• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Gençler, 19 mayıs için dijitalde buluşuyor

Gençler, 19 mayıs için dijitalde buluşuyor
Giriş Tarihi: 16.5.2020

Kovid-19 sürecinden etkilenen gençler arasında 19 Mayıs Dijital Gençlik Buluşmaları başladı. Ortak akıl oluşturabilmek, dijital alandaki dönüşüme dikkat çekmek, önümüzdeki dönemlerdeki süreci tasarlayabilmek, alanında uzman ve birbirinden önemli isimler ile bir araya getirmek ve gençlere umut verebilmek adına ilk kez gerçekleştirilen çevrimiçi buluşmalar 5 gün sürecek.

FİKİRLER VE ÖDÜLLER
Gençler, online platformlarda; Gençlerin Penceresinden Corona Günleri, Yeni Nesil Kariyer, Gençler ve Gençlik Politikaları, Bir Yolculuk Hikayesi başlıkları altında alanında uzman, birbirinden önemli isimler ile bir araya gelecek. Aynı zamanda; VİDEA Uygulaması üzerinden Ödüllü 19 Mayıs! 19Genç!19 Fikir! yarışması ve Zoom üzerinden 19Mayıs!19Genç!19Soru! ödüllü bilgi yarışmalarına katılacak gençler hem fikirlerini paylaşacak hem de dizüstü bilgisayar, tablet, akademik ve kişisel gelişim eğitimleri ile para ödülleri kazanacak.

Gençler, 19 mayıs için dijitalde buluşuyor haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA