• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

5 yıldır yerinde saymış’

‘Didim 5 yıldır yerinde saymış’
Giriş Tarihi: 16.3.2019

Aydın Didim'de 10 yıl boyunca belediye başkanlığı yaptığı dönemde ortaya koyduğu hizmetlerle herkesin takdirini kazanan Mümin Kamacı, 31 Mart'taki yerel seçimlere Cumhur İttifakı'nın adayı olarak girecek.

'ATABAY BATIRMIŞ'

AK Partili başkan adayı Mümin Kamacı, hazırladığı yeni projelerle Didim'i turizmde adeta uçuracak.
Her kesimden vatandaşa yönelik projeler hazırlayan AK Partili Başkan adayı Mümin Kamacı, projelerini Yeni Asır Gazetesi Aydın İl Temsilcisi İhsan Karataş'a anlattı. Geçen beş yılda CHP'li Ahmet Deniz Atabay'ın Didim'e hiçbir hizmet vermediği gibi Didim'in skandallarla anılmasını neden olduğunu kaydeden Cumhur İttifakı'nın Didim Belediye Başkanı AK Partili Mümin Kamacı, "Deniz Atabay, kendi menfaatleri doğrultusunda belediyeyi 5 yıl yönetti. Başkanlığı döneminde beceriksiz yönetimiyle Didim Belediyesi'ni batırdı. Turizm merkezi olan Didim, Atabay'ın kötü yönetimi nedeniyle artık skandallarla anılmaya başlandı. Didim'in bu kötü imajını biz sona erdireceğiz. Didim'de işçiye yapılan zulme son vereceğiz" dedi.

Yeni dönemde Didim için çalışacaklarını ifade eden Kamacı, "İlk olarak belediye personelimize kara bulut gibi çöken yönetici mobbingini kaldırıp belediyemiz ile vatandaşın arasındaki duvarı yıkıp başkanlık makamının kapılarını herkese açık olmasını sağlayacağız. Botanik Park yapacağız.
Kent Meydanı sosyal yaşam alanı yapacağız. Aytepe sahil düzenleme ve Fevzipaşa sahil projesini hayata geçireceğiz. Doğalgazı getireceğiz.
Altınkum Vakıflar Projesi, Kruvaziyer Gemi Limanı Projesi'ni yapacağız" şeklinde konuştu.

CAZİBE MERKEZİ OLACAK

Didim'i her alanda hak ettiği noktaya taşıyacaklarını kaydeden Kamacı, "Didim'i turizmde uçuracağız. Yapacağımız projelerle daha fazla turist çekeceğiz. Didim'i yeniden cazibe merkezi yapacağız. Yaşanabilir bir Didim oluşturacağız. Halkımızın refah ve huzurunu arttıracağız. Didim marka şehir olacak. Hükümetimizin destekleriyle Didim, Türkiye'de parmakla gösterilen bir ilçe olacak" diye konuştu.

İHSAN KARATAŞ

‘Didim 5 yıldır yerinde saymış’ haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN