• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

CHP’li Başkan telefonda tehdit ve küfür yağdırdı

CHP’li Başkan telefonda tehdit ve küfür yağdırdı

08.11.2018, 00:22

Başkanı Atabay, kendisini sosyal medyadan eleştirdiği için sürekli dava açtığı işadamı Şenses’e telefonda tehdit ve küfürler savurdu

İHSAN KARATAŞ

Birçok sansasyona imza atarak gündemden düşmeyen CHP'li Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay'ın, kendisini sosyal medyada eleştiren Didimli işadamına ağza alınmayacak küfürler edip, tehditler savurduğu iddia edildi.

SKANDALLAR ZİNCİRİ

İşadamı Naci Şenses, Başkan Atabay'ın uyuşturucu ya da alkol aldığını iddia ederek, kendisini gece saat 02.30'da telefonla aradığını ve yaptıkları görüşmeyi kayıt altına aldığını söyledi.
Elindeki ses kayıtlarıyla Savcılığa suç duyurusunda bulunan Şenses, "Başkan bana ağza alınmayacak küfürler etti. Ayrıca benimle hesaplaşacağını söyleyerek tehditler savurdu" dedi. Başkan gündeme ilk olarak, belediyenin ruhsatını haksız yere iptal ettiği bir inşaat firmasına 1.5 milyon lira ceza ödemeye mahkum edilmesiyle geldi. FETÖ soruşturmasında tutuklanan, ardından adli kontrolle serbest kaldıktan sonra kayıplara karışan Erkan Karaarslan ile adı anılan Atabay, kendisine ait iki farklı otelin ve barın toplam 70 bin lirayı bulan su borcunu sildirdiği bilirkişi tarafından ispatlanmasıyla da dikkatleri üzerine çekti.
CHP'li Atabay'ın tüm bu skandalların ardından, bir kadın ile öpüşme görüntülerinin yer aldığı kasetin sosyal medyaya düşmesi ise ilçede bomba etkisi yarattı.

BİRÇOK DAVA AÇMIŞTI

Atabay son olarak Didimli işadamına gecenin bir yarısı telefonda küfürler ve tehditler savurmasıyla gündeme geldi. Didimli işadamı Naci Şenses, dedektif gibi iz sürüp dönemin CHP İlçe Başkanı Gökmen Karataş'ın yeğenleri üzerine kurduğu KİP adlı şirkete fahiş fiyatlar üzerinden verilen kilit parke taşı döşeme ihalelerini deşifre etmişti. Ayrıca Şenses, Başkan Atay'ın Didim'e zarar verdiğini iddia ederek sosyal medyada paylaşımlarda bulunması sonrasında başkan, Şenses'e 10'a yakın dava açtı. Atabay bu kez ise telefonda küfür ve tehditler savurdu.

CHP’li Başkan telefonda tehdit ve küfür yağdırdı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN