• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Muammer amcaya ‘yaşam eli’ uzandı

Muammer amcaya ‘yaşam eli’ uzandı
Giriş Tarihi: 11.9.2019

'da kargılardan yaptığı 6 metrekarelik barakada yaşam mücadelesi veren 'ya yardım eli uzandı. Huzurevine yerleştirilecek Çetinkaya (67), ardından kendisi için yaptırılacak eve geçecek.

Aydın'da kargılardan yaptığı 6 metrekarelik barakada yaşam mücadelesi veren Muammer Çetinkaya'ya yardım eli uzandı. Huzurevine yerleştirilecek Çetinkaya (67), ardından kendisi için yaptırılacak eve geçecek. Efeler Gölhisar'da çocukken annesini kaybeden, babaannesi ve babasıyla yaşayan Çetinkaya, askerliğinden sonra Kuşadası'nda çobanlık yaptı. Hiç evlenmeyen ve Ocak ayında baba ocağına döndüğünde evini yıkılmış halde bulan Çetinkaya, kargılardan baraka inşa ederek, elektriksiz ve susuz yaşamaya başladı. Çetinkaya'nın durumunu öğrenen AK Parti Efeler İlçe Başkanı Çağatay Gülaştı, AK Parti Aydın Milletvekili Rıza Posacı ile Aydın Valiliği'ne bilgi verdi. Posacı, Aydın Valiliği Sosyal Yardımlaşma Vakfı İl Müdürü Murat Bildik ve Başkan Gülaştı'nın ziyaret ettiği Çetinkaya'nın huzurevine yerleştirileceği ve daha sonra kendisi için yapılacak eve taşınacağı öğrenildi.

Muammer amcaya ‘yaşam eli’ uzandı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN