• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

’de tiyatro dolu günler

İzmir’de tiyatro dolu günler
Giriş Tarihi: 10.11.2018

İzmirli tiyatro severler bu hafta iki ayrı tiyatro festivaliyle adeta bir şölen yaşayacak.
Tiyatro dünyasının genç yaşta kaybettiği dahi çocuğu Alaittin Eraslan adına bu yıl üçüncüsü düzenlenen 3.Alaittin Eraslan Tiyatro Günleri 18 Kasım tarihine kadar tiyatroyla seyirciyi buluşturmaya devam edecek. Festivalde başta Genco Erkal, Rutkay Aziz, Haluk Bilginer, Zuhal Olcay, Sumru Yavrucuk, Mert Fırat gibi usta isimler ile birlikte Türk tiyatro dünyasının en güzide toplulukları beğenilen oyunlarıyla seyirci karşısına çıkacak. Festivalde, oyunlar İsmet İnönü Sanat Merkezi, İzmir Sanat, Bostanlı Suat Taşer Açıkhava Tiyatrosu, Tepekule Kongre Merkezi'nde sahnelenecek.
Konak Belediyesinin "Tiyatro Konak'ta" festivali ise Selahattin Akçiçek Kültür Merkezi Sahnesi'nde İzmir seyircisiyle buluşacak.

İzmir’de tiyatro dolu günler haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN