• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

“Çıkarsa korku dolu bir hayatımız olacak”

“Çıkarsa korku dolu bir hayatımız olacak”
Giriş Tarihi: 6.9.2019

Eski eşinin öldüresiye dövdüğü Aydınlı , cani kocanın hakim karşısına çıktığı duruşma çıkışında ’a konuştu. Özer “Hapisten çıkmasını istemiyoruz. Dilerim en ağır cezayı alır” dedi

Aydın'da boşandığı eşi Meryem Özer'i öldüresiye döverek komaya sokan Ali Çetin, hakim karşısına çıktı. Cani kocanın talihsiz kadının başına vurduğu demir parçasının 'insanı öldürebilecek bir yapıda olup olmadığının' incelenmesini isteyen mahkeme heyeti, duruşmayı erteledi. Mahkemenin ardından Yeni Asır'a konuşan Meryem Özer, "Cezaevinden çıkmasını istemiyoruz. Çıkarsa çocuklarımın ve benim korku dolu bir hayatımız olacak" dedi. Özer, "Ben ölümden döndüm. Bir yıl boyunca kırılan dişlerimden dolayı sadece çorba içebildim ve mama ile beslendim. Yaşadığım beyin travmasını hala atlatamadım. En ağır cezayı alsın. Mahkemeye sonuna kadar güveniyorum" diye konuştu.

KIZLARIYLA BİRLİKTE EV TUTMUŞTU

Korkunç olay, geçtiğimiz yıl 24 Ağustos'ta meydana geldi. Karacasu ilçesinde yaşayan Ali Çetin (36) ve Meryem Özer, olaydan iki ay önce boşanınca, genç kadın kızları 3 yaşındaki Dilber ve 1,5 yaşındaki Fadime ile ev tuttu. Olay günü çocuklarını görme bahanesiyle eve gelen Çetin, ilişkiye girmek istediği eski eşinin karşı koyması üzerine evi terk etti. aynı günün akşamında sokakta gördüğü eski karısını dövmeye başladı. O sırada bir marketin dolabında bulunan soda şişesini alarak talihsiz kadının başında kıran saldırgan, ardından da kırık şişeyle eski eşinin boğazını kesti. Bununla da yetinmeyen Ali Çetin, yerde bulduğu demir parçası ile talihsiz kadının kafasına defalarca vurdu. Kadının boynunda bulunan altın ve cebindeki 200 TL'yi de alan Ali Çetin, kısa süre sonra yakalanıp cezaevine gönderildi.

YAŞAMA ŞANSI SADECE YÜZDE 5'Tİ

Doktorların 'Yaşama şansı yüzde 5' dediği talihsiz kadın, birçok operasyon geçirdi. Aldığı darbeler nedeniyle 24 dişi kırılan, başında travma yaraları ve yüzünde derin kesikler bulunan genç kadın, yoğun tedavi sürecinin ardından ölümün pençesinden kurtuldu. Tutuklu yargılanan Ali Çetin, dün Nazilli 1. Ağır Ceza Mahkemesi'nde hakim karşısına çıktı. 'Adam öldürmeye teşebbüs'ten yargılanan Çetin, pişman olduğunu belirterek "Eski eşimden özür diliyorum. Psikolojim bozuldu" dedi. Cani kocanın kullandığı demir parçasının 'insanı öldürebilecek bir yapıda olup olmadığının' Adli Tıp'ta incelenmesini isteyen mahkeme heyeti, buradan gelecek cevaba kararını 27 Eylül'de görülecek olan duruşmada açıklayacak.

“Çıkarsa korku dolu bir hayatımız olacak” haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN