• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Hem güldürüp hem yarışacaklar

Hem güldürüp hem yarışacaklar

31.08.2018, 17:21

Bugüne kadar yaptıkları filmlerle Hollywood yapımlarını ezmeyi başaran 'Komedinin Dört Atlısı', Cem Yılmaz, Yılmaz Erdoğan, Şahan Gökbakar ve Ata Demirer, bu sezon filmleriyle yarışacak.
Bu yarış kahkahalar kadar gişe ve hasılata da yansıyacak. Yılmaz Erdoğan-Organize İşler 2, Ata Demirer-Belalı Köfte, Cem Yılmaz-Kara Komik Filmler, Şahan Gökbakar ise Recep İvedik 6 filmiyle vizyonda olacak.

İDDİALI İSİMLER VAR

Yılmaz Erdoğan'ın Organize İşler 2 filminin oyuncu kadrosunda filmin senaristi ve yönetmeni olan Yılmaz Erdoğan, Kıvanç Tatlıtuğ, Bensu Soral, Demet Evgar, Ezgi Mola, Rıza Kocaoğlu, Ata Demirer başta olmak üzere birçok ünlü isim yer alıyor.
Ata Demirer Organize İşler 2 filminde de rol alırken kendi filmi 'Belalı Köfte' ile bir anlamda kendine rakip olacak. Ata Demirer'in son filminin kadrosunda ise kendisinin yanı sıra Demet Akbağ, Tarık Ünlüoğlu, Hande Dane ve Gizem Karaca olacak.
Gişe Rekorunu elinde bulunduran Şahan Gökbakar ise Recep İvedik serilerindeki geleneğini bozmadı. Gökbakar çok ünlü isimlerle çalışmayı tercih etmezken, kendisinin canlandırdığı Recep İvedik karakteri yine en ön planda olacak.
Cem Yılmaz'ın çekimlerine başladığı 'Kara Komik Filmler' ise tanıdık isimlerden oluşuyor. Cem Yılmaz başrolde kendine yer verirken, Ozan Güven, Zafer Algöz, Özkan Uğur var.

KAHRAMAN DURAK

Hem güldürüp hem yarışacaklar haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN