• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

’de bir başka

İzmir’de Hıdırellez bir başka
Giriş Tarihi: 4.5.2019

Doğa baharla gülümsemeye başlarken; dileklerin gökyüzüne yollandığı, bolluğun, bereketin, hayallerin sonsuzluğunda; dansla, neşeyle, umutla kutladığımız gün olan , yine ’in her yerinde coşkuyla kutlanacak

Gündoğdu'da...
Gündoğdu Meydanı'nda gelenekselleşen Hıdrellez şenliği bu yıl da kortejlerle ve farklı performanslarla Kordon'da buluşan İzmirlilere çok keyifli bir Hıdırellez gecesi yaşatacak.

Yarın/ 20.00 - Gündoğdu Meydanı

20.00: Kortej, Cumhuriyet Meydanı'ndan Gündoğdu Meydanı'na
20.30: Hıdırellez ateşinin yakılması
21.00: Dj Berk Performansı

Birgi'de...
Bugün/ 11.00 - Birgi - Torbalı

Ege'nin 700 yıllık şirin köyü Birgi'nin tanıtımı, misafirperverliği ve geleneksel özelliklerinin tanıtılacağı şenlik, Hıdırellez coşkusuyla birleşecek. Şenlik çeşitli yarışmalar, halk oyunları gösterisi ve standlarda yöresel lezzetleriyle bugün tüm misafirlerini ağırlayacak.

Romanival
Bugün 15.00 - İzmir Arena

Romanıval, Hamdi Akatay & Tepecik Filarmoni Orkestrası, Kobra Murat, Dolapdere Big Gang, Taksim Trio gibi Roman müziğinin önde gelen grup ve sanatçıları ile gerçek bir Hıdırellez şenliği yaşatacak.

İzmir’de Hıdırellez bir başka haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN