• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Çocukların yaz eğlencesi hazır

6-11 yaş arası çocuklar için düzenlenen etkinlikler bugün Pop-Up Kart Yapım Atölyesi ile başlayacak

Çocukların yaz eğlencesi hazır
Giriş Tarihi: 1.6.2019

Yaz tatilinin yavaş yavaş yaklaştığı şu günlerde İzmir Park Alışveriş Merkezi, çocuklar için eğlenceli bir Çocuk Kulübü programı hazırladı. 6-11 yaş arasındaki tüm çocukların ücretsiz olarak katılabildiği etkinlikler Bugün "Karagöz Hacivat Pop-Up Kart Yapım Atölyesi" ile başlayacak.
8 Haziran'da "Traktör Maket Yapım Atölyesi"nde buluşacak olan minikler 15 Haziran'da ise Babalar Günü etkinliği kapsamında babaları için masa seti hazırlayıp sevgilerini dile getirecekler.
22 Haziran'da ise "Tik Tak Oyunu Yapım Atölyesi"nde el becerilerini konuşturacak olan minikler 29 Haziran'da ise "Bukalemun Kuklası" yapacaklar. Üç seans olarak gerçekleşen İzmir Park Çocuk Kulübü etkinliklerine katılmak için alışveriş merkezindeki danışma biriminden form doldurulması gerekiyor.

Çocukların yaz eğlencesi hazır haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA