• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Terlik çorap ikilisi

Terlik çorap ikilisi
Giriş Tarihi: 21.11.2020

Birkaç yıldır her defilede karşımıza çıksa da hala geniş bir kitle tarafından kabul görmeyen sandalet içine çorap modası bu sene de devam ediyor. Her ne kadar başlarda bu modaya karşı da çıksak artık gözümüz alıştı. Sokak modasında karşımıza çıkan sandalet ve terliğin içine giyilen çoraplar stilimize yeni bir hava katıyor. Özellikle Podyumlarda bir çok defilede topuklu ayakkabının içine bile giyilen çoraplar tam da kışa uygun bir trend. Hele ki şu pandemi günlerinde evde rahat bir stile alışmışken bu bizler için vazgeçilmez bir hale gelecek gibi. Özellikle tüylü terlik içine giyilen çoraplar çok tatlı duruyor.

Terlik çorap ikilisi haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA