | U.S.I. Lupo-Martini - Braunschweig
01.05.2016 | SVG Göttingen 07 - 1 FC GERM EGESTORF/LANGREDER
01.05.2016 | TB Uphusen - E. Northeim
01.05.2016 | Oldenburg - SV Teutonia Uelzen
01.05.2016 | 1.FC Wunstorf - Heeslinger SC
05.05.2016 | SV Teutonia Uelzen - VfL Buckeburg
05.05.2016 | E. Northeim - Heeslinger SC
08.05.2016 | E. Northeim - Oldenburg
08.05.2016 | U.S.I. Lupo-Martini - SSV Jeddeloh II
08.05.2016 | Osnabrück (A) - SC Spelle-Venhaus
08.05.2016 | Heeslinger SC - VfL Buckeburg
08.05.2016 | Tus Lingen - 1.FC Wunstorf
08.05.2016 | SV Teutonia Uelzen - Arminia Hannover
08.05.2016 | 1 FC GERM EGESTORF/LANGREDER - TB Uphusen
08.05.2016 | Braunschweig - SVG Göttingen 07
11.05.2016 | TB Uphusen - Arminia Hannover
14.05.2016 | Tus Lingen - E. Northeim
14.05.2016 | VfL Buckeburg - SVG Göttingen 07
20.05.2016 | SVG Göttingen 07 - U.S.I. Lupo-Martini
22.05.2016 | Osnabrück (A) - SSV Jeddeloh II
22.05.2016 | TB Uphusen - Braunschweig
22.05.2016 | Oldenburg - 1 FC GERM EGESTORF/LANGREDER
22.05.2016 | Arminia Hannover - E. Northeim
22.05.2016 | 1.FC Wunstorf - SV Teutonia Uelzen
22.05.2016 | VfL Buckeburg - Tus Lingen
22.05.2016 | SC Spelle-Venhaus - Heeslinger SC
Göster
Canlı Skor
Almanya Amatör
Oberliga Niedersachsen
Oberliga Niedersachsen 15/16 Sezonu
Arminia Hannover - Heeslinger SC maçı
Oberliga Niedersachsen 15/16
GENEL GÖRÜNÜM
PUAN DURUMU
FİKSTÜR
TAKIMLAR
-Seçiniz-
LİG İSTATİSTİĞİ
PUAN DURUMU
FİKSTÜR
TAKIMLAR
Oberliga Niedersachsen | 11
Arminia Hannover
Murat Salar
17/10/15 - 17:00
0 : 0
Heeslinger SC
Hans-Jurgen Bargfrede
Önemli Dakikalar
Canlı Anlatım
Maç İstatistiği
Saha İçi Diziliş
Veri Bulunmamaktadır