• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Nude tırnaklar yazın favorisi

Nude tırnaklar yazın favorisi
Giriş Tarihi: 23.5.2020

Doğallığın her alanda en popüler olduğu bu sezonda, tırnaklarda da doğallık moda oldu desek şaşırmazsın, değil mi? Her senenin vazgeçilmez ojesi olan nude renkli ojeler bu yılda modasını korumaya devam ediyor. Öyle ki renkli ojelerin moda olan zamanlarda bile nude ojeler yerini korumaya devam etti. kırmızı halıdan sokak stiline kadar dikkatimizi çeken bir detay var: süt rengi tırnaklar. nude ojelerde de çok popüler! Tırnaklarının kendi rengine yakın bu tonlar, hem çok romantik hem de bakımlı duruyor. Tabii, nude ojeni sürmeden önce bakım yapmak şart. Çünkü doğal tonlardaki ojeler, tırnaklarındaki kusurları göstermeye daha meyillidir.

Nude tırnaklar yazın favorisi haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA