• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Kahvaltı deyince Çiçekliköy

Kahvaltı deyince Çiçekliköy

24.08.2018, 16:25

Tatil sabahını mis gibi havada doğanın içinde nefis bir kahvaltı eşliğinde karşılamak için Çiçekliköy'e gelmek yetiyor

İzmirliler için, betondan uzaklaşıp kafa dinlemeye Bornova'ya, özellikle hafta sonları kahvaltı yapmaya Çiçekliköy'e gelmek artık alışkanlık haline geldi. Yeşilliklerin arasında, hatta ormanın içindeki işletme topluluğu Bornova'ya yakın ilçe ve illerde kahvaltı yapılacak yer olarak anılmasına neden olmuş. Şehir kalabalığından birkaç saatliğine uzaklaşmak için iyi bir seçim bence de.

SEMAVERDE ÇAY KEYFİ

Mekanların çoğunun açılış saati hafta içi de hafta sonu da 08.00. Özellikle hafta sonu erkenden yola koyulmakta fayda var. Sıkma portakal suyu, sahanda yumurta gibi istekler ekstraya giriyor. Ardından kahvaltılıklar masanıza getiriliyor. Semaverde de çay getirilerek çay özgürlüğünüzü de alıyorsunuz. Açıkçası kahvaltılar memnun edici. Keyifle kahvaltı yapabileceğiniz her şey getiriliyor.

KAHVALTI MEKANLARI

Kirazlıbahçe, Kozalak Butik Restoran, Luka Restaurant, Pino Restaurant, Aktuğ Köy Kahvaltısı, Çamaltı Restaurant, Nirvana Kahvaltı Evi bölgede en sevilen kahvaltı mekanları arasında.

KAHVALTI FİYATLARI

Çiçekli Köy'de kahvaltı ücretleri 25 TL ile 35 TL arasında değişiyor. Sofranızda ekstralar olursa fiyatlar artıyor.

Kahvaltı deyince Çiçekliköy haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN