Ülke, Sezon, Lig Seçiniz
GENEL GÖRÜNÜM PUAN DURUMU FİKSTÜR TAKIMLAR

Süper Lig’de oluşan son puan durumu tablosunu bu sayfa üzerinden güncel olarak takip edebilirsiniz. Süper Lig puan durumu sıralamasını iç saha maçları ve deplasman saha maçları olarak ayrı ayrı da görüntüleyebilirsiniz. İkinci Lig B 18/19 sezonunun haftalık maç fikstürü ve puan durumu yeniasir.com.tr'nin canlı skor sayfasında!

Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 38 20 11 7 49 21 28 71
G
19:00 | 19/05/19 | R 38
Fuenlabrada CF 1
Burgos 0
Maç Detayı
M
19:00 | 12/05/19 | R 37
SD Ponferradina 1
Fuenlabrada CF 0
Maç Detayı
2 38 19 12 7 55 27 28 69
3 38 19 11 8 57 32 25 68
B
19:00 | 19/05/19 | R 38
Atl. Madrid (A) 0
Las Palmas B 0
Maç Detayı
G
19:00 | 12/05/19 | R 37
Pontevedra 0
Atl. Madrid (A) 2
Maç Detayı
G
13:00 | 05/05/19 | R 36
Atl. Madrid (A) 5
Rapido de Bouzas 1
Maç Detayı
M
19:00 | 27/04/19 | R 35
FC Coruxo 3
Atl. Madrid (A) 0
Maç Detayı
4 38 18 11 9 62 45 17 65
M
19:00 | 19/05/19 | R 38
Real Madrid B 0
Pontevedra 1
Maç Detayı
G
19:00 | 12/05/19 | R 37
Rapido de Bouzas 0
Real Madrid B 3
Maç Detayı
G
21:00 | 04/05/19 | R 36
Real Madrid B 3
FC Coruxo 0
Maç Detayı
B
13:00 | 28/04/19 | R 35
Reyes, De Los 2
Real Madrid B 2
Maç Detayı
5 38 17 14 7 56 34 22 65
G
19:00 | 19/05/19 | R 38
Cultural Leonesa 3
FC Coruxo 0
Maç Detayı
G
19:00 | 12/05/19 | R 37
Reyes, De Los 1
Cultural Leonesa 2
Maç Detayı
G
20:00 | 04/05/19 | R 36
Cultural Leonesa 4
RC Deportivo Fabril 0
Maç Detayı
M
19:00 | 27/04/19 | R 35
CD Guijuelo 1
Cultural Leonesa 0
Maç Detayı
B
19:00 | 21/04/19 | R 34
Cultural Leonesa 1
Salamanca CF Uds 1
Maç Detayı
B
18:00 | 14/04/19 | R 33
Burgos 2
Cultural Leonesa 2
Maç Detayı
6 38 18 8 12 45 38 7 62
G
19:00 | 19/05/19 | R 38
Real Madrid B 0
Pontevedra 1
Maç Detayı
M
19:00 | 12/05/19 | R 37
Pontevedra 0
Atl. Madrid (A) 2
Maç Detayı
M
13:00 | 05/05/19 | R 36
Las Palmas B 2
Pontevedra 1
Maç Detayı
M
13:00 | 28/04/19 | R 35
AD Union Adarve 3
Pontevedra 0
Maç Detayı
G
18:00 | 18/04/19 | R 34
Pontevedra 3
Rapido de Bouzas 1
Maç Detayı
G
19:00 | 14/04/19 | R 33
FC Coruxo 0
Pontevedra 1
Maç Detayı
7 38 17 8 13 35 33 2 59
M
19:00 | 19/05/19 | R 38
Internacional de Madrid Boadilla 2
CD Guijuelo 1
Maç Detayı
B
19:00 | 12/05/19 | R 37
CD Guijuelo 0
Valladolid B 0
Maç Detayı
G
18:00 | 05/05/19 | R 36
Navalcarnero 0
CD Guijuelo 1
Maç Detayı
G
19:00 | 27/04/19 | R 35
CD Guijuelo 1
Cultural Leonesa 0
Maç Detayı
M
19:30 | 20/04/19 | R 34
Unionistas de Salamanca CF 1
CD Guijuelo 0
Maç Detayı
G
19:00 | 14/04/19 | R 33
CD Guijuelo 2
Real Madrid B 1
Maç Detayı
8 38 15 11 12 54 45 9 56
G
19:00 | 19/05/19 | R 38
Navalcarnero 2
Reyes, De Los 3
Maç Detayı
M
19:00 | 12/05/19 | R 37
Reyes, De Los 1
Cultural Leonesa 2
Maç Detayı
B
19:30 | 04/05/19 | R 36
Unionistas de Salamanca CF 1
Reyes, De Los 1
Maç Detayı
B
13:00 | 28/04/19 | R 35
Reyes, De Los 2
Real Madrid B 2
Maç Detayı
M
13:00 | 21/04/19 | R 34
Atl. Madrid (A) 1
Reyes, De Los 0
Maç Detayı
M
13:00 | 14/04/19 | R 33
Reyes, De Los 0
Las Palmas B 2
Maç Detayı
9 38 12 16 10 39 37 2 52
G
19:00 | 19/05/19 | R 38
Unionistas de Salamanca CF 3
Rapido de Bouzas 0
Maç Detayı
B
19:00 | 12/05/19 | R 37
FC Coruxo 0
Unionistas de Salamanca CF 0
Maç Detayı
B
19:30 | 04/05/19 | R 36
Unionistas de Salamanca CF 1
Reyes, De Los 1
Maç Detayı
B
18:00 | 27/04/19 | R 35
RC Deportivo Fabril 3
Unionistas de Salamanca CF 3
Maç Detayı
G
19:30 | 20/04/19 | R 34
Unionistas de Salamanca CF 1
CD Guijuelo 0
Maç Detayı
B
21:45 | 13/04/19 | R 33
Salamanca CF Uds 1
Unionistas de Salamanca CF 1
Maç Detayı
10 38 11 17 10 38 41 -3 50
M
19:00 | 19/05/19 | R 38
Cultural Leonesa 3
FC Coruxo 0
Maç Detayı
B
19:00 | 12/05/19 | R 37
FC Coruxo 0
Unionistas de Salamanca CF 0
Maç Detayı
M
21:00 | 04/05/19 | R 36
Real Madrid B 3
FC Coruxo 0
Maç Detayı
G
19:00 | 27/04/19 | R 35
FC Coruxo 3
Atl. Madrid (A) 0
Maç Detayı
M
13:00 | 21/04/19 | R 34
Las Palmas B 1
FC Coruxo 0
Maç Detayı
M
19:00 | 14/04/19 | R 33
FC Coruxo 0
Pontevedra 1
Maç Detayı
11 38 12 13 13 33 40 -7 49
G
19:00 | 19/05/19 | R 38
Valladolid B 1
RC Deportivo Fabril 0
Maç Detayı
B
19:00 | 12/05/19 | R 37
CD Guijuelo 0
Valladolid B 0
Maç Detayı
G
12:30 | 05/05/19 | R 36
Valladolid B 1
Salamanca CF Uds 0
Maç Detayı
M
18:00 | 28/04/19 | R 35
Burgos 1
Valladolid B 0
Maç Detayı
M
18:30 | 20/04/19 | R 34
Valladolid B 1
SD Ponferradina 3
Maç Detayı
M
13:00 | 14/04/19 | R 33
Fuenlabrada CF 2
Valladolid B 0
Maç Detayı
12 38 12 13 13 40 42 -2 49
G
19:00 | 19/05/19 | R 38
Celta Vigo B 1
Salamanca CF Uds 2
Maç Detayı
G
19:00 | 12/05/19 | R 37
Salamanca CF Uds 2
Internacional de Madrid Boadilla 1
Maç Detayı
M
12:30 | 05/05/19 | R 36
Valladolid B 1
Salamanca CF Uds 0
Maç Detayı
G
18:00 | 28/04/19 | R 35
Salamanca CF Uds 3
Navalcarnero 2
Maç Detayı
B
19:00 | 21/04/19 | R 34
Cultural Leonesa 1
Salamanca CF Uds 1
Maç Detayı
B
21:45 | 13/04/19 | R 33
Salamanca CF Uds 1
Unionistas de Salamanca CF 1
Maç Detayı
13 38 12 12 14 28 32 -4 48
M
19:00 | 19/05/19 | R 38
Fuenlabrada CF 1
Burgos 0
Maç Detayı
G
19:00 | 12/05/19 | R 37
Burgos 2
Celta Vigo B 1
Maç Detayı
G
13:00 | 05/05/19 | R 36
Internacional de Madrid Boadilla 0
Burgos 1
Maç Detayı
G
18:00 | 28/04/19 | R 35
Burgos 1
Valladolid B 0
Maç Detayı
B
18:00 | 21/04/19 | R 34
Navalcarnero 1
Burgos 1
Maç Detayı
B
18:00 | 14/04/19 | R 33
Burgos 2
Cultural Leonesa 2
Maç Detayı
14 38 12 12 14 47 54 -7 48
G
19:00 | 19/05/19 | R 38
Internacional de Madrid Boadilla 2
CD Guijuelo 1
Maç Detayı
M
19:00 | 12/05/19 | R 37
Salamanca CF Uds 2
Internacional de Madrid Boadilla 1
Maç Detayı
M
13:00 | 05/05/19 | R 36
Internacional de Madrid Boadilla 0
Burgos 1
Maç Detayı
M
21:00 | 27/04/19 | R 35
SD Ponferradina 3
Internacional de Madrid Boadilla 0
Maç Detayı
B
13:00 | 21/04/19 | R 34
Internacional de Madrid Boadilla 0
Fuenlabrada CF 0
Maç Detayı
M
13:00 | 14/04/19 | R 33
Celta Vigo B 5
Internacional de Madrid Boadilla 0
Maç Detayı
15 38 12 12 14 26 33 -7 48
B
19:00 | 19/05/19 | R 38
Atl. Madrid (A) 0
Las Palmas B 0
Maç Detayı
G
19:00 | 12/05/19 | R 37
Las Palmas B 2
AD Union Adarve 0
Maç Detayı
G
13:00 | 05/05/19 | R 36
Las Palmas B 2
Pontevedra 1
Maç Detayı
M
12:00 | 28/04/19 | R 35
Rapido de Bouzas 2
Las Palmas B 1
Maç Detayı
G
13:00 | 21/04/19 | R 34
Las Palmas B 1
FC Coruxo 0
Maç Detayı
G
13:00 | 14/04/19 | R 33
Reyes, De Los 0
Las Palmas B 2
Maç Detayı
16 38 12 10 16 45 48 -3 46
M
19:00 | 19/05/19 | R 38
Celta Vigo B 1
Salamanca CF Uds 2
Maç Detayı
M
19:00 | 12/05/19 | R 37
Burgos 2
Celta Vigo B 1
Maç Detayı
B
13:00 | 05/05/19 | R 36
Celta Vigo B 1
SD Ponferradina 1
Maç Detayı
M
13:00 | 28/04/19 | R 35
Fuenlabrada CF 2
Celta Vigo B 1
Maç Detayı
17 38 10 8 20 28 55 -27 38
M
19:00 | 19/05/19 | R 38
Unionistas de Salamanca CF 3
Rapido de Bouzas 0
Maç Detayı
M
19:00 | 12/05/19 | R 37
Rapido de Bouzas 0
Real Madrid B 3
Maç Detayı
M
13:00 | 05/05/19 | R 36
Atl. Madrid (A) 5
Rapido de Bouzas 1
Maç Detayı
G
12:00 | 28/04/19 | R 35
Rapido de Bouzas 2
Las Palmas B 1
Maç Detayı
M
18:00 | 18/04/19 | R 34
Pontevedra 3
Rapido de Bouzas 1
Maç Detayı
G
17:30 | 13/04/19 | R 33
AD Union Adarve 1
Rapido de Bouzas 2
Maç Detayı
18 38 9 9 20 42 62 -20 36
M
19:00 | 19/05/19 | R 38
AD Union Adarve 1
SD Ponferradina 3
Maç Detayı
M
19:00 | 12/05/19 | R 37
Las Palmas B 2
AD Union Adarve 0
Maç Detayı
M
13:00 | 05/05/19 | R 36
Fuenlabrada CF 4
AD Union Adarve 0
Maç Detayı
G
13:00 | 28/04/19 | R 35
AD Union Adarve 3
Pontevedra 0
Maç Detayı
M
13:00 | 21/04/19 | R 34
Celta Vigo B 4
AD Union Adarve 2
Maç Detayı
M
17:30 | 13/04/19 | R 33
AD Union Adarve 1
Rapido de Bouzas 2
Maç Detayı
19 38 6 7 25 37 70 -33 25
M
19:00 | 19/05/19 | R 38
Navalcarnero 2
Reyes, De Los 3
Maç Detayı
M
18:00 | 11/05/19 | R 37
RC Deportivo Fabril 3
Navalcarnero 0
Maç Detayı
M
18:00 | 05/05/19 | R 36
Navalcarnero 0
CD Guijuelo 1
Maç Detayı
M
18:00 | 28/04/19 | R 35
Salamanca CF Uds 3
Navalcarnero 2
Maç Detayı
B
18:00 | 21/04/19 | R 34
Navalcarnero 1
Burgos 1
Maç Detayı
M
21:00 | 13/04/19 | R 33
SD Ponferradina 3
Navalcarnero 0
Maç Detayı
20 38 5 9 24 28 55 -27 24
M
19:00 | 19/05/19 | R 38
Valladolid B 1
RC Deportivo Fabril 0
Maç Detayı
G
18:00 | 11/05/19 | R 37
RC Deportivo Fabril 3
Navalcarnero 0
Maç Detayı
M
20:00 | 04/05/19 | R 36
Cultural Leonesa 4
RC Deportivo Fabril 0
Maç Detayı
B
18:00 | 27/04/19 | R 35
RC Deportivo Fabril 3
Unionistas de Salamanca CF 3
Maç Detayı
M
21:00 | 18/04/19 | R 34
Real Madrid B 1
RC Deportivo Fabril 0
Maç Detayı
M
18:00 | 14/04/19 | R 33
RC Deportivo Fabril 0
Atl. Madrid (A) 2
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 19 15 3 1 37 6 31 48
G
19:00 | 19/05/19 | R 38
Fuenlabrada CF 1
Burgos 0
Maç Detayı
2 19 14 4 1 37 8 29 46
3 19 12 6 1 21 6 15 42
B
19:00 | 12/05/19 | R 37
CD Guijuelo 0
Valladolid B 0
Maç Detayı
G
19:00 | 27/04/19 | R 35
CD Guijuelo 1
Cultural Leonesa 0
Maç Detayı
G
19:00 | 14/04/19 | R 33
CD Guijuelo 2
Real Madrid B 1
Maç Detayı
4 19 11 7 1 31 13 18 40
M
19:00 | 12/05/19 | R 37
Pontevedra 0
Atl. Madrid (A) 2
Maç Detayı
G
18:00 | 18/04/19 | R 34
Pontevedra 3
Rapido de Bouzas 1
Maç Detayı
5 19 12 4 3 30 15 15 40
M
19:00 | 19/05/19 | R 38
Real Madrid B 0
Pontevedra 1
Maç Detayı
G
21:00 | 04/05/19 | R 36
Real Madrid B 3
FC Coruxo 0
Maç Detayı
6 19 11 5 3 22 15 7 38
G
19:00 | 19/05/19 | R 38
Valladolid B 1
RC Deportivo Fabril 0
Maç Detayı
G
12:30 | 05/05/19 | R 36
Valladolid B 1
Salamanca CF Uds 0
Maç Detayı
M
18:30 | 20/04/19 | R 34
Valladolid B 1
SD Ponferradina 3
Maç Detayı
7 19 10 7 2 35 14 21 37
G
19:00 | 19/05/19 | R 38
Cultural Leonesa 3
FC Coruxo 0
Maç Detayı
G
20:00 | 04/05/19 | R 36
Cultural Leonesa 4
RC Deportivo Fabril 0
Maç Detayı
B
19:00 | 21/04/19 | R 34
Cultural Leonesa 1
Salamanca CF Uds 1
Maç Detayı
8 19 10 6 3 30 12 18 36
B
19:00 | 19/05/19 | R 38
Atl. Madrid (A) 0
Las Palmas B 0
Maç Detayı
G
13:00 | 05/05/19 | R 36
Atl. Madrid (A) 5
Rapido de Bouzas 1
Maç Detayı
9 19 9 6 4 25 16 9 33
B
19:00 | 12/05/19 | R 37
FC Coruxo 0
Unionistas de Salamanca CF 0
Maç Detayı
G
19:00 | 27/04/19 | R 35
FC Coruxo 3
Atl. Madrid (A) 0
Maç Detayı
M
19:00 | 14/04/19 | R 33
FC Coruxo 0
Pontevedra 1
Maç Detayı
10 19 8 8 3 23 12 11 32
G
19:00 | 19/05/19 | R 38
Unionistas de Salamanca CF 3
Rapido de Bouzas 0
Maç Detayı
B
19:30 | 04/05/19 | R 36
Unionistas de Salamanca CF 1
Reyes, De Los 1
Maç Detayı
G
19:30 | 20/04/19 | R 34
Unionistas de Salamanca CF 1
CD Guijuelo 0
Maç Detayı
11 19 8 7 4 17 12 5 31
G
19:00 | 12/05/19 | R 37
Las Palmas B 2
AD Union Adarve 0
Maç Detayı
G
13:00 | 05/05/19 | R 36
Las Palmas B 2
Pontevedra 1
Maç Detayı
G
13:00 | 21/04/19 | R 34
Las Palmas B 1
FC Coruxo 0
Maç Detayı
12 19 8 6 5 28 22 6 30
G
19:00 | 19/05/19 | R 38
Internacional de Madrid Boadilla 2
CD Guijuelo 1
Maç Detayı
M
13:00 | 05/05/19 | R 36
Internacional de Madrid Boadilla 0
Burgos 1
Maç Detayı
B
13:00 | 21/04/19 | R 34
Internacional de Madrid Boadilla 0
Fuenlabrada CF 0
Maç Detayı
13 19 8 5 6 24 18 6 29
M
19:00 | 12/05/19 | R 37
Reyes, De Los 1
Cultural Leonesa 2
Maç Detayı
B
13:00 | 28/04/19 | R 35
Reyes, De Los 2
Real Madrid B 2
Maç Detayı
M
13:00 | 14/04/19 | R 33
Reyes, De Los 0
Las Palmas B 2
Maç Detayı
14 19 8 5 6 31 21 10 29
M
19:00 | 19/05/19 | R 38
Celta Vigo B 1
Salamanca CF Uds 2
Maç Detayı
B
13:00 | 05/05/19 | R 36
Celta Vigo B 1
SD Ponferradina 1
Maç Detayı
15 19 7 7 5 19 15 4 28
G
19:00 | 12/05/19 | R 37
Burgos 2
Celta Vigo B 1
Maç Detayı
G
18:00 | 28/04/19 | R 35
Burgos 1
Valladolid B 0
Maç Detayı
B
18:00 | 14/04/19 | R 33
Burgos 2
Cultural Leonesa 2
Maç Detayı
16 19 7 6 6 26 23 3 27
G
19:00 | 12/05/19 | R 37
Salamanca CF Uds 2
Internacional de Madrid Boadilla 1
Maç Detayı
G
18:00 | 28/04/19 | R 35
Salamanca CF Uds 3
Navalcarnero 2
Maç Detayı
B
21:45 | 13/04/19 | R 33
Salamanca CF Uds 1
Unionistas de Salamanca CF 1
Maç Detayı
17 19 6 6 7 17 21 -4 24
M
19:00 | 12/05/19 | R 37
Rapido de Bouzas 0
Real Madrid B 3
Maç Detayı
G
12:00 | 28/04/19 | R 35
Rapido de Bouzas 2
Las Palmas B 1
Maç Detayı
18 19 6 6 7 20 21 -1 24
M
19:00 | 19/05/19 | R 38
AD Union Adarve 1
SD Ponferradina 3
Maç Detayı
G
13:00 | 28/04/19 | R 35
AD Union Adarve 3
Pontevedra 0
Maç Detayı
M
17:30 | 13/04/19 | R 33
AD Union Adarve 1
Rapido de Bouzas 2
Maç Detayı
19 19 5 4 10 22 25 -3 19
G
18:00 | 11/05/19 | R 37
RC Deportivo Fabril 3
Navalcarnero 0
Maç Detayı
B
18:00 | 27/04/19 | R 35
RC Deportivo Fabril 3
Unionistas de Salamanca CF 3
Maç Detayı
M
18:00 | 14/04/19 | R 33
RC Deportivo Fabril 0
Atl. Madrid (A) 2
Maç Detayı
20 19 5 4 10 23 31 -8 19
M
19:00 | 19/05/19 | R 38
Navalcarnero 2
Reyes, De Los 3
Maç Detayı
M
18:00 | 05/05/19 | R 36
Navalcarnero 0
CD Guijuelo 1
Maç Detayı
B
18:00 | 21/04/19 | R 34
Navalcarnero 1
Burgos 1
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 19 9 5 5 27 20 7 32
G
19:00 | 12/05/19 | R 37
Pontevedra 0
Atl. Madrid (A) 2
Maç Detayı
M
19:00 | 27/04/19 | R 35
FC Coruxo 3
Atl. Madrid (A) 0
Maç Detayı
2 19 7 7 5 21 20 1 28
G
19:00 | 12/05/19 | R 37
Reyes, De Los 1
Cultural Leonesa 2
Maç Detayı
M
19:00 | 27/04/19 | R 35
CD Guijuelo 1
Cultural Leonesa 0
Maç Detayı
B
18:00 | 14/04/19 | R 33
Burgos 2
Cultural Leonesa 2
Maç Detayı
3 19 7 6 6 30 27 3 27
G
19:00 | 19/05/19 | R 38
Navalcarnero 2
Reyes, De Los 3
Maç Detayı
B
19:30 | 04/05/19 | R 36
Unionistas de Salamanca CF 1
Reyes, De Los 1
Maç Detayı
M
13:00 | 21/04/19 | R 34
Atl. Madrid (A) 1
Reyes, De Los 0
Maç Detayı
4 19 6 7 6 32 30 2 25
G
19:00 | 12/05/19 | R 37
Rapido de Bouzas 0
Real Madrid B 3
Maç Detayı
B
13:00 | 28/04/19 | R 35
Reyes, De Los 2
Real Madrid B 2
Maç Detayı
5 19 5 8 6 12 15 -3 23
M
19:00 | 12/05/19 | R 37
SD Ponferradina 1
Fuenlabrada CF 0
Maç Detayı
6 19 5 8 6 18 19 -1 23
7 19 5 7 7 14 19 -5 22
G
19:00 | 19/05/19 | R 38
Celta Vigo B 1
Salamanca CF Uds 2
Maç Detayı
M
12:30 | 05/05/19 | R 36
Valladolid B 1
Salamanca CF Uds 0
Maç Detayı
B
19:00 | 21/04/19 | R 34
Cultural Leonesa 1
Salamanca CF Uds 1
Maç Detayı
8 19 7 1 11 14 25 -11 22
G
19:00 | 19/05/19 | R 38
Real Madrid B 0
Pontevedra 1
Maç Detayı
M
13:00 | 05/05/19 | R 36
Las Palmas B 2
Pontevedra 1
Maç Detayı
M
13:00 | 28/04/19 | R 35
AD Union Adarve 3
Pontevedra 0
Maç Detayı
G
19:00 | 14/04/19 | R 33
FC Coruxo 0
Pontevedra 1
Maç Detayı
9 19 4 8 7 16 25 -9 20
B
19:00 | 12/05/19 | R 37
FC Coruxo 0
Unionistas de Salamanca CF 0
Maç Detayı
B
18:00 | 27/04/19 | R 35
RC Deportivo Fabril 3
Unionistas de Salamanca CF 3
Maç Detayı
B
21:45 | 13/04/19 | R 33
Salamanca CF Uds 1
Unionistas de Salamanca CF 1
Maç Detayı
10 19 5 5 9 9 17 -8 20
M
19:00 | 19/05/19 | R 38
Fuenlabrada CF 1
Burgos 0
Maç Detayı
G
13:00 | 05/05/19 | R 36
Internacional de Madrid Boadilla 0
Burgos 1
Maç Detayı
B
18:00 | 21/04/19 | R 34
Navalcarnero 1
Burgos 1
Maç Detayı
11 19 4 6 9 19 32 -13 18
M
19:00 | 12/05/19 | R 37
Salamanca CF Uds 2
Internacional de Madrid Boadilla 1
Maç Detayı
M
21:00 | 27/04/19 | R 35
SD Ponferradina 3
Internacional de Madrid Boadilla 0
Maç Detayı
M
13:00 | 14/04/19 | R 33
Celta Vigo B 5
Internacional de Madrid Boadilla 0
Maç Detayı
12 19 4 5 10 14 27 -13 17
M
19:00 | 12/05/19 | R 37
Burgos 2
Celta Vigo B 1
Maç Detayı
M
13:00 | 28/04/19 | R 35
Fuenlabrada CF 2
Celta Vigo B 1
Maç Detayı
13 19 4 5 10 9 21 -12 17
B
19:00 | 19/05/19 | R 38
Atl. Madrid (A) 0
Las Palmas B 0
Maç Detayı
M
12:00 | 28/04/19 | R 35
Rapido de Bouzas 2
Las Palmas B 1
Maç Detayı
G
13:00 | 14/04/19 | R 33
Reyes, De Los 0
Las Palmas B 2
Maç Detayı
14 19 2 11 6 13 25 -12 17
M
19:00 | 19/05/19 | R 38
Cultural Leonesa 3
FC Coruxo 0
Maç Detayı
M
21:00 | 04/05/19 | R 36
Real Madrid B 3
FC Coruxo 0
Maç Detayı
M
13:00 | 21/04/19 | R 34
Las Palmas B 1
FC Coruxo 0
Maç Detayı
15 19 5 2 12 14 27 -13 17
M
19:00 | 19/05/19 | R 38
Internacional de Madrid Boadilla 2
CD Guijuelo 1
Maç Detayı
G
18:00 | 05/05/19 | R 36
Navalcarnero 0
CD Guijuelo 1
Maç Detayı
M
19:30 | 20/04/19 | R 34
Unionistas de Salamanca CF 1
CD Guijuelo 0
Maç Detayı
16 19 4 2 13 11 34 -23 14
M
19:00 | 19/05/19 | R 38
Unionistas de Salamanca CF 3
Rapido de Bouzas 0
Maç Detayı
M
13:00 | 05/05/19 | R 36
Atl. Madrid (A) 5
Rapido de Bouzas 1
Maç Detayı
M
18:00 | 18/04/19 | R 34
Pontevedra 3
Rapido de Bouzas 1
Maç Detayı
G
17:30 | 13/04/19 | R 33
AD Union Adarve 1
Rapido de Bouzas 2
Maç Detayı
17 19 3 3 13 22 41 -19 12
M
19:00 | 12/05/19 | R 37
Las Palmas B 2
AD Union Adarve 0
Maç Detayı
M
13:00 | 05/05/19 | R 36
Fuenlabrada CF 4
AD Union Adarve 0
Maç Detayı
M
13:00 | 21/04/19 | R 34
Celta Vigo B 4
AD Union Adarve 2
Maç Detayı
18 19 1 8 10 11 25 -14 11
B
19:00 | 12/05/19 | R 37
CD Guijuelo 0
Valladolid B 0
Maç Detayı
M
18:00 | 28/04/19 | R 35
Burgos 1
Valladolid B 0
Maç Detayı
M
13:00 | 14/04/19 | R 33
Fuenlabrada CF 2
Valladolid B 0
Maç Detayı
19 19 1 3 15 14 39 -25 6
M
18:00 | 11/05/19 | R 37
RC Deportivo Fabril 3
Navalcarnero 0
Maç Detayı
M
18:00 | 28/04/19 | R 35
Salamanca CF Uds 3
Navalcarnero 2
Maç Detayı
M
21:00 | 13/04/19 | R 33
SD Ponferradina 3
Navalcarnero 0
Maç Detayı
20 19 0 5 14 6 30 -24 5
M
19:00 | 19/05/19 | R 38
Valladolid B 1
RC Deportivo Fabril 0
Maç Detayı
M
20:00 | 04/05/19 | R 36
Cultural Leonesa 4
RC Deportivo Fabril 0
Maç Detayı
M
21:00 | 18/04/19 | R 34
Real Madrid B 1
RC Deportivo Fabril 0
Maç Detayı
Tüm Maçlar İç Saha Maçları Deplasman Maçları
Poz # O G B M A Y Av P P O G B M A Y Av P P O G B M A Y Av P P
1 38 20 11 7 49 21 28 71 19 15 3 1 37 6 31 48 19 5 8 6 12 15 -3 23
2 38 19 12 7 55 27 28 69 19 14 4 1 37 8 29 46 19 5 8 6 18 19 -1 23
3 38 19 11 8 57 32 25 68 19 10 6 3 30 12 18 36 19 9 5 5 27 20 7 32
4 38 18 11 9 62 45 17 65 19 12 4 3 30 15 15 40 19 6 7 6 32 30 2 25
5 38 17 14 7 56 34 22 65 19 10 7 2 35 14 21 37 19 7 7 5 21 20 1 28
6 38 18 8 12 45 38 7 62 19 11 7 1 31 13 18 40 19 7 1 11 14 25 -11 22
7 38 17 8 13 35 33 2 59 19 12 6 1 21 6 15 42 19 5 2 12 14 27 -13 17
8 38 15 11 12 54 45 9 56 19 8 5 6 24 18 6 29 19 7 6 6 30 27 3 27
9 38 12 16 10 39 37 2 52 19 8 8 3 23 12 11 32 19 4 8 7 16 25 -9 20
10 38 11 17 10 38 41 -3 50 19 9 6 4 25 16 9 33 19 2 11 6 13 25 -12 17
11 38 12 13 13 33 40 -7 49 19 11 5 3 22 15 7 38 19 1 8 10 11 25 -14 11
12 38 12 13 13 40 42 -2 49 19 7 6 6 26 23 3 27 19 5 7 7 14 19 -5 22
13 38 12 12 14 28 32 -4 48 19 7 7 5 19 15 4 28 19 5 5 9 9 17 -8 20
14 38 12 12 14 47 54 -7 48 19 8 6 5 28 22 6 30 19 4 6 9 19 32 -13 18
15 38 12 12 14 26 33 -7 48 19 8 7 4 17 12 5 31 19 4 5 10 9 21 -12 17
16 38 12 10 16 45 48 -3 46 19 8 5 6 31 21 10 29 19 4 5 10 14 27 -13 17
17 38 10 8 20 28 55 -27 38 19 6 6 7 17 21 -4 24 19 4 2 13 11 34 -23 14
18 38 9 9 20 42 62 -20 36 19 6 6 7 20 21 -1 24 19 3 3 13 22 41 -19 12
19 38 6 7 25 37 70 -33 25 19 5 4 10 23 31 -8 19 19 1 3 15 14 39 -25 6
20 38 5 9 24 28 55 -27 24 19 5 4 10 22 25 -3 19 19 0 5 14 6 30 -24 5
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 38 22 12 4 66 25 41 78
B
19:00 | 19/05/19 | R 38
Racing Santander 2
Logrones 2
Maç Detayı
B
19:00 | 12/05/19 | R 37
Real Oviedo B 1
Racing Santander 1
Maç Detayı
2 38 20 12 6 44 22 22 72
B
19:00 | 19/05/19 | R 38
Racing Santander 2
Logrones 2
Maç Detayı
G
19:00 | 12/05/19 | R 37
Logrones 2
Izarra 1
Maç Detayı
3 38 19 12 7 53 32 21 69
4 38 18 7 13 41 40 1 61
M
19:00 | 19/05/19 | R 38
Barakaldo CF 1
SD Gernika Club 2
Maç Detayı
M
19:00 | 12/05/19 | R 37
SD Leioa 3
Barakaldo CF 0
Maç Detayı
G
19:00 | 05/05/19 | R 36
Barakaldo CF 4
SD Amorebieta 3
Maç Detayı
G
18:00 | 28/04/19 | R 35
Gimnastica Torrelavega 1
Barakaldo CF 3
Maç Detayı
5 38 15 14 9 55 45 10 59
G
19:00 | 18/05/19 | R 38
Scd Durango 1
Real Oviedo B 3
Maç Detayı
B
19:00 | 12/05/19 | R 37
Real Oviedo B 1
Racing Santander 1
Maç Detayı
B
18:00 | 05/05/19 | R 36
Izarra 1
Real Oviedo B 1
Maç Detayı
G
13:00 | 28/04/19 | R 35
Real Oviedo B 3
Arenas Club de Getxo 2
Maç Detayı
M
19:00 | 20/04/19 | R 34
CD Mirandes 1
Real Oviedo B 0
Maç Detayı
G
13:00 | 14/04/19 | R 33
Real Oviedo B 2
Real Sociedad B 1
Maç Detayı
6 38 16 9 13 67 45 22 57
B
19:00 | 19/05/19 | R 38
CD Vitoria 0
Athletic Bilbao B 0
Maç Detayı
G
19:00 | 12/05/19 | R 37
Athletic Bilbao B 2
Real Union Irun 0
Maç Detayı
G
19:00 | 05/05/19 | R 36
CD Calahorra 0
Athletic Bilbao B 3
Maç Detayı
M
12:30 | 28/04/19 | R 35
Athletic Bilbao B 0
Sporting Gijon (A) 2
Maç Detayı
G
13:00 | 18/04/19 | R 34
UP Langreo 0
Athletic Bilbao B 2
Maç Detayı
G
19:00 | 13/04/19 | R 33
Athletic Bilbao B 4
Barakaldo CF 1
Maç Detayı
7 38 12 17 9 43 40 3 53
M
19:00 | 19/05/19 | R 38
UP Langreo 4
SD Leioa 1
Maç Detayı
G
19:00 | 12/05/19 | R 37
SD Leioa 3
Barakaldo CF 0
Maç Detayı
G
18:30 | 04/05/19 | R 36
Scd Durango 0
SD Leioa 3
Maç Detayı
B
18:00 | 27/04/19 | R 35
SD Leioa 1
Racing Santander 1
Maç Detayı
M
21:00 | 17/04/19 | R 34
Izarra 2
SD Leioa 1
Maç Detayı
B
18:00 | 13/04/19 | R 33
SD Leioa 0
Arenas Club de Getxo 0
Maç Detayı
8 38 14 11 13 44 45 -1 53
G
19:00 | 19/05/19 | R 38
Sporting Gijon (A) 0
SD Amorebieta 1
Maç Detayı
G
19:00 | 12/05/19 | R 37
SD Amorebieta 2
UP Langreo 0
Maç Detayı
M
19:00 | 05/05/19 | R 36
Barakaldo CF 4
SD Amorebieta 3
Maç Detayı
G
18:30 | 27/04/19 | R 35
SD Amorebieta 3
Scd Durango 0
Maç Detayı
B
19:00 | 21/04/19 | R 34
Racing Santander 1
SD Amorebieta 1
Maç Detayı
B
17:30 | 13/04/19 | R 33
SD Amorebieta 0
Izarra 0
Maç Detayı
9 38 15 7 16 43 48 -5 52
G
19:00 | 19/05/19 | R 38
UP Langreo 4
SD Leioa 1
Maç Detayı
M
19:00 | 12/05/19 | R 37
SD Amorebieta 2
UP Langreo 0
Maç Detayı
G
19:30 | 04/05/19 | R 36
UP Langreo 1
Gimnastica Torrelavega 0
Maç Detayı
M
18:00 | 27/04/19 | R 35
CD Tudelano 2
UP Langreo 0
Maç Detayı
M
13:00 | 18/04/19 | R 34
UP Langreo 0
Athletic Bilbao B 2
Maç Detayı
M
20:00 | 13/04/19 | R 33
Real Union Irun 4
UP Langreo 0
Maç Detayı
10 38 13 11 14 45 52 -7 50
G
19:00 | 19/05/19 | R 38
CD Calahorra 1
Gimnastica Torrelavega 0
Maç Detayı
B
19:00 | 12/05/19 | R 37
CD Tudelano 0
CD Calahorra 0
Maç Detayı
M
19:00 | 05/05/19 | R 36
CD Calahorra 0
Athletic Bilbao B 3
Maç Detayı
G
13:00 | 28/04/19 | R 35
Real Union Irun 0
CD Calahorra 1
Maç Detayı
G
19:00 | 21/04/19 | R 34
CD Calahorra 2
CD Vitoria 0
Maç Detayı
M
18:00 | 14/04/19 | R 33
CD Calahorra 1
Sporting Gijon (A) 3
Maç Detayı
11 38 13 10 15 42 43 -1 49
M
19:00 | 19/05/19 | R 38
Sporting Gijon (A) 0
SD Amorebieta 1
Maç Detayı
B
19:00 | 12/05/19 | R 37
Gimnastica Torrelavega 1
Sporting Gijon (A) 1
Maç Detayı
B
13:00 | 05/05/19 | R 36
Sporting Gijon (A) 0
CD Tudelano 0
Maç Detayı
G
12:30 | 28/04/19 | R 35
Athletic Bilbao B 0
Sporting Gijon (A) 2
Maç Detayı
M
13:00 | 19/04/19 | R 34
Sporting Gijon (A) 0
Real Union Irun 1
Maç Detayı
G
18:00 | 14/04/19 | R 33
CD Calahorra 1
Sporting Gijon (A) 3
Maç Detayı
12 38 12 9 17 47 42 5 45
M
19:00 | 19/05/19 | R 38
Izarra 1
Real Sociedad B 0
Maç Detayı
B
19:00 | 12/05/19 | R 37
Real Sociedad B 1
Arenas Club de Getxo 1
Maç Detayı
M
19:00 | 04/05/19 | R 36
CD Mirandes 2
Real Sociedad B 1
Maç Detayı
M
17:00 | 27/04/19 | R 35
CD Vitoria 2
Real Sociedad B 1
Maç Detayı
M
13:00 | 20/04/19 | R 34
Real Sociedad B 0
Logrones 1
Maç Detayı
M
13:00 | 14/04/19 | R 33
Real Oviedo B 2
Real Sociedad B 1
Maç Detayı
13 38 9 18 11 33 44 -11 45
G
19:00 | 19/05/19 | R 38
Izarra 1
Real Sociedad B 0
Maç Detayı
M
19:00 | 12/05/19 | R 37
Logrones 2
Izarra 1
Maç Detayı
B
18:00 | 05/05/19 | R 36
Izarra 1
Real Oviedo B 1
Maç Detayı
G
19:00 | 28/04/19 | R 35
SD Gernika Club 0
Izarra 1
Maç Detayı
G
21:00 | 17/04/19 | R 34
Izarra 2
SD Leioa 1
Maç Detayı
B
17:30 | 13/04/19 | R 33
SD Amorebieta 0
Izarra 0
Maç Detayı
14 38 10 15 13 33 42 -9 45
M
19:00 | 19/05/19 | R 38
Real Union Irun 1
CD Tudelano 0
Maç Detayı
B
19:00 | 12/05/19 | R 37
CD Tudelano 0
CD Calahorra 0
Maç Detayı
B
13:00 | 05/05/19 | R 36
Sporting Gijon (A) 0
CD Tudelano 0
Maç Detayı
G
18:00 | 27/04/19 | R 35
CD Tudelano 2
UP Langreo 0
Maç Detayı
B
13:00 | 18/04/19 | R 34
Barakaldo CF 1
CD Tudelano 1
Maç Detayı
G
13:00 | 14/04/19 | R 33
CD Tudelano 1
Scd Durango 0
Maç Detayı
15 38 11 12 15 33 40 -7 45
G
19:00 | 19/05/19 | R 38
Arenas Club de Getxo 1
CD Mirandes 0
Maç Detayı
B
19:00 | 12/05/19 | R 37
Real Sociedad B 1
Arenas Club de Getxo 1
Maç Detayı
M
19:00 | 04/05/19 | R 36
Arenas Club de Getxo 1
Logrones 3
Maç Detayı
M
13:00 | 28/04/19 | R 35
Real Oviedo B 3
Arenas Club de Getxo 2
Maç Detayı
G
20:30 | 17/04/19 | R 34
Arenas Club de Getxo 4
SD Gernika Club 1
Maç Detayı
B
18:00 | 13/04/19 | R 33
SD Leioa 0
Arenas Club de Getxo 0
Maç Detayı
16 38 9 17 12 39 44 -5 44
G
19:00 | 19/05/19 | R 38
Real Union Irun 1
CD Tudelano 0
Maç Detayı
M
19:00 | 12/05/19 | R 37
Athletic Bilbao B 2
Real Union Irun 0
Maç Detayı
G
17:00 | 04/05/19 | R 36
Real Union Irun 2
CD Vitoria 0
Maç Detayı
M
13:00 | 28/04/19 | R 35
Real Union Irun 0
CD Calahorra 1
Maç Detayı
17 38 8 18 12 32 42 -10 42
G
19:00 | 19/05/19 | R 38
Barakaldo CF 1
SD Gernika Club 2
Maç Detayı
G
19:00 | 12/05/19 | R 37
SD Gernika Club 1
Scd Durango 0
Maç Detayı
G
19:00 | 05/05/19 | R 36
Racing Santander 0
SD Gernika Club 1
Maç Detayı
M
19:00 | 28/04/19 | R 35
SD Gernika Club 0
Izarra 1
Maç Detayı
M
20:30 | 17/04/19 | R 34
Arenas Club de Getxo 4
SD Gernika Club 1
Maç Detayı
B
19:00 | 13/04/19 | R 33
SD Gernika Club 1
CD Mirandes 1
Maç Detayı
18 38 7 14 17 34 51 -17 35
B
19:00 | 19/05/19 | R 38
CD Vitoria 0
Athletic Bilbao B 0
Maç Detayı
G
19:00 | 12/05/19 | R 37
CD Mirandes 1
CD Vitoria 2
Maç Detayı
M
17:00 | 04/05/19 | R 36
Real Union Irun 2
CD Vitoria 0
Maç Detayı
G
17:00 | 27/04/19 | R 35
CD Vitoria 2
Real Sociedad B 1
Maç Detayı
M
19:00 | 21/04/19 | R 34
CD Calahorra 2
CD Vitoria 0
Maç Detayı
M
18:30 | 14/04/19 | R 33
CD Vitoria 0
Logrones 2
Maç Detayı
19 38 6 14 18 25 44 -19 32
M
19:00 | 19/05/19 | R 38
CD Calahorra 1
Gimnastica Torrelavega 0
Maç Detayı
B
19:00 | 12/05/19 | R 37
Gimnastica Torrelavega 1
Sporting Gijon (A) 1
Maç Detayı
M
19:30 | 04/05/19 | R 36
UP Langreo 1
Gimnastica Torrelavega 0
Maç Detayı
M
18:00 | 28/04/19 | R 35
Gimnastica Torrelavega 1
Barakaldo CF 3
Maç Detayı
B
19:00 | 18/04/19 | R 34
Scd Durango 4
Gimnastica Torrelavega 4
Maç Detayı
B
18:00 | 14/04/19 | R 33
Gimnastica Torrelavega 0
Racing Santander 0
Maç Detayı
20 38 7 9 22 32 65 -33 30
M
19:00 | 18/05/19 | R 38
Scd Durango 1
Real Oviedo B 3
Maç Detayı
M
19:00 | 12/05/19 | R 37
SD Gernika Club 1
Scd Durango 0
Maç Detayı
M
18:30 | 04/05/19 | R 36
Scd Durango 0
SD Leioa 3
Maç Detayı
M
18:30 | 27/04/19 | R 35
SD Amorebieta 3
Scd Durango 0
Maç Detayı
B
19:00 | 18/04/19 | R 34
Scd Durango 4
Gimnastica Torrelavega 4
Maç Detayı
M
13:00 | 14/04/19 | R 33
CD Tudelano 1
Scd Durango 0
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 19 14 4 1 41 11 30 46
B
19:00 | 19/05/19 | R 38
Racing Santander 2
Logrones 2
Maç Detayı
2 19 13 4 2 45 18 27 43
G
19:00 | 12/05/19 | R 37
Athletic Bilbao B 2
Real Union Irun 0
Maç Detayı
M
12:30 | 28/04/19 | R 35
Athletic Bilbao B 0
Sporting Gijon (A) 2
Maç Detayı
G
19:00 | 13/04/19 | R 33
Athletic Bilbao B 4
Barakaldo CF 1
Maç Detayı
3 19 12 6 1 30 13 17 42
4 19 12 5 2 27 11 16 41
G
19:00 | 12/05/19 | R 37
Logrones 2
Izarra 1
Maç Detayı
5 19 12 3 4 27 12 15 39
G
19:00 | 19/05/19 | R 38
UP Langreo 4
SD Leioa 1
Maç Detayı
G
19:30 | 04/05/19 | R 36
UP Langreo 1
Gimnastica Torrelavega 0
Maç Detayı
M
13:00 | 18/04/19 | R 34
UP Langreo 0
Athletic Bilbao B 2
Maç Detayı
6 19 9 5 5 23 17 6 32
M
19:00 | 19/05/19 | R 38
Barakaldo CF 1
SD Gernika Club 2
Maç Detayı
G
19:00 | 05/05/19 | R 36
Barakaldo CF 4
SD Amorebieta 3
Maç Detayı
7 19 8 8 3 25 18 7 32
B
19:00 | 12/05/19 | R 37
Real Oviedo B 1
Racing Santander 1
Maç Detayı
G
13:00 | 28/04/19 | R 35
Real Oviedo B 3
Arenas Club de Getxo 2
Maç Detayı
G
13:00 | 14/04/19 | R 33
Real Oviedo B 2
Real Sociedad B 1
Maç Detayı
8 19 7 9 3 23 18 5 30
G
19:00 | 12/05/19 | R 37
SD Leioa 3
Barakaldo CF 0
Maç Detayı
B
18:00 | 27/04/19 | R 35
SD Leioa 1
Racing Santander 1
Maç Detayı
B
18:00 | 13/04/19 | R 33
SD Leioa 0
Arenas Club de Getxo 0
Maç Detayı
9 19 8 5 6 28 18 10 29
B
19:00 | 12/05/19 | R 37
Real Sociedad B 1
Arenas Club de Getxo 1
Maç Detayı
M
13:00 | 20/04/19 | R 34
Real Sociedad B 0
Logrones 1
Maç Detayı
10 19 8 4 7 21 18 3 28
G
19:00 | 19/05/19 | R 38
Arenas Club de Getxo 1
CD Mirandes 0
Maç Detayı
M
19:00 | 04/05/19 | R 36
Arenas Club de Getxo 1
Logrones 3
Maç Detayı
G
20:30 | 17/04/19 | R 34
Arenas Club de Getxo 4
SD Gernika Club 1
Maç Detayı
11 19 8 4 7 25 23 2 28
G
19:00 | 19/05/19 | R 38
CD Calahorra 1
Gimnastica Torrelavega 0
Maç Detayı
M
19:00 | 05/05/19 | R 36
CD Calahorra 0
Athletic Bilbao B 3
Maç Detayı
G
19:00 | 21/04/19 | R 34
CD Calahorra 2
CD Vitoria 0
Maç Detayı
M
18:00 | 14/04/19 | R 33
CD Calahorra 1
Sporting Gijon (A) 3
Maç Detayı
12 19 7 7 5 20 20 0 28
B
19:00 | 12/05/19 | R 37
CD Tudelano 0
CD Calahorra 0
Maç Detayı
G
18:00 | 27/04/19 | R 35
CD Tudelano 2
UP Langreo 0
Maç Detayı
G
13:00 | 14/04/19 | R 33
CD Tudelano 1
Scd Durango 0
Maç Detayı
13 19 7 5 7 23 22 1 26
G
19:00 | 12/05/19 | R 37
SD Amorebieta 2
UP Langreo 0
Maç Detayı
G
18:30 | 27/04/19 | R 35
SD Amorebieta 3
Scd Durango 0
Maç Detayı
B
17:30 | 13/04/19 | R 33
SD Amorebieta 0
Izarra 0
Maç Detayı
14 19 5 11 3 16 13 3 26
G
19:00 | 12/05/19 | R 37
SD Gernika Club 1
Scd Durango 0
Maç Detayı
M
19:00 | 28/04/19 | R 35
SD Gernika Club 0
Izarra 1
Maç Detayı
B
19:00 | 13/04/19 | R 33
SD Gernika Club 1
CD Mirandes 1
Maç Detayı
15 19 6 7 6 20 21 -1 25
G
19:00 | 19/05/19 | R 38
Real Union Irun 1
CD Tudelano 0
Maç Detayı
G
17:00 | 04/05/19 | R 36
Real Union Irun 2
CD Vitoria 0
Maç Detayı
M
13:00 | 28/04/19 | R 35
Real Union Irun 0
CD Calahorra 1
Maç Detayı
16 19 4 12 3 17 17 0 24
G
19:00 | 19/05/19 | R 38
Izarra 1
Real Sociedad B 0
Maç Detayı
B
18:00 | 05/05/19 | R 36
Izarra 1
Real Oviedo B 1
Maç Detayı
G
21:00 | 17/04/19 | R 34
Izarra 2
SD Leioa 1
Maç Detayı
17 19 5 6 8 22 23 -1 21
M
19:00 | 19/05/19 | R 38
Sporting Gijon (A) 0
SD Amorebieta 1
Maç Detayı
B
13:00 | 05/05/19 | R 36
Sporting Gijon (A) 0
CD Tudelano 0
Maç Detayı
M
13:00 | 19/04/19 | R 34
Sporting Gijon (A) 0
Real Union Irun 1
Maç Detayı
18 19 4 8 7 13 19 -6 20
B
19:00 | 12/05/19 | R 37
Gimnastica Torrelavega 1
Sporting Gijon (A) 1
Maç Detayı
M
18:00 | 28/04/19 | R 35
Gimnastica Torrelavega 1
Barakaldo CF 3
Maç Detayı
B
18:00 | 14/04/19 | R 33
Gimnastica Torrelavega 0
Racing Santander 0
Maç Detayı
19 19 4 7 8 17 23 -6 19
B
19:00 | 19/05/19 | R 38
CD Vitoria 0
Athletic Bilbao B 0
Maç Detayı
G
17:00 | 27/04/19 | R 35
CD Vitoria 2
Real Sociedad B 1
Maç Detayı
M
18:30 | 14/04/19 | R 33
CD Vitoria 0
Logrones 2
Maç Detayı
20 19 4 4 11 18 35 -17 16
M
19:00 | 18/05/19 | R 38
Scd Durango 1
Real Oviedo B 3
Maç Detayı
M
18:30 | 04/05/19 | R 36
Scd Durango 0
SD Leioa 3
Maç Detayı
B
19:00 | 18/04/19 | R 34
Scd Durango 4
Gimnastica Torrelavega 4
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 19 8 8 3 25 14 11 32
B
19:00 | 12/05/19 | R 37
Real Oviedo B 1
Racing Santander 1
Maç Detayı
2 19 8 7 4 17 11 6 31
B
19:00 | 19/05/19 | R 38
Racing Santander 2
Logrones 2
Maç Detayı
3 19 9 2 8 18 23 -5 29
M
19:00 | 12/05/19 | R 37
SD Leioa 3
Barakaldo CF 0
Maç Detayı
G
18:00 | 28/04/19 | R 35
Gimnastica Torrelavega 1
Barakaldo CF 3
Maç Detayı
4 19 8 4 7 20 20 0 28
B
19:00 | 12/05/19 | R 37
Gimnastica Torrelavega 1
Sporting Gijon (A) 1
Maç Detayı
G
12:30 | 28/04/19 | R 35
Athletic Bilbao B 0
Sporting Gijon (A) 2
Maç Detayı
G
18:00 | 14/04/19 | R 33
CD Calahorra 1
Sporting Gijon (A) 3
Maç Detayı
5 19 7 6 6 30 27 3 27
G
19:00 | 18/05/19 | R 38
Scd Durango 1
Real Oviedo B 3
Maç Detayı
B
18:00 | 05/05/19 | R 36
Izarra 1
Real Oviedo B 1
Maç Detayı
M
19:00 | 20/04/19 | R 34
CD Mirandes 1
Real Oviedo B 0
Maç Detayı
6 19 7 6 6 21 23 -2 27
G
19:00 | 19/05/19 | R 38
Sporting Gijon (A) 0
SD Amorebieta 1
Maç Detayı
M
19:00 | 05/05/19 | R 36
Barakaldo CF 4
SD Amorebieta 3
Maç Detayı
B
19:00 | 21/04/19 | R 34
Racing Santander 1
SD Amorebieta 1
Maç Detayı
7 19 7 6 6 23 19 4 27
8 19 5 8 6 20 22 -2 23
M
19:00 | 19/05/19 | R 38
UP Langreo 4
SD Leioa 1
Maç Detayı
G
18:30 | 04/05/19 | R 36
Scd Durango 0
SD Leioa 3
Maç Detayı
M
21:00 | 17/04/19 | R 34
Izarra 2
SD Leioa 1
Maç Detayı
9 19 5 7 7 20 29 -9 22
B
19:00 | 12/05/19 | R 37
CD Tudelano 0
CD Calahorra 0
Maç Detayı
G
13:00 | 28/04/19 | R 35