• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Aydınlı öğrenciler ulaşım indirimi istiyor

Aydınlı öğrenciler ulaşım indirimi istiyor
Giriş Tarihi: 9.10.2019

() öğrencileri, ulaşım ücretlerinin indirilmesi için Büyükşehir Belediye Başkanı 'nu sosyal medyadan mesaj yağmuruna tuttu.

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) öğrencileri, ulaşım ücretlerinin indirilmesi için Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu'nu sosyal medyadan mesaj yağmuruna tuttu. Efeler'de şehir içi ve belediye otobüslerinde taşıma ücretlerinin yüksek olmasına isyan eden üniversiteli öğrenciler, sosyal medyada 'Aydinotobusfiyatlariindirilsin' hashtagi ile seslerini duyurmaya çalıştı.

AYDA 200 TL HARCIYORLAR

Şehrin üst kesiminde bulunan ADÜ Merkez Kampüse gitmek için her otobüse bindiklerinde 2 lira 50 kuruş ödeyen öğrenciler, aylık ulaşım için 200 lira para harcıyor. Sosyal medyada örgütlenen öğrenciler, yerel yönetimden ulaşım ücretlerinde indirime gidilmesi için talepte bulunurken, Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu'na da sert tepki gösterdi.

Aydınlı öğrenciler ulaşım indirimi istiyor haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN