• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Minik Duru bekliyor

Minik Duru kök hücre bekliyor
Giriş Tarihi: 11.9.2019

Aydın'da yaşayan Buse ve çiftinin kızları Duru bebeğe için uygun donör aranıyor. Dünyada 700 kişide görülen bir anemiye yakalanan Duru bebeğin yaşaması için bağış kampanyası başlatıldı

Aydın'ın Efeler ilçesinde yaşayan Buse ve Osman Ergan çiftinin kızları Duru bebeğe ilik nakli için uygun donör aranıyor. Duru bebek için Nazilli'de kampanya başlatıldı. Nazilli Belediyesi'nin önünde bugün açılacak olan stantta saat 10.30 ile 17.30 arasında kök hücre bağışı kabul edilecek. 'Duru bebeğin parçası ol' sloganıyla başlatılan kampanya kapsamında, "Dünyada sadece 700 kişide görülen 'Daimond Blackfan' anemisi hastalığına yakalanan Duru bebeğin yaşama tutunabilmesi için sana ihtiyacı var" denilerek vatandaşlara çağrıda bulunuldu.

KAZIM YÖRÜKCE

Minik Duru kök hücre bekliyor haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN