• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Yeşilçam'dan mavi sulara

Yeşilçam'dan mavi sulara

03.08.2018, 16:48

Türk sinemasının efsane isimlerinden Salih Güney Çeşme'ye yerleşen ünlü isimler arasındaki yerini aldı. Yaz kış Çeşme'de yaşayacağını söyleyen Güney, Yeni Asır'a açıklamalarda bulundu. Arkeoloji ve tarih alanında birçok projeye imza atan Salih Güney, arkeoloji dalışlarına İzmir ve Ege'de devam ediyor.
Ankara Üniversitesi Sualtı Arkeoloji Bölümü basın sözcülüğü görevini de yürüten Güney, "Şimdi Çeşmealtı'nda dalışlar başlıyor. Yıllar önce yabancı arkeologlar dalış yapardı. Biz bu konuda çalıştık ve şimdi 60 sualtı arkeoloğumuz var. Milli değerlerimizi korumaya devam ediyoruz" diye konuştu.

KADİR İNANIR'I KADİR İNANIR YAPAN TÜRKAN ŞORAY

Kadir İnanır'ın son bir proje ile sinemaya veda edip jübile yapacağı haberlerini de değerlendiren Güney, "Kadir geç bile kaldı. Ununu eleyip eleğini duvara astı. Hep maço karakter oldu. Farklı bir oyunculuğunu görmedik. Kadir İnanır'ı Kadir İnanır yapan Türkan Şoray filmleridir. Bırakma kararı isabetli. Ben daha gencim bırakmıyorum" dedi.

KAHRAMAN DURAK

Yeşilçam'dan mavi sulara haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN