• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Neon yesil alarmı

Neon yesil alarmı

20.2.2021

BİR anda yeniden moda dünyasını etkisi altına alan neon rengi, yeni tasarımlarda kendini göstermeye başladı. Hemen hemen her markada görebileceğimiz neon kıyafetler yükselen trendler arasına girdi. Tarzınıza ne kadar uygun bilmiyoruz ancak renkli bir şeyler giymek istiyorsanız şimdi tam sırası! Kombinlerinde risk almaktan korkmayanların tercihi olan neonlar arasında yeşil son günlerde zirveye çıkmış olanı. Özellikle yeşilin pek çok neon tonu Blake Lively, Bella Hadid ve Kendall Jenner gibi isimlerin üzerinde yeni bir boyut kazandı.

Neon yesil alarmı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.