• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Cezaevi hediyelik galerisi olacak

'da iki yıl önce boşaltılan eski , restoran ve hediyelik eşya galerisi olacak. Söke-Bodrum karayolu üzerinde yer alan cezaevinde restore çalışmalarına başlandı

Cezaevi hediyelik galerisi olacak
Giriş Tarihi: 10.11.2019

Aydın'da iki yıl önce boşaltılan eski Söke Kapalı Cezaevi, restoran ve hediyelik eşya galerisi olacak. Söke-Bodrum karayolu üzerinde yer alan cezaevinde restore çalışmalarına başlandı. Üç bin 800 metrekare arazide yer alan cezaevindeki yapıların üzerindeki taş dokunun korunarak restore edileceğini kaydeden Söke Cumhuriyet Başsavcısı Ali Öztürk, "Galerinin yaz aylarında faaliyete geçeceğini düşünüyoruz" diye konuştu.

MEHMET KAVAS

Cezaevi hediyelik galerisi olacak haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA