• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Lezzet ve müzik İzmir’de iç içe

Lezzet ve müzik İzmir’de iç içe
Giriş Tarihi: 13.4.2019

İzmir, Nisan ayı sonunda iki ayrı festivale ev sahipliği yapacak.
'Shake It' ile 'İzmir Cocktail Festival', lezzet ve müzik tutkunlarını bir araya getirecek. İzmir'in ilk tema festivali olan 'Shake It', farklı lezzetlerin ve karışımların deneneceği workshoplar, konserler ve müzik dinletilerinin yanı sıra; festival pazarıyla da konuklarını ağırlayacak.

BONOMO KONSERİ

20-21 Nisan tarihlerinde Güzelbahçe Parc Ceremonie'de düzenlenecek festivalde, aralarında Can Bonomo ve Hey Douglas gibi isimlerin yer aldığı müzisyenler sahneye çıkarak canlı performanslarını sergileyecek. 27 Nisan'da ise Arena'da; İzmir Cocktail Festivali gerçekleştirilecek.
Miksolojiyi bir bilim ve sanat gibi değerlendiren en usta mekanların imza lezzetlerini sunacakları standlar, ödüllü miksolojistlerce verilecek atölyeler ve şovlar, Türkiye'nin özgün müzisyenlerinden performanslar ve bağımsız butiklerin tasarım sergileriyle renklenerek her duyuya dokunan eşsiz bir gastronomik yolculuk yaşatacak. Festival sahnesinde bu sene Büyük Ev Ablukada'nın yanı sıra Nova Norda, Zeynep Bastık, Happy Dix, Soul Revue ve Turkish Edits yer alacak.
Festival sonrası ise Ali Kuru, Headwaters ve Orkun Bozdemir'in performansları ile gece taçlanacak.

Lezzet ve müzik İzmir’de iç içe haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN