• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Alaçatı Jazz Rüzgarı Ayten Alpman'la açılıyor

22.10.2011, 00:00


Alaçatı Belediyesi, Bu'ra Lokal ve Kesre Otel'in işbirliğiyle hazırlanan Alaçatı Jazz Rüzgarı Festivali bugün, Ayten Alpman'la çoşkulu bir açılış yapacak. Festivalde Türk caz dünyasına yıllarca emek vermiş solist ve enstrümantalistler yer alacak. 12 Kasım'a kadar sürecek olan festivale, Ayten Alpman, Melis Sökmen, Ayşe Gencer, İmer Demirer, Sibel Köse, Önder Focan ve Sibel Tüzün katılacak. Festival boyunca sanatçılar Bu'ra Lokal'de sahne alacaklar. Festivalin ilk konuğu Ayten Alpman ise bugün vereceği konserile müzikseverlere caz ziyafeti sunucak...


Alaçatı Jazz Rüzgarı Ayten Alpman'la açılıyor haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.